A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Mióta vagy előítéletes?
Tudod mi az: jól érezni magad egy baráti társaságban?
Mert ők tudják...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
imo :) science fiction is science fact
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mellesleg meg a négy csaj együtt nincs annyi idős, mint te<#hehe>#hehe>
Gondolom a zene sem hatott meg túlságosan<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
(Hangulatos a videó nagyon <#worship>#worship>)
Sok sikert hozzá!
https://www.discogs.com/artist/2535509-The-Models-8
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.04.01. 14:44:25
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
Részletek a spoiler alatt, mindenkit szeretettel várunk!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha már benéztem, utólagosan is boldog névnapot kívánok régi kollégánknak vinylbakker-nak
egy olyan zenével, amit anno (hála engedékeny szívemnek) átengedtem neki eredeti lemezen:
Mike Mareen - Agent Of Liberty (1986) 1nd Version
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ünnepi hangulat közepette küldöm a következő zenét két SG-s kollégának
(atiapuka és zsgaby), és persze mindenki másnak is akik szerették valaha,
valamint amihez egy szuper hangulatú kis "home video" is készült pár éve..
Manowar - Battle Hymns (1982)
A nyuszi lányok legyenek veletek gyerekek! Mindenkinek Kellemes Ünnepeket..<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
<#worship>#worship>
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.03.22. 17:58:51
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
Tudja a Dyva!<#nevetes1>#nevetes1>
Dyva - I know (1987)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Díva is helyes. Latin eredetű szó.
Hirtelen a Dyva italo előadóra asszociáltam a hozzászólásodból 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Hálám üldözni fog..<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
http://www41.zippyshare.com/v/B7i3lkwD/file.html
Igen, ismétlés volt. Ha meglesz valakinek az adászáró disco duett vm-ben, az nyugodtan keressen priviben... 😄
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Én megnéztem és volt benne pár kulisszatitok amiért már érdemes volt! <#taps>#taps>
Hogy volt?.. szórakoztató műsor "A diszkó" Duna World MOST 20.00 - 21.00<#eljen>#eljen>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
http://www50.zippyshare.com/v/l7JwOAGl/file.html
Az egyik legnagyobb sláger mindig ez marad, a két színész és főleg tátogó "énekessel".
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.03.18. 11:06:55
Chianese – Day By Day
Rossz minőségű TV felvétel a "Péntek esti randevú" című műsorból, ebből a számból létezett adathordozós kiadás?
http://www80.zippyshare.com/v/Vmq9VP6W/file.html
Derek Simon – Mania (1989)
ItaloDisco4Ever !
Sabrina – Boys (Summertime Love) 1987
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."