A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#105031
kellemes vasarnapot!
egy kedvenc!

#105030
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nezd az uzenetedet !
#105029
helló.. keresnék egy jó kis muzsikát,ha valakinek meg lenne flac,wav-ban azt meg köszönném...
Kenny Thomas - Best Of You
akizu
#105028
Zephyr Retiring
#105027
THE DROIDS "The Force" (DISCO - 1977)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105025
Már tárgytalan! <#wave>

#105024
Esetleg nem tud valaki kisegíteni ezzel a dallal lossless-ben?

Bonnie Bianco ‎– A Cry In The Night



#105023
Igen nagyon jo !
#105022
Egy igazán kellemes kis francia szösszenet:

Kaline - Cher Cheri (1987)



<#taps>

Zephyr Retiring
#105021
Na zenéljünk kicsit. Ezt a slágert ki nem ismeri?..<#ticking>

Pet Shop Boys - Heart (1987)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105020
Na ez egy igazi ital(y)o diszkó<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105019
Kellemes vasarnapot!

Zephyr Retiring
#105018
Most, hogy leesett a márciusi hó, látom mindenki a hólapátolással van elfoglalva..<#hehe>

Azoknak akik meg mégsem, innen küldöm a Sapandau Ballet egy '83-as slágerét.
Nem lennék meglepve, ha a legtöbben kívülről fújnák már velem együtt a szövegét<#nyes>
Jó hétvégét és kellemes zenéket mindenkinek.

Spandau Ballet - True (1983)



Búcsúzzatok el a hótól, mert jövőhéten jön az enyhülés<#wave>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105017
Ami lírai fronton a 80-as évek közepén a németeknek a Scorpions volt, azt nekünk az Edda hozta el.
A New York-iaknak pedig a Twisted Sister. A banda szerepelt akkoriban a 100 legjobb hard rock előadók listáján is..

Twisted Sister - The Price (1984)



A videó jó lett. A zene is első osztályú, éppen ezért Musachy mesterhez és hozzám hasonlóan,
érdemes beszerezni bakelit lemezen is, és úgy is meghallgatni<#wave>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

akizu
#105016
akizu
#105015

Egy nagy kedvencem 1978-ból
#105014
Szia!
Köszi szépen, rég hallottam, remek muzsika füleimnek.
<#circling><#finom>

#105013
Zenéljünk is egy kicsit<#szeret>

Gim Mix - Le Parisien
#105012
Már 85-ben is lehetett jó minőségű műsoros kazikat kapni a volt Lenin krt-on.Ott vettem a Babys Gang kazit ami nem hiszem hogy eredeti volt.Viszont nagyon jól szólt a már krómos hanghordozó miatt.Nekem akkoriban nem volt lemezjátszóm de három bakelit albumom azért igen.A Righeira,a Laid Back és a Trans-x lemezei sűrűn forogtak a fater vidi tornyán.Ezeket azért be lehetett szerezni kis hazánkban is.Bár nem voltak olcsók.A zenéket mi diszkóstól kaptuk krómos kazikon azok is szépen szóltak.Felvett diszkós kazetta sorozattal még 86 decemberében az aranykapuban találkoztam.Egy jó nagy asztal be volt terítve velük<#smile>
Zephyr Retiring
#105011
Emlékszem az ipsére 😊 Megfordult még az egykori nagy lengyel-gyáli piacon is..
86 táján Pesterzsébeten laktunk. Az Ecseritől durván fél órányira..
Vettem ott olyan kazikat is féláron, ami külsőre csak annyiban különbözött az eredetitől, hogy az eredeti ragasztott házas volt, a másolt pedig csavarokkal szétszedhető..
A minőségre akkoriban sem adtunk sokat, örültünk hogy hallgathatjuk a legújabb zenéket. Ma annyiban más, hogy másolt zenék helyett mp3-ban van minden.
A cd és a bakelit akkoriban egy másik világ volt még..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105010
1986-ot írtunk,amikor ellátogattunk egyszer az Ecseri piacra.Sok mindent lehetett kapni,többek között külföldi újságokból származó nagy posztereket is.Ott vásároltam egy nagy Samantha Fox posztert is,ami rövidesen fel is került szobám falára.Azt hiszem a múlt héten értesültem az Origo-n,hogy az énekesnő jól megtréfált hiszen a gyengébb nem felé húz (a képen látható is).Tovább haladva a bazársoron<#nevetes1> találtam egy kazetta árúst is.Egy gyorsmásoló üzem működött az elhúzott függöny mögött.Sorszámozott eladó kazettáinak sorozat neve a "Dupoint" volt.Nagyon keverte a stílusokat ezért csak 2 kazit vettem aztán elfelejtettük...

Samantha Fox - That Sensation

Utoljára szerkesztette: mfn, 2018.02.25. 09:42:54
Zephyr Retiring
#105009
Még pár év és te sem tudod majd megkülönböztetni a szezont a fazontól<#hehe>

De addig is egy zene-bona..

Kai Morgan ‎– Secret Lover (Cold As Ice) (1986 Italo Disco Collection)



Moscow - Come Back (1986 Rare Italo Disco)



Blue Vision - Vision (1984 Rare Italo Disco Collection)



Valentino - Each Time I Touch You (1983 Italo Disco Collection)


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.02.23. 16:54:34

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105008
Kellemes hetveget!

cucurbia
#105007
Én nem dudolgatom,de a Pennyben két hete a pénztáros tuti,mert kellett vennem 3 darab citromot és itthon vettem csak észre a blokkon,hogy banánt ütött be a gépbe igy annak az árával számolta😞(csak 50 ft-ot tévedett a káromra na de akkor is..nem tudja megkülönböztetni a citromot a banántól???

Zephyr Retiring
#105006
"Az volt a hej..., igazi szép idő" (igen, pontos jével<#nyes>) 1978.

dokumentumfilm a rockról 30 éveseknek..

(Adamis, Baksa, Bontovics, Bródy, Földes, Frenreisz, Illés, Kovács, Presser, Szörényi..)

Valamint Soltész, Bergendy és Koncz is többek közt, de valamiért őket már nem említik..<#nevetes1>





"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105005
Ma ezt dúdolgattam..<#whatever>

Metro Együttes - Citromízű banán (1970)



Mint hallható ez sztereó. Ez meg monó..<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

strepsils
#105004
Ennek a számnak a címét meg tudja fejteni valaki ? A hangfelismerő nem ismeri fel. a szám
Zephyr Retiring
#105003
DNA featuring Suzanne Vega - Tom's Diner Rap esetleg? 1990-es híres feldolgozás volt..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105001
Valaki em tudja melyik zene lehet ez?

A telefonomba feljegyeztem, de erre nem találok semmit, szóval elírhattam, vagy rövidítve írtam.


Dna great s

A Vh1-en láttam 80-as vagy a90-es évekbeli zene, volt klippje is, és elég híres zene...



Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2018.02.19. 19:36:26
#104998
Sziasztok,
Egy kellemes muzsika így vasárnap délutáni ejtőzéshez!

Drafi Deutscher - Running Wild (1988)



Drafi Deutscher - Running Wild (1988) WAV

<#wave>
#104997
Én ezt a kazit hallgattam legutóbb.Két szám még nincs meg róla cd lemezen vagy vinylen.A Den Harrow régen tetszett,de most már nem vagyok oda érte de a Kiss Like This - Faith In You korongját be fogom szerezni<#szeret>

Utoljára szerkesztette: mfn, 2018.02.18. 14:55:16
Zephyr Retiring
#104996
Közben nosztalgiából előszedtem pár régi magnókazit és azok bakelit verzióit<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#104995
helló..köszönet érte....
Zephyr Retiring
#104994
Az bizony. S mivel ez nekem csak egy régi chrome kazin van meg, viszem én is..<#eljen><#worship>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#104993
Nagyon kellemes zene valóban! <#taps>
#104992
#104991
jó reggelt ! kérdezném meg volna ez a zene valakinek ,flac,wav minöségben előre is meg köszönném,és elérhetövé tenné hogy letudjam tölteni!

Redhead Kingpin & The FBI - Do the Right Thing (Happiness Remix)
#104990
Egy nagyszerű kiadványt kaptam amire táncolni nem fogunk de hallgatni kellemes!<#taps> ( Szerintem)

Celou - Eagle On A Wing (1986)

#104989
Na ez nagy kedvenc!!!!!!!!!!!
Megunhatatlan nekem! <#puszi>
#104987
Kellmes hetveget!

Dee Dee Smith - I feel love
#104986
szinten egy szuper dal!

#104985
ez is egy jo feldolgozas!

cucurbia
#104984
És ez nincs meg valakinek jo minőségben??
Vagy az a Pop Power Folge 2.cd amin rajtavan?
Az első része megvan ennek a cd-nek de ez a második nem.

UI:A filmet ismerem már akkor is tetszett amikor láttam.

Zephyr Retiring
#104983
Bill Muller az egy ismert filmkritikus volt, aki már 10 éve eltávozott.
Persze nem őrá gondolt a kedves YT uploader..<#nevetes1>..hanem Bill Mueller-re illetve az ő '85-ös zenéjére...

És ha már 80-as évek zenéi és filmkritikusok a téma, mutatok én is egyet..<#nyes>

KATT IDE!

Aztán minden bizodalmam bennetek, ne éljetek vissza vele..<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

cucurbia
#104982
de.jó.Bár nem ismerem ki ez.

#104981
Na jó, nincs szeptember....

De Valentin Nap alkalmából azért jó ez a zene!!!

<#taps>