A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mondjuk azt nehezen is tehetnéd max. csak a youtube-n elérhető 128-as mp3-as feltöltéseket. .<#taps>#taps>
Ma is készülnek ilyen újravágások csak a sok vita miatt már nem publikusak. <#wink>#wink>
Az évjárat '85...ez pedig máris a Digital Game egykori slágere..
Se nem 96/24, de még csak cédé minőség sem, de ez van.
Most ezzel kell beérnetek..<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.12. 13:37:33
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nem mellesleg 24/96-ban tényleg nincs meg, bár úgysincs semmi jelentősége, mert azóta ismét kategóriát ugrottam.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Van viszont 96/24-ben eredeti francia dance zeném. Saját mentés saját szerzemény, eddig kizárólag franciahon földfelszíni rádióadói számára megrendelésre elkészítve. Ha jól viselkedsz, talán egyszer majd feldobok a youtubra belőle egy radio verziót. Persze semmit sem ígérhetek, de tudod: nálam sosem tudni...
<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez már prémium kategória és stúdió hangminőség. Így szigorúab titkos projejt is <#idiota>#idiota>
Ha viszont úgy teszed fel a kérdést, hogy kettőnk közül neked vagy nekem van idehaza több cd minőségű jó italo disco zenéje, akkor már feléd billen a mérleg. Mert én beérem a kedvenceim radio vagy albumverziójával. Meghallgatom, de nem tárolom a kaposi féle extended verziókat sem (amik mellesleg nem is voltak olyan rosszak egykoron...<#taps>#taps>
..vagy van ellenvetés?<#law>#law>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
elég ismert és népszerű volt a szám és az előadó is, így nem gondolom, hogy ez annyira nehéz lenne, hogy 7 év alatt senki sem fejtette meg, itt valamit megint ferdítesz vagy lódítasz,ahogy szoktál.<#vigyor>#vigyor> azt azonnal tudtam, hogy valami francia gyerek csinálta,és érthetődően legalább 7 éve, de nem ugrott be a neve,úgyhogy fellapoztam a raktárkészletet. meg is lett.
Italo4Ever - Let The Beat From Space
ami persze kizárt, hogy hiteles 24/96ban meglegyen neked, tehát már akkor is menőzni akartál <#nevetes1>#nevetes1>
Kívánom hogy végül pozitívan rendeződjön ez kis transzfer közötted és a már nevében sem bizalomgerjesztő analogpeter-el<#shakehead>#shakehead>
Addig is egy ritka verzió ebből a maxiból .
Mert a te részleted nehézsége a rövidségében rejlik!<#nyes>#nyes>
media Condition: near nint (NM or M-)
sleeve Condition: near nint (NM or M-)
very nice copy. vinyl no marks probably never played. cover as good as mint...
melle a megszokott nemet postas : Shipping via Standard, amivel eddig minden nemet elado kuldott regisztracios kodot...
a posta max 5 nap...
7 nappal a kifizetes utan rekerdezek, hogy haver mi a palya a lemezemmel?meg a penz fogadasa is fuggoben...
valasz nincs...gyorsan kicsereli a statust, penz fogadva, postazva...nem keves uzenetvalltas utan a lemez nincs...nyilvan mar nem is lesz... :-)
ilyen esetben amikor irsz a discogsnak...az elpasszol a paypal-hoz...az meg kozli hogy beszeljetek meg :-)
es nyit egy kommunikacios feluletet...ahol nyilvan semmi nem fog tortenni...
alltalaban amikor kifizetek egy barmit...a penzt fogadja az elado es nincs mas dolgom mint megkapni azonnal a pozitiv feedback-et hisz reszemrol minden az uzlet lebonyolodott...es nyilvan megkapni a rendeles targyat...
azonban van egy joszag kategoria...aki nem ad feedback-et, kivar en mit kuldok neki...es ha negativat kap szinten negativat kuld...
szoval ez az analogpeter egy ilyen joszag :-)
raadasul a negativ feedback-emre is hazugsagot valaszol... :-)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ha esetlegesen valaki a discogson belefutna az "analogpeter" nevezetu joszagba...inkabb keressen valaki mast :-)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ne bonyolítsd túl,én 2 fájlt elemeztem ki,azok ahogy írtam csúcsminőség!
Saját,privát lemezbeszerzőim vannak,kiknek lehetőségük van szemügyre venni az adott korong állapotát,discogs kerülőm.
Tehát a link felesleges!
ItaloDisco4Ever !
Jelen pillanatban ez szól idehaza nosztalgiából a 80-as évekből:
Nálatok?
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
És ha ráérek épp.
És ha nincs kölcsönadva épp a lemez.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Amúgy az értékes ajándékok lehetnek bármik amit csak szeretnétek. Hisz ismersz...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Bármi ami szívesen odaadok. Ami mondjuk nem a monalisa maxi.
<#vigyor>#vigyor>
Amúgy ne sértegess. Benyomott membránú hangszórókat természetesen nem tennék közkinccsé.
Csak ha már meg sem nyekkennek.<#eplus2>#eplus2>
De így ennyi év távlatából úgy tűnik igencsak jó választás volt ez a zene.
A 7 év alatt egyetlenegy jó tipp sem érkezett rá. Pedig sokan meghallgatták már.
Hiába no: van amiben verhetetlen vagyok..<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
a megfejtést tudom, de sokkal izgalmasabb kérdés, hogy mik az értékes ajándékok??
zeff biztos csak meg akarja vezetni azt a sok megfejtőt, akik még szintén tudják, aztán használt, benyomott membránú hangszórókkal ajándékozná meg, mert neki az még értékes. <#vigyor>#vigyor>
De a lényeg hogy biztos hogy megvan nekem is.
Majd egyszer ha hallgatom beugrik.
A mintában hallható nyúlfarknyi italo disco zenét beazonosítók közt értékes ajándékokat sorsolunk ki..<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Látom ismét előkerült 5000-edjére is a téma..röviden összegzem amit tudni érdemes:
Ami a "csúcsminőséget" illeti, az első és legfontosabb tényező mindig a hanghordozó milyensége.
(De ezt már zsoltford is ecsetelte). Ugyanaz az italo disco maxi zene (az egymillóból ami simán létezhet) úgy is hozzádjuthat, hogy a gyári fóliájából kibontva máris serceg vagy pattog. Vagyis az már csak mutatóba, dísznek lesz jó..
Pont emiatt jobb meghallgatás után beszerezni.
Ha már így belekezdtem...<#ticking>#ticking>...aztán jön a második legfontosabb: a tű, ami a hangszedő tartozéka.
Majd csak követni kell a hangrezgés útját:
Kar (ami a megfelelő sebességű tányér kiegészítője)
Innentől a hangkariig már csak a kábelek minőségére kell figyelni.
A profi külső hangkaritól két út vezet tovább:
a) külső asztali író > lemez.
b) számcsi > progi > veszteségmentes formátum.
Mindkét opció CD csúcsminőséghez vezethet. Tehát annyira nem kell hasra esni, hogy az AT profi minőséget ad, ez sem újdonság már. Esetleg annyi változott azóta hogy erről utoljára értekeztünk itt, hogy a 440mla már nem kapható. Max aranyáron elfekvő készletekből. Őt a 440mlb váltotta, ugyanúgy mint ahogy anno a gp330 után is kijött a gp331. Ami már egy jobb konstrukció volt.
Prológusként azonban hadd említsem meg egykori híresen nagyhangú kollégánk dióka ide pászító értékes megjegyzését:
"Ha amúgy is csak cdda lesz a végcél, felesleges a 44,1 kHz/16 bit feletti minőség elmentése."
Pedig a HD csúcsminőség meg pont ettől a tartománytól indul...<#eplus2>#eplus2>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.12. 07:22:02
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
Valamit nagyon tudsz,amit sokan mások nem ..... !
Ezek szerint van Mister Black vinyled! <#eljen>#eljen>
ItaloDisco4Ever !
szerencsés esetben jó minőségű lemezt sikerül vásárolni, sajnos előfordul, hogy hulladékot küldenek nm-esként vagy éppen azt mondja az eladó, hogy feladta aztán sosem ér ide...avagy a tök új lemez is szar...
azonban a többség nem ilyen szerencsére.
tisztítás...at440mlb hangszedő...sl-1210gr lemezjátszó...arcam phono előerösítő...asus sonar hangkártya és sok pöcsölés :-)
ILDD 20 , (Extended),nem egy vinyl minőség,a másik (Steiv) nekem nincs meg.
Áruld már el ha nem titok,mivel készíted e vinyl rippeket,nagyon jó a minőség,szinte tökéletes !
ItaloDisco4Ever !
Legyen az Vinyl, CD, vagy csak egy jól sikerült Vinyl rip! <#wink>#wink>
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Ez ugyan olyan ügyes maxek összevágás mint PL a Robi Rotondo ezen verziója.
Ezt se fogod soha megtalálni ebben a verzióban , de azért jól hangzik.
Kerestük is éppen eleget. <#taps>#taps>
De ne legyen igazam , csak valaki mutassa meg a kiadványt amin rajta van a Fire így. <#wink>#wink>
A lényeg, hogy az Original Long Version, végre lossless ,az nekem alapból is jobban tetszik.
A Megamixet köszönettel vittem,a #105437-ről.
imo :) science fiction is science fact
Megamix (Peter Slaghuis Short Edit)
CD2/11 Track<#wink>#wink>
Az a bizonyos Please stay with me (Long version) senkinek sincs meg jó minőségben ugyanis azt a készítés alatt sikerült igy elcseszniük sajnos.
Ismert hogy van egy a Hotsound Records – HS 8920-1 CD album 1989-ből amin ez a verzió botrányosan ahogy is írtad pincehangon szólal meg.
Ezért is várta mindenki 2018-ban a beharangozott remaxterelt dupla CD-t mert hogy a méregdrágán árult kiadványra illett volna ha végre rákerül normális minpőségben ez a verzió. De sajnos itt sem történt meg.
A szintén a Hotsound Records által kiadott Dupla CD-n sajnos ugyan az a gyalázatos minőségben került fel ez a verzió.
A másik verzió amit Zsoltford kolléga is küldött neked az viszont a vinyl-n is szépen szól.
Sajnálhatjuk mert ismét egy remek nótát sikerült elbaltázniuk valakiknek.