A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Claud
#13838
The Tremeloes - Yellow River
http://www.silo.ru/dl/files/18179976

#13837
Claud!Gondjaim hasonlóak.<#integet2>

Claud
#13836
Ez nincs meg valakinek min. 256-ban? (Nekem sajna csak 128-ban van meg)

-----------------------------------------------------------------------------------------------
\Camaro's Gang -Decameron (1985)\
-----------------------------------------------------------------------------------------------
01 - Camaro's Gang - Ali Shuffle
02 - Camaro's Gang - Maskarp One
03 - Camaro's Gang - Move A Little Closer
04 - Camaro's Gang - Snake Your Money
05 - Camaro's Gang - The Beast Day
06 - Camaro's Gang - I Like Boys
07 - Camaro's Gang - Fuerza Major
08 - Camaro's Gang - Corn Flakes

Claud
#13835
The Tremeloes - Reach Out, I'll Be There
http://www.silo.ru/dl/files/195037710

Claud
#13834
The Tremeloes - Here Comes My Baby (VBR)
http://www.silo.ru/dl/files/332711644

Claud
#13833
Le Ferrari - Electric man ( 500 volt mix ) (5:45, 256 kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/1850907640

#13832
Köszi.

Claud
#13831
Nem merem a többit feltenni, mert nem 80-as zene a javarésze!<#hehe>

#13830
Szia Claud!
Köszi a Tremeloes-t!
De jó volt bulizni rá!
Claud
#13829
Még mindig keresem a Malév reklám zenéjének eredeti változatát!

Claud
#13828
A. M. Morales - Pretty baby ( Pretty mix ) (6:06, 256 kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/1477788736

Claud
#13826
Jenny Kee - New love ( E. D. mix ) (7:10, 256 kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/1330619830

DJ Skyline
#13825
nod32

on

#13824
OFF: milyen trójai írtót ajánlotok, ami hatásos is?

mflex
#13823
BIGNEK SZÓLT BOCSI!

What about the forests?

mflex
#13822
Kemény volt?
az nem kifejezés,de a 192kbps jól mutatott!
:-)

What about the forests?

bigalexander
#13821
kemény volt mi? Sokol rádio effectes.

Claud
#13820
Eskimo - Da da dancing bolero ( Espana mix ) (7:14, 256 kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/25747391

bigalexander
#13819
Name: Earth Wind and Fire_Star.m4a
Size: 3MB

http://www.sendspace.com/file/sdwemc

ha erre gondoltál?nem cd n volt.

broller
#13818
Nem tudom, de engem érdekelne.

#13817
Nem. A szám címe volt a Bolero. Mindegy, jó éjszakát nektek és köszönöm a próbálkozást.

Atomfix
#13816
bocs nem igy akartam...

Atomfix
#13815
sanyaaa
#13814
jó kép, nekem is mindig így sikerül

Atomfix
#13813
ime egy újdonság,legalábbis nekem /egyenlõre csak borító/ 1-2 szám már megvan..

sanyaaa
#13812
biztos lehetsz benne, na meg gondolod elolvas minden üzenetet, csak azt lesi majd hova van írva 320<#eplus2>

broller
#13811
Van olyan is, hogy

Bolero - I wish

De ugye itt az elõadó a Bolero, ennyi év távlatából lehet felcserélted a kettõt.
Mondjuk nem tudom mi van a klippjében, sosem láttam😊

mflex
#13810
ha Afrikába vagy hová elment akkor gondolod az a pár száz km megkottyan neki...

What about the forests?

mflex
#13809
Szia!<#wave>
Átadjuk a "stafétabotot" jöhetnek a zenék...<#nyes>

What about the forests?

#13808
Sziasztok<#integet2>

sanyaaa
#13807
ugyan, messze lakik tõlem

mflex
#13806
ha ezt vissza olvassa Neked "lõttek"!

What about the forests?

sanyaaa
#13805
és tojnak a fejére nagy 320-as gombócokat

mflex
#13804
õ már a sasok közt alszik...<#hehe>

What about the forests?

mflex
#13803
sztem jó helyre írtad...

What about the forests?

sanyaaa
#13802
vagy Szimi

mflex
#13801
Dióka lehet tudná,de megint ugy eltünt mint az állat...

What about the forests?

sanyaaa
#13800
nekem is megromlott a 12 év alatt

bigalexander
#13799
FHUUUUUU bocs earth windre irtam

mflex
#13798
romlik már ugylátszik

What about the forests?

sanyaaa
#13797
pedig neked abszolute hallásod van!

mflex
#13796
nem hallom<#hehe>

What about the forests?

#13795
Lehetne a Dolph is, de azt még olyan hosszú hajjal nem láttam.

#13794
A zene üteme itt dobban a fülembe, de hogy írjam le? Abszolút zenei analfabéta vagyok. Én szinte hallom, de ti azzal nem értek semmit. Ha hallanátok biztos azonnal rávágnátok.

sanyaaa
#13793
Az akkor Dolp Lundgren

mflex
#13792
na ujjab info
most mindent mondj el amit tudsz!

What about the forests?

mflex
#13791
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#ijedt>

What about the forests?

#13790
Magas volt, min. 180 cm, és nem volt fiatalos az arca sem.

sanyaaa
#13789
Tudod amikor a lovon ült!