A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13788
Azért ne essetek kétségbe, ha nem megy akkor nem megy. Így is nagyon köszönöm, hogy probálkoztatok. Mindenesetre, ha beugrana valakinek akkor az e-mailemre írjatok.

mflex
#13787
nick kershaw???
volt vagy 1.50m attól függ honnan nézzük ,hogy magas?
limahl se volt 1.60-nál több...

What about the forests?

sanyaaa
#13786
Kezdjük! Ki volt szõke abban az idõben: Limahl, Nick Kershaw? esetleg, A Duran Duran énekese így hírtelen.

mflex
#13785
én total <#confused>

What about the forests?

mflex
#13784
Big Neked dereng valami ezzel a boleroval kapcsolatban??????

What about the forests?

mflex
#13783
Nem neked szánta!
a válasz bandee-nak szólt...

What about the forests?

sanyaaa
#13782
Egy nagy benga szõke a buszon énekel, elsuhan egy csaj a kocsival. Mflex pakolhatunk egy másik fórumra, ha ezt nem fejtjük meg!!

#13781
Sajnos nem Fancy és nem Ravel. Még esetleg annyi, hogy a srác nem volt a legfiatalabb, kb. 30-as lehetett akkor.

sanyaaa
#13780
A Dc-n is csak Fancy és Ravel a felhozatal ezzel kapcsolatban.

#13779
Bigalexander! Ha ezt nekem szántad akkor az e-mailem-re elküldhetnéd [email protected]

bigalexander
#13778
szerintem megvan nekem audio cd megnézem csak ma 23h kor érek haze

#13777
Eddig 100 % -ig biztos voltam a címében. Biztos hogy Bolero. A busz inkább nem 100 %, lehet, hogy villamos vagy troli, de a három közül valamelyik.

mflex
#13776
Sanyaaa az én obi-m az könnyebb megvan az elõadó meg a cím is...
más kérdés ,hogy maga a szám nincs meg...

What about the forests?

mflex
#13775
phhhhhh egyre jobb lesz
igazi rébusz, nem baj megfejtjük...
valami más nem jut eszedbe?
100%hogy bolero a szám címe?

What about the forests?

#13774
Nem James Last. Valami olyan dereng, hogy mintha egy buszon énekelne a srác és mellette elhalad a csaj egy kocsival. De ez csak dereng, egyáltalán nem biztos.

mflex
#13773
Nem emléxel a videoklipp mirõl szólt?

What about the forests?

sanyaaa
#13772
esetleg James Last, no persze ez hosszú név

#13771
sajnos nem tomita, ha látnám a nevét azonnal tudnám, hogy az az

mflex
#13770
most jutott eszembe
tomita-nak is volt boleroja csak hát az elvont szinti zene..

What about the forests?

sanyaaa
#13769
akkor fogalmam sincs

#13768
Magasabb az átlagnál.

sanyaaa
#13767
Nem tudod pontosan milyen magas volt a srác?

#13766
A stilusa valószínüleg pop

#13765
Tudom nem egyszerû amit kértem, de hátha beugrik valakinek. Esetleg, ha tudnátok ajánlani egy-egy oldalt, ahol megtudnám nézni, lehet az is segítene.

sanyaaa
#13764
Na wazze ez is olyan lesz mint a te obi wan-od!

mflex
#13763
és ez milyen stilusu zene ?
azt látom,hogy lassut írtál ,de italo ,pop,rock milyen müfaj?

What about the forests?

mflex
#13762
Kedves rujcika?(szép neved van komolyan)
tényleg nem tudom talán vki más<#nemtudom>

What about the forests?

#13761
A Ravel meg van, nem az kell.

mflex
#13760
gratula !
nyomd fel ravelt ne xarozz!<#eljen>

What about the forests?

#13759
Igen, egy magas, szõke hosszú hajú srác. sajnos tényleg nem tudok többet.

mflex
#13758
magas, hosszú szõke hajú srác énekelte?
Fancy-n kivül ki énekelt még ezzel a címmel?
komolyan mondom,hogy most lövésem sincs
nem értem ,pedig én már sok mindent nem értettem<#hehe>

What about the forests?

Bandee1987
#13757
no, még 1 kérdésem lenne, bár ez nem csak 80-as évek:

John Denver albuma van valakinek?

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

sanyaaa
#13756
Nálam csak Fancy - Bolero van, na meg Ravel - Bolero, de az komolyzene és klipje sem készült.

#13755
Szevasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Láttam a 80-as években egy videóklip-et, de nem tudom az elõadó nevét, ezt szeretném megtudni. A szám címe egyébként " Bolero " . Annyit tudok róla, hogy egy magas, hosszú szõke hajú srác énekelte. A neve úgy emlékszem, hogy rövid volt, valami ilyesmi mint, Borg, Jörg, nem tudom, ez kéne nekem. Ez a szám egy elég lassú, de nagyon ütemes és a végére fel is gyorsul talán. Azt hiszem egy szerelmi csalódásról szól. Esetleg, ha tudnátok segíteni akkor írjatok egy e-mailt erre a címre: [email protected] Még ha esetleg azt megírnátok, hogy honnan tudnám letölteni, akkor a boldogságom határtalan lenne. Köszönöm a segítségeteket.

sanyaaa
#13754
Wazze, hogy milyen szar ez a mikrohullámú net, fagy állandóan.

mflex
#13753
Ezt a sok alkoholistát<#hehe>
na erre innom kell<#pias><#pias>

What about the forests?

mflex
#13752
LOVE KILLS-I WANT TO BE COME
320KBPS 5:30



Download

What about the forests?

sanyaaa
#13751
Én Hódmezõvásárhelyre jártam suliba!

mflex
#13750
Régen volt "kiszolgálás" Magyarországon az biztos!<#hehe>

What about the forests?

Claud
#13749
Amikor megjelent a 450-es bementem Szegeden az Elektron boltba. Bejött egy csávó és kérdezi az eladót, hogy milyenek a paraméterei meg hogy hogy szól. Az meg csak úgy odavetette neki hogy ilyen és így, erre felhangosította az üzletben és otthagyta bunkó módon. Na ez jól meg is maradt bennem. megvettem és soha többet nem mentem be oda. Inkább felmentem Pestre.
Na bocs az anekdótáért!

Megyek is haza inkább! Vár otthony egy kis jó szilva 52-es HP!<#pias>

sanyaaa
#13748
Ja a régi szép idõk, nekem is olyan gyors forrásom volt, nem tudom honnét szerezték a zenét, de két héttel mindig Komjáthy Gyuri bácsi és Haluska Imi elõtt jártunk.

mflex
#13747
Claud már Te is!<#integet2>

What about the forests?

mflex
#13746
<#kuss>már sokadszor...

What about the forests?

Claud
#13745
Ahelyett hogy egy kecskét nyúzna! Nagyon finom a kecskepörkölt!<#finom>

mflex
#13744
ezzel én is vok!
emléxem meddig gyüjtöttem 16000ft-ot 1985-ben!, hogy megvehessem az AIWA "pultos" 450-est, nagyon szerettem azt a decket (15 éves kis pöcs voltam akkor,de hihetelen mennyiségü italoval rendelkeztem,ami megjelent szinte mármeg is volt!
Szép idõk is voltak azok te jó ég!

What about the forests?

Claud
#13743
Kellene vmi normális net, kicsit felturbózni a gépet meg egy rakás szabad idõ egyszer a nethez, meg ahhoz hogy meg is hallgasd vagy nézd amit letöltesz!

sanyaaa
#13742
Hallgatta? Ugyan,<#hehe> még most is azt nyúzza!

Claud
#13741
nem is azzal hallgatta, hanem MK-29-cel! Az sokkal modernebb volt!<#eplus2>

sanyaaa
#13740
néha talál ott az ember jó dolgokat, egy cimborám most töltöget valami 5.1-es kódolású wav-okat, azt mondja iszonyú királyúl szólnak!

sanyaaa
#13739
wazze, nem kellett volna MK-28-al hallgatnod!<#nyes>