A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#105683
Sok szempontból példamutató amit csinálsz!
A részletekbe most nem mennék bele.

Azt viszont elmondanám,blogot írhatnál arról,hogyan kell kiváló minőségű vinyl ripet csinálni.
A lehetetlen közelében jársz,vissza adni egy rip-ben,a korongon hallható minőséget!
Gratulálok ! <#taps>
Szokás szerint tőled,nagyon jó muzsikák! <#eljen>

ItaloDisco4Ever !

#105682
Nem gond majd meglesz.
Arról a kiadványról nekem is megvan.

zsoltford
#105681
kellemes hétvégét!



A



A



A



A

#105680
#105677
Ez nekem nincs meg lemezen.Ez a Lost Legends CD vol.1 -es verzio
#105676
Kellemes hetveget!

Side B - Malibu (7) - Dancin' In The Summernight

The Piranhas - Zambezi
Utoljára szerkesztette: studiohits, 2018.09.08. 09:13:44
#105675
#105674
Egy olyan zene végre amit nekem is illik megköszönni! <#worship>
Az örömöm persze akkor lenne teljes ha erről a vinyl-ről az instrumental verziót is fel tudnád tenni nekem.<#taps>

Mivel én még mindig a komplett maxikat favorizálom.<#wink>
Eddig csak a Roberto Zanetti The best projects CD-jéről volt meg ez a remek nóta.

Musachy
#105672
35 éves lemezen van, de még mindig jó hallgatni: The Twins: Private Eye

imo :) science fiction is science fact

#105671
Sziasztok!
Ki tudna segíteni valamelyikőtök egy "Tracy Spencer - Ma-Ma Run"-nal? Még ha annyit hozzátehetnék, h a hosszabb változatot kérném, ha lehetne 😊
Nagyon szépen köszönöm, előre is 😊
#105670

Samantha Fox and Limahl (Festivalbar Italy) Limahl is csak 160cm magas volt.Pont összeillenek<#nevetes1>
#105669
http://www.life.hu/kult/20180905-freddie-mercury-ma-unnepelne-72-szuletesnapjat-film-keszul-rola.html
#105668

Egy kellemes Brazil latin jazz siker (1986)<#szeret>
Kenia A. - There Is A Place
#105667
#105666
#105665
Musachy
#105664
Ja, ezt én is.

imo :) science fiction is science fact

#105663
Sajnos.Szeretem ezt a korongot ami egy 1979-es maxi sikere.

MJ
Musachy
#105662
Jacko ma lenne 60.

imo :) science fiction is science fact

cucurbia
#105661
Főleg a maxi verzió...ahogy az elindult....

Musachy
#105660
Mindenki emlékszik az űrharkályokra...



Video Kids Communication Outer Space

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#105659
"YÉKÉKÉ NIMO YÉ KÉ YÉ KÉ" Mekkora sláger volt!



Mory Kante Yé Ké Yé Ké

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#105658


Mostanában is aktuális volt a vakáció, ez meg egy másik vakáció, The Other Ones - Another Holiday, ez is 1987-es.

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#105657


Johnny Clegg & Savuka 1987-es lemeze is favorit, a B2 - Radio Version, címe: Scatterlings Of Africa

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#105656
Taco volt itt nemrég az egyik kedvencemmel tőle. Akkor legyen egy másik, de 1983-ból, a Singing In The Rain

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#105655
H. Károly és Cs. Zsuzsa 1984-ben közösen elkövettek egy...dalt.
Ez volt a Száguldás, Porsche, Szerelem.
Rég volt, szép volt, tán igaz sem volt..<#nevetes1>

Annál igazabb viszont, hogy valamikor az ezredforduló után született erről a dalról egy kiváló paródia is.
Ezt láthatjuk, hallhatjuk a spoiler alatt...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Ám azokra is gondolván, akik nem ismerik a tréfát, itt az eredeti zene is:



Hogy videoklip miért nem készült hozzá, azt már csak Charlie-tól kérdezhetjük meg sajnos...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

computerguru
#105654
Az egyik legszebb dallam a világon! Szép jó éjszakát mindenkinek!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Zephyr Retiring
#105653
Na ideje eltenni magunkat holnapra.
De azért búcsúzóul még elhúzom a nótátokat... 😉
A dallam még '65-ben született. Hetekig vezette a slágerlistákat...



Ma este a strand melletti tónál sétáltunk a párommal amikor felhangzott.
Ott is ez jelzi a zárórát.
Jó éjt!

Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.26. 21:52:24

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

computerguru
#105652
Ezer köszönet! Szia!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#105651
Megbeszéltük<#wave>

cucurbia
#105650
Köszönöm az elektrodisco korai francia képviselőjének gyöngyszemét😊

cucurbia
#105649
Én is.két hete felkerült egy torrentoldalra,azonnal belinkeltem de egyszer sem indult el töltés,majd ma ellenőriztem azota a lemez is eltünt az oldalrol,szoval jelenleg fellelhetetlen.(discogson nincs jelölve).Szóval ha valahol látod jelzd kérlek.

#105648
Sziasztok keresem ezt a válogatást valaki tud segíteni ?
VA - EURODISCO SUMMER NIGHTS

#105647

Végezetül pörögjön Tracy Spencer korongja 1988-ból :
Tracy Spencer - I Feel For You
#105646

Egy kedvenc Funky zene Spanyolból :
Barrabas - On The Road Again
#105644
Kelly Brown - Only You Can (You Make Me Feel)(1986)

Kelly Brown - Only You Can (You Make Me Feel)(1986)
Musachy
#105643
<#eljen>

imo :) science fiction is science fact

#105642

Sammy Barbot kislemeze 1981-ben Top siker volt Olaszországban.Engem inkább a B-oldal fogott meg.Érdekesen ötvöződik benne a Reggae és az Olasz zene keveréke.Egyre jobban tetszik<#smile>
Sammy Barbot - Liberazion
#105641
tessek a 12' verzio!

Back To Fun - Medley Mix
#105640
Igen ez a rövidebb album verzió nem a maxi!Ez nekem személy szerint jobban tetszik mert pergőseb.Nincs benne pl úgy elhúzva az In The Navy az már az agyamra megy,meg jobban passzol a retro buliba<#smile>
#105639
#105638
szia !
nekem sajnos csak mp3-ba van meg!
#105637
Nem gond , azért köszi.<#eljen>

#105636
Na ezt nem tudtam róla!Fantasy az nekem sajnos nincs.
computerguru
#105635
Még csak egy megjegyzés,furcsállottam,hogy így kezdődik,akkor látom hogy nem sokkal több mint 3 perc,ami nekem van meg kazettán,az 7:34,gondolom az a Maxija.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#105634
Ezt a dalt nagyon szerettem volna tőle MEGVENNI de csak azt hajtogattja hogy egyszer majd megjelenik valami kiadványon.
Azóta is várom! <#shakehead>


Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.08.26. 14:23:05