A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#105381
sajnalom de vesztessegmentes 100 -kos!

Axel Breitung Production - Volume 1-4 ezen van meg ha erdekel es nem mp3!
reynaud
#105380

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#105379
Belgák jól tolták a stílusban (euro-italo disco) a 80s években (Rofo,Future Sense,Trillion,Jerry Co , etc. )

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#105378
Ultimate Italo Dance Classics ( !!! 20 × File, MP3, Compilation !!! )
Axel Breitung

Lemaradtam valamiről ??? tudtom szerint ,ezen Axel Breitung szerzemények fizikális kiadványon nem beszerezhetők.
Kizárt hogy lossless ! ... meg ne sértődj ,nem rosszindulat,csak a rend kedvéért.

Amadeus Liszt - Sprint

ItaloDisco4Ever !

#105377
Szép vasárnapot...

A-Flovers in The Rain
#105376
Kellemes vasarnapot!

Royales - Secret Angels
reynaud
#105375
<#eljen><#eljen><#eljen>

Nagyon jó zene ! <#taps>

Ha felsorolnánk 1989-ben kiadott,euro-italo disco zenéket ,nem kevés ,kiváló dal került a piacra,és ez azért is érdekes mert a zenei trend a klubokban sajnos már egyáltalán nem az italo stílusról szólt 89 tájékán.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#105374
A '86-os Walk This Way-t a fél világ ismeri a Run DMC-től.
Tehát most a '75-ös eredeti következik az Aerosmith-től..<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

zsoltford
#105373
üdv, sajnos nem...pedig egy-egy muzsikának jót tett volna egy hosszabb verzió...

zsoltford
#105372


B

zsoltford
#105371
kellemes hétvégét!



A

Zephyr Retiring
#105370
Nagy zeneszaki gyűjtő kollégák majd kijavítanak ha akarnak, de
szerintem '85 táján nem sok hazai maxi vinyl jelent meg hazai előadótól.
Imho egyet azért már be is készítettem az egyik pörgetőmre..



Akik hasonló tettet nem tudnak végrehajtani, ám szívesen meghallgatnák a nevezett maxi single-t,
nekik ajánlom figyelmükbe Gyuszi kollégánk részletes profi videofelvételét<#eljen>


"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105369
Hölgyeim és uraim!
Imho befutott végre ide is Mikó Pityu 1984-es popslágere<#vigyor>

Ez pedig a híres-neves Breki blues<#beka3>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105368
Na ja. Egyikünknek kincs, másikunknak szemét.
Pont mint a sörösdobozaim, amiket jó 25 éve gyűjtögetek módjával<#idiota>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105367
Én négyhez továbbra is ragaszkodom. Plusz a Kodex Corvina album, ahol kezdett. Bár az kissé megviselt már..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105366
Nekem is voltak tőle lemezek (anno mutattam is neked), de már rég meg is sikerült tőlük szabadulni.

imo :) science fiction is science fact

#105365
Most láttam a lakóparkban vagy ötven ilyent kidobva egy konténerben. <#sir>
Hiába na egy letűnt korszak technológiája ez már sokak számára.
Éppen most konvertálgatom át a régi családi és baráti Videó kazikat ( eskövő, gyerek felcseperedése, haverok, bulik stb.... .
Ilyeneket már csak nem dob ki az ember. <#wink>

Zephyr Retiring
#105364
Utóbbi kazin ugyan nincs meg, de beszereztem már bakeliton biztos ami biztos<#nezze>

Soltész Rezső - Szóljon hangosan az ének (1981)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105363
A lakásfelújítási projektünk közben kerestem egy kis nosztalgiát hallgatni kazikról..

Az 50-60-70-80-as évekből (megszámoltam) 464 hazai és külföldi sláger (pop, rock, diszkó és tánczene) van ezeken:



Hát, ahogy az öreg Szolfézs Rezső is mondta egykoron:
"...szóljon hangosan az ének
örülj velem kérlek, úgy ahogyan én...""<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105362
Ne éleszd fel! <#crazya>

imo :) science fiction is science fact

cucurbia
#105360
egyik kedvencem.😊)

#105359
...szerintem egy szuper feldolgozas ez is!

A-Raffaella - Yes Sir, I Can Boogie
#105358
Egy kedvenc kislemez B oldala !
B. Costas Tournas - Fantasia 85 (Instrumental)

B. Costas Tournas - Fantasia 85 (Instrumental)
cucurbia
#105357
Zephyr Retiring
#105356
Az egy 92-es house szerzemény.
Próbáld a 90-esbe, talán hamarabb jön a segítség..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105355
helló...nem lenne meg ez valakinek wav,flac, minöségben...SAXMACHINE - SAX IT UP ( JUNGLE LOVE )valahogy tegye közkincsé...tx
Zephyr Retiring
#105354
Idén novembertől lesz megtekinthető az új Queen film, ami a zenekar 1985-ös Live Aid koncertjét,
illetve az odavezető utat dolgozza fel.
Nem a filmben, nem fog szerepelni a "Virágom, virágom.." című idehaza elénekelt kuriózum..<#nevetes1>
Sem pedig a Rock In Black című remekbeszabott mashup ami GHP kezei alól került ki. Pedig..<#whatever>
Robert Plant és barátai nem is rosszak így együtt:



Én a helyi földszíni szórású rádióban figyeltem fel a zenére. El is kértem magamnak<#vigyor>
Gondoltam, akit érdekel ne szaladgáljon utána. Innen viheti aki akarja (katt)

Reklamációt csak sértetlen wav fájl esetén áll módomban elfogadni. <#hehe>
Kellemes fórumozást és szép napot.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105353
Victor Máté - A lemezjátszó (1985)



"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105352
B1-Kenny Masters - World Of Fantasy

B1-Kenny Masters - World Of Fantasy
#105351

Szeva!
Szerintem ha legközelebb valamit keresel,akkor a zippyshare-ra tedd fel a zenét mert ott egyből meg lehet hallgatni és válaszolni!Nem mindenki szeret letölteni mindent mint én sem.Allada már megfejtette,nekem meg van vinylen.Ha kell fel tudom rakni de csak két hét múlva mert most pakolunk mert holnap nyaralni megyünk.
Utoljára szerkesztette: mfn, 2018.07.24. 10:55:11
#105350
atus77 !
A keresett zene, Kenny Masters - World Of Fantasy (Egy B oldalas szám ez, így elég ritka,nekem is csak 192 mp3 van.)
Kenny Masters - S.O.S.-Fire in My Heart (Maxi, B oldalán van, 1985-ös)
#105349
2012-ben is kedvelt volt. <#finom>



És még napjainkban is az. <#wink>

Zephyr Retiring
#105348
Ez a poén inkább gyilkos volt<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#105347

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#105346
Ja, ez én vagyok. Beszerzőkörúton. Gondoltam, csak találok én is valami hasonló vinyles pólót. De csak gyíkos volt...

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105345
Hasonlít. De tényleg..csak én magasabb vagyok..<#idiota>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105344
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105343
Örömömben, hogy örülsz, magam is szárnyra kelek..mint egy flamingo..



Hogy halljuk már az eredetit is ha már...<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#105342
jó hangulat,jó kedv,jól vágod,így van ! <#papakacsint>
Köztünk marad ! <#nevetes2>

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#105341
Oké. Csak mert ma este jó hangulatban vagy...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
..egy turkálóban vettem

De maradjon köztünk ha lehet<#vigyor5>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#105340
Ilyen egyedi,ritka darabokat butikban,multik ruhás polcain nem találni....következtetéskép mi másra gondolna az ember mint hogy egy turkálóban jutottál hozzá,jó darab Zef <#eljen> <#taps> !

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#105339
Akkor már azt is megtudtuk, te honnan öltözködsz...<#hehe>
Skót vagyok elismerem. De nem ennyire..<#schmoll2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#105338
Sírok én is .... a röhögéstől ! <#nevetes1>
Jó fogás volt,egyedi darab ez a t-shirt valamelyik turkálóból.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#105337
Meglestem már mit köszöngettek itt többen is kitörő lelkesedéssel..<#whatever>
Hát..kicsit olyan, mintha erre próbáltak volna hajazni:



Vagy csak nekem tűnik úgy. Mondjuk nekem ez a Fascination zene nem jön be...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#105336
Laza ,jó arc és ellentétben 80s művész kortársaival,(nemtől függetlenül) akiken egy sereg plasztikai sebész szobrászkodik,mégis pocsékul megöregedtek, Ő jól tartja magát,sőt tán jobban nézz ki mostanság mint a 80s években.

Simon Le Bon

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#105335
Ja! Én is köszi!<#eljen>

imo :) science fiction is science fact

#105334
Ezt nem ismertem, köszönettel én vittem.
Zephyr Retiring
#105333
Nem vagy? Akkor nem csoda ha csal azonnal könnyeket a szemedbe már maga az eszme is<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105332
Mindjárt én is sírok, pedig nem vagyok gyűjtő...

imo :) science fiction is science fact