A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
The Tremeloes - Yellow River
http://www.silo.ru/dl/files/18179976
http://www.silo.ru/dl/files/18179976
#13837
Claud!Gondjaim hasonlóak.<#integet2>#integet2>
Ez nincs meg valakinek min. 256-ban? (Nekem sajna csak 128-ban van meg)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
\Camaro's Gang -Decameron (1985)\
-----------------------------------------------------------------------------------------------
01 - Camaro's Gang - Ali Shuffle
02 - Camaro's Gang - Maskarp One
03 - Camaro's Gang - Move A Little Closer
04 - Camaro's Gang - Snake Your Money
05 - Camaro's Gang - The Beast Day
06 - Camaro's Gang - I Like Boys
07 - Camaro's Gang - Fuerza Major
08 - Camaro's Gang - Corn Flakes
-----------------------------------------------------------------------------------------------
\Camaro's Gang -Decameron (1985)\
-----------------------------------------------------------------------------------------------
01 - Camaro's Gang - Ali Shuffle
02 - Camaro's Gang - Maskarp One
03 - Camaro's Gang - Move A Little Closer
04 - Camaro's Gang - Snake Your Money
05 - Camaro's Gang - The Beast Day
06 - Camaro's Gang - I Like Boys
07 - Camaro's Gang - Fuerza Major
08 - Camaro's Gang - Corn Flakes
The Tremeloes - Reach Out, I'll Be There
http://www.silo.ru/dl/files/195037710
http://www.silo.ru/dl/files/195037710
The Tremeloes - Here Comes My Baby (VBR)
http://www.silo.ru/dl/files/332711644
http://www.silo.ru/dl/files/332711644
Le Ferrari - Electric man ( 500 volt mix ) (5:45, 256 kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/1850907640
http://www.silo.ru/dl/files/1850907640
#13832
Köszi.
#13830
Szia Claud!
Köszi a Tremeloes-t!
De jó volt bulizni rá!
Köszi a Tremeloes-t!
De jó volt bulizni rá!
A. M. Morales - Pretty baby ( Pretty mix ) (6:06, 256 kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/1477788736
http://www.silo.ru/dl/files/1477788736
Jenny Kee - New love ( E. D. mix ) (7:10, 256 kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/1330619830
http://www.silo.ru/dl/files/1330619830
#13824
OFF: milyen trójai írtót ajánlotok, ami hatásos is?
Eskimo - Da da dancing bolero ( Espana mix ) (7:14, 256 kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/25747391
http://www.silo.ru/dl/files/25747391
Name: Earth Wind and Fire_Star.m4a
Size: 3MB
http://www.sendspace.com/file/sdwemc
ha erre gondoltál?nem cd n volt.
Size: 3MB
http://www.sendspace.com/file/sdwemc
ha erre gondoltál?nem cd n volt.
#13817
Nem. A szám címe volt a Bolero. Mindegy, jó éjszakát nektek és köszönöm a próbálkozást.
biztos lehetsz benne, na meg gondolod elolvas minden üzenetet, csak azt lesi majd hova van írva 320<#eplus2>#eplus2>
Van olyan is, hogy
Bolero - I wish
De ugye itt az elõadó a Bolero, ennyi év távlatából lehet felcserélted a kettõt.
Mondjuk nem tudom mi van a klippjében, sosem láttam😊
Bolero - I wish
De ugye itt az elõadó a Bolero, ennyi év távlatából lehet felcserélted a kettõt.
Mondjuk nem tudom mi van a klippjében, sosem láttam😊
ha Afrikába vagy hová elment akkor gondolod az a pár száz km megkottyan neki...
What about the forests?
Szia!<#wave>#wave>
Átadjuk a "stafétabotot" jöhetnek a zenék...<#nyes>#nyes>
Átadjuk a "stafétabotot" jöhetnek a zenék...<#nyes>#nyes>
What about the forests?
#13808
Sziasztok<#integet2>#integet2>
#13795
Lehetne a Dolph is, de azt még olyan hosszú hajjal nem láttam.
#13794
A zene üteme itt dobban a fülembe, de hogy írjam le? Abszolút zenei analfabéta vagyok. Én szinte hallom, de ti azzal nem értek semmit. Ha hallanátok biztos azonnal rávágnátok.
<#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1><#ijedt>#ijedt>
What about the forests?
#13790
Magas volt, min. 180 cm, és nem volt fiatalos az arca sem.
