A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#105281
Szia!

Köszi szépen, nagy kedvencem.<#worship>

#105280
reynaud
#105279
Wind által is megemlített, Cop Records vezér,René Reitz egy 74 éves öregúr,azt hiszem korát tekintve már érthető miért nem töri magát egykori kiadványai újbóli megjelentetésén.

ItaloDisco4Ever !

#105278
Köszönöm szépen, vittem!!
<#worship>
reynaud
#105277
rátekerem,erre érdemes ! 😊

ItaloDisco4Ever !

zsoltford
#105276
üdv, szép napot!



A

cucurbia
#105275
Kellemes vasárnapot!





amaximus
#105274
nagyon jó! <#eljen> köszönöm
amaximus
#105273
mondjuk úgy, ez az egy, ami jó, a többi meg műsoridő. <#kacsint>
#105272
#105271
Szia! Én is vittem, köszönöm szépen.<#worship>

#105270
Nem ismertem.Köszönöm!<#eljen>
#105269
Köszönöm!<#eljen>
#105268
Köszönöm szépen, én is elvittem!!!
<#worship>
cucurbia
#105267
a maxi változatot én is elvittem,mert ezt nem játszottam ki anno.

#105266
Elvittem én is,köszönöm szépen!<#eljen>
zsoltford
#105265
hangerot ra! :-)

reynaud
#105264
Szép munka,nagyon jó minőségű rip.
Köszönöm !

ItaloDisco4Ever !

zsoltford
#105263
üdv



A1

A2


cucurbia
#105262
Természetesen,ezt eddig is megtettem.
Ami azt illeti ezt a munkát az összegyüjtést(újragyüjtést) három éve egyszer már elkezdtem,de két éve mikor egyik percről a másikra tönkrement a vincsim,amit két adatmentő helyen sem tudtak feléleszteni több év zenéi filmjei mentek a lecsoba.😞(
Tehát ehhez most nekem ismét erő,türelem, idő kell.Ha találok elérhetetlent ugyis ide irok először.😊)

#105261
Nagyon szépen köszönöm!!! <#puszi><#worship>
#105260
Ha tudok valamiben segíteni majd jelezd.<#wave>

#105259
Akkor legyen még egy felvétel a hölgytől.
Wet Sheets köszönöm! <#worship>

Sherey Champagne - Don't Be Afraid

#105258
cucurbia
#105257
Huha,gyorsaságodnál csak kedvességed nagyobb.Köszi😊)

Elkezdtem szabadidőmben a régi rádios kijátszásokat átnézni,és amit lehet egy vincsire ujra begyüjteni,flacban,wavban..,bár több éves munka lesz,de azért rengeteg mindent kiadtak már azota reprise-ben vagy eredetiben.Néha azért beleszaladok egy két fellelhetetlenbe,vagy olyan dalba amiért nem érdemes egy komplett válogatást megvenni.Ezek is ilyenek...és még sok más lesz,látom előre😞.

#105256
Már nálad is vannak. <#wink>

cucurbia
#105255
irtam privi.kösz.

reynaud
#105254
Cop Records

Vélhetően nem égett le a raktár 😊 ... így tán még az "original master tape" is megvan,csak meg kéne látni a vezérnek az esetleges jó üzleti lehetőséget ,az oldalt évek óta nem frissítették.

ItaloDisco4Ever !

#105253
Nekem megvan mind a három . Mi kellene belőle? <#wink>

cucurbia
#105252
A Cay Hume And His Music Productions 1,2,3 cd megvan valakinek?5-6 dal érdekelne a sorozatbol,de ezért az 5-6 dalért nem éri meg megvenni.

cucurbia
#105251
hátha szartak,akkor tényleg haználhatatlan lett😞(((

Musachy
#105250
Szerintem szarnak rá.

imo :) science fiction is science fact

cucurbia
#105249
és ilyenkor hol vannak a studiotekercsek??Valamiről csak vágták anno a bakelitet?
Vagy leégett a raktár??

cucurbia
#105248
Szia,persze 1990 ben ment is az egyik Pillantás műsorban.Nekem csak a rádio verzio van kijátszva.

Wind 67
#105247
Gyorsabb voltál, pedig már kezdtem előkeresni..

Csak a WAV peregjen

reynaud
#105246
Üdv,igen érdekel !
Köszönöm és nagy gratula a lemezhez !

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#105245
Wind mester ,gratulálok,jó korong !<#taps>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#105244
Úgy cirka 2 és fél éve,megeresztettem egy emailt a kiadó publikált címére,néhány kiadványuk iránt érdeklődve,rákérdezve a lehetőségekre,a mai napig nem érkezett válasz.

Ha ez a dolog a Te kapcsolataiddal sem működő képes,akkor reménytelennek gondolom.
Az LP még jobb ötlet volna ,s akár lehetne dupla is.

ItaloDisco4Ever !

zsoltford
#105243


udv, annyit nem er...
ha a zene erdekel ahogy lesz idom felporgetem.
Utoljára szerkesztette: zsoltford, 2018.07.09. 20:45:13

Wind 67
#105242
Én ezt azért jobbnak tartom..

Csak a WAV peregjen

Musachy
#105241
Nos, hát ilyen ez a popszakma...

imo :) science fiction is science fact

Wind 67
#105240
Nos, erre én már rámentem úgy 5 évvel ezelőtt. Ismeretségi látókörömbe került Mr. Reitz a cop records jelenlegi/akkori vezetője.
Elmondása szerint "but one thing in front. we just got a few of this records left. but we will see , what we can do for you"

Sajnos maradt a Bécsi bolha..

Így elkezdtem lobbizni pár ismert kiadónál... neme esetleg mégis kiadnának 1 válogatás lp-t az ismertebb zenékből. De szerzői jogokra hivatkozva ez is befulladt.
Utoljára szerkesztette: Wind 67, 2018.07.09. 19:46:25

Csak a WAV peregjen

#105239
Megintcsak azt kell mondanom, egyetértek...:-)))

<#wave>
#105238
<#taps><#taps><#taps><#puszi>
reynaud
#105237
Kihasználom hogy éppen aktív vagy.

Érdeklődés szintjén,az alább linkelt koronggal kapcsolatban,megfordult ez valaha a Komjáthy műhelyben,szűkebben esetleg a kezed ügyében?
Elképzelhetőnek tartom hogy Haluska egyik Milánói beszerzői útjáról utaztatta magával ,"pillantásban" nem,de ha jól emlékszem egy Komjáthy műsorban hallottam egykoron.

Sajnos túlzásba eső áron kínálják.
Sharon

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#105236
Szia,

Az énekesnő legjobb zenéje !
Azt hiszem egy épületes ötlet ,jó dobás volna a COP Records -tól ,egykori vinyl kiadványaikat,egy dupla CD-n piacra hajítani,azt gondolom sok ezer italo-euro disco stílus rajongó kapna a lehetőségen világszerte,ugyanis vinylen némelyiket szinte lehetetlen megszerezni.

ItaloDisco4Ever !

#105235
Jó zene Fülcsi! <#wave>
Igyekszem megszerezni neked!<#wink>
Nagyon köszi a segítséget és a gyorsaságot , igyekszem holnap válaszolni rá.<#worship><#wave>

Ja és ez is egy nagyon nagyon sötét ló a COP Records-tól.
Legalább egy sample lenne belőle valahol. <#fejvakaras>

https://www.discogs.com/Candy-Rose-You-Are-My-Angel/release/5600608
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.07.09. 15:44:31

#105234
Szia!

Azt írnám legszívesebben, hogy egyetértek, de nem írom, mert Zef megint beleköt.. :-)))

Ha már a szomszédos Ausztria, hát igen...néha olyan elképesztően jó zenék bukkannak fel, hogy ejha !!!
A hölgynek amúgy minden zenéje szuper, de ez most mindent visz nálam.

Sherey Champagne - Wet Sheets (7" version) 1989



<#taps>
cucurbia
#105233
Hát csak egy kicsit...mert mindig kiderül,hogy lukas a fürdőkád😊)

Zephyr Retiring
#105232
Egy éjszaka nem elég, ha jó zenéket hallgatunk. Valahogy így lehetett ezzel C.C.Catch is, amikor egy álmatlan éjjel lemezre énekelhette az Egy Éjjel Nem Elég című zenéjét 1986-ban...<#miaz>

Közben eltelt bő 32 év, még mindig éjjel van..hajnali fél 3..és meg kell mondjam, ez a zene még mindig nagyon jó...<#eljen>


"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."