A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
miért lényeg, kinek van meg? meg akarod venni tőle aranyárban? <#nevetes1>#nevetes1>
Amennyiben a 4.50 min. verzió beszerezhető lett volna már CD kiadványon,ez a hsz nem került volna megírásra.
Biztos lehetek az igenben ??? .... a dolog jelen állás szerint nem ilyen irányt mutat,mint te is láthatód,még nem akadt jelentkező,pedig ugyebár tudjuk, nagy készlettel rendelkező lemezgyűjtők is látogatják az sg zene fórumot.
Na csak befut egy tag akinek meg van,nagy tétben fogadni rá ,nem merészelnék!
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Local Boy

Belelapoznék a lemezgyűjteményedbe,lehetséges mire végére érnék,eltelne néhány nap! 😊
ItaloDisco4Ever !
Luv - Trojan horse (1978)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
De nem minden jó album zene jelenik meg sajnos maxin.
Mondjak egy jó példát, vagy elég lesz a spoilered alatti?<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.11.03. 12:26:40
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Csak a WAV peregjen
A bal felső sarokban One Two Three - melyik dal?
ItaloDisco4Ever !

<#wave>#wave>
A 4. albumról..
Arabesque - Midnight dancer (1980)
A saját vinyl albumom tőlük biztosan tiltólistán szerepel, mert nem találtam a Discogs-on<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Azt mondja az ipse, kattints az üzijeidre!<#nevetes1>#nevetes1>
Apropó helló...ki emlékszik még erre?
Mouth & MacNeal - Hello-A (1972)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: studiohits, 2017.11.02. 07:47:54
Majd ha időm engedi, teszek fel párat!!
<#wow1>#wow1>
ItaloDisco4Ever !
Moroder örök klasszikusát, amit Donna Summer vitt sikerre számtalan előadó feldolgozta már.
Hozzám legközelebb a Kylie Minogue és a Madonna által elkövetett feldolgozások állnak leginkább.
Donna Summer - I Feel Love
De csak mert ma jó napom van..egye fene spoiler alatt megmutatom nektek
a világ egyik legkreatívabb és szerintem máig legjobb feldolgozását<#eljen>#eljen>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
J.Hoelzer szövege többeket is megihletett..
Ronnie Jones - Don't Turn Around (The Kommissar) (1982)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.10.30. 11:43:17
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Amúgy észrevetted, hogy a 17. track is..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Látnod kéne milyen képet vágtál..<#hehe>#hehe>
Tudtam én, hogy a lelked legmélyén valahol kedveled te a jó zenéket is,
nem csak azt a tucc tucc bumm bumm trance-t..<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.10.30. 09:54:14
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Hogy a francba lehet, hogy nem ismertem fel egy zenét az egymillióból Elvistől?<#falbav>#falbav><#nyes>#nyes>
Ez tarthatatlan állapot..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Egyébként sem a zenei ízlésed pöcögtettem, hisz nagyon sok zenében egy az ízlésünk neked és nekem.
De ettől függetlenül vannak kivételek. Az én szívem sokszor a keményebb, rockosabb zenékhez húz,
máskor meg a líraibb balladák felé. Harmadnapon meg italo disco orrba szájba és fülbe persze<#hehe>#hehe>
Most mit tegyek, ha majdnem minden zenét kedvelek?<#falbav>#falbav><#nyes>#nyes>
De mint említettem vannak kivételek. És ez így van rendben. Minden zenét még én sem szerethetek<#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.10.30. 09:37:17
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nekem ez nagy kedvencem volt mindig is tőlük ez a krokodilos zene, de viszonylag kevés válogatás lemezükre került fel!
Érthetetlen módon, pedig nagyon ott van, szerintem.... Zeffel nem értek most egyet, mivel ha meghallgatja az ember ötször-hatszor, úgyanúgy a fülébe eszi magát, mint a D.I.S.C.O, vagy a You're O.K., vagy akár a Hands Up, maximum nem játszották agyonra a rádiók, ezért kevéssé ismert...
Szép délutánt mindenkinek! Itt épp ítélet idő van, száz kilométeres széllel....szobafogság, zenéléssel....
<#integet2>#integet2>
Pam N' Pat - Super Superman Meli Melo ,Vinyl 7 (1981)
Pam N' Pat - Super Superman # Meli Melo (Vinyl, 12'', Promo - 1981)
de csak rovid versio van rajta nem tudok hoszabb verziorol!
Ez az Ottawan dal a francia válogatás lemezükön sincs rajt,én nem is ismertem!
Nagyon jó! <#eljen>#eljen>
Köszi hogy bedobtad! <#kacsint>#kacsint>
Ottawan kapcsán megemlíteném e kislemezt francia nyelven ,különösen a Méli-Mélo nagy kedvencem,meg is van,de ezzel kapcsolatban kérdezném a tagokat, (Méli-Mélo) létezik hosszabb verzióban?
<#integet2>#integet2>
ItaloDisco4Ever !
Én magam is buliztam e két dalra,akkortájt sokat játszották a klubokban !
ItaloDisco4Ever !
lossless FLAC untouched, valóban minőségi darabokból
néhányuk megélt pár feldolgozást is a 80-as 90-es években
kellemes hallgatást
FLAC
aktuális lista
Supermax - Lovemachine
Gino Soccio - Dancer (12 inch version)
Giorgio Moroder - From Here To Eternity
Candi Staton - Young Hearts Run Free
Candido - Jingo
Chaka Khan - I'm Every Woman (12 inch version)
Chic - Everybody Dance (12 inch version)
Freddie James - Get Up & Boogie (12 inch version)
Harold Melvin & The Blue Notes - Don't Leave Me This Way
Herbie Mann - Superman (12 inch LP version)
Janis Ian - Fly To High
John Davis & The Monster Orchestra - Ain't That Enough For You
Laura Branigan - Gloria
Lou Rawls - You'll Never Find Another Love Like Mine
Patrice Rushen - I Was Tired Of Being Alone
Sheila & B Devotion - Spacer (12 inch version)
Sister Sledge - We Are Family (12 inch version)
Sparks - Beat The Clock
Suzi Lane - Harmony
Terri Wells - I'll Be Around
The Manhattan Transfer - Twilight Zone
The Meters - Disco Is The Thing Today
The Salsoul Orchestra - Getaway
Trussel - Love Injection (12 inch LP version)
Walter Murphy - A Fifth Of Beethoven