A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#42679
Sziasztok!
Jó reggelt.
Akinek sikerült kibontani kérem, küldje el a jelszót.
Talking - Maxi Mega Mix 2007 Köszi.
Jó reggelt.
Akinek sikerült kibontani kérem, küldje el a jelszót.
Talking - Maxi Mega Mix 2007 Köszi.
Hogy mindenkinek jól induljon a napja....
FANCY---na na hey hey kiss him goodbye. 256kbps
<#taps>#taps>
FANCY---na na hey hey kiss him goodbye. 256kbps
<#taps>#taps>
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
#42674
A SZTRÁR FM SZINPADÁN
EURO ITALAO
SMOKIE; FANCY; MY MINE; FELLIJI; JOY; KEN LACI; ÉS MÉG SOROLHATNÁM!!!!!!!!
SKY
PARTY KILER
EURO ITALAO
SMOKIE; FANCY; MY MINE; FELLIJI; JOY; KEN LACI; ÉS MÉG SOROLHATNÁM!!!!!!!!
SKY
PARTY KILER
#42673
11 1 dl + 2 dl narancs dzsúszt nyomattam lwe
halál a mûájra!!!!!!
ÉS MOST
halál a mûájra!!!!!!
ÉS MOST
#42672
jó estét 80 a s évek
most jeln pilanatban hulla
rem. nem haragszokot
most megy a smokie ezerrel
most jeln pilanatban hulla
rem. nem haragszokot
most megy a smokie ezerrel
#42669
nem biztos hogy hibás, nézd meg hogy jól írtad e , és mindenképpen rarral tömörítsd ki.
#42666
Sziasztok. Letöltöttem nehezen,a Modern Talking - Maxi Mega Mix 2007-et, új mirror rapidról.A gond hogy,nem jön össze a kicsomagolása(hibás jelszó) ír ki.Segítsetek.Köszi.
#42665
SziaArmando!
Nekem megvan egy régi kazi. Azon az áll: RENACER (elõadó) Miskisitu. Ezt utcai zenészektõl vettük Szegeden még a múlt században... Pánsíp, kicsi, nagy, dobszerû tünemény, gitárszerú dolgok, kicsi, nagy. Rákerestem a mulzin, ezt adta ki. http://dancusco25.multiply.com/music?&=&page_start=40 . Perui, latin, mindenféllék. Egy szám van ezektól is. Minõséget nem néztem.
Nekem megvan egy régi kazi. Azon az áll: RENACER (elõadó) Miskisitu. Ezt utcai zenészektõl vettük Szegeden még a múlt században... Pánsíp, kicsi, nagy, dobszerû tünemény, gitárszerú dolgok, kicsi, nagy. Rákerestem a mulzin, ezt adta ki. http://dancusco25.multiply.com/music?&=&page_start=40 . Perui, latin, mindenféllék. Egy szám van ezektól is. Minõséget nem néztem.
Amikor feltöltöd ott van hogy kik láthatják jelöld be aszem a 2. at!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
#42663
"A feltöltéseimet CSAK a velem kapcsolatban levõ személyek láthatják"
Ezt hol állíthatom be ?
Ezt hol állíthatom be ?
Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.
Akit érdekel 2 óra Italo velem a megán 16 tól! Gyertek!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
na ezeket lekaptam,igaz sajnos hiámyos az album,de legalább van pár darab.majd átnézem hogy jók e.
köszi
köszi
igen,olyan jó energikus muzikokat.
persze hogy a jobb oldalira gondoltam,csak elírtam <#taps>#taps>
persze hogy a jobb oldalira gondoltam,csak elírtam <#taps>#taps>
azaz,valami ilyen pofák árulják általában.
Breki,te vagy a baloldali? <#nyes>#nyes>
ha ráérsz feldobhatnád valahova.
köszönöm.
az az okarina nem igazán olyan,asszem.
Breki,te vagy a baloldali? <#nyes>#nyes>
ha ráérsz feldobhatnád valahova.
köszönöm.
az az okarina nem igazán olyan,asszem.
Ilyemire gondolsz?
vettem azt hiszem Brassóban tõlük egyet itt nézegetem.
De, hogy most hol van?
vettem azt hiszem Brassóban tõlük egyet itt nézegetem.
De, hogy most hol van?
Csak annyiban hogy volt valaha egy kazi valami okarína volt a címe talán ez segít!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
sziasztok.
tök OFF!!
olyan albumot keresek,jó minõségben amin olyan bandák jáccanak amik pl-ul a szegedi utcákon nyomják pánsíppal meg nádihegedûvel azt az indiánféle vagy mexikói féle zenét.
tudnátok esetleg linket vagy valamit??
ON
tök OFF!!
olyan albumot keresek,jó minõségben amin olyan bandák jáccanak amik pl-ul a szegedi utcákon nyomják pánsíppal meg nádihegedûvel azt az indiánféle vagy mexikói féle zenét.
tudnátok esetleg linket vagy valamit??
ON
GARY LOW-LA COLEGIALA 192kbs <#wave>#wave>
a márciusi Playboyban felsorakoztatott 50 legjobb bolgár nõ közül 19 csalgasztár, az elsõ helyen végzõ Kamelia is.
http://www.youtube.com/watch?v=oI-XyuPT39Q
http://www.youtube.com/watch?v=oI-XyuPT39Q
Hát a sztárokból ítélve nem lehet rossz zene!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Breki te csináltál már mixet ha jól emlékszem valami rémlik???
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
fellelhetõ Lord albumok:
Jan 1 - Lord - Kifutok a világból 2006
Jan 1 - Lord - 2002 2002
Jan 1 - Lord - Live 2 1996
Jan 1 - Lord - Live 1 1996
Jan 1 - Lord - Fehér galamb 1995
Jan 1 - Lord - Big city lights 1985
Dec 31 - Lord -Olcsó és ügyes 1993
Dec 31 - Lord - Az utca kövén 1992
Dec 31 - Lord Válogatás 1990
Dec 30 - Lord III 1990
Dec 30 - Lord - Ragadozók 1989
Dec 30 - Lord - Szemedben a csillagok 1988
Jan 1 - Lord - Kifutok a világból 2006
Jan 1 - Lord - 2002 2002
Jan 1 - Lord - Live 2 1996
Jan 1 - Lord - Live 1 1996
Jan 1 - Lord - Fehér galamb 1995
Jan 1 - Lord - Big city lights 1985
Dec 31 - Lord -Olcsó és ügyes 1993
Dec 31 - Lord - Az utca kövén 1992
Dec 31 - Lord Válogatás 1990
Dec 30 - Lord III 1990
Dec 30 - Lord - Ragadozók 1989
Dec 30 - Lord - Szemedben a csillagok 1988
Igen mint a Linkek mutatják, nagybélánál és nálam
érdemes elolvasni mit ír errõl:
Mostanában a rádióban és tévében a médiacézárok által felkarolt, vagy semmitmondó szöveggel rendelkezõ zenék hallhatók/láthatók. A lényeg a hangulatjavítás, ami másról szól, vagy a valóságot nyersen tükrözi a szövegvilágában, az nem kap esélyt. A meglevõ, igényes zenét játszó szókimondó csapatok helyett MEGAsztárt próbálnak csinálni, MEGAtáncolnak, BIG BROTHERS -EKET, VALÓVILÁGOKAT, és számomra egy visszataszító, agresszív primitív emberbõl médiasztárt. Ezt a gyomrom nem veszi be, ezért az igényes, dallamos, de mégsem agyonjátszott LORD, PROGNÓZIS mellett a szókimondó, világnézettel rendelkezõ de igényes zenét játszó csapatokat teszek fel az oldalamra. Elsõként egy dupla ALVIN ÉS A MÓKUSOK VÁLOGATÁST! Vigyázat mimóza lelkek, szókimondó csapat, és a mondanivalójukban némi társadalomkritika is fellelhetõ. Erre érzékenyek NE hallgassák.
A szerzõi jogok védelme érdekében az oldalam védett.
A feltöltéseim célja a figyelemfelkeltés, nem a törvénytelen sokszorosítás.
A feltöltéseimet CSAK a velem kapcsolatban levõ személyek láthatják
érdemes elolvasni mit ír errõl:
Mostanában a rádióban és tévében a médiacézárok által felkarolt, vagy semmitmondó szöveggel rendelkezõ zenék hallhatók/láthatók. A lényeg a hangulatjavítás, ami másról szól, vagy a valóságot nyersen tükrözi a szövegvilágában, az nem kap esélyt. A meglevõ, igényes zenét játszó szókimondó csapatok helyett MEGAsztárt próbálnak csinálni, MEGAtáncolnak, BIG BROTHERS -EKET, VALÓVILÁGOKAT, és számomra egy visszataszító, agresszív primitív emberbõl médiasztárt. Ezt a gyomrom nem veszi be, ezért az igényes, dallamos, de mégsem agyonjátszott LORD, PROGNÓZIS mellett a szókimondó, világnézettel rendelkezõ de igényes zenét játszó csapatokat teszek fel az oldalamra. Elsõként egy dupla ALVIN ÉS A MÓKUSOK VÁLOGATÁST! Vigyázat mimóza lelkek, szókimondó csapat, és a mondanivalójukban némi társadalomkritika is fellelhetõ. Erre érzékenyek NE hallgassák.
A szerzõi jogok védelme érdekében az oldalam védett.
A feltöltéseim célja a figyelemfelkeltés, nem a törvénytelen sokszorosítás.
A feltöltéseimet CSAK a velem kapcsolatban levõ személyek láthatják
Hello
Ez a muza80 saját sorozata
- többfajta is van belõle- a pop -ost felraktam korábban az ftp-re -
ezért is csodálkoztam, hogy máshová így felrakják. Nem biztos, hogy örülni fognak a készítõk neki.
Az hölgy szerintem az énekesnõ magyarul a vokál P
Ez a muza80 saját sorozata
- többfajta is van belõle- a pop -ost felraktam korábban az ftp-re -
ezért is csodálkoztam, hogy máshová így felrakják. Nem biztos, hogy örülni fognak a készítõk neki.
Az hölgy szerintem az énekesnõ magyarul a vokál P
Tegnap találtam. Ismeritek? ITALO<#fejvakaras>#fejvakaras>
