A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szégyellhetitek magatokat! <#nyes>#nyes>
De semmi vész, már itt is vam Zef bá "legújabb" zenei ajánlója így pénteki utolsó dalként.
(Merjen mást állítani bárki..<#idiota>#idiota>)
Szóljon tehát ma este utoljára egy egykori magyar diszkó sláger, ami sokunk polcán ott pihen bakelit verzióban is (nekem még dedikáltan is) egy olyan verzióban, amit kevesen ismernek...
Ezzel a dallal kívánok kellemes hétvégét minden zenekedvelő kollégának!<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Rajta van az említett 99 lufi is, meg még ami tetszik róla a Nur Geträumt.
imo :) science fiction is science fact
A dal eredeti német nyelven Németországban a slágerlista 1. helyéig jutott.
A nüansz verzió összesen 19 országban ismételte meg ezt.
Itt most ez a verzió hallható. S ennek igen egyszerű oka van:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
CD 1
01. TELL MY WHY (Extended Version) / DEN HARROW
02. I FEEL RIGHT (Day Version) / DANNY KEITH
03. MY DREAM (Vocal Version) / TENSION
04. FOR YOUR LOVE (Dual.A Version) / ROBY ROTONDO
05. VOICE OF THE NIGHT (Hot Mix) / MOLTOCARINA
06. ONE MILLION / IMHAN
07. WONDERFUL TIME (Mix Version) / MARA
08. LET IT SHOW (12" Version) / NICO BAND
09. TONIGHT (Swedish Remix) / KEN LASZLO
10. SWEETEST GIRL (Full Power DJ Mix) / BLUE SUNBEAM
11. CRAZY FAMILY (Side Yes - 12" Version) / JOCK HATTLE
CD 2
01. UNTIL THE MORNING (12" Version) / ITALIAN BOYS
02. SHE'S A DEVIL (Maxi Version) / GEORGE AARON
03. LOVING IN THE SNOW (Vocal Version) / OCEAN WINGS
04. GITANO (Vocal) / FOCKEWULF 190
05. SET ON FIRE (Extended) / TOPO & ROBY
06. IN YOUR ARMS (Extended Mix) / ANNABELLE
07. SEXY TEACHER (Extended Version) / CHECK UP TWINS
08. I CAN'T STOP (Extended) / LARABELL
09. BELIEVE IN YOURSELF (Special Remix) / THE CREATURES
10. WHEN I M IN LOVE / SPHINX
11. IN THE NAME OF LOVE (Mix Version) / FINZY KONTINI
CD 3
01. EASY LADY (Club Remix) / SPAGNA
02. WAITING FOR YOU (Vocal) / STELEE UP
03. VIVA (Vocal) / RAGGIO DI LUNA (MOON RAY)
04. GENERAL CUSTER (12" Version) / SWAN
05. MANIA (Extended Version) / DEREK SIMON
06. READY FOR LOVE (Club Version) / STEF
07. THE STATION / MOMENTS
08. YOU SHOULD BE DANCING (Vox) / SKY CREACKERS
09. STARTING OVER (12" Version) / CYNDI CEE
10. YOU HAVE THE WAY (Mix Version) / MISTERY
11. LET'S GO / THE CAESAR'S DANCERS
ItaloDisco4Ever !
Mint pl. ez is:
Denise Denis - Listen To Your Heartbeat (1989)
Ha esetleg a komplett maxival rendelkezik valaki, megörvendeztethetne bennünket vele...:-)))
<#awink>#awink> <#taps>#taps>
imo :) science fiction is science fact
" Garázs I. Az olyan elborultak kedvéért mint én. 😊
És az utókornak. "
Aurora - Egy kis anarchia 1989.
Természetesen nekem is féltett kincs ez és a következő Feró féle Garázs kazi...<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Az önimádatodból adódó problémáidat,zavaraidat én nem tudom megoldani,tehát ne engem találj meg,nagyon szívesen segítenék,de az én szakterületem (kereskedelem - vendéglátás - idegenforgalom) ,tehát nem értek a lelki nyavalyákhoz.
Értem én hogy arra vágysz hogy IQ bajnokként kezeljünk ,de tőlem nem volna őszinte,meg aztán ne egy fórumon akarj,dicséreteket,elismeréseket bezsebelni.
Fogadd ezeket jó szándékú,jó tanácsként,és részemről zárnám is veled a további társalgást,tartsd ezt tiszteletben ha képes vagy rá.
ItaloDisco4Ever !
Kívánok további jó zenéket és szép hétvégét a zenei kollégáknak, a barátoknak s az ellenségeknek.
Mert a régi mondás is úgy tartja: szegény az, kinek még ellensége sincsen..<#law>#law>
Béke veletek!<#integet2>#integet2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szóljon tehát minden idők egyik legismertebb motoros himnusza is:
Tegye fel a kezét az, akinek ez meg van bakeliton (rajtam kívül természetesen..)<#eplus2>#eplus2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Viva la Rocktóber!<#mf1>#mf1>
Következzen hát egy kiváló (autós)film egy kiváló betétdala. Az előadó egy híres pap...
...aki mégsem az. Mármint nem pap. De azért még híres...<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nem a "dícsérjük a hangminőséget" totyik.
Kösz, hogy megértettél..<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Ami pedig az agyi kapacitást illeti...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<#eplus2>#eplus2><#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Igen,ez egy zenei topic,nem egy kötekedő show,tartsd magad ehhez,különben következményei lesznek,azt mindenki olvashatja hogy te kötekedsz.
ItaloDisco4Ever !
István a király (1983) - Elkésett békevágy
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nem gondolom hogy az nyalizás lenne hogy egy valóban kiváló vinyl ripet minősítek,elismerek.
Lehet trollkodni a new-italo topicban,legfeljebb következményei lesznek,s egyébként nem uralom kiskirályként,többen is teszünk a témához.
Hülyeségeket,marhaságokat,sületlenségeket a te szokásod elkövetni.
Biztosan vannak olyanok akik ezt megkajálják,én nem tartozom közéjük,a jövőben ha kérhetlek őket szórakoztasd,közel tucatszor leírtam már,nem vágyom a társaságodra,s az agyi kapacitásod inkább nem minősítem,én maradok úriember.
Hanyagolj .... köszönöm.
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Így ha kérhetném, privátba ömlengj legközelebb, s akkor én sem trollkodom szét a nyúlitalót, amit kiskirályként uralsz egy ideje.
Látod, eddig mégsem szóltam érte...
Maradj inkább amatőr zenekedvelő, mintsem olyasmihoz szólj hülyeségeket, amihez úgysincs fingod se...
Bocs az őszinteségemért.<#worship>#worship>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Megint szűkségét érezted hogy valami marhaságot lebillentyűz,ami még ráadásul tök felesleges is hiszen az úriemberrel erről a "hogyan,mivel készít kiváló vinyl ripet" témáról,már volt hsz váltásom.
lásd. #105455
Ha kérhetem hagyd meg privát döntésemként,mire használjak pozitív illetve dicsérő jelzőt,nem vagyok egy hasra eső típus,sőt nagyon is kritikus,de ha valami jó,azt örömmel elismerem.
Dicsérnélek én téged is,ha okot adnál rá,de a vacak dolgaidra,hülyeségeidre már jól tudhatnád,én nem vagyok vevő.
ItaloDisco4Ever !
Annyira ritka, hogy csak így mutathatom meg...<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nyilván jó alapanyagból a megfelelő szerkóval bárki tudna ilyen rippeket készíteni.
Nem nagy cucc. Mondjuk én a helyében azért lejelszavaznám az up-okat, de ez legyen az ő döntése...
Hasra esni inkább olyasmitől érdemes (szerintem), ami igen kevéske gyűjtőnek van meg a tulajdonában.
Mint pl. ez a zene így ebben a hangminőségben ahogy feltoltam.
Na annak az embernek már én is tapsolnék, akinél az egész album ilyen hangminőségben szól odahaza...<#eljen>#eljen>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Itt a rangsorban méltán helyezték az első pozícióba.
The top 25 greatest 1980s synthpop songs ever
ItaloDisco4Ever !
Azért is örülők hogy feltoltad,mert ez nemrég egy CD válogatásra is felkerült,így lehet elemezni a két minőséget.
Nos,a vinyl minőséget ezért kedveljük itt a fórumon is sokan,merthogy zongorázni lehet a különbséget a CD kiadványon hallhatóhoz képest,persze ehhez az is szükségeltetik,hogy valaki így tudjon digizni mint te ... ! <#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
<#nyes>#nyes>

imo :) science fiction is science fact
De majd egyszer...máskor...egy másik helyen és időben...talán.<#eljen>#eljen>
Nálam 2 perce ez pörgött idehaza egy fekete korongról...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
csupan az alltalam tapasztalkakbol kovetkeztettem erre.
mas-mas hangszedovel maskepp szolnak a barazdak...amikor ortofon night club vagy arkiv-ot hasznaltam is mas volt...volt jopar lemez ami ezekkel nem szolt valahogy jol.
foleg az italo lemezek ahol tobb a magas...mely es kozep jo volt, de sziszegett-csisszegett...
amikor lecsereltem oket at-re akkor ezek a csisszegesek szinte teljesen megszuntek,azonban aranyaiban mas lett a mely.
talan ugy tudnam megfogalmazni, hogy vannak lemezek amik hangzasuk miatt neha egy adott hangszedohoz nem passzolnak.
nem passzolnak ugy hogy az adott hangszedo is hibatlan.
azt pedig,hogy kinek mi szol jobban vagy jol nem is meghatarozhato.
mindig mindennel van es lesz jobb, kerdes talan az,hogy egy adott merteknel erdemes-e tovabb furkeszni a vegtelen lehetosegek tarat :-)
Ugyanezzel a tűvel egyéb lemezek hibátlanul nyekeregnek...
Keresek majd (remélhetőleg még ma<#hawaii>#hawaii>) valami jó nyomású diszkó lemezt ellenpéldának.
A hangszedő (GP331) ugyanis még szinte zsír új. Talán 10 lemezt hallgattam meg eddig vele...
Esetleg feldobom ugyanazt a zenét Ortofon hangszedővel is, hogy hallatszik e hallható különbség....<#rolleyes>#rolleyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
így látatlanban...
Német nyelven számomra nem túl vonzó ez a CD!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.10.20. 18:56:33
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Én meg a így estére már csak a szívemet adom....öö...vagyis nem én, hanem a londoni fiúk '86-ból...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

