A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ennek örömére feltettem az egyik pörgetőmre egy másik kedvenc előadód '82-es zenéjét is. Utolsó előtti track..
(ha nem látszana a felirat netán: Hot In The City a dal címe..<#wave>#wave>)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

imo :) science fiction is science fact
Viszont nekem is kedvencem és ma fel is teszem a kis 7"-os korongot, csak sasold. <#felkialtas>#felkialtas>
imo :) science fiction is science fact
Pedig '85-óta tudjuk jól, hogy party minden időben csak Eddie Murphy-nél lehet...<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ez a "mostanában ritkán jár erre" megmosolyogtató ... biztos a holdra vagy a marsra járnak az anno itt aktív userek,s ott nincs internet ... 😊)) ha én segítséget kérek s majd kapok, a minimum hogy elbrekegek egy köszit!
ItaloDisco4Ever !
Elkerülte a figyelmemet, igazából elég felületesen futottam végig a sorokon.
imo :) science fiction is science fact
ItaloDisco4Ever !
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
1984-ből. Az elkövető Anne Clark...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Classic 70`s U.S. Disco <#szeret>#szeret> (Mixed Masters Vol.2 CBS 1989)
Melba Moore - You Stepped Into My Life (12 Inch Version)
Time Bandits - Wildfire (Special Meltdown Remix)(1987)
Dieter Bohlen szerzeményét a legtöbben Chris Norman-től ismerik.
Így most nem tőle, hanem inkább egy hazai előadótól hallgathajuk meg eme időben mindenképp ideillő zenét...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nagyjából ennyi amit tudni lehet róla jelenleg...
<#nevetes1>#nevetes1>
Francért nem használod a zippyshare-t, mint itt javarészt majd mindenki...<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
De sajnos ez így ebben a formában nem működik. Legalábbis én nem tudtam meghallgatni. Talán a jogosultság nem jól van beállítva? <#nemtudom>#nemtudom>
imo :) science fiction is science fact
Ezt felismeri valaki?
https://drive.google.com/file/d/1S_z9JhHszQB5ggKFfzrl-5vvzSpNM57m/view
jöjjön most a változatosság kedvéért valami táncolhatóbb stílus...
A lemezjátszókon (lemezjátszómon) máris pörög...
..Carol(e) Hitchcock - Get Ready-je 1987-ből.
Kellemes hétvégét, jó zenéket!
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.10.12. 10:29:43
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Visszatekertem. Már a kezdetektől felhívtad a figyelmet a t(h)rash metál mellőzésére ott, pedig ismerek elég sok jó zenét abból a stílusból is, ami pár hozzám hasonló zenei beállítottságú fazonnak örömet okoz(na)..<#vigyor>#vigyor>
Csak a rend kedvéért, mutatok is egy '85-ös örök klasszikust a stílusból..<#eplus2>#eplus2>
<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mostanában valóban inaktív vagyok ott, de hogy onnan az jött le, amit leírsz... több, mint fura. Vagy ha a memóriád ilyen tré, akkor tekerd vissza és nézd végig. Akad azért pár olyan, ami nem ezt tükrözi.
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.10.08. 12:47:34
imo :) science fiction is science fact
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Zenei irányzatok iránti állítólagos rajongásod kissé túlzás. Legalábbis a plézsörbéli zenei megnyilvánulásaid nem azt tükrözik, mennyire széles körű az ízléspalettád..<#nevetes1>#nevetes1>
Persze az is elképzelhető, hogy valamiért nem hallgatsz különböző stílusú zenéket mostanság...amivel egyébként nincs is semmi baj.
Mozart sem hallgatott Duran Duran-t, ugyanakkor a Duran Duran egykori tagjai minden további nélkül hallgatthattak akár Moz(z)art-ot is..<#miaz>#miaz>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.10.08. 11:06:31
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ma sokféle más zenei irányzatért képes vagyok rajongani, persze vannak kivételek.
imo :) science fiction is science fact
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<#hehe>#hehe>
Régi szép idők, mikor még disco-euro-italo fan voltál...<#rolleyes>#rolleyes>
Mert most mi vagy?<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Mára választott diszkózeném szövege '84-ben egy budapesti ágyon íródott.
Olvasást is kedvelő látogatóinknak itt olvasható (katt) egy jó interjú a zeneszerzővel. Maga a választott zene régi kedvencem (emlékeim szerint már a kezdetektől), ami márcsak amiatt is meglepő, mert akkoriban (akárcsak a jó öreg Tibi bácsi<#nyes>#nyes>) magam is inkább a rock zene felé kacsingattam ízlés terén még. A diszkó iránti szerelem csak valamikor egy évvel később tört rám elementális erővel és tart is a mai napig rendületlenül...<#vigyor>#vigyor>
Szóljon tehát az a dal, ami valahol a tudattalan tudatom legmélyén nekem is (akárcsak Tibcsinek) megolvasztotta fagyos kő (rock) szívemet..
Nem először és remélhetőleg nem is utoljára..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Kris Tallow nagy kedvenc, köszi szépen.<#finom>#finom>
De Limahl-t azért végtelenül szívesen meghallgatom.<#vigyor1>#vigyor1>
Jöhet is egy ritkábban játszott extended verzió a Végtelen történetből.
Szép estét, jó zenéket a jelenlévőknek.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ez is egy jó italo-disco Görögországból.
Sharp Ties - By The By (1986)
ItaloDisco4Ever !
Nagyszerű új kiadvány !
Kapható felturbózva szélesebb tracklistával Cd-n is!
Kool & The Gang – Collected (2018)
ItaloDisco4Ever !
Axel F.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Vagy nem? Vagy mi kék ...az ég, mi zöld...a föld...musachad<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Na de sebaj. Gyorsan orvosoljuk is a bajt egy próbababával..<#vigyor>#vigyor>...vagyis nem próbababával, hanem a Próbababa című film egykori betétdalával...
Ez máris a Starship. A dal címe pedig a semmi sem állíthatja meg az US-t<#hehe>#hehe>
Jó szórakozást kíván a ma délutáni porondmester: Zef a la SG<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nem kedveli az öreg Tom bácsit. Én viszont igen, így szóljon tőle és Little Richard-tól
egy 1969-es rock'n roll medley..<#taps>#taps>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Elképzelhető hogy ez egy mix Bobby O szerzeményeiből.
Köszönöm hogy megpróbálod kideríteni ! <#worship>#worship>
ItaloDisco4Ever !
