A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Electric Cafe albumon található zene részemről szerelem volt már első hallásra..
Tavaly decemberben lett elérhető a 30 éves jubileumi album a 3-D Der Katalog.
Szóljon most erről az immár angolosabbra keresztelt "Music Non Stop" című eposz..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ezen a fotón még nagyon fiatal és sminkelve sincs mint a videóban.
Az első 4 stúdióalbuma számomra örök favorit + Tess produkciók közt is számos dal.
Bolero nekem annyira nem,viszont az ünnepelt hölgynél az első számú : Best of 80s italo-euro disco top 100
Ha jól emlékszem ez is egy Tess produkcióban készült dal,lehet ezt nem szeretni ... ?
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.06.11. 19:55:46
ItaloDisco4Ever !
imo :) science fiction is science fact
<#awink>#awink>
Ne válaszolj tökfej, a kutyát nem érdekli.
(Facebook-on akkora kircsi lennél... te "megváltozott"😊
Utoljára szerkesztette: eksy, 2018.06.10. 18:24:52
"...és...szerintem...bizony."
ItaloDisco4Ever !
Europe - Open Your Heart (1988)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Roni Griffith - Desire (1982)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
..mondjuk 1985-ből..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Neoton Família - Hegyirabló (Discotojás 1980)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Hátha hamarabb jön a segítség..<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ennek a zenének keresem az előadóját, és a dal címét.Egy eurobeat zenéről van szó a 90-es évekből. A vokál az Gino Caria,de hogy melyik álnéven fut ez a zene, azt nem tudom. Köszönöm a segítségeteket.
https://www59.zippyshare.com/v/A9uhse8J/file.html
Utoljára szerkesztette: carbit, 2018.06.02. 21:00:10
Hasonló zenékre már a hírhedt Club 54-ben is ráznak..<#hehe>#hehe>
42 évvel később, épp a tegnapi napon pedig megszületik,
minden idők kétségkívül legújabb és legkreatívabb feldolgozása is ezen kultikus dalnak.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Akkor még senki sem gondolta volna, hogy ebből egyszer majd egy sikeres musical is készül majd..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
The Primitives - Crash (Extended Edition) (1988)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szóljon hát az I Engineer..<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Bátran tegye fel a kezét aki nem ismeri.<#nevetes1>#nevetes1>
The Commodores - Easy (1977)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Tudom volt már párszor, de mit mondhatnék? Még mindig imádom...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A Bee Gees egyik legszebb zenéjével küldöm jókívánságaim mindenkinek..
Bee Gees - Holiday (1967)
Örök barátom Amaximus ki nem mondott szavaival köszönök el:
" Legyetek jók és viselkedjetek szépen,
épp úgy, ahogy a csillag ragyog az égen.
Éljen az Italo és a hősök a mennyben,
Zef nyaralása pihentetőn és kellemesen teljen.. "
Zárul Zephyr mókatára, "találkozunk" nemsokára.
Mindenkinek kellemes hétvégét és jó zenéket<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Synthi & Gert – Sister Susie's Synthesizer
ItaloDisco4Ever !
Így ismerősnek tűnik nekem, bár nem tudom megvan-e és ez alapján nem tudom keresni.
<#confused>#confused>
ez is egy jo album tole !
Walther Nita-Diamanten (Super Disco Hit !)
Walter Nita - Why Did You Do It.wav
Mindenki a vendégem egy hűs italra innen, aki netán jövőhét végén Cipruson jár<#hehe>#hehe>
Aki pedig nem tervez ilyesmit, az nosztalgiázhat egy kicsit arról, hogyan éltünk a 80-as években..
Szerintem azt is mindenki tudja, hogyan zenéltünk a 80-as években.
Ezért spoiler alá azt teszem, hogyan zenélünk ma a 80-as évekről..<#nyes>#nyes>
Az elkövető a Plazmabeat nevezetű formáció.<#eljen>#eljen>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mindenkinek kellemes nyarat és jó zenéket kívánok<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Van belőle most egy eladó egy ismerősömnél ha valakit érdekel.<#wink>#wink>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.05.09. 17:55:08
Utoljára szerkesztette: mfn, 2018.05.08. 10:42:13
Utoljára szerkesztette: johnlennon, 2018.05.06. 20:54:54
A német Scorpions zenekarhoz talán jobban illenének a S.A.W. szövegei..
És ha már megemlítettem őket, szóljon is egy régi kedvencem tőlük is a '79-es Lovedrive albumról:
Scorpions - Holiday (1979)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Egyébként Magdalene-t is kedvelem,mi anno csak ugy mondtuk hogy ez a Modern Talkingos dal.
Tőlük akad Zef bának is pár fekete lemez..
Mielőbbi gyors és fájdalommentes gyógyulást.
Nekem ma némileg kellemesebb napom volt. Befejeztem egy már rég esedékes projektemet.
Erről az általad említett ki nem adott dalról honnan hallottál?
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Rólad eddig úgy tudtam ,elsősorban italo-disco stílusban evezgetsz.....
Get well !
Nálam most éppen ez dübörög a hangfalakból,én úgy gondolom kellemesebb mint a monoton gitárnyúzás,persze tudom ízlés kérdése .... 😊
ItaloDisco4Ever !
Nagyon gyors gyógyulást és jó egészséget kívánok neked.<#wave>#wave>
Johhny B.Goode
És közben azon gondolkodom milyen lehetett az a soha ki nem adott dal,amit még Stock-Aitken-Watermanék irtak a bandának.)))
<#circling>#circling>
Utoljára szerkesztette: maxi71, 2018.05.05. 21:50:34
Saxophone - Souvenir (Vocal Version) 1984
Csak ettől némileg jobb hangminőségben<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."