A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#42830
DJ Pool - Poolmix 90s Part 06



Artist...............: DJ Pool
Album................: Poolmix 90s
Year.................: 2006
Genre................: Pop
Playtime.............: 75:26 min
Number of Tracks.....: 1 NonStop
Audio Format.........: MP3
Quality..............: 192


Intro
Rollergirl – Dear Jessie
Madonna – Dear Jessie
K Da Cruz - New High Energy
Mark Van Dale Vs Klubbheads DJ Team – Raise Your Hands
Buddha In The Chocolate Box - Satisfaction
High On A Happy Vibe
De-Vize – Activate Your Energy
Real McCoy - One More Time
ATB – Don’t Stop
Capella - U Got 2 Let The Music
Twenty 4 Seven - Take Me Away
Floorfilla- Anthem #2
2Unlimited - Wanna Get Up
Avantgarde – Get Down
Mark’Oh - Tell Me
Activate - Save Me
Five - Keep On Movin`
Roxette - Sleeping In My Car
All I Need Is A Miracle ґ96
Def Dames Dope – Ain’t Nothing To It
Phunky Phantom – Get Up, Stand Up
2 Eivissa – I Wanna Be Your Toy
MC Sar & The Real McCoy – It’s On You ‘99
666 - Amokk
DJ Quicksilver – Bellissima
Dr. Alban – Long Time Ago
Red 5 – Lift Me Up
Mega Lo Mania – Circusclown
Watergate – The Battle
Ordina – Into The Night
BG The Prince Of Rap – The Colour Of My Dreams
Brooklyn Bounce – Get Ready To Bounce
Tequila – A Boy Like You
Vengaboys – Up & Down
Vengaboys – We Like To Barty
Mr.President – Up & Away
Amazing Jay – When Lovers Are Broken Down
Cartoons – Witchdoctor
Cartoons – DooDah
2 Cowboys – Everybody Gonfi-Gon.
Jam & Spoon – Right In The Night
General Base – Base Of Love
Eiffel 65 – Blue
740 Boys – Shimmy Shake
Hit’n’Hide – Space Invaders
Perfect Phase – Slammer Jammer
Dr.Bombay – S.O.S.
Alice Deejay – Better Off Alone
JS 16 – Stomp To My Beat
Crispy – Kiss Me Red
Smiles & More – Jet Set Life
PF Project Feat Ewan McGregor - Choose Life
Robert Miles – Children
Perfecto Allstars – Reach Up
Paffendorf – Smile
Ramirez – El Gallinero
Human Resource – Dominator
2 Fabiola – Play This Song
Zoom – Lois Lane
BBE – Seven Days & One Week
Chaka Demus & Pliers - Tease Me
Barcode Brothers – Dooh
Dr. Bombay – Calcutta
E-Type – Angles Crying
Solid Base – Mirror Mirror
Tiggy – Daddy Boom
Twenty4 Seven - Leave Them Alone
Creamy – Жblemand J
DJ Bobo – Love Is All Around
Scatman John – Scatman
Vengaboys – Boom Boom Boom
Masterboy – Love Message
Maxx – No More (I Can’t Stand It)
E-Type – Here I Go
Alice Deejay – Back In My Life
Leila K - Electric
Magic Affair – Omen III
Sash & Blе Шjne – Together Again
Eiffel 65 – Move Your Body
Mellow Trax – Phuture Vibes
Papaya – Hero
Pandora – Come On And Do It
Paffendorf – Where Are You
Lock’n’Load – Blow Your Mind
Garcia – Te Quiero Latina
Double Vision – Knockin’
Antares – Ride On A Meteorite
Aqua – Dr. Jones
Milk Inc. – Oceans
DJ Bobo – Freedom
Toy-Box – The Sailor Song
Trevor & Simon – Put Your Hands Up
Pandora – Don’t You Know
Taleese – I Found Luv
Hampenberg – Grab That Thing
La Cream – You
Alexia – Me & You
Hani – Baby Wants To Ride
Stepz - …5,6,7,8
The Grid – Swamp Thing
Culture Beat – Crying In The Rain
Double You – Because Loving You
Fun Factory – Take Your Chance
Magic Affair – In The Middle Of The Night
N-Trance – Set You Free
DJ Quicksilver – Free
E-Rotic- Kiss Me
DJ Visage – Formula 1
SL2 – On A Reggae Tip
Odyssey – Move Your Body
Loop Feat Katarina Witt – Skate With Me
Twenty4Seven – Is It Love
Masterboy – Is This The Love
Toy-Box – Tarzan & Jane
Aqua – Roses Are Red
Basic Element – The Ride
Systematix – Be My Lover
DJ Bobo – Let The Dream Come True
Ramirez – Bomba
Aquagen – Partyalarm
Kadoc – The Nighttrain
Szuszidi
#42829
Még egy kérés: Valamikor a 80 as években a Londoni Filharmonikusok meg csinálták a Komoly zene disco ritmusban címû lemezüket ha megvan valakinek akkor szívesen veszem!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

kutijani
#42828
Szép jó reggelt <#wave><#integet2>

Breki33
#42827
köszi szépen
Breki33
#42826
Nem baj az mindig.
Breki33
#42825
Igazából régebb óta csak elõször nem volt regisztráció késõbb Breki voltam simán csak azt hiszem elfelejtettem a jelszavam :-)
Breki33
#42824
Jó reggelt
Szuszidi
#42823
A segítségeteket szeretném kérni ezt üldözöm de nagyón (tudom 70-es évek): Luca D'ammonio 77 - ragazzina. (256 vagy jobb) 128 asban megvan! Elõre is köszönöm !!!<#worship>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Italo carlos
#42822
Jó reggelt!


NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!<#worship><#worship>

Szuszidi
#42821
Mért törölte a képet nem értem! A Star Wars -ról van szó!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#42820
Ez is a 80-as évek! Én imádtam és most is szeretem!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#42819
Mindenki aki tudta mentett egyet magának!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#42818
Jó reggelt 80-as évek!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#42817
Bocsi a dupláért , nem a listán szeretné(n)(k feljebb menni <#vigyor><#shakehead><#banplz><#taps><#bdead><#fogmosas>

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#42816
Alap(ok) :
Nena - Die Band

01 - Nena - Laß mich dein Pirat sein (Remix '91)
02 - Nena - Nur geträumt
03 - Nena - Ganz oben
04 - Nena - Vollmond
05 - Nena - - (Fragezeichen)
06 - Nena - Rette mich
07 - Nena - Irgendwie, irgendwo, irgendwann
08 - Nena - Du kennst die Liebe nicht (Singel-Version)
09 - Nena - Jetzt bist du weg
10 - Nena - Tokyo
11 - Nena - 99 Luftballons
12 - Nena - Leuchtturm (Live-Version)
13 - Nena - Unerkannt durch's Märchenland (Live-Version)
14 - Nena - Tanz auf dem Vulkan (Live-Version)
15 - Nena - Satellitenstadt (Live-Version)

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

kutijani
#42815
Az új COLA reklám zenéje.

The Cloud Room---Hey now now.

192kbps

kutijani
#42814
Jaj istenem mégse! Már kezdtem megijedni<#crazya><#taps>

kutijani
#42813
Hát töröltek mindent<#falbav><#boxer><#violent><#gun>

kutijani
#42812
Szivesen<#wave>

kutijani
#42811
MULTIPLYN karbantartás lehet mest törlik a cuccot<#szomoru1><#fejvakaras>

#42810
Ezt is köszi!!

#42809
A fenébe Ez Brekinek ment volna.
kutijani
#42808
<#crazya><#wave>

#42807
Akkor tiz honappal megelõztél.
Tubbs
#42806
A Magnum pedig 2008 második fél éve körül.<#vigyor>

Csak az a baj hogy mind a kettõ nagyon pénzes.
Min. 20.000 Ftocska.

\"Tudom, sorsom egyszerű kereszt Fogva tart és el nem ereszt...\" Bikini

#42805
Köszi a Zoo-Zoot!!

#42804
Most nézegetek te 2001 óta tag vagy, akkor te már sok mindent át éltél.Csak idegesítünk,néha buta kérdéseinkel./kezdõk/Köszi a megértésed
Tubbs
#42803
Mint ahogy azt láthatjátok Miami Vice fan is vok.
Ezzel kacsolatban röppentenék fel egy hírt amelynek remélem örülni fogtok.

2007.02.06-i levelezés eredménye, íme:

Tisztelt InterCom zRt.!

Szeretnék érdeklõdni hogy cégük tervezi-e a Miami Vice címû sorozat összes évadját felölelõ DVD szettjének a magyar piacra való behozatalát.
Esetleg tudnak-e ez irányú törkevésrõl cégeknél?

Mielõbbi válasz reményében,
Tisztelettel: Valkai Zoltán


Kedves Zoltán,

Folynak a tárgyalások a sorozat hazai megjelentetésérõl. Reméljük, hogy sikerül kihozni idehaza is a szériát.
Konkrétumok sajnos még nincsenek a kiadás körül.

Üdvözlettel:
Langó Károly
InterCom


Tisztelt Langó Károly Úr!

Szeretném megkérdezni kb. mikorra várható a megjelenése?
Tudom hogy években kell gondolkodni ilyen eseekben, de esetleg tudna valami hozzávetõleges idõpontot mondani?

Köszönöm!

Üdvölettel:
Valkai Zoltán


Jó esetben idén nyáron vagy szeptemberben. Mi ezt tervezzük. Ezt szeretnénk.
Üdvözlettel.
Langó Károly
InterCom


<#nyes>

\"Tudom, sorsom egyszerű kereszt Fogva tart és el nem ereszt...\" Bikini

bakterzoli
#42802
Ezt már láttátok? Koto - Live
Ja és láttam a fókuszt, majd megöl az ideg, hogy nem tudtam tegnap estig arról, hogy itt lesz a BBB!!!<#boxer><#falbav>

bakterzoli
#42801
Hello mindenkinek!<#integet2>

kutijani
#42800
most már értem hogy miért nem volt nagy reklám.Klubb buli oda neg kevés enber fér

Tubbs
#42799
Egyébként én 20 vagyok és már 15 éves korom óta bolondulok az ITALODISCO-ért!
Lennék itt többet is csak nem tudok mindig net közelben lenni.

\"Tudom, sorsom egyszerű kereszt Fogva tart és el nem ereszt...\" Bikini

Tubbs
#42798
Hello!
Nézzétek a Fókuszt!!!

Bad Boys Blue

\"Tudom, sorsom egyszerű kereszt Fogva tart és el nem ereszt...\" Bikini

kutijani
#42797
67 01 31

#42796
Mikori is vagy?Én 67-es
#42795
Szia itt vagy,egy kicsit bõvebben errõl a mentésrõl ha lehet
kutijani
#42794
ugye-ugye!<#wave>

#42793
Ja bocsi ezt,Bisquit - Zoo-Zoo (320
#42792
Hu!!De régen hallottam már ezt!!
kutijani
#42791
Ezt a mixet keresném!

Big Ben Disco

Tudtok róla valamit?<#fejvakaras>

#42790
Szép jó estét mindenkinek.Ami volt mekem ,FTP mentésem,/kevés/ be írtam.
kutijani
#42789
Parancsolj!


Azul Y Negro--The Night
192kbps

<#wave>

kutijani
#42788
Szép jó estét mindenkinek!<#wave>

Szuszidi
#42787
Kezdõdik a péntek esti discó!!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#42786
kutijani
#42785
#42784
Képzeljéte, ma láttam az MM-ben egy 80-as disco válogatást. Többek között Hosszú72 által feltett szám is rajta van.Meg Max Him Melanie, Azul Y Negro The night, meg egy általam rég nem hallott szám, már-már elfelejtettem: Bisquit Zoo-Zoo. Ha ez utóbbi valakinek meg lenne, nagyon megköszönném, ha megosztaná velem...Elõre is köszi.

#42783
Szia.
Én se nagyon.
kutijani
#42781
<#wave>