A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
És csak így üres kézzel?<#nyes>#nyes>
Semmi jó zene?
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Közben lassan ideje "boys"-kodni is egy kicsit..<#taps>#taps>
Gimme Gimme Your Lovin' - Bad Boys Blue
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Kajagoogoo - Ooh To Be Ah (Extended)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Csak a WAV peregjen
Holly Johnson - Americanos
2018-ra pedig ez lett a legkeresettebb verzió belőle a zenegyűjtők közt..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
The Flirts - Helpless (1985)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Max Him - Lady Fantasy (1985)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Talán itt tudja valaki hogy ebben a mixben 5.52-6.20-ig mi ez a muzsika? Valahol megvan nekem de nem emlékszem az előadóra, és nem hagy nyugodni a dolog.
Előre is köszi az infót!
Play it loud!!
ItaloDisco4Ever !
Kiáltsa világgá, aki csak hallja.
A zenék szövegét is költők írják,
Szívüket s néha lelküket is beleadják.
Rájuk emlékezünk a mai napon,
Emelem minden költő előtt a kalapom...
Cseh Tamás: József Attila
Épp 8 éve, hogy Tamás is itthagyott minket.
A "Születtem Magyarországon" szerzőjére ezzel a dalával emlékezek.
Szomorú, ám mégis szép emlékek ezek..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A megjelenés mindkét korong esetében 1990.
A keresett dalban egy jól ismert olasz énekesnő vokálozik,aki természetesen elsősorban italo-disco stílusban jeleskedett!
ItaloDisco4Ever !
Te ismered is,nekem meg is van,lehet neked is ....
ItaloDisco4Ever !
Mitch & Melanie - Coming For Your Love <#szeret>#szeret>
Melyik italo-disco dalnak az eleje,szinte teljesen megegyező hangjegyeken alapulva indul így mint a linkelt dal?
JY - LC
ItaloDisco4Ever !
Köszi szépen, pont erre gondoltam.<#worship>#worship>
Aril - Ritmo De Cuba (vocal) (1985)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Yvonne Koomen (Backing Vocals Anthony's Games) - Lost Night (Vocal)
https://www96.zippyshare.com/v/7Ru6fkhr/file.html
Ezt a remek muzsikát keresem jó minőségben:
Anthony's Game-Last Night
Előre is köszönöm.
Üdvözöl itt is mindenkit, és ide ezt hozta ajándékba <#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
az egyik kedvencemet tőle..<#falbav>#falbav><#nyes>#nyes>
Igen, ők nem italo disco, csak synth-pop. De milyen! Hát ilyen:
Silicon Dream - Andromeda (1988)
Ha csak fele ilyen jók lennének a mai új generációs italo disco zenészek nagy többsége...<#vigyor5>#vigyor5>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Koni-chi-wa<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
hiteles módon hozza a korabeli táncdal szférát
Maria Anzai / 安西マリア – 涙の太陽 The day of tears A könnyek napja
'igazi' italo
Bunny Girls - Sera sera / 바니걸즈 - 쎄라 쎄라
és egy évvel az eredeti sláger nemzetközi sikerei után megszületett a távol-keleti változat is <#kacsint>#kacsint>
Yoon Hee & Yoon Mi - 로미오 Romeo
Kim Wan Sun / 김완선 - 그 사람 미워요 utálom ezt a fickót című slágere
Amúgy valahol meg van még a kazi is..
Ha van kedved, néha kukkants be ide is.<#wave>#wave>
Akad ott egy két nyalánkság neked is<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Aztán akadtak egészen extrémek is, jó anyámat az idegbajba kergette. Még ma is előveszem feszültségoldásnak (1988):
Utoljára szerkesztette: zsgaby, 2018.04.05. 20:32:10
RAY ALLEN & PAUL FABER - HAPPY MUSIC
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Jó, hogy emlékeztetsz, ideje lesz beszerezni újra, csak már lemezen is.<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Maradjunk ill. térjünk vissza a jó zenékhez ....
ItaloDisco4Ever !
(Silicon Dream - Albert Einstein)
