A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nekem többek közt ezen a kiadványon van meg nagyon régóta,remekül szól a CD!

ItaloDisco4Ever !
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nancy Martinez For Tonight (1986)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Silent Circle - Stop The Rain In The Night (1986)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.07.28. 07:12:51
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Del Garrett – Hollywood (I Bring You My Heart) CD, Maxi-Single
ItaloDisco4Ever !
A Retro Disco Hi-NRG Blogspot-on vagy a Mixcloud-on is meghallgatható.
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.07.26. 16:02:41
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Tommy - Love Beach (single hot).flac
Csak a rend kedvéért: tovább tartott feltölteni a képet és a zenét, mint előkeríteni<#hehe>#hehe>
A slusszpoén, hogy ez teljesen rendben is van<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
nála csíptem el ezt, bevallom őszintén soha még csak nem is hallottam róla
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
most vígan használhatnám akár ezt a pár szerkentyűt is:
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.07.23. 10:46:48
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A Zephyr Records fontolóra is veszi a HD Master Audio DVD verzió újra kiadását<#vigyor>#vigyor>
Amúgy lottón nem felezünk. Hacsak nem te vagy az asszony, aki kiment levegőzni picit pár perce, mert akkor nem szóltam<#vigyor5>#vigyor5>
Arvenus visszakerült a hűtőbe. Fél üveg maradt, hátha benéz ma még az öcskös is köszönteni<#nyes>#nyes>
Gratulációdért pedig <#worship>#worship>
Közben mutatom, itt mi szól épp most kaziról:
THE LEAGUE UNLIMITED ORCHESTRA-DON'T YOU WANT ME 1982
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.07.22. 20:10:00
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ha ettől többet nyertél, gratulálok! felezzünk! <#nevetes1>#nevetes1>
én nem, talán 3 számukat szeretem, de ez jó, ha akkoriban hallom valahol, biztos beugrott volna a Usura korában is.
de élmény így utólag is. <#eljen>#eljen>
ha már a feldolgozásoknál járunk erről beugrott a fejemben lévő rengeteg másik hasonló sztoriból egy, ami itt talán még nem volt.
biztos sokan emlékeznek rá,amikor a
S-Express - Theme From S-Express house, korai acid-house zenéje letartolta a fél világot, és a klubokat 1988-89-ben,
valószínű akkor is egy csak szűk réteg ismerte vagy ismerte fel, hogy miről is van szó eredetileg.bár ha jól sejtem a kétféle zeneirányzat rajongói nem közös körökből kerültek ki, így egymással ritkán beszélték meg a hasonlóságokat . 😊
maga az alapok jóval korábban is megvoltak, de összetéveszthetetlenül felismerhetően tőlük származtathatjuk az eredetit
Rose Royce - Is It Love You're After (1979)
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.07.22. 19:50:22
1) nyertünk a lottón.
2) ma lettünk 7 évesek 😊 (fotó spolier alatt)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A háttérben pedig természetesen a 80-as évek zenéi szólnak<#szeret>#szeret>
És miért pont Arvenus? Mert Amaximus egyelőre csak Records-ban létezik<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Magnókazik meg Takt lengyel "gyári másolatok" voltak, egész jó hangminőséggel..
Utóbbiak egy kaptafára készültek és így néztek ki:
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
talán itt is mindenki ismeri már rég a U.S.U.R.A. 1992-es híres feldolgozását az Open Your Mind-ot..
És az 1982-es eredetijét a Simple Minds-tól?
Simple Minds - New Gold Dream (Maxi) 12"
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.07.22. 19:16:32
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ha a régi magnószalagjaid mind minőségiek lettek volna, nem kéne sóhajtoznod, csak 30 év után bedigizni <#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
remélem, hogy nem -talán lesz időd-, hanem bőven lesz még időd mindenre! <#law>#law>
Deep web sem az én oldalam.
Majd meglesz , talán lesz még időm kivárni. <#nevetes2>#nevetes2>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.07.22. 13:25:33
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.07.22. 13:21:38
én is meghallgatom, mit rakok be a saját gyűjteménybe, itt csak a példa volt a lényeg
Vagyis másként fogalmazok. meghallgatva barátságos de mikor összevetettem az eredetivel... azonnal leformáztam még a winyót is..
Nyilván autóba vagy "csak hogy meglegyen" teljesen tökéletes hallgatni. De ha tehetitek cseréljétek ellenőrzött forrásból származóra legalább a tudat miatt, h mi az előélete annak a "FLAC" nak.
Csak a WAV peregjen
kivételnek érzem a most szóba kerülteket,mert ezek sem voltak slágerek, de sokkal jobbak a régi ritkaságnak mondott , csak épp tényleg hallgathatatlan zenéknél.
a jókat meg majd jó áron keresd a jövőbeni amaximus records kiadásain <#vigyor>#vigyor>
Sokan leírták már előttem a fórumon,most meg teszem én is,a ritkaságok jelentős része azért az,mert a lőtéri kutyát sem érdekelte a megjelenés idején,tudjuk volt bőséges kínálat a 80s években,és az igazán jól sikerült zenék,nem maradtak ritkaságok <#nevetes1>#nevetes1>.
Szóval én nem veszek meg minden sz@rt,csak azért mert rábélyegezik hogy ritkaság!
ItaloDisco4Ever !
Ez a fotó telitalálat!
A képen látható CD-n hallható felvételek minősége,pontosan egy CD walkman-ből hallható hangminőséghez való.
Ilyen célú zenehallgatásra tökéletesen megfelel! <#hehe>#hehe>
ItaloDisco4Ever !
Ha bármelyikhez tudsz elérhetőséget akkor elhiszem hogy ismersz ilyen mágikus oldalakat! <#wink>#wink>
Tour D'Amour – Man In Love
Two Getting Up – All For Free
Splash Gang – Come Take My Love
Private Movies – Red Lantern
Maryse Bonnet – Tonnerre De Feu
Body Heat – Dancing In The Moonlight (Murder Mix)
Cindy – Soir De Folie
Illusion - Illusion (Holland Mix)
Love Connection - In My Heart
Sherey Champagne – Night After Night
Suzy Q – Fun Fun
Costanza – Fantasy
Az utolsóra elméletileg innen kellett volna kapnom egy privit , de hozzám soha nem érkezett meg.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.07.22. 11:03:51
Csak azok is ezer kiadványon szerepeltek már.
majd alkalmadtán azért bevizsgálom én is azokat a vm-eket. 😊 hisz SP bevallása szerint is remasztereltek.
Ugye ezt te se gondoltad komolyan? <#nyes>#nyes>
Mind a nyolc zene olyan ami még igen csak ritkaságszámba ment ez idáig, és kurva drága korongokról való vagy egyáltalán nem is lehet kapni őket.
Az más kérdés ha neked esetleg megvan, de hidd el azoknak akiknek nincsenek kapcsolatai és csak a netről gyűjtögetnek azoknak ez maga a kánaán. <#wink>#wink>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.07.22. 09:32:06
Még szerencse hogy legalább a kettő Euro Disco ill. Italo Disco kiadványon megjelent nóták valóban lossless minőségűek, és még szépen is szólnak.
Ma már ez is nagy szó sajnos!

kb. te is vagy én is kiadhatnék bármit a nálam lévő zenékből,
ItaloMucsacso Records
Amaximus Records
Wind Records
mind-mind jól cseng 😊
Az meg azért nem az igazi.<#shakehead>#shakehead>
Mint ahogy most más kiadók is próbálnak profitálni ebből a kettő sorozatból.
Érdekes idáig senkinek se akaródzott , most meg hirtelen több kiadónak is kedve támadt kiadni ezeket a ritkaságokat. <#fejvakaras>#fejvakaras><#nevetes1>#nevetes1>
Rare80 Volume 5
Rare80 Volume 6