A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
remix verzió. Amit elég jól átkevertek, és olyan mintha pincéből szólna.
Köszönettel fogadnám,akár priviben is.
Ez a bizonyos jobb verzió, amivel én eddig, válogatás CD-ken még nem találkoztam.
Ez a dal megvan valakinek elfogadható minőségben?
Este is van, de nem péntek..<#nevetes1>#nevetes1>
Sabby Rayas is itt van. És péntek éjjelről énekel nekünk..
Ezzel a jó kis mjúzikkal kívánok kellemes hétvégét.
Ugyanis nekem már megint hosszú hétvégém van...<#idiota>#idiota>
Estére retro dizsiben rázzuk a rongylábainkat.
Én legalábbis biztos.<#vigyor>#vigyor> Ti meg jók legyetek. S a jó zene legyen veletek...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Mondjuk tippem sincs hány lemezük van meg még, de azt sem ártana majd csekkolnom, mennyire volt rájuk vigyázva ezidáig.
Sok Neoton lemezem van, arra határozottan emlékszem. Jövő héten kiderül majd pontosan mennyi is...<#vigyor5>#vigyor5>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
De miért piros az a lemez? Az enyém fekete..
Én ma sziszikeccs lázban égtem..<#vigyor>#vigyor>
Aztán meg válogatnom kell a Neoton korongjaimat is. Egy haver eladja a Neoton bakelit gyűjteményét,
elsőként nekem szólt nézzem át mi hiányzik még közülük..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.08.08. 19:42:58
imo :) science fiction is science fact
privát üzenet ment!
<#wave>#wave>
Netes nem játszik !!!
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Az eredetit kell inkább lejátszani minél többször, például egy jó magyar kislemezről...

imo :) science fiction is science fact
S ezzel el is köszönök mára.
Bujjatok hát ti is ágyba...
Vagy kik tehetik egymásba.
Hisz tudjátok: kéz a kézben, más a kézben..
Kéz a másban, más a másban..<#nevetes1>#nevetes1><#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.05. 21:40:09
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
És ha én megijedek, ijesztően ritka (jó) zenékre bukkanok..<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
" 1989 első saját videoklip. Amikor még kissrác voltam.
-A tizen valahanyadik 😊,nyaram volt "..egy olyan korszakban amelyben,reményteljes szivvel -Berlinben falatbontottunk,s szaggattuk a VASFÜGGÖNYT,és talán saját belső határainkat. Az első NDKs trabit" nyugat felé búcsuztattuk,s vártuk,hogy integethessünk kelet felé az uccsó ruszkinak,,ja és a tv ben még nem volt szabad szakadt jeansban"steppelni.
-büszke vagyok korai zsengéimre"mégsem mai szemmel zsűrizd"JÓ időutazást" üdv: Csutka HANGÁRIA együttes vezetője . "
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Caroline Catharina Müller '86-os debütáló lemezéről ismert egyik legjobb sláger:
Ugyanez a lemez van meg nekem is, ezért nem is fáradoztam a vidi feltöltéssel..<#idiota>#idiota>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.05. 16:10:21
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Azért is jó az egészet úgy en bloc hallgatni, mert gyakorlatilag "egybeúsznak" a számok.
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.08.04. 17:06:18
imo :) science fiction is science fact
Megvan CD albumon,a minőség 5 csillagos , "loudness war" mentes,minden Cd kiadványnak így kellene szólnia.
A teljes album úgy jó ahogy van,egy másik track. <#finom>#finom>
ItaloDisco4Ever !
imo :) science fiction is science fact
A film egyik zenéjét Bafta díjra is jelölték a Legjobb Eredeti Zene kategóriában. Azt ugyan nem kapta meg, de kapott két másikat.
Mi viszont hallgatni megkaptuk, és kedveljük is. Még manapság is..
Az elkövetők: Pilip Oakey és Giorgio Moroder voltak..<#vigyor>#vigyor>
Jó reggelt, jó zenéket és kellemes hétvégét!<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Ám ez a Push it! című szerzemény elsőként csak 1987-ben jelent meg a "Tramp" remix maxin..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Itt az idő, hogy meghallgassunk egy jó kis slágert
A 80-as évekből napjaink stílusában..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Reméltem hogy a tegnap linkelt (Twice vinylel kapcsolatban kerestél privát,és arról adsz valamiféle infót,sajnos nem!
Köszönöm a kedvességed,értékelem a segítőszándékod,de kérlek kéretlenül ne küldj nekem fájlt,nem fogom letölteni,tehát csak időpazarlás.
Elnézést ha megsértődnél !
ItaloDisco4Ever !
Ennek semmi értelme,a minőség semmivel nem lesz jobb,sőt csak árt a fájlnak a bűvészkedés.
hasonlót gondolok a tagról mint te,önzetlenül osztogat,ámde, ami nem igazi lossless,azt dobja fel mp3-ban,akit olyan minőségben is érdekel majd kattint a letöltésre.
Nekem az a hiteles amit (zsoltford) csinál <#taps>#taps>,ott van a lemez fotó,és a vinyl rip minőség,kiváló!
Tán digizéshez asztali CD írót használ ..... ?
Maxika,tudom hogy beérett már a szőlő ,de ne tűnj el napokra,volt köztünk korábban "kard ki kard" de túl vagyunk rajt,és a te hozzászólásaidat olvasni egy élmény,a sok sz@r süketelésre a tököm sem kíváncsi. <#integet2>#integet2>
ItaloDisco4Ever !
És "snell" bele is tett egy Shell-t..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.07.30. 15:59:35
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
laserdance - humanoid invasion (dance mix) 1986
Mindjárt megy még hozzá pár hasznos tipp a "pörgetős" kollégáknak szintén oda..<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Privatba ment neked valami!
nem kérte senki, a magam kedvéért ránéztem, nem kezdem el leírni műszakilag az egyértelmű jeleit , de a Royales - Secret Angels egy mp3 származékból lett fel-wave-esítve az adott kiadványra, vagy ahogyan lenni szokott, rá mp3wave-ezték korábban egy fehér,zöld,kék vagy fekete vynilre kissé hanyag technikai munkával, aztán onnan meg bedigizték és kiadják losslessnek. az albumon a baltinore zene is erősen ilyen lehet. sajnos.
