A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#105633
Minden idők Top 5-ös zenéjét sikerült elkövetni ennek a maxinak az A oldal 1-es track-jével.<#szeret>
Az mellet hogy a legnagyobb kedvencem az a zene még ráadásul etalon , referencia minőségű is ez a Maxi! <#finom>
Amúgy óriási SV Darmstadt szurkoló.
Minden meccsükön kint van és vidéki meccsekre is utazik a csapattal. <#nevetes1>
2015-ben így ünnepelte a színpadon a csapat újra feljutását a Bundesliga 1-be.
Néha még megrázza magát és odatesz egy egy jó nótát de sajnos már nem igazán Italo stílusú nótái vannak.

Egyébként ha esetleg ha hajlandó lenne valaki megosztani velem az Alberto D'Arco néven jegyzett Fantasy maxi rippet az lekötelezne! <#nevetes1>

computerguru
#105632
Szia! Igen,erre gondoltam! Nagyon szépen köszönöm!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

cucurbia
#105631
Ezt a sorozatot folyamatosan keverem mert ilyen cimmel más kiadvány is megjelent anno Németországban,és ilyenkor ugyanolyan névvel más trackket tartalmazo kiadványokat talál az ember ha elkezd keresgélni ezért én már sosem tudom,hogy melyik lelhető fel,melyik nem.

#105630
Zephyr Retiring
#105629
Talán Ázsiában más jogszabályok léteznek..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105628
Alapmű. Szerintem sokunknak meg van ugyanebben a formátumban.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105627
Alberth Beat-től az infó.
Tőle érdeklődhetsz.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105626
#105625
#105624
Ismét egy Lost Legends-hez hasonló próbálkozás, csupa jogvédett ritka zenékkel. <#banplz>

#105623
#105622
Minden idők legjobb Rock Balladákat jegyző csapata.

Soha meg nem unható olyan dalokkal amiről nekünk 50-eseknek számtalan felejthetetlen emlékünk van a DIsco-s korszakból. <#wink>

Scorpions - Still Loving You magyar (magyar felirat/Hungarian subtitle)



Érdemes megnézni ezt az élőt is.

#105621
Az az "1984-ből" neked hogy jött ki? <#wow1><#wow1><#fejvakaras>

cucurbia
#105620
Nekem bármikor ha Mauriat szóba kerül,csak ez jut eszembe:


Azért ennek is köze van valamellyest az időjáráshoz😊)
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.08.26. 09:42:09

Zephyr Retiring
#105619
Itt már el is kezdett esni az eső. Tehát When The Rain Begins To Fall.
Az feltűnt már valakinek, hogy a dallam amit P. Zadora és J. Jackson vitt sikerre, az 1984 március 9-én debütált Voyage of the Rock Aliens-ben is hallható? Abban szerepelt Pia Zadora is..



Mégsem ez lett a kedveltebb verzió..


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.26. 08:33:37

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105618
Véget ért a móka mára...váltsunk át az éjszakára.
Jöhetnek a digitális álmok...illetve egyszerre csak egy.
Ez pedig légyen a Power Sound 1984-ből...


További kellemes hétvégét és jó zenéket..<#email>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105617
Ezzel mindannyian így vagyunk...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#105616
Akkor most hogy egy magasabb szintre emeltél,úgy gondolom a csúcson kell abbahagyni!
Néhány barátnak,havernak privát elérhető vagyok,leszek!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#105615
Egy úr vagy,köszönöm!

ItaloDisco4Ever !

#105614
Szia!
Köszi szépen, nagy muzsikák.<#worship>

Zephyr Retiring
#105613
Határozottan kezdesz hozzáedződni a fórumozáshoz.<#taps>
Toleranciaszinted elérte a szükséges szintet. Továbbléphetsz a következő szintre...<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

tgolyo
#105612

https://drive.google.com/file/d/10GWvgO2wHxmvSoOivCm7qTWNZA0uBEFO/view?usp=sharing

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

computerguru
#105611
Ó..hátha volt ilyen? Tudtam hogy rosszul írtam a nevet,lehet hogy ez lesz az! Szuperak vagytok!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

reynaud
#105610
<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

A zenei ízlésed nagyon az én világom! <#taps>
Gratulálok ,nagyon jó lemezek,Taco maxit kiemelve!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#105609
írhatnék a "tökfej" jelző helyett durvábbat is,de az nem én volnék,így kénytelen vagy beérni ezzel! <#nevetes1>
Én nem azért vagyok jelen a fórumon hogy kötekedjek,vagy beletiporjak mások lelki világába,s még olyan témába sem akarom beleütni az orrom mely nem rólam szól.
Nézzünk valami pozitív dolgot is esetedben,nem vagy az a sértődős típus,vagy csak azt mutatod.

ItaloDisco4Ever !

zsoltford
#105608
<#eljen> :-) korrigálva :-)

Utoljára szerkesztette: zsoltford, 2018.08.25. 20:15:17

cucurbia
#105607
Nekem ezekről mindig az jut eszembe:
ez a Fact + Fiction minden bakeliten sziszegett.
A Big tits-nél mindig rá volt irva a lektorra,hogy nehogy nagy csöcsökként konferáljuk be.
Ez a Cruisin mennyira hasonlit a nagy csöcsre:Ö)))
Tacot meg mindig szerettem,és sokáig senki nem hitte el,hogy ez nem SAW😊

zsoltford
#105606
szép estét!

hangerőt rá...! :-) .



A



A



A



A
Utoljára szerkesztette: zsoltford, 2018.08.25. 19:59:43

cucurbia
#105605
Hát igen,néha én is szembesülök azzal mi mindent nem játszottam ki magamnak anno a rádió szalagtárból,ami ma jól jönne.Nemcsak magyarokat.

#105604
Köszönöm szépen, hogy ennyi időt áldoztál már eddig erre a keresésemre, jól éreztem,hogy ez
a zenéje el van "bujtatva". Az illetékes "elvtársnő" talán tudhat valamit.
Zephyr Retiring
#105603
Hopsz, hát ez nem volt túl férfias...<#nevetes1>..de ugorjunk egy esztendőt.
1986. Az előadó a W.A.S.P. A dal a Mantronic. A klip meg ugyebár magáért beszél...<#eplus2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105602
Na eleget dizsiztem mára. Jöhet is valami férfiasabb zenei irányzat.
Mondjuk svéd. Mondjuk '85-ből. Mondjuk egy jótékonysági zene...

Swedish Metal Aid - Give A Helpin' Hand (1985)



Discogs link is érdekel...<#finom>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105601
Eggyel kevesebbet, mint kellett volna..<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105600
Mennyi söröcskét gurítottál már le a torkodon ma?<#idiota>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105599
Látom, ez a "tökfej" szleng nagy kedvenced..<#nevetes1>

És mint említetted már, angolul is tudsz. Szuper.<#eljen>
Akkor talán érteni is fogod, mitől is jobb egy '85-ös "tökfej" vinyl, mint amire te ácsingózol...


<#mf2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#105598
Menj a fenébe a discogs linkeiddel. <#mf1>
De ha már ezzel jössz tökfej,nézz jobban körül mit kapsz 1,45 euróért!

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#105597
Igen a boritoján a B-Toth neve is feltünik,de hogy milyen minőségben azt nem derül ki.

reynaud
#105596
nem fogja,és nem is számít,megszerzem amit akarok!

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#105595
Majd én 😊

Csak a rend kedvéért: 1.45€ lesz..<#eplus2>
(druszámé meg közel 7...<#idiota>)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.25. 17:33:22

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105594
Akkor jól sejtettem, úgy tűnik. <#eljen>

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#105593
nagy a sansz rá hogy csak egy rádiós felvétel,tán némi köze B.Tóth Lászlónak is van hozzá,ahogy arra Allada is utalt.
Emlékeim szerint előszeretettel játszotta a poptarisznyában Marcellina dalait.

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#105592
De azért kűggyed! <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#105591
Ó igen Uram,erre a lemezre gondoltam!
Visszaigazolva hogy azon az estén,remek zenei összeállítású műsorotokban bakelitről pörgőt.
Most mondhatnám hogy egy "download" linket is mellékelhettél volna e szép fotóhoz a korongról,de nem teszem, még úgy hatna mint a "róka és a holló" esete,azaz azért dicsérgetlek mert kiakarom énekelni na nem a sajtot,hanem egy ripet a lemezről! <#nevetes1>
Nem vagyok az a típus!

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#105590
Nyomozás 2.kör, végigböngésztem a rádiobol hazahozott nagylemezbakeliteket,válogatásokat.Csak egy válogatáson van Marcellina szám, de az a Futok az uton c.dalt tartalmazza(mondjuk a lemez a discogson sincs),illetve maga a Marcellina PJT bakelit amit megtaláltam,de azon meg csak mixben van.De mondjuk a borito infoi szerint a lemez a Magyar Rádio meg az Omega studioban készült,igy tényleg már csak az az ötletem maradt,hogy ez egy egykori rádios felvétel,amely egészben csak a rádio szalagtárában van és onnan lehetne pénzért megvásárolni,kikérni.

tgolyo
#105589
Erre gondol az Úr???

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

cucurbia
#105588
Hátha kérted volna berippeltem volna.

#105587

Végre megérkezett :
Giorgio Moroder - Chase
cucurbia
#105586
Na nyomozásom első köre eredménytelen.A rádios kislemezek között nem találtam a keresett Marcellina dalt.Az Elviszi majd az idő/Te vagy a sztár kislemezből két példányt is találtam,meg egy Ne kötözz meg c.dalt egy kislemez B oldaláén meg a Futok az úton cimút egy másik kislemezen de többet nem.
Majd megprobálom átnézni a válogatásbakeliteket is valamikor.

#105585
cucurbia
#105584
igen az a mix az.megusztam egy többórás lapozgatást.))