A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#42679
Sziasztok!
Jó reggelt.
Akinek sikerült kibontani kérem, küldje el a jelszót.
Talking - Maxi Mega Mix 2007 Köszi.
kutijani
#42678
Hogy mindenkinek jól induljon a napja....

FANCY---na na hey hey kiss him goodbye. 256kbps

<#taps>

kutijani
#42677
Nagyon tetszik, Köszönöm szépen!<#worship><#worship><#wave>

kutijani
#42676
Jó reggelt-Jó reggelt!<#integet2>

Howkeddlee
#42675
Sziasztok!

KJ😄espina Vandit most teszek fel az oldalra!Ha kell,nézd meg!

Üdv.How

How.

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#42674
A SZTRÁR FM SZINPADÁN

EURO ITALAO

SMOKIE; FANCY; MY MINE; FELLIJI; JOY; KEN LACI; ÉS MÉG SOROLHATNÁM!!!!!!!!

SKY

PARTY KILER
#42673
11 1 dl + 2 dl narancs dzsúszt nyomattam lwe

halál a mûájra!!!!!!

ÉS MOST
#42672
jó estét 80 a s évek
most jeln pilanatban hulla
rem. nem haragszokot
most megy a smokie ezerrel
kutijani
#42671
Emlékeztek még a Calypso rádióra??

Újraindul !<#taps>

kutijani
#42670
Szivesen<#integet2>

#42669
nem biztos hogy hibás, nézd meg hogy jól írtad e , és mindenképpen rarral tömörítsd ki.
Italo carlos
#42668
Hello!<#wave>

nagyon köszönöm..<#eljen><#worship><#worship>

kutijani
#42667
Hátha ezt irja akkor rossz jelszot adsz meg neki.<#nemtudom>

#42666
Sziasztok. Letöltöttem nehezen,a Modern Talking - Maxi Mega Mix 2007-et, új mirror rapidról.A gond hogy,nem jön össze a kicsomagolása(hibás jelszó) ír ki.Segítsetek.Köszi.
#42665
SziaArmando!
Nekem megvan egy régi kazi. Azon az áll: RENACER (elõadó) Miskisitu. Ezt utcai zenészektõl vettük Szegeden még a múlt században... Pánsíp, kicsi, nagy, dobszerû tünemény, gitárszerú dolgok, kicsi, nagy. Rákerestem a mulzin, ezt adta ki. http://dancusco25.multiply.com/music?&=&page_start=40 . Perui, latin, mindenféllék. Egy szám van ezektól is. Minõséget nem néztem.

Szuszidi
#42664
Amikor feltöltöd ott van hogy kik láthatják jelöld be aszem a 2. at!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#42663
"A feltöltéseimet CSAK a velem kapcsolatban levõ személyek láthatják"
Ezt hol állíthatom be ?

Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.

kutijani
#42662
most is hallgatom folyamatosan!<#eljen>

kutijani
#42661
Ok <#taps>

Szuszidi
#42660
Akit érdekel 2 óra Italo velem a megán 16 tól! Gyertek!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#42659
Breki33
#42658
link P
Breki33
#42657
Szerintetek ezt hogy lehetnre leszedni?



lik
carterx
#42656
na ezeket lekaptam,igaz sajnos hiámyos az album,de legalább van pár darab.majd átnézem hogy jók e.
köszi

carterx
#42655
igen,olyan jó energikus muzikokat.
persze hogy a jobb oldalira gondoltam,csak elírtam <#taps>

Breki33
#42654
Breki33
#42653
ilyemiket keresel sztem

Breki33
#42652
jobboldali

igen én

hátha meglesz, azt hiszem kölcsönadtam valakinek
carterx
#42651
azaz,valami ilyen pofák árulják általában.
Breki,te vagy a baloldali? <#nyes>
ha ráérsz feldobhatnád valahova.

köszönöm.

az az okarina nem igazán olyan,asszem.

Breki33
#42650
Ilyemire gondolsz?


vettem azt hiszem Brassóban tõlük egyet itt nézegetem.

De, hogy most hol van?
Szuszidi
#42649
Csak annyiban hogy volt valaha egy kazi valami okarína volt a címe talán ez segít!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

carterx
#42648
sziasztok.

tök OFF!!

olyan albumot keresek,jó minõségben amin olyan bandák jáccanak amik pl-ul a szegedi utcákon nyomják pánsíppal meg nádihegedûvel azt az indiánféle vagy mexikói féle zenét.
tudnátok esetleg linket vagy valamit??

ON

kutijani
#42647
GARY LOW-LA COLEGIALA 192kbs <#wave>

Breki33
#42646
még énse itt nem tudom meghallgatni
Szuszidi
#42645
Kinézet!! A zenét nem tudom !

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

kutijani
#42644
Épp nézegetem régiségeimet,lee marrow-ot majdnem elfelejtettem

kutijani
#42643
nekem mind 2 bejön!

Breki33
#42642
kutijani
#42641
Egészen kellemes<#vigyor4>

Breki33
#42640
a márciusi Playboyban felsorakoztatott 50 legjobb bolgár nõ közül 19 csalgasztár, az elsõ helyen végzõ Kamelia is.

http://www.youtube.com/watch?v=oI-XyuPT39Q
Szuszidi
#42639
Hát a sztárokból ítélve nem lehet rossz zene!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#42638
Breki33
#42637
nem, csak javítottam hangzásban

Remixer csinált jókat

Szuszidi
#42636
Breki te csináltál már mixet ha jól emlékszem valami rémlik???

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#42635
Mondjuk ezt Lord Válogatás 1990 én 256-osban kezdtem el felrakni nála csak 192-es
Breki33
#42634
fellelhetõ Lord albumok:

Jan 1 - Lord - Kifutok a világból 2006
Jan 1 - Lord - 2002 2002
Jan 1 - Lord - Live 2 1996
Jan 1 - Lord - Live 1 1996
Jan 1 - Lord - Fehér galamb 1995
Jan 1 - Lord - Big city lights 1985
Dec 31 - Lord -Olcsó és ügyes 1993
Dec 31 - Lord - Az utca kövén 1992
Dec 31 - Lord Válogatás 1990
Dec 30 - Lord III 1990
Dec 30 - Lord - Ragadozók 1989
Dec 30 - Lord - Szemedben a csillagok 1988
Breki33
#42633
Igen mint a Linkek mutatják, nagybélánál és nálam

érdemes elolvasni mit ír errõl:

Mostanában a rádióban és tévében a médiacézárok által felkarolt, vagy semmitmondó szöveggel rendelkezõ zenék hallhatók/láthatók. A lényeg a hangulatjavítás, ami másról szól, vagy a valóságot nyersen tükrözi a szövegvilágában, az nem kap esélyt. A meglevõ, igényes zenét játszó szókimondó csapatok helyett MEGAsztárt próbálnak csinálni, MEGAtáncolnak, BIG BROTHERS -EKET, VALÓVILÁGOKAT, és számomra egy visszataszító, agresszív primitív emberbõl médiasztárt. Ezt a gyomrom nem veszi be, ezért az igényes, dallamos, de mégsem agyonjátszott LORD, PROGNÓZIS mellett a szókimondó, világnézettel rendelkezõ de igényes zenét játszó csapatokat teszek fel az oldalamra. Elsõként egy dupla ALVIN ÉS A MÓKUSOK VÁLOGATÁST! Vigyázat mimóza lelkek, szókimondó csapat, és a mondanivalójukban némi társadalomkritika is fellelhetõ. Erre érzékenyek NE hallgassák.



A szerzõi jogok védelme érdekében az oldalam védett.
A feltöltéseim célja a figyelemfelkeltés, nem a törvénytelen sokszorosítás.
A feltöltéseimet CSAK a velem kapcsolatban levõ személyek láthatják

Breki33
#42632
Hello

Ez a muza80 saját sorozata

- többfajta is van belõle- a pop -ost felraktam korábban az ftp-re -

ezért is csodálkoztam, hogy máshová így felrakják. Nem biztos, hogy örülni fognak a készítõk neki.

Az hölgy szerintem az énekesnõ magyarul a vokál P
zsoltford
#42631
láttam lordokat, ezek a mult....-n keresendõek?

kutijani
#42630
Tegnap találtam. Ismeritek? ITALO<#fejvakaras>