A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Meglenne valakinek ez az örökzöld ballada kizárólag veszteségmentesbe?<#help>#help>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szívesen !
Van egy Oliver Onions - Greatest Hits Cd-m, arról való.
Ha érdekel a borító majd beszkennelem, ha hazaérek.
Én nálam sokat forgott a kislemez változata (kazettáról), amire sokan ropták annó annak idején.
Köszi ezt a változatot.
<#wave>#wave>
Régóta keresek két anyagot, kevés sikerrel. Talán itt tud valaki segíteni...
1. Saragossa Band: Das Totale Za-Za-Zabadak dupla lemezes albumát keresem LOSSLESS formában.
2. Ez mûfajilag talán nem egészen idevágó, de a korszak igen 😊
Ed Starink: Synthesizer Greatest - The Classical Masterpieces
szintén dupla lemezes album, a neten mindenhol csak a disc 1 van fenn... <#falbav>#falbav>
Elõre is köszi, ha valaki tudna ezekrõl valamit.
de már nem porn star hanem pop star 😛
http://www.youtube.com/watch?v=YFiuHnQ5hJk&feature=channel
Az pálinkát szerintem ajánld fel a Mix készítõnek õ dolgozott vele nem keveset! 😊
Nem keverendõ össze a 100%-os gyümölcslevekkel
Ez tényleg az igazi gyümölcs leve !
". „Nem teszünk hozzá még vizet, cukrot, citromsavat se. Válogatjuk, a hibás részeket kivágjuk, tisztítjuk, majd daráljuk, aprítjuk és préseljük a gyümölcsöket. Az ülepítés után az eltarthatóság miatt 80-85 fokon hõsokkot kap a gyümölcslé, ezután csak betöltjük a bag-in-box-okba, ezután csak töltjük a levet a bag-in-box-okba, amire fél év garanciát vállalunk. A csomagolásnak köszönhetõen nem kell hûtõbe tenni a gyümölcslevet, a csap légmentesen visszazár.”
Nekem is tetszik és eddig valahogy ez (is) kimaradt az életembõl <#fejvakaras>#fejvakaras><#integet2>#integet2>
Köszönöm szépen<#taps>#taps> ez egy nagyon szép feltöltés.<#worship>#worship><#eljen>#eljen>
Üdv: akizu<#wave>#wave>
2.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Lacikám,
gondoltam is Rád rögtön, ahogy este meghallottam a híreket !!
Komárom-Esztergom megyét említették, azonnal Te ugrottál be...<#wave>#wave>
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Legyen szép estétek!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1129794333&no=129
A srác honlapja pár link talán még mûködik
http://theremixersite.uw.hu/
e-mail: remixer(kukac)fibermail.hu
The ReMiXeR --- Mega - Mix volume 1.
------------------------------------------------
01., Intro
02., Opus - Life Is Life
03., Roxette - The Look
04., Shabba Ranks - Mr.Loverman
05., Ofra Haza - In Nim Alu
06., Laid Back - Sunshine Reggae
07., Ace OF Base - All That She Wants
08., Alphaville - Big In Japan
09., Del Tha Funky Homosapiens - Mistadobalina
10., Inner Circle - Sweat (A la la la long)
11., Beats International - Dub Be God To Me
12., Black Machine - How Gee
13., C&C Music Factory - Do You Get Funky
14., Ken Laszlo - 1,2,3,4...
15., Diana Ross - Upside Down
16., Dimples D. - Sucker DJ
17., Eddie Huntington - U.S.S.R.
18., Gazebo - I Like Chopin
19., Hot Chocolate - You Sexy Thing
20., N' Trance - Stayin' Alive
21., Salt'N'Pepa - You Showed Me
22., Sandra - Maria Magdolena
23., Snap - The Power
24., Stretch - Why Did You Do It?
25., Sugarhill Gang - Rappers Delight
26., Chic - Good Times
27., Salt'N'Pepa - Let's Talk About Sex
28., Samantha Fox - Touch Me
29., Survivor - Eye Of The Tiger
30., C&C Music Factory - Things That Make U Go Hmm...
31., Depeche Mode - Enjoy The Silence
32., Laura Branigan - Self Control
33., MC Miker G. & DJ Sven - Holiday Rap
34., Pet Shop Boys - Domino Dancing
35., Queen - Radio Ga Ga
36., Crystal Waters - 100% Pure Love
37., BlackBox - Ride On Time / Boney M. - Ma Baker
38., Heavy D. & The Boyz - Now That We Found Love
39., Ray Parker Jr. - Ghostbusters
40., Baltimora - Tarzan Boy
41., Albert One - For Your Love
42., MC Sar & The Reol McCoy - It's On You
43., Bad Boys Blue - You're A Woman
44., Joy - Touch By Touch
45., Kim Wilde - You Came
46., Koto - Dragon's Legend
47., DNA Feat. Suzanne Vega - Tom's Diner
48., Rick Astley - Never GOnna Give You Up
49., C.C.Catch - Jump In My Car
50., Crystal Waters - Gypsy Woman
51., Michael Jackson - Bad / Laurent Wolf - The Saxo
52., Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul
53., Twins - The Ballet Dancer
54., Right Said Fred - I'm Too Sexy
55., Dee-Lite - Groove Is In The Heart
56., Erasure - I Love To Hate Yuo
57., Fancy - Flames Of Love
58., Freddie Mercury - Living On My Own
59., Haddaway - What Is Love
60., Kurtis Blow - The Breaks
61., Michael Jackson - Don't Stop Til You Get Enough
62., Ottawan - D.I.S.C.O.
63., Robin S - Luv 4 Luv
64., Technotronic - Get Up
65., C.C.Catch - Strangers By Night
66., Boney M - Rasputin
67., Chilly - Simly A Love SOng
68., Captain Hollywood Project - More And More
69., Corona - The Rhythm Of The Night
70., F.R. David - Words
TheReMiXeR-Megamix vol.1..mp3 (69.22 M😎
http://www.multiupload.com/V1ESC4AMP3
Egy palack jóféle magyar házi pálinka annak a jóembernek, aki belinkeli The ReMiXeR mûvész úr Mega - Mix volume 1. nevû szerzeményét!!! Keresem már egy ideje.....
Elõre is köszi!
inkább csak meglepõdött, mikor elõször tapasztalta 😛
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Maximális KÖSZÖNETem, ugyanis hatékonyan segítettél, megoldódott a problémám, tegnap már nagyon morcos voltam miatta.
Ezennel ünnepélyesen megígérem, hogy nem idegesítelek többé a bácsizással sem <#vigyor5>#vigyor5>!
imo :) science fiction is science fact
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
én megnézném dos-os indítólemezzel vagy akár parancssoros indítással mit látok belõle
De így elég kevés az infó
ha a hibaüzenet ez
"Mappa nem érhetõ el. A hozzáférés megtagadva." és a megnyitandó mappa NTFS fájlrendszerû
akkor itt egy lehetséges megoldás
http://support.microsoft.com/kb/810881/hu
Szerintem próbáld meg a Prohardveren az Azonnali kérdések órájában
Úgy tapasztaltam hogy eléggé segítõkészek ott az emberkék.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szia Musichunter !
Köszönöm szépen a 70-es mastermixet !!<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
