A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az mellet hogy a legnagyobb kedvencem az a zene még ráadásul etalon , referencia minőségű is ez a Maxi! <#finom>#finom>
Amúgy óriási SV Darmstadt szurkoló.
Minden meccsükön kint van és vidéki meccsekre is utazik a csapattal. <#nevetes1>#nevetes1>
2015-ben így ünnepelte a színpadon a csapat újra feljutását a Bundesliga 1-be.
Néha még megrázza magát és odatesz egy egy jó nótát de sajnos már nem igazán Italo stílusú nótái vannak.
Egyébként ha esetleg ha hajlandó lenne valaki megosztani velem az Alberto D'Arco néven jegyzett Fantasy maxi rippet az lekötelezne! <#nevetes1>#nevetes1>
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Tőle érdeklődhetsz.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Soha meg nem unható olyan dalokkal amiről nekünk 50-eseknek számtalan felejthetetlen emlékünk van a DIsco-s korszakból. <#wink>#wink>
Scorpions - Still Loving You magyar (magyar felirat/Hungarian subtitle)
Érdemes megnézni ezt az élőt is.
Azért ennek is köze van valamellyest az időjáráshoz😊)
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.08.26. 09:42:09
Az feltűnt már valakinek, hogy a dallam amit P. Zadora és J. Jackson vitt sikerre, az 1984 március 9-én debütált Voyage of the Rock Aliens-ben is hallható? Abban szerepelt Pia Zadora is..
Mégsem ez lett a kedveltebb verzió..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.26. 08:33:37
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Jöhetnek a digitális álmok...illetve egyszerre csak egy.
Ez pedig légyen a Power Sound 1984-ből...
További kellemes hétvégét és jó zenéket..<#email>#email>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Néhány barátnak,havernak privát elérhető vagyok,leszek!
ItaloDisco4Ever !
Köszi szépen, nagy muzsikák.<#worship>#worship>
Toleranciaszinted elérte a szükséges szintet. Továbbléphetsz a következő szintre...<#eljen>#eljen>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
https://drive.google.com/file/d/10GWvgO2wHxmvSoOivCm7qTWNZA0uBEFO/view?usp=sharing
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
A zenei ízlésed nagyon az én világom! <#taps>#taps>
Gratulálok ,nagyon jó lemezek,Taco maxit kiemelve!
ItaloDisco4Ever !
Én nem azért vagyok jelen a fórumon hogy kötekedjek,vagy beletiporjak mások lelki világába,s még olyan témába sem akarom beleütni az orrom mely nem rólam szól.
Nézzünk valami pozitív dolgot is esetedben,nem vagy az a sértődős típus,vagy csak azt mutatod.
ItaloDisco4Ever !
ez a Fact + Fiction minden bakeliten sziszegett.
A Big tits-nél mindig rá volt irva a lektorra,hogy nehogy nagy csöcsökként konferáljuk be.
Ez a Cruisin mennyira hasonlit a nagy csöcsre:Ö)))
Tacot meg mindig szerettem,és sokáig senki nem hitte el,hogy ez nem SAW😊
a zenéje el van "bujtatva". Az illetékes "elvtársnő" talán tudhat valamit.
1986. Az előadó a W.A.S.P. A dal a Mantronic. A klip meg ugyebár magáért beszél...<#eplus2>#eplus2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Mondjuk svéd. Mondjuk '85-ből. Mondjuk egy jótékonysági zene...
Swedish Metal Aid - Give A Helpin' Hand (1985)
Discogs link is érdekel...<#finom>#finom>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
És mint említetted már, angolul is tudsz. Szuper.<#eljen>#eljen>
Akkor talán érteni is fogod, mitől is jobb egy '85-ös "tökfej" vinyl, mint amire te ácsingózol...
<#mf2>#mf2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
De ha már ezzel jössz tökfej,nézz jobban körül mit kapsz 1,45 euróért!
ItaloDisco4Ever !
Csak a rend kedvéért: 1.45€ lesz..<#eplus2>#eplus2>
(druszámé meg közel 7...<#idiota>#idiota>)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.25. 17:33:22
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Emlékeim szerint előszeretettel játszotta a poptarisznyában Marcellina dalait.
ItaloDisco4Ever !
Visszaigazolva hogy azon az estén,remek zenei összeállítású műsorotokban bakelitről pörgőt.
Most mondhatnám hogy egy "download" linket is mellékelhettél volna e szép fotóhoz a korongról,de nem teszem, még úgy hatna mint a "róka és a holló" esete,azaz azért dicsérgetlek mert kiakarom énekelni na nem a sajtot,hanem egy ripet a lemezről! <#nevetes1>#nevetes1>
Nem vagyok az a típus!
ItaloDisco4Ever !
Majd megprobálom átnézni a válogatásbakeliteket is valamikor.
