A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Musachy
#105081
Te meg külön kommentárt fűzöl hozzá. Lépj már tovább!

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105080
Láttál egy video részletet egy buliból, s ítélkeztél brahiból<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105079
Én meg nem effajta társaságba járok.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105078
Lényegtelen mind a koruk, mind a kinézetük.
Mióta vagy előítéletes?
Tudod mi az: jól érezni magad egy baráti társaságban?
Mert ők tudják...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105077
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szia! privatba ment ez The Models (8) - Megamix (BPM 115) WAV !
Musachy
#105076
Akkor ezek öregnek kinéző tinik... ugyan már. A zene az jó, a szöveg már kevésbé. A szőke meg amit összeripacskodik, az szégyen. <#vomit>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105075
<#nevetes1><#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105074
Nem lehet minden nő..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
big boobs vagy big tits
..kinézetű józan tyúk..
Mellesleg meg a négy csaj együtt nincs annyi idős, mint te<#hehe>
Gondolom a zene sem hatott meg túlságosan<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105073
Köszönöm! És én is kellemes húsvétot kívánok mindenkinek! 😊
(Hangulatos a videó nagyon <#worship>)
#105072
Ezeket keresd.
Sok sikert hozzá!
https://www.discogs.com/artist/2535509-The-Models-8

#105071
helló... meg van e valakinek ken-laszlo-the-models-modern-talking-hit-mix flac,wav, minöségben..? szeretném letölteni,van ebből pár darab állitolag...kösz
#105070
Egy vidám dal 1987-ből.

Latin Summer - Waste My Time
Musachy
#105069
Azok a vén lepukkant részeg tyúkok... <#wilting>
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.04.01. 14:44:25

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#105068
A "1nd" version az a legjobb az egészben. <#nevetes2><#hehe>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105067
Elérkezett az idő, hogy meghirdessem az idei szokásos SG találkozót<#vigyor>
Részletek a spoiler alatt, mindenkit szeretettel várunk!

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Április 1 van! Boldog születésnapot minden bolondnak<#hehe>


Ha már benéztem, utólagosan is boldog névnapot kívánok régi kollégánknak vinylbakker-nak
egy olyan zenével, amit anno (hála engedékeny szívemnek) átengedtem neki eredeti lemezen:

Mike Mareen - Agent Of Liberty (1986) 1nd Version

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105066
Na szakítsuk meg egy (jó) zene erejéig a szokásos diszkó felhozatalt..<#hehe>

Ünnepi hangulat közepette küldöm a következő zenét két SG-s kollégának
(atiapuka és zsgaby), és persze mindenki másnak is akik szerették valaha,
valamint amihez egy szuper hangulatú kis "home video" is készült pár éve..

Manowar - Battle Hymns (1982)



A nyuszi lányok legyenek veletek gyerekek! Mindenkinek Kellemes Ünnepeket..<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105065
Jó kis 79-es Disco:Razamataz -Razamataz 12"

Musachy
#105064
Ugyanolyan, ugyanaz. Arra is értettem, mármint hogy a kiadott CD a mai szokásoknak megfelelően túlvezérelt.

imo :) science fiction is science fact

cucurbia
#105063
meg,de csak abban a változatban amit nekem átküldtek a rádiobol,és amire azt irtad kompresszált.gondoltam meghallgatom a tied amit feltettél.

#105062
Én is nagyon szépen köszönöm!!!

<#worship>
Musachy
#105061
Az elsőre: de (csak a zippy ilyen szar, hogy párszor megnyit valami előugró reklámoldalt, majd 3-4 után megy...), a másodikra: igen, ennyi volt... (de neked megvan, ha jól tudom).
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.03.22. 17:58:51

imo :) science fiction is science fact

cucurbia
#105060
Hát ami fentvolt nem lehetett megnyitni,most meg már nincs is fent.

Zephyr Retiring
#105059
Ízlések és pofonok.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105058
Nem sokat vesztesz vele, már ami az ilyeneket illeti, mint ez. Amúgy egész jó magyar zenekarok vannak szerintem, csak nem ebben a stílusban.

imo :) science fiction is science fact

cucurbia
#105057
Hát a rádiós ismerősöktől kértem el a zenét,magam már évek óta nagyon ritkán veszek magyar lemezeket.

Musachy
#105056
Igen, ez is kompresszált. Itt van az egész anyag.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105055
Én tudom..hogy ő tudja, hogy mi tudjuk, amit ők tudnak..izé..<#hehe>..tudod mit?
Tudja a Dyva!<#nevetes1>

Dyva - I know (1987)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105054
Ez csak sample volt a nyelvtudásból. <#crazya>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105053
Félig már angolul nyomod 😄
Díva is helyes. Latin eredetű szó.
Hirtelen a Dyva italo előadóra asszociáltam a hozzászólásodból 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105052
Nagyon Szépen Köszönöm én is a kettő Dyva örömzenélését! <#taps><#worship>

Zephyr Retiring
#105051
Külön köszönetem az extended verzióért is<#worship>

Hálám üldözni fog..<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

cucurbia
#105050
http://www41.zippyshare.com/v/VXdKNNzH/file.html
http://www41.zippyshare.com/v/B7i3lkwD/file.html

#105049
Azt én is szívesen elfogadnám! <#worship>

cucurbia
#105048
Ha estig nem küldi át valaki akkor majd én,ha hazaértem.

Zephyr Retiring
#105047
Látom elég naprakészek vagytok diszkóügyileg 😊

Igen, ismétlés volt. Ha meglesz valakinek az adászáró disco duett vm-ben, az nyugodtan keressen priviben... 😄

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

cucurbia
#105046
https://www.mediaklikk.hu/video/hogy-volt-a-disco/

#105045
Akkor ez már ismétlés volt.
Én megnéztem és volt benne pár kulisszatitok amiért már érdemes volt! <#taps>

akizu
#105044
Zephyr Retiring
#105042
Ha netán valaki pont tévé közelben van..
Hogy volt?.. szórakoztató műsor "A diszkó" Duna World MOST 20.00 - 21.00<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105041
Ha már újra kiadták,érdemes beszerezni,b oldal se rossz<#taps><#integet2>
#105040
TATJANA - Chica Cubana (Extended)



http://www50.zippyshare.com/v/l7JwOAGl/file.html


rain70
#105039
Nagy kedvenc volt, Drafi! Rengeteg meghatározó dalt írt, szerzett és énekelt, főleg álneveken.
Az egyik legnagyobb sláger mindig ez marad, a két színész és főleg tátogó "énekessel".


Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.03.18. 11:06:55
#105038
Egy jo kis dalocska!

#105037
#105036
Egy ritkán hallott kellemes nóta!

Chianese ‎– Day By Day

#105035

Rossz minőségű TV felvétel a "Péntek esti randevú" című műsorból, ebből a számból létezett adathordozós kiadás?
http://www80.zippyshare.com/v/Vmq9VP6W/file.html
reynaud
#105034
Aktuálisan megfordult a kezemben jó néhányszor vinylen (DJ barátom korongja volt!) ,manapság nem olcsó a beszerzési lehetősége.
Derek Simon ‎– Mania (1989)

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#105033
Amikor én még kis srác voltam..<#hehe>

Sabrina ‎– Boys (Summertime Love) 1987

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105032
Remek<#eljen>! Nekem csak ez van angolul :

Newton - Don Quijote