A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ok, köszi szépen 😊
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
nézegettem, de sajna nincs olyan juzer, akinek megvan és szabad a slotja, na azért még keresgélek
azért köszi mindenkinek!
azért köszi mindenkinek!
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Ez volt már?
1. Roni Griffith - Love Is The Drug (4:56)
2. Roni Griffith - Breakin` Up (The Best Part Of) (5:43)
3. Roni Griffith - That`s Rock And Roll (3:19)
4. Roni Griffith - Desire (3:55)
5. Roni Griffith - Voodoo Man (5:24)
6. Roni Griffith - Spys (4:08)
7. Roni Griffith - Heart On The Line (3:15)
8. Roni Griffith - Take Me Out (4:50)
9. Roni Griffith - Mondo Man (4:36)
10. Roni Griffith - Hot Lover (3:28)
11. Roni Griffith - I Want Your Lovin (3:57)
12. Roni Griffith - Breaking My Heart (5:38)
------------------------------------------------------------------------
1. Roni Griffith - Love Is The Drug (4:56)
2. Roni Griffith - Breakin` Up (The Best Part Of) (5:43)
3. Roni Griffith - That`s Rock And Roll (3:19)
4. Roni Griffith - Desire (3:55)
5. Roni Griffith - Voodoo Man (5:24)
6. Roni Griffith - Spys (4:08)
7. Roni Griffith - Heart On The Line (3:15)
8. Roni Griffith - Take Me Out (4:50)
9. Roni Griffith - Mondo Man (4:36)
10. Roni Griffith - Hot Lover (3:28)
11. Roni Griffith - I Want Your Lovin (3:57)
12. Roni Griffith - Breaking My Heart (5:38)
------------------------------------------------------------------------
nekem is van 1 earth wind and fire albumom, de azon sincs rajta (nem értem hogy lehetett pont ezt kihagyni a collections albumról)
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
De hülye vagy<#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1>
Segíts Bandee-nak nincs meg Neked?
Segíts Bandee-nak nincs meg Neked?
What about the forests?
De megvan csak abba kategoriába tartozik mint Big Ceciliája sajnos hallgathatatlan...<#szomoru2>#szomoru2>
What about the forests?
off
hát ja 😊
ja, és neked is respect<#worship>#worship>
on
vkinek megvan esetleg a zene? 😊
hát ja 😊
ja, és neked is respect<#worship>#worship>
on
vkinek megvan esetleg a zene? 😊
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
What about the forests?
ááá ne is mond idáig csesztettem hátha jó lesz,de a párom is mondta ,hogy hagyjam a fenébe ,mert szét durran mindjárt a fejem<#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#falbav>#falbav>
What about the forests?
Szewasz Bandee!
Idáig azzal "csesztették" a sumi-t, hogy miért nem vonul vissza ,most meg azzal baxtatják,hogy mi volt az oka!
Komolyan mondom nem normális népség ez!
bocs az offolásomért de ha már itt volt bandee<#worship>#worship>
Idáig azzal "csesztették" a sumi-t, hogy miért nem vonul vissza ,most meg azzal baxtatják,hogy mi volt az oka!
Komolyan mondom nem normális népség ez!
bocs az offolásomért de ha már itt volt bandee<#worship>#worship>
What about the forests?
Sziasztok! Nagyon érdekelne 1 szám:
Earth, Wind & Fire - Star (Ez egy 1979-es szám, és nem a shining star címû számra gondolok!)
Ha valakinek megvan, kisegitene eme mûvel? köszönöm szépen!
Earth, Wind & Fire - Star (Ez egy 1979-es szám, és nem a shining star címû számra gondolok!)
Ha valakinek megvan, kisegitene eme mûvel? köszönöm szépen!
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Azért megmondom õszintén qrvára tele van tkm ezekkel a pc-és "öszedobott xarokkal" Sanyaaa!
Hétfõn a páromat kértem meg vegyen egy HP 2820-as nyomtatót nem kis lové volt ,meg szegény mire haza szenvedte nekem,most meg azt mondja nekem ,hogy nyekk hát ilyen a világon nincs és majd 250 lapot kellene most nyomtatnom!
Holnap "elintézem" a boltot az tuti!<#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent>
Hétfõn a páromat kértem meg vegyen egy HP 2820-as nyomtatót nem kis lové volt ,meg szegény mire haza szenvedte nekem,most meg azt mondja nekem ,hogy nyekk hát ilyen a világon nincs és majd 250 lapot kellene most nyomtatnom!
Holnap "elintézem" a boltot az tuti!<#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent>
What about the forests?
Te nem nem "vágod" a poént???
ne máááár Breki, ne idegelj...<#smile>#smile>
ne máááár Breki, ne idegelj...<#smile>#smile>
What about the forests?
egy nagy zene...
MAN WHITOUT HATS-POP GOES THE WORLD
320KBPS 7:50
Download
Ha vkinek van zenéje tölük, jöhet!
MAN WHITOUT HATS-POP GOES THE WORLD
320KBPS 7:50
Download
Ha vkinek van zenéje tölük, jöhet!
What about the forests?
tudom mert a Fifaba is írok P
De ez miért fontos?
Legyen inkább átlátható és minõségi sztem
de engem nem zavar
De ez miért fontos?
Legyen inkább átlátható és minõségi sztem
de engem nem zavar
mauro-bona-back.jpg
http://www.silo.ru/dl/files/803885225
http://www.silo.ru/dl/files/803885225
Na itt van a Miki gyerek:
Hungária - Itt az idõ (Hungária Rock & Roll Mix) (320 Kbs)
Hungária - Itt az idõ (Hungária Rock & Roll Mix) (320 Kbs)
Mauro - Buena sera ciao ciao (new trand mix) (6:16, 256 kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/1192852101
http://www.silo.ru/dl/files/1192852101
Már nem is elsõ Breki!
ez is Te miattad van Sanyaaa
Legnépszerûbb témák
1. FIFA 07
2. '80 as évek zenéi
3. Battlefield 2
4. Football Manager
5. World of Warcraft
6. SilkRoad Online
7. Prison Break (TV)
8. SG's first Connection: Miskolc
9. Kézi és az Olimpia
10. Ki van fent legtovább
<#felkialtas>#felkialtas><#felkialtas>#felkialtas><#felkialtas>#felkialtas><#felkialtas>#felkialtas><#felkialtas>#felkialtas>
ez is Te miattad van Sanyaaa
Legnépszerûbb témák
1. FIFA 07
2. '80 as évek zenéi
3. Battlefield 2
4. Football Manager
5. World of Warcraft
6. SilkRoad Online
7. Prison Break (TV)
8. SG's first Connection: Miskolc
9. Kézi és az Olimpia
10. Ki van fent legtovább
<#felkialtas>#felkialtas><#felkialtas>#felkialtas><#felkialtas>#felkialtas><#felkialtas>#felkialtas><#felkialtas>#felkialtas>
What about the forests?
attól hogy pár zenét oda linkeltek szerintem marad a fórum legfeljebb nem lesz elsõ
és a 90-es fórum és még jobban beindul
de nekem mindegy ez csak egy ötlet
és a 90-es fórum és még jobban beindul
de nekem mindegy ez csak egy ötlet
Szegény Claud meg itt csendben töltögeti a kincset!
Köszi Claud!<#worship>#worship>
Köszi Claud!<#worship>#worship>
What about the forests?
Mauro - Buena sera ciao ciao (holiday dance mix) (5:57, 256 kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/1051752519
http://www.silo.ru/dl/files/1051752519