A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#42780
Helló!
Gary Low - I Want You (Long)
Gary Low - I Want You (Long)
#42779
Tegnap bemutatkozási hullám volt, én mára maradtam. Én is itt kotnyeleskedem már egy ideje... Lehet, hogy a rangidõsek közé tartozom, 60-as vagyok. Szegeden élek, nõs, két lányom van. Még itthon vannak, késõn érõ típus vagyok, egy ideig csak gyakoroltam a dolgot, mielõtt élesben ment volna... A 80-as években voltam a huszas éveimben,sokat jártam discóba, szeretem a dallamos discó, rock zenét. Foglalkozásomat tekintve mûszaki ember lennék (mérnök).( nem számítogápes és programozó!!!)Hobbim a zenén kívül a foci, most már inkább csak a nézése! (Nem magyar meccsek!) A lányoknak is van szenvedélye, kinder figurákat gyûjtenek. (Off topic: ha valakinek, vagy a nagy gyerekeinek vannak megunt figurái, (törmelék, ömlesztett is) nagytakarításnál ne dobja ki õket a kukába!) Röviden ennyit, a netem még egy kicsit "mezítlábas", ezért gyelõre nem, vagy keveset töltök fel és le is. Néha lesznek húlyének túnõ kéréseim, kérdéseim, ha tudtok, segítsetek, vagy ha olyan, állítsatok le. Na egyelõre ennyit magamról.
Mégegyszer Üdv mindenkinek, Sziasztok!
Mégegyszer Üdv mindenkinek, Sziasztok!
#42778
Ne haragudj, de ezta !CDRlabel-t hol adod be? Milyen progiban? Nem értem igazán...
Sajnos nem mentettem csak valamikor februárban !
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
van egy 2.28-adikai mentésem itt azt visszarakhatom
elég gyerekes volt aki ezt csinálta
azt hiszem ebbõl akkor jelszóváltás lesz hamarosan
elég gyerekes volt aki ezt csinálta
azt hiszem ebbõl akkor jelszóváltás lesz hamarosan
#42762
Sziasztok!
Teljesen Off topic: tudja valaki, hogy egy CD-n levõ mp-3-as fájlok listáját hogyan lehet kinyomtatni egyszerûen? (Winamp, Windows Média Player van) Segítséget elõre is köszi.
Teljesen Off topic: tudja valaki, hogy egy CD-n levõ mp-3-as fájlok listáját hogyan lehet kinyomtatni egyszerûen? (Winamp, Windows Média Player van) Segítséget elõre is köszi.
FÚÚÚ!! Az FTP valaki ki pucolta de rendesen! Gratula neki!! <#boxer>#boxer><#violent>#violent><#boxer>#boxer>
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Kotorásztam és mit találtam, az egyik kedvenc mixem!
B.B.B-Fancy-C.C.Catch--M Talking ! 128kbs
<#taps>#taps><#wave>#wave>
B.B.B-Fancy-C.C.Catch--M Talking ! 128kbs
<#taps>#taps><#wave>#wave>
16 évesen ilyen zenéket szeretni elég különleges
mi ezeken nõttünk fel, de a mai világban a tömegárút nyxomják a fiataloknak
Pl ha a Lord új albuma annyit menne a rádiókban mint a megasztáros produkciók jónéhány szám hatalmas "sláger" lenne.
mi ezeken nõttünk fel, de a mai világban a tömegárút nyxomják a fiataloknak
Pl ha a Lord új albuma annyit menne a rádiókban mint a megasztáros produkciók jónéhány szám hatalmas "sláger" lenne.
9-11 ig reggeli mûsora megán aki teheti hallgassa! Katt!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
#42749
Fancyra ti mentek?? Egyébként 20 perc lesz, .....
kiváncsi lennék pedig erre a koncertre nem csak a számomra legendás csapat miatt, hanem érdekelne milyen korosztályt vonz, csak a 30-asokat,
vagy vannak fiatalabbak is...
hasonloan vagyok ezzel a csapattal mint a modern talking-al ez elsõ, nekifutásban készült 5-7 albumuk tetszik igazán, aztán változtak a tagok, a trend és talán a csillogás is ezzel alább hagyott, de manapság is sokat hallgatom öket.
én lassan lépek, jó éjt tagok.
vagy vannak fiatalabbak is...
hasonloan vagyok ezzel a csapattal mint a modern talking-al ez elsõ, nekifutásban készült 5-7 albumuk tetszik igazán, aztán változtak a tagok, a trend és talán a csillogás is ezzel alább hagyott, de manapság is sokat hallgatom öket.
én lassan lépek, jó éjt tagok.
A sok sz..r gagyit azt bezzeg tudják reklámozni.
Aminek értéke van azt elfelejtik.<#boxer>#boxer>
Aminek értéke van azt elfelejtik.<#boxer>#boxer>
#42745
em zártkörû, rendes buli, mondom 2 ezer a belépõ, de én is késõn értesültem róla, és nem tudtam lemondani azt amit már lefixáltam, ez van meg hát nekem pest nem 2 km.... de hiába playback..... 2 ezret nagyon megér a koncert... mégis csak ha mondhatnám igy, elõ legendák.....
#42744
Én is csak most értesültem a BBB-ról a tévébõl! <#rinya>#rinya> Zártkörû bulira jöttek volna? Mert ha nem, akkor jól titkolták...
#42743
Sziasztok! Keresem az Omega:Ballada a fegyverkovács fiáról c.SP-jét,
kb.1969 vagy "70.Bármilyen minõség megfelel,kösz elõre is a segitséget.
Balta
kb.1969 vagy "70.Bármilyen minõség megfelel,kösz elõre is a segitséget.
Balta
nem tudtam, most láttam a tv-ben, ennek bezzeg nincs reklámja, a tokio
hotel-nak, annak van és még a 'régiekre' mondják, hogy ratyik...
hotel-nak, annak van és még a 'régiekre' mondják, hogy ratyik...
#42739
tudtuk 2 ezer a belépõ és azt is tudom hogy playback
Sziasztok!<#integet2>#integet2>
GARY LOW-I WANT YOU
KAY FRANZES-SHADOW IN THE NIGHT
MAURO-SAMBA DE LA NOCHE
szeretném kérni..<#worship>#worship><#worship>#worship>
GARY LOW-I WANT YOU
KAY FRANZES-SHADOW IN THE NIGHT
MAURO-SAMBA DE LA NOCHE
szeretném kérni..<#worship>#worship><#worship>#worship>
Üdv a csapatban!! Végre egy numizmatikus is van (én is)!!! Gondolom a lányoknak a bélyeg gyûjteményed mutogatod! Igen igen sók jó elõadó van nem is lehet felsórolni!!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
#42733
Sziasztok... gondolttam akkor már én is bemutatkozok rendesen 😊
Becenevem Oszi, 16 évesen az iskola padjait koptatom (de minek) általános napi tevékenységem (iskolai) hogy feltöltöm az mp3-asomra az adott euro italo disco vagy más egyéb számomra kedvelt retro muzsikát, és azt halgatom az órákon 😄 😊 Egyébként Nagykanizsán lakom...... Didsco van... már olyan, ahol retro is van adott estéken 😊 Egyébként most feltehetõleg lesz egy retro video disco buli is... no mind1.. .😊 Hobbim a retro zene gyüjtés, de numizmatikai dolgokat sem vetem meg, egyebek mellett sokat fotozok és csajozok 😊 kirándulni is szeretek.... Egyébként megvan a jegyem a nyári retro bulira 😄 Fancy nagy lesz..... reméljük 😊 Ti jöttök? Jah... a bakeliteket gyüjtöm... Kedvenceim? Hát Falco, Laura Branigan , Ken Laci, GDB.... nagyon sok van sorolhatnám....... szép korszak volt, csatlakoznék ehez a forumhoz.... és örülök ennek a forum világnak, ahol még valamelyest él a '80as évek zenei világa.... 😊 Pacsee és peace 😉& Retro Disco Fever ! 😊
Becenevem Oszi, 16 évesen az iskola padjait koptatom (de minek) általános napi tevékenységem (iskolai) hogy feltöltöm az mp3-asomra az adott euro italo disco vagy más egyéb számomra kedvelt retro muzsikát, és azt halgatom az órákon 😄 😊 Egyébként Nagykanizsán lakom...... Didsco van... már olyan, ahol retro is van adott estéken 😊 Egyébként most feltehetõleg lesz egy retro video disco buli is... no mind1.. .😊 Hobbim a retro zene gyüjtés, de numizmatikai dolgokat sem vetem meg, egyebek mellett sokat fotozok és csajozok 😊 kirándulni is szeretek.... Egyébként megvan a jegyem a nyári retro bulira 😄 Fancy nagy lesz..... reméljük 😊 Ti jöttök? Jah... a bakeliteket gyüjtöm... Kedvenceim? Hát Falco, Laura Branigan , Ken Laci, GDB.... nagyon sok van sorolhatnám....... szép korszak volt, csatlakoznék ehez a forumhoz.... és örülök ennek a forum világnak, ahol még valamelyest él a '80as évek zenei világa.... 😊 Pacsee és peace 😉& Retro Disco Fever ! 😊