A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
egy kedvenc!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kenny Thomas - Best Of You
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Bonnie Bianco – A Cry In The Night
Kaline - Cher Cheri (1987)
<#taps>#taps>
Pet Shop Boys - Heart (1987)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Azoknak akik meg mégsem, innen küldöm a Sapandau Ballet egy '83-as slágerét.
Nem lennék meglepve, ha a legtöbben kívülről fújnák már velem együtt a szövegét<#nyes>#nyes>
Jó hétvégét és kellemes zenéket mindenkinek.
Spandau Ballet - True (1983)
Búcsúzzatok el a hótól, mert jövőhéten jön az enyhülés<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A New York-iaknak pedig a Twisted Sister. A banda szerepelt akkoriban a 100 legjobb hard rock előadók listáján is..
Twisted Sister - The Price (1984)
A videó jó lett. A zene is első osztályú, éppen ezért Musachy mesterhez és hozzám hasonlóan,
érdemes beszerezni bakelit lemezen is, és úgy is meghallgatni<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Köszi szépen, rég hallottam, remek muzsika füleimnek.
<#circling>#circling><#finom>#finom>
86 táján Pesterzsébeten laktunk. Az Ecseritől durván fél órányira..
Vettem ott olyan kazikat is féláron, ami külsőre csak annyiban különbözött az eredetitől, hogy az eredeti ragasztott házas volt, a másolt pedig csavarokkal szétszedhető..
A minőségre akkoriban sem adtunk sokat, örültünk hogy hallgathatjuk a legújabb zenéket. Ma annyiban más, hogy másolt zenék helyett mp3-ban van minden.
A cd és a bakelit akkoriban egy másik világ volt még..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Samantha Fox - That Sensation
Utoljára szerkesztette: mfn, 2018.02.25. 09:42:54
De addig is egy zene-bona..
Kai Morgan – Secret Lover (Cold As Ice) (1986 Italo Disco Collection)
Moscow - Come Back (1986 Rare Italo Disco)
Blue Vision - Vision (1984 Rare Italo Disco Collection)
Valentino - Each Time I Touch You (1983 Italo Disco Collection)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.02.23. 16:54:34
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
dokumentumfilm a rockról 30 éveseknek..
(Adamis, Baksa, Bontovics, Bródy, Földes, Frenreisz, Illés, Kovács, Presser, Szörényi..)
Valamint Soltész, Bergendy és Koncz is többek közt, de valamiért őket már nem említik..<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Metro Együttes - Citromízű banán (1970)
Mint hallható ez sztereó. Ez meg monó..<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A telefonomba feljegyeztem, de erre nem találok semmit, szóval elírhattam, vagy rövidítve írtam.
Dna great s
A Vh1-en láttam 80-as vagy a90-es évekbeli zene, volt klippje is, és elég híres zene...
Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2018.02.19. 19:36:26
Egy kellemes muzsika így vasárnap délutáni ejtőzéshez!
Drafi Deutscher - Running Wild (1988)
Drafi Deutscher - Running Wild (1988) WAV
<#wave>#wave>

Utoljára szerkesztette: mfn, 2018.02.18. 14:55:16

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Redhead Kingpin & The FBI - Do the Right Thing (Happiness Remix)
Celou - Eagle On A Wing (1986)
Megunhatatlan nekem! <#puszi>#puszi>
Vagy az a Pop Power Folge 2.cd amin rajtavan?
Az első része megvan ennek a cd-nek de ez a második nem.
UI:A filmet ismerem már akkor is tetszett amikor láttam.
Persze nem őrá gondolt a kedves YT uploader..<#nevetes1>#nevetes1>..hanem Bill Mueller-re illetve az ő '85-ös zenéjére...
És ha már 80-as évek zenéi és filmkritikusok a téma, mutatok én is egyet..<#nyes>#nyes>
KATT IDE!
Aztán minden bizodalmam bennetek, ne éljetek vissza vele..<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
De Valentin Nap alkalmából azért jó ez a zene!!!
<#taps>#taps>