A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
MIKE MAREEN
GREATEST HITS & REMIXES
Label : ZYX MUSIC
Catalog Number : ZYX 23025-2
Tracklist :
CD 1
01. THE MIKE MAREEN ESSENTIAL MEGAMIX (NEXTANIMAL EDIT)
02. LOVE SPY (7" VERSION)
03. DANCING IN THE DARK (7" VERSION)
04. STAND UP (7" VERSION)
05. AGENT OF LIBERTY (RADIO VERSION)
06. CECILIA (7" VERSION)
07. HERE I AM (7" VERSION)
08. LADY ECSTASY (7" VERSION)
09. DON'T TALK TO THE SNAKE (7" VERSION)
10. DOUBLE TROUBLE (ZEPPELIN REMIX)
11. PEACE TO MINDKIND (7" VERSION)
12. LA DONNA (MIKE'S DISCO VERSION)
13. HEAVY WATER (ALBUM VERSION)
14. GERMANY (ALBUM VERSION)
15. LOVE SPY (INSTRUMENTAL)
16. AGENT OF LIBERTY (INSTRUMENTAL)
CD 2
01. LOVE SPY (NIGHT MIX)
02. DANCING IN THE DARK (GALACTICA REMIX)
03. STAND UP (ALTERNATIVE MAXI VERSION)
04. AGENT OF LIBERTY (12" ORIGINAL VERSION)
05. CECILIA (SPECIAL DJ REMIX)
06. HERE I AM (MEGATRAIN MIX)
07. LADY ECSTASY (12" VERSION)
08. DOUBLE TROUBLE (12" ZEPPELIN MIX)
09. MIDNIGHT RUNNERS (12" VERSION)
10. AFRICA (ALTERNATIVE MAXI VERSION)
11. POWERPLAY MIX (AGENT OF LIBERTY, LOVE SPY, DANCING IN THE DARK)
ItaloDisco4Ever !
Jó anyag!
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<#worship>#worship>
egy nagy kedvenc!
Tehát a "szerényen megjegyzem" értsd szó szerint,semmiféle villongás,nagyarckodás nem állt szándékomban!
„Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség.” (Kölcsey)
Jobb kézzel billentyűzés,bal kézben a jobb fülhöz tartva a telefon,próbáld ki működni fog!
P.S. : Mivel ez egy zene fórum,zárjuk rövidre e témát!
Egy jól ismert dal,kevésbé ismert remixben!
ItaloDisco4Ever !
" nincs szűkségem fordítóra,a magyar nyelven kívül 3 nyelvet beszélek még felsőfokon.."
Ez is igen dicséretes dolog. Egy nap majd talán a magyar nyelvet is felső fokon fogod beszélni.
Hiszen ha magyar nyelven sokat kommunikálsz, akkor szÜkséges lesz majd az is<#nevetes1>#nevetes1>
Azt azért még elmesélhetnéd, hogy gépelés közben hogyan tudsz telefonálni is (hacsak nem headset-el), mert egy kézzel az is elég bajos..<#vigyor3>#vigyor3>
F.R. David-ot is szeressük<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Aki nem tud angolul ,szerintem még az is vágja a lemezre célzott jelzőt,az elírás dacára is.
Szerényen megjegyzem,nincs szűkségem fordítóra,a magyar nyelven kívül 3 nyelvet beszélek még felsőfokon,azaz nem esett ki semmi a memóriámból <#hehe>#hehe> ,szimplán elírtam,mert gépelés közben még telefonáltam is.
Megunhatatlan!!!
ItaloDisco4Ever !
Pet Shop Boys With Dusty Springfield - What Have I Done To Deserve This? (Disco Mix) 1987
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
És ha már róluk is szó van, jöhet is egy videoklip tőlük pár egykori sárbogárdi sorkatona statisztával:
Első Emelet - Drakula táncol (1988)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.22. 07:20:04
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Tudom, tudom: csak lemaradt egy betű. Így kezdődik ez...
Először csak egy betűt felejtesz el, aztán a szavak jönnek..végül majd egész mondatok esnek ki a memóriádból..<#hehe>#hehe>
Látom 2007-ben még kidobott H. Gabcsi barátunk egy sztereó dvd-t a 2005-ös Svéd koncertről idehaza..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.22. 07:09:03
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Küldtem Neked privit.
The Twins forum video channel
The Twins (Web & Forum)
ItaloDisco4Ever !
A címe Kyokushin Song.
Többet nem sikerült kiderítenem.
Én nem látom nyomát a dicsogson, de ez nem jelent semmit!
Mindenesetre egy nagyon kedves fórumtársunknak (aki inkognitóban kíván maradni itt közöttünk, háttérből nézelődve - nagyon köszönöm, hogy elküldte nekem privátban azt a verziót, amit anno a magyar rádióban átjátszottak szalagra és úgy adták a kívánságműsorokban!
Nekem is megvolt annak idején felvéve ezen kívánság műsorok valamelyikéből kazettára felvéve!!!!
Köszönet érte!!!! Jól sszól!!!
<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
<#integet2>#integet2>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Biztosan úgy van ha te mondod.
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.20. 08:25:21
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Michael Sembello - Maniac (1983)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez volt az első megbeszélésünk a dologról.
A második linked alatt, 07.20-án bővebben kitárgyaltuk a részleteket, ő is utána nézett, pontosabban mi a helyzet.
A helyzet erre változott: " Ami pluszba jött (mert több lett rendelve, vagy mert megunta) az lehet csak eladó.."
Eddig értem...illetve nem értem. Priviben nem kerestél, tehát elvileg téged sem érint az egész.
Ha kerestél volna priviben, ott azt az infót is mellékeltem volna neked, hogy idézem:
" Több helyre is küldöm, nézd át és ha találsz keresett maxit jelezd.
Az utolsó kettő képen (csere maxik) felirattal azok vannak,
amiket keres a kollégám csereként, vagy megvételre! "
Ezt az infót többen is tanúsíthatják itt, mert 8-an jelezték, hogy átfutnák a listát.
Fejtsd ki bővebben, hogy mit szeretnél tudni konkrétabban, mert néma Rozogának Zephyr sem érti a szavát..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Aripe Gamson 2015-ös feldolgozása pedig a spoiler alatt..<#eljen>#eljen>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hogy a lenti fotón MINDEN album eladó,
holott azok közül egyik SEM!
Ráadásul utólagosan kiderült, hogy a kollégám
ISMERI ezt a fórumot, tehát maga is intézkedhetett volna.
Felesleges köröket futottam jóindulatból. De részemről itt a pont.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Ezernyi kérdés, válasz nélkül vad dolgokat láttunk s éltünk át
Útban voltunk, félre löktek mégis újra itt látsz .."
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.19. 09:29:05
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
___________________________________________________________________________________________________
Na kérem, rakjunk rendet! Persze akinek nem inge, az ne vegye magára!!
Egy tóba lehet követ is, meg kakát is dobni, mindkettő más eredményre fog vezetni!
A további SZ@RDOBÁLÁSOK elkerülése végett, megkérem az illetékeseket, hogy vegyék fel olvasószemüvegüket,
és fussák át újra a (#104290 katt a kék számra!) és a (#104269 katt itt is a kék számra!) hozzászólásaimat!
Ha ez megtörtént, jelezzék vissza nekem, hogy
1) hol és mikor írtam, hogy az én lemezeimről beszélek?
2) hol és mikor írtam, hogy a fotón látható ALBUMOK eladóak?
Máskor vagy olvassátok el és ÉRTELMEZZÉTEK normálisan a leírtakat,
vagy hagyjátok a fenébe, mielőtt még galibát okoztok több embernek!
KÖSZÖNÖM a megértést és az együttműködést!<#worship>#worship>
Részemről befejeztem a KOLLÉGÁM ÁLTAL eladásra KÍNÁLT MAXIK rendezgetését is!
Rendezze mindenki csak a saját dolgait..
___________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.19. 09:19:41
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
1000x jobb mint az eredeti!
ItaloDisco4Ever !
Egyáltalán ez a karateinduló felkerült valaha fizikális korongra,én semmi nyomát nem látom?!
ItaloDisco4Ever !
Ha ismersz, tudod már innen jópár éve, hogy azért igyekszem megköszönni mindent!
Úgy látszik, másoknak sincs meg ez a karate induló, különben felbukkant volna már.
Köszi a visszajelzésedet, akkor ez is felkerül a keresendő zenéim listájára.
<#worship>#worship>
Akkor szóljon még egy kellemes esti dallam..<#wave>#wave>
Leonard Cohen - Dance Me to the End of Love (1984)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.16. 21:20:01
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
