A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Axel Breitung Production - Volume 1-4 ezen van meg ha erdekel es nem mp3!
Twice – If You Want To Break Away
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Axel Breitung
Lemaradtam valamiről ??? tudtom szerint ,ezen Axel Breitung szerzemények fizikális kiadványon nem beszerezhetők.
Kizárt hogy lossless ! ... meg ne sértődj ,nem rosszindulat,csak a rend kedvéért.
Amadeus Liszt - Sprint
ItaloDisco4Ever !
Nagyon jó zene ! <#taps>#taps>
Ha felsorolnánk 1989-ben kiadott,euro-italo disco zenéket ,nem kevés ,kiváló dal került a piacra,és ez azért is érdekes mert a zenei trend a klubokban sajnos már egyáltalán nem az italo stílusról szólt 89 tájékán.
ItaloDisco4Ever !
Tehát most a '75-ös eredeti következik az Aerosmith-től..<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
szerintem '85 táján nem sok hazai maxi vinyl jelent meg hazai előadótól.
Imho egyet azért már be is készítettem az egyik pörgetőmre..
Akik hasonló tettet nem tudnak végrehajtani, ám szívesen meghallgatnák a nevezett maxi single-t,
nekik ajánlom figyelmükbe Gyuszi kollégánk részletes profi videofelvételét<#eljen>#eljen>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Imho befutott végre ide is Mikó Pityu 1984-es popslágere<#vigyor>#vigyor>
Ez pedig a híres-neves Breki blues<#beka3>#beka3>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Pont mint a sörösdobozaim, amiket jó 25 éve gyűjtögetek módjával<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Hiába na egy letűnt korszak technológiája ez már sokak számára.
Éppen most konvertálgatom át a régi családi és baráti Videó kazikat ( eskövő, gyerek felcseperedése, haverok, bulik stb.... .
Ilyeneket már csak nem dob ki az ember. <#wink>#wink>
Soltész Rezső - Szóljon hangosan az ének (1981)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Az 50-60-70-80-as évekből (megszámoltam) 464 hazai és külföldi sláger (pop, rock, diszkó és tánczene) van ezeken:
Hát, ahogy az öreg Szolfézs Rezső is mondta egykoron:
"...szóljon hangosan az ének
örülj velem kérlek, úgy ahogyan én...""<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nina Carter (Ex - Blonde On Blonde) - These Boots Are Made For Walkin'
B. Costas Tournas - Fantasia 85 (Instrumental)
B. Costas Tournas - Fantasia 85 (Instrumental)
Próbáld a 90-esbe, talán hamarabb jön a segítség..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
illetve az odavezető utat dolgozza fel.
Nem a filmben, nem fog szerepelni a "Virágom, virágom.." című idehaza elénekelt kuriózum..<#nevetes1>#nevetes1>
Sem pedig a Rock In Black című remekbeszabott mashup ami GHP kezei alól került ki. Pedig..<#whatever>#whatever>
Robert Plant és barátai nem is rosszak így együtt:
Én a helyi földszíni szórású rádióban figyeltem fel a zenére. El is kértem magamnak<#vigyor>#vigyor>
Gondoltam, akit érdekel ne szaladgáljon utána. Innen viheti aki akarja (katt)
Reklamációt csak sértetlen wav fájl esetén áll módomban elfogadni. <#hehe>#hehe>
Kellemes fórumozást és szép napot.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szeva!
Szerintem ha legközelebb valamit keresel,akkor a zippyshare-ra tedd fel a zenét mert ott egyből meg lehet hallgatni és válaszolni!Nem mindenki szeret letölteni mindent mint én sem.Allada már megfejtette,nekem meg van vinylen.Ha kell fel tudom rakni de csak két hét múlva mert most pakolunk mert holnap nyaralni megyünk.
Utoljára szerkesztette: mfn, 2018.07.24. 10:55:11
A keresett zene, Kenny Masters - World Of Fantasy (Egy B oldalas szám ez, így elég ritka,nekem is csak 192 mp3 van.)
Kenny Masters - S.O.S.-Fire in My Heart (Maxi, B oldalán van, 1985-ös)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Hogy halljuk már az eredetit is ha már...<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Köztünk marad ! <#nevetes2>#nevetes2>
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
De maradjon köztünk ha lehet<#vigyor5>#vigyor5>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
Skót vagyok elismerem. De nem ennyire..<#schmoll2>#schmoll2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Jó fogás volt,egyedi darab ez a t-shirt valamelyik turkálóból.
ItaloDisco4Ever !
Hát..kicsit olyan, mintha erre próbáltak volna hajazni:
Vagy csak nekem tűnik úgy. Mondjuk nekem ez a Fascination zene nem jön be...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Simon Le Bon
ItaloDisco4Ever !
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

