A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zsoltford
#105432


A

zsoltford
#105431
kellemes hétvégét!



A


#105430
Sisley Ferre - Please stay with me (Long version) sajnos nekem nincs meg jó minőségben,csak az Attack CD-n levő
remix verzió. Amit elég jól átkevertek, és olyan mintha pincéből szólna.
Köszönettel fogadnám,akár priviben is.
Ez a bizonyos jobb verzió, amivel én eddig, válogatás CD-ken még nem találkoztam.




#105429
Üdv, Tagok!
Ez a dal megvan valakinek elfogadható minőségben?

Zephyr Retiring
#105428
Péntek van. Éjjel van..
Este is van, de nem péntek..<#nevetes1>

Sabby Rayas is itt van. És péntek éjjelről énekel nekünk..



Ezzel a jó kis mjúzikkal kívánok kellemes hétvégét.
Ugyanis nekem már megint hosszú hétvégém van...<#idiota>
Estére retro dizsiben rázzuk a rongylábainkat.
Én legalábbis biztos.<#vigyor> Ti meg jók legyetek. S a jó zene legyen veletek...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105427
Igen az. Tehát ezt már nem fontos megvennem...<#nevetes1>

Mondjuk tippem sincs hány lemezük van meg még, de azt sem ártana majd csekkolnom, mennyire volt rájuk vigyázva ezidáig.
Sok Neoton lemezem van, arra határozottan emlékszem. Jövő héten kiderül majd pontosan mennyi is...<#vigyor5>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105426
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
uZENETED VAN NEZD MEG!
Musachy
#105425
Az ott lent a papramorgó, ha jól tévedek.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105424
Ezt akkor most jól megvitattad önmagaddal..<#hehe>

De miért piros az a lemez? Az enyém fekete..



Én ma sziszikeccs lázban égtem..<#vigyor>



Aztán meg válogatnom kell a Neoton korongjaimat is. Egy haver eladja a Neoton bakelit gyűjteményét,
elsőként nekem szólt nézzem át mi hiányzik még közülük..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105423
Még mielőtt belémkötne a tudodki, arra a méregre gondoltam, ami épp szólt akkor, az A1-es szám (Poison). Nagyon nagy korong! <#eljen>
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.08.08. 19:42:58

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#105422
Egy jó kis méreg 1989-ből, Alice Coopertől...

imo :) science fiction is science fact

cucurbia
#105421
Keresek Frank Stallone (1984) és Andy Fisher( ő inkább 1966-75) anyagokat vagy válogatáscd-t,természetesen lossless.

reynaud
#105420
Szia,
válasz ment !

<#wave>

ItaloDisco4Ever !

#105419
Szia,
privát üzenet ment!

<#wave>
reynaud
#105418
Akad é valaki ,kinek megvan a gyűjteményében ez?
Netes nem játszik !!!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#105417
Amennyiben a random jútyube mód,még több ilyen jó zenét dob ki neked,mint G.M. & P.O. dal,további pozitív jelzőkre számíthatsz Rénó bácsitól, "túl kedves" nélkül.

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#105416
Na ez a "diszkósláger" hál'isten kimaradt az életemből... A Golden Earring nagyszerű rockzenéjét így meg lehetett alázni?

Az eredetit kell inkább lejátszani minél többször, például egy jó magyar kislemezről...

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105415
Akkor jöhet is egy forró nyár esti '86-os disco sláger..



S ezzel el is köszönök mára.
Bujjatok hát ti is ágyba...
Vagy kik tehetik egymásba.

Hisz tudjátok: kéz a kézben, más a kézben..
Kéz a másban, más a másban..<#nevetes1><#wave>

Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.05. 21:40:09

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105414
Megijedtem...kezdett túl kedves lenno Rénó bá..<#hehe>
És ha én megijedek, ijesztően ritka (jó) zenékre bukkanok..<#idiota>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105413

100% Pure Disco <#szeret>
Four Tops - Indestructible (PWL Remix)
#105412
Musachy
#105411
Na ezt meg hogy bányásztad elő az emlékezetedből? Akkoriban hallottam párszor, de annyi elég is volt.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105410
És most ismét stílust váltunk. Idézem:

" 1989 első saját videoklip. Amikor még kissrác voltam.
-A tizen valahanyadik 😊,nyaram volt "..egy olyan korszakban amelyben,reményteljes szivvel -Berlinben falatbontottunk,s szaggattuk a VASFÜGGÖNYT,és talán saját belső határainkat. Az első NDKs trabit" nyugat felé búcsuztattuk,s vártuk,hogy integethessünk kelet felé az uccsó ruszkinak,,ja és a tv ben még nem volt szabad szakadt jeansban"steppelni.
-büszke vagyok korai zsengéimre"mégsem mai szemmel zsűrizd"JÓ időutazást" üdv: Csutka HANGÁRIA együttes vezetője . "



"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105409
Amit számodra random link, az nekem mind kedvelt zene..<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105408
Akkor szóljon itt ma elsőként..<#nyes>...a mostanra 54 évesre érett
Caroline Catharina Müller '86-os debütáló lemezéről ismert egyik legjobb sláger:



Ugyanez a lemez van meg nekem is, ezért nem is fáradoztam a vidi feltöltéssel..<#idiota>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.05. 16:10:21

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105407
<#eljen>

imo :) science fiction is science fact

#105406

Egy nagy kedvenc még az Italo Disco hajnaláról :
Vicio Latino - Que Me Pasa
Musachy
#105405
<#eljen>


Azért is jó az egészet úgy en bloc hallgatni, mert gyakorlatilag "egybeúsznak" a számok.
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.08.04. 17:06:18

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#105404
Nagy számok törvénye alapján, a random linkeléseid közt csak sikerült újra belebotlanom egy jó zenébe. <#nevetes1> <#eljen>
Megvan CD albumon,a minőség 5 csillagos , "loudness war" mentes,minden Cd kiadványnak így kellene szólnia.

A teljes album úgy jó ahogy van,egy másik track. <#finom>

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#105403
Ez a hely a zenéké, tehát hülye volt a kérdés. <#sniffles>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105402
A dvd filmlemez?<#idiota>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105401
Kedvenc. A lemez megvan 2 példányban. <#nyes>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105400
Idehaza Komputer-szerelem elnevezéssel futott a mozikban 1984-ben az Electric Dreams című zenés tragikomédia.
A film egyik zenéjét Bafta díjra is jelölték a Legjobb Eredeti Zene kategóriában. Azt ugyan nem kapta meg, de kapott két másikat.
Mi viszont hallgatni megkaptuk, és kedveljük is. Még manapság is..

Az elkövetők: Pilip Oakey és Giorgio Moroder voltak..<#vigyor>


Jó reggelt, jó zenéket és kellemes hétvégét!<#wave>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105399
Ezt nyomattam én is nagyon sokat akkoriban, a másik csajbandával együtt (Wee Papa Girl Rappers - Wee Rule meg a Heat It Up)...

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105398
A neves lány rapper duó 1986-ban debütált. A video is ekkor készült.
Ám ez a Push it! című szerzemény elsőként csak 1987-ben jelent meg a "Tramp" remix maxin..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105397
Jó reggelt!

Itt az idő, hogy meghallgassunk egy jó kis slágert
A 80-as évekből napjaink stílusában..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#105396
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szia.
Reméltem hogy a tegnap linkelt (Twice vinylel kapcsolatban kerestél privát,és arról adsz valamiféle infót,sajnos nem!
Köszönöm a kedvességed,értékelem a segítőszándékod,de kérlek kéretlenül ne küldj nekem fájlt,nem fogom letölteni,tehát csak időpazarlás.
Elnézést ha megsértődnél !

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#105395
dettó azt látom a spektrumképen amit leírtál ,van egy szép egyenes vízszintes mp3 vonal,ami még a 320kbps minőséget sem éri el,a többi ami felette van,kísérlet "wave-esítésre" ,de a csekkoló programomat nem lehet átverni.
Ennek semmi értelme,a minőség semmivel nem lesz jobb,sőt csak árt a fájlnak a bűvészkedés.

hasonlót gondolok a tagról mint te,önzetlenül osztogat,ámde, ami nem igazi lossless,azt dobja fel mp3-ban,akit olyan minőségben is érdekel majd kattint a letöltésre.
Nekem az a hiteles amit (zsoltford) csinál <#taps>,ott van a lemez fotó,és a vinyl rip minőség,kiváló!
Tán digizéshez asztali CD írót használ ..... ?

Maxika,tudom hogy beérett már a szőlő ,de ne tűnj el napokra,volt köztünk korábban "kard ki kard" de túl vagyunk rajt,és a te hozzászólásaidat olvasni egy élmény,a sok sz@r süketelésre a tököm sem kíváncsi. <#integet2>

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#105394
Tényleg Jászteket mond Zotyó <#nevetes1>
És "snell" bele is tett egy Shell-t..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.07.30. 15:59:35

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105393
Jásztek dicsé lemezjátszó!<#hehe><#nevetes1>

imo :) science fiction is science fact

#105392
Lassan már te is ilyet készítesz hozzá. <#taps>


Zephyr Retiring
#105391
Ide is kiteszem, nehogy az legyen, hogy valaki lemaradt róla..<#nevetes1>

laserdance - humanoid invasion (dance mix) 1986

Mindjárt megy még hozzá pár hasznos tipp a "pörgetős" kollégáknak szintén oda..<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105390
Kellemes napot kivanok!

A-Optimal - The Good Bye
#105389
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szia!
Privatba ment neked valami!
amaximus
#105388
én egyikőtöket sem akarom félreérteni, <#kuss> neked meg amaximális <#kacsint> tiszteletem mindazért,amit eddig is teljesen önzetlenül megosztottál, volt rá példa, hogy én is éltem a lehetőségeiddel,meg is köszöntem,mert olykor igencsak kellemes ritkaságokat is hoztál. reynaud sem kötözködni akart, csak amolyan audio maximalista, és van egy hite, amihez tartja magát.
nem kérte senki, a magam kedvéért ránéztem, nem kezdem el leírni műszakilag az egyértelmű jeleit , de a Royales - Secret Angels egy mp3 származékból lett fel-wave-esítve az adott kiadványra, vagy ahogyan lenni szokott, rá mp3wave-ezték korábban egy fehér,zöld,kék vagy fekete vynilre kissé hanyag technikai munkával, aztán onnan meg bedigizték és kiadják losslessnek. az albumon a baltinore zene is erősen ilyen lehet. sajnos.
#105387
akkor en ertettem fere ez van !
reynaud
#105386
Igazán nem akarlak fárasztani,csak érdeklődöm.

ItaloDisco4Ever !

#105385
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ment privatba amit kertel!
#105384
haggyal mar ilyenekkel ha kell vigyed ha nem haggyad! Ennyi es kerlek ne faraszzal ilyenekkel!
reynaud
#105383
Linkeld a kiadványt ránéznék,érdekel !

ItaloDisco4Ever !