A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kutijani
#42730
Az elöbb lefelejtettem!!



<#wave>

kutijani
#42729
Bármikor!<#wave>

Breki33
#42728
számomra ennyi elég

lassan indíthatnánk egy italo fuvarozó céget :-)
kutijani
#42727
67 es vagyok családos disco rajongo de csak a régi jön be mert amaiak,inkább no comment,érden lakom,foglalkozásom papir szerint gkv. amugy voltam már vállalkozo is az nem jött be lehet hogy ujra belevágok.
Mit mondjak még? Fiam 9 éves és a kedvence a coco jumbo azt hallgatja a gépén. Õ is inkább a dallamos zenét szereti!
És persze nem kell mondanom hogy az asszonyt disco-ban ismertem meg!
Valahol még biztos megvan a disco engedélyem, pár helyen csináltam a zürzavart<#nevetes1>

Ennyit tudok hirtelen.
Kiváncsiak vagytok valamire, válaszolok szivesen!

<#integet2><#wave>

Breki33
#42726
Dejó lenne ezt DVD-n megszerezni

http://www.lordzenekar.hu/video/anyam.mpg

Nagyon tetszik ez a szám
Breki33
#42725
Hát igen majd szombaton este, holnap munkanap
Breki33
#42724
Ezt érdemes elolvasni

Szekszárd, Városi Sport- és Szabadidõközpont, 2007. április 14. szombat

Hát ez az, zsenge ifjúkorom meg ilyesmi. 80-as évek közepe, õrült hajsza, hogy valahonnan beszerezzük a Big City Lights címû, Ausztriában kiadott elsõ Lord-anyagot, mindenféle házibulik, ahol hajnaltájt elérzékenyülünk a Vándor örökzöld sorait ordítva.






Kissé késõbb az idõben aztán jönnek a Ragadozók, akik persze még ma is itt vannak, most meg már csak Egyedül járom a várost, avagy egyedül várom a Jánost…

Na ehhez képest, az idén 35 éves fennállását ünneplõ szombathelyi banda ki tudja, hányadvirágzását éli, követni sem könnyû milyen díjak özönét zúdítják rájuk, õk meg csak nyomják rendületlenül a rákendrollt.

Pohl Misi hangja még bõven ott van a szeren, Gidó õrültebb, mint valaha, de ez egyre jobban áll neki, és ott van az öregfiú is, aki olyan Erõsen markolja gitárját, mintha tényleg sose szeretné elengedni. Hiába minden, bármennyire is másképp akarták ezt sokan, õk megmaradtak szombathelyinek, és bizonyítják mind a mai napig, hogy Itthon vagy otthon.

És valamitõl – valahogyan népszerûbbek, mint valaha. Bizonyítja ezt az éves koncertturnék visszatérõen magas látogatottsága, és a koncerteken a zenekar felé érezhetõen áradó szeretet. Gondolom, valami ilyesmi vár ránk a szekszárdi sportcsarnokban is április 14-én, ahol a Siberia után szabadon együtt üvölthetjük, hogy Szóljon a rock!


Rómeó
bakterzoli
#42723
És lesz valami buli vagy csak szólidan!
Haverok,buli,fanta!

<#pias><#mf2>

Breki33
#42722
Lord videók felcimkézve dalszöveggel készen állnak véleményezésre
Breki33
#42721
rövid bemutatkozás után ha a többiek is úgy gondolják megy priviben

ez inkább címekre van és néhány krésre

10 mega hely csak
Breki33
#42720
elég ennyi :-)
Breki33
#42719
Köszönöm újra mindenkinek

A Lord legyen veletek :-)
bakterzoli
#42718
Ja, most jut az eszembe, hogy van egy ilyenem,
azt hiszem VBR de jól szól! Ha kell valakinek fellööm!
Gary Moore<#eljen>

bakterzoli
#42717
Teljesen igazad van csak, most már eljuttotunk odáig, hogy a régi autónkat le kell cserélni valami fiatalabbra és azért is nagy most a hajtás!<#guluszem1>

Szuszidi
#42716
Szia te elveszett ember! A munka az megvár nem szalad el!! De a jó zenék azok törlödhetnek!!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

kutijani
#42715
<#integet2><#wave>

bakterzoli
#42714
Sziasztok! Üdvözlök mindenkit!
Tudom már régóta nem voltam, de most nagyon el vagyok havazva a munkával! Ezért is bocsi, mindenkitõl!

Elõször is neked Breki Nagyon sok boldog születésnapot, erõben és egészségben!



#42712
Egy kicsit több gyertya kellett volna rá.... De így is nagyon jó!

#42711
Üdv .
Csatlakozom , happy birthday Breki

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

kutijani
#42710
igen olvastam, már csak jelszó hiányzik.

Ide feltölteni is lehet vagy csak lefele?

<#worship><#wave>

Breki33
#42709
a #37974 -et olvastad?
kutijani
#42708
Igaz nem régóta vagyok itt, de szeretnék kérni FTP elérést.

Remélem nem túl korai.

Addig is nézzetek be hozzám,igaz még kevés a cucc de ahogy bírom nyomom föl öket, aztán válogassatok.

mail címem tudjátok.


Az Oldalam !


<#worship><#integet2>

Breki33
#42707
ja és köszi neked is
Breki33
#42706
a multiply-n fent van jobb minõségben is az egész album

ez és a Kifutok a világból, lefutok a Földrõl,
engem semmi nem érdekel! kapásból bejött

A Lordinfo.hu-n van errõl bõvebben

http://www.lordinfo.hu/

talán az egyik interjúban beszéltek róla vagy a fórumon emmlegetett cikkben van, hogy ki írja a verseket

#42705
Sziasztok!
Ez a Lord Anyám gyönyörû! Itt 128-ban megvan:http://smacilaci.multiply.com/music/item/129
Csak azt áruljátok el, ki írta a szöveget. Vannak még pótolnivalóim...
Brekinek meg minden jót!

Breki33
#42704
van szerintem
Breki33
#42703
köszönöm, viszont <#wave>
Szuszidi
#42702
Én is minden jót kívánok néked!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

zsoltford
#42701
üdv tagok, nem tudom volt-e már itt fact & fiction - love game c. albuma (320) ha van rá igény teszem...

kutijani
#42700
Biztos emlékszel az M7 együttesre.

Sajnos nekem csak pár számuk van meg.

Keresném az összes számukat.

<#worship><#wave>

kutijani
#42699
Ez nagyon szép!

Breki33
#42698
Ide még elférne LOrd-tól az ANyám címû gyönyörû szám az új albumról

Szövegét látszik, hogy nem akárki írta

Lord : Anyám

Gyermekkorom hajnalán:
sokszor virrasztott anyám,
ezért hálás vagyok én.

Szegény sok mindent megélt,
gyakran szívével mesélt,
ma is õ ad még reményt.

Mikor jött az éjszaka,
megérintett szép szava.

Vigyázta az életem
szeretett, mint senki sem,
Vele gyakran álmodom.

Mindig büszke volt reám,
ilyen volt az én anyám,
elfeledni nem fogom.

Mikor jött az éjszaka,
megérintett szép szava.

Refrén:
Kérve kérem, mikor fáj az életem,
igaz szívvel segítsen nekem!
Kérve kérem, biztasson ha kell,
hívjon a szava!

pesze a zenéje is nagyon jó


kutijani
#42697
Mivel közeledik anyák napja egy kis kedveskedés nekik !

Mama - dalok édesanyáknak
Megjelenési dátum: 2006.

Bitsebbeség: 128kb/s

Tracklist:
1. Koncz Zsuzsa - Mama kérlek
2. Cserháti Zsuzsa - Édes kisfiam
3. Emberek - Mama
4. Kovács Kati - Úgy szeretném meghálálni
5. Crystal - Mama
6. Katona Klári - Mama
7. Csonka András - Virág helyett (Anyunak...)
8. Kovács Kati - A régi ház körül
9. Pa-dö-dõ - Anya csak 1 van
10. Mary Zsuzsi - Mama
11. Auth Csilla - Felnõttünk
12. Dopeman & Emilio - Nincsen arra szó
13. Havasi Balázs - Mama kérlek
14. St Martin - Édes kisfiam
15. Krisz Rudolf - Anyucikám
16. Il Divo - Mama

MAMA

<#wave>

Beers
#42696
Én is arra gondoltam 😊 !

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Breki33
#42695
ezt csak privátban
Beers
#42694
Köszi! A jelszó?

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Breki33
#42693
#37974
Breki33
#42692
persze
Beers
#42691
Megköszönném, ha valaki elküldené az ftp címét!
Sajnos újra kellett raknom a gépet és elveszett 😞!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

#42690
Ha lesz valami változás majd szólsz.
Breki33
#42689
Lord-ot szeretõknek felkerült egy exlusive videó az oldalamra



http://breki1.multiply.com/video/item/1

viszont mivel itt nem tudom meghallgatni melyik kérném a szám címét :-)
Breki33
#42688
Köszönöm neked
#42687
üdv. mindenkinek!
az alábbi mixeket ajánlom azok figyelmébe,
akiknek tetszett a 01 - DMP - Eightythree in Rimini mix,
ezek is hasonló kaliberûek!

(nem saját feltöltés, csak továbbítom)



VA - Mixed Up In The Hague Vol.1

Label: Panama Records
Catalog#: PAN 001
Format: CD, Mixed, Limited Edition, Unofficial Release
Country: Netherlands
Released: 2000
Genre: Electronic
Style: Italo-Disco, Electro, Disco
Bitrate:192 kbs

TRACKLIST:

1. EOG - Solid Liquid 3:30
2. Patrick Cowley - Primitive World 1:03
3. Pluton and Humanoids - World Invasion 4:54
4. Giorgo Morodor - The Chase 5:02
5. Man Parrish - Manmade 2:34
6. The Jonzun Crew - Space Is the Place 2:59
7. Charlie - Spacewoman 2:45
8. Q - The Voice of Q 2:05
9. Hipnosis - Blade Runner (End Title) 4:34
10. Message From The Future - Robot Is Systematic 3:59
11. Alden Tyrell - Love Explosion 5:32
12. Kraftwerk - Tour de France 1:33
13 Camaro's Gang - Super Shuffle 1:49
13. Alexander Robotnick - Problemes d'Amour 2:12
15. Mr. Flagio - Take a Chance 3:55
16. Klein & M.B.O. - Dirty Talk 2:34
17. BWH - Living Up 2:03
18. Doctor's Cat - Feel the Drive 1:32
19. Sun La Shan - Catch 1:09
20. Electronome - Een Drumcomputer en een Synthesizer III 1:38
21. Electronome - Influence 4:40
22. A Number Of Names - Sharivari 5:10

1:07:12

DOWNLOAD:

http://rapidshare.com/files/26542140/VAMixupINTHEH1.part1.rar
http://rapidshare.com/files/26547223/VAMixupINTHEH1.part2.rar
http://rapidshare.com/files/26550263/VAMixupINTHEH1.part3.rar
http://rapidshare.com/files/26552807/VAMixupINTHEH1.part4.rar



VA - Mixed Up In The Hague Vol.2

Label: Panama Racing
Catalog#: PR-002
Format: CDr, Mixed
Country: Netherlands
Released: 2006
Genre: Electronic
Style: Italo-Disco, Electro, Disco
Bitrate:192 kbs

TRACKLIST:

01: material - don't lose control
02: junior byron - dance to the music
03: strafe - set it off
04: night moves - trance dance
05: mirage - woman
06: bwh - stop
07: kid frost - terminator
08: project future - ray-gun-omics
10: steel mind - bad passion
11: pete shelley - i don't know what it is
12: ims - nonline
13: gino soccio - dancer
14: electric funk - on a journey
15: cellophane - gimme love
16: 'lectric funk - robot is systematic
17: sparks - beat the clock
18: heather parisi - disco bambina
19: the parallax corporation - anti social tendencies
20: models - jr robot
21: scotch - penguin invasion
22: brand image - are you loving?
23: thanya - freedom
24: goblin - tenebrae

DOWNLOAD:

http://rapidshare.com/files/26491416/VAMixuoTNTHH2.part1.rar
http://rapidshare.com/files/26496900/VAMixuoTNTHH2.part2.rar
http://rapidshare.com/files/26536460/VAMixuoTNTHH2.part3.rar
http://rapidshare.com/files/26538098/VAMixuoTNTHH2.part4.rar
kutijani
#42686
Én is minden jót kívánok!

Stevie Wonder--Happy Birthday 128kbps.

<#taps>

Breki33
#42685
Köszi szépen :-)
B0B0
#42684
Hepi börszdéj tú jú! 😊

Is this the real life? Is this just fantasy? -------o------- Tejet kérek! Csokisat!

Breki33
#42683
Hello

nekem se sikerült kibontani


elvileg ez a jelszó

"Pass: 6§Bvt6O>-t6UG86ha.G"

rákérdeztem, de semmi válasz, próbáltam a kötöjel elõttit és utánnit is, de nem mûködik
Breki33
#42682
Jó reggelt
kutijani
#42681
<#wave>

Szuszidi
#42680
Jó reggelt mindenkinek !!! De nagy a forgalom így korán reggel! <#vigyor2>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!