A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#105983
Musachy
#105982
Nagy korong! <#eljen>

imo :) science fiction is science fact

#105981


egy kedvenc!
#105980
kellemes hetveget!

#105979

Baltinore - Strangers from the Light
<#taps>
eleje-vége harapva
#105978

L.S. Manera - Sombrero (Vocal)<#taps>
cucurbia
#105977
Nem hiszem.A tavalyi meg az idei balesetem ota már nem hiszem hogy táncolni lenne kedvem😞(

Zephyr Retiring
#105976
Most végeztem egy filmmel, ahol Whitney és Bobby zűrös kapcsolatáról tudtam meg részleteket.
Kár értük. Szóljon ma éjjel Whitney egy '87-es slágere.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105975
Sebaj. Táncos még lehetsz...<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

zsoltford
#105974
hangerot ra! :-)

cucurbia
#105973
Miért járnék igy??
Sosem indultam meghallgatásokon....ezek előtt meg főleg nem😊)

Zephyr Retiring
#105972
Mély levegő, nehogy te is úgy járj mint régi SG-s kollégánk Pazo...<#nyes>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


..azóta hangját sem hallani itt. <#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105971
Some of the best... thx!

imo :) science fiction is science fact

#105970
kolléga, röviden privát az ön érdeke<#hehe>
cucurbia
#105969
Na ez bezzeg nekem való😊)Fényes Szabolcs-G.Dénes György.....már csak bőgni kéne a tehénnek és elalélnék.)))

zsoltford
#105968
<#eljen>

cucurbia
#105967
Legenda ide vagy oda,sajnos M.J.-t egy két dala és remixe kivételével sosem szerettem.De mondjuk Elvissel is igy vagyok😊)
De ettől még szép hangja van...majd elrontja a popipar.

zsoltford
#105966
frizura a dobverökkel cretu klippjeiben is nyomul...

zsoltford
#105965
üdv,kellemes hétvégét!



A



A



A

Zephyr Retiring
#105964
Valaha úgy mondták: haccacáré..<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105963
<#hehe>éljen a SHOW
Zephyr Retiring
#105962
Csak azért, mert a Legenda újra eljött közénk...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Döbbenet. <#wow1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

cucurbia
#105961
És közben magyarul szentségelnek?😊)

Zephyr Retiring
#105960
Francba! Tudtam, hogy nem szabad korán reggel dizsit hallgatnom!

Most nem tudom abbahagyni! <#eplus2>
Pörögjön hát egy másik örök dikta-ló kedvenc, ami bármikor jöhet...<#eljen>



Le kell állonom...le kell állnom...le kell...<#idiota>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.11.02. 05:39:05

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105959
Pörögjön egy dallamos itt a ló diszkó is '87-ből így péntek reggel.
Ő egy régi kedvencem, akit mindig szívesen hallgatok...ha rámtör a diszkóbubus láz.<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105958
Közeledik az idei karácsony. De ennek nem mindenki örül.
Pedig voltak idők, mikor még tudták, hogyan kell bulizni...<#hehe><#hawaii>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105957
Angol újranyomások :
http://www.superdeluxeedition.com/
Zephyr Retiring
#105956
Itt az idő. Október távozik...de én még veled vagyok....<#vigyor>



"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105955
Johnny O - Fantasy girl (Original Version) 1988


"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105954
Ennek kapcsán...ismét fejezetek az SG titkos aktáiból..

Bombaként robbant a hír ma az SG-n, hogy a Különben dühbe jövünk c. film egyik zenéjét tőlünk magyaroktól koppintották le anno...
A bizonyíték a vidiben látható...természetesen az eredeti a JOBB oldali kép!<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105953
Na zenéljünk is, különben dühbe jövünk..<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#105952
A Bonanzát én is szerettem, szép emlékek vannak. Voltam BS koncerten is, póló vásárlással, stb.

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#105951
Ritka dolog hogy egyetértsünk valamiben. <#love11>
De ezt a kérdést akár én is feltehettem volna.
Vajon mi történik az úriember zenei ízlésével,már a tegnapi Erikás videóra való reagálása is furcsa volt,válszeg valakit bosszantani akar<#ravasz1> ??? nem tudom....

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#105950
Nem lehet mindenki csak diszkóbubus.<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105949
Sanya, megsütött a nap? <#wilting>

Zephyr Retiring
#105948
Tudtam én, hogy jó zenei ízlésed van..<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#105947
Istenem...mennyire imádtam (imádom)<#taps><#taps>
Zephyr Retiring
#105946
Közben egy jó zene erejéig átevezünk '89-be is...

A következő kultikus sláger az " Újra élsz".
Nem hinném, hogy az előadót itt ne ismernék...<#law>



Van viszont egy olyan előadó is, akit kevesebben ismernek,
pedig közel hasonló szintet üt meg ugyanezzel a zenével.
Őt spoiler alá tettem.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


...mert Bozai Benzolat néven fut...<#taps>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105945
<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105944
Not at all.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#105943
KORÁL: Homok a szélben (1981-es döntő felvétele)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

cucurbia
#105942
reynaud
#105941
Ami előtte volt arról lemaradtam,de majd pótlom.

Komjáthy műsor "feeling" alatt én azt értem hogy folyamatosan a teljes adás alatt fenn tudtátok tartani az érdeklődésem,egy pillanatra nem gondoltam azt hogy "na ebből elég ennyi",sőt hallgattam volna tovább ...

Ugyanezt sajnos a maratoni bakelit party-ról nem mondhatom el,nem tudok rá jobb szót,szét volt offolva a műsor,csalódás volt!
Esetedben tényleg úgy érzem azt a vonalat viszed tovább amit Komjáthy úr képviselt,tehát elhiszem hogy ragadt rád mellette egy-két dolog ,ez nem vitás.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#105940
Pedig nem a Hajcser A. műsora volt "Komjáthysra" szerkesztve hanem előtte a Zeneturmix a Kiss Gyurival héttől-fél tizig.😊)

Ragadt rám egy két dolog az öreg mellett hidd el az évek alatt😊
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.10.27. 21:57:11

reynaud
#105939
Mi jóra készülsz ?

Tegnap este végre elcsíptelek élő adásban Hajcser műsorában (Music Story) ,fergeteges show-t toltatok,emelem a kalapom!
Utoljára valamikor tízen-egynéhány éve Komjáthy műsorban éreztem hasonlót,nem sablon "mainstream " dalok pörögtek, hanem extra ,különleges,mások által nem igazán játszott jó zenék ,és a fel illetve lekonferált zenék bőséges infóval is megvoltak támasztva.
Hajcser és te remek páros,várom a folytatást,egy negatív dolog mit szóvá tennék,rövid volt a műsor.

ItaloDisco4Ever !

#105938

Nekem csak ez van.A havernak megvan.Csak idöbe tellik mire elhozom...
johnlennon
#105937
Szia! <#integet2> Csak ez van meg vinylen:

#105936
cucurbia
#105935
Esetleg ez valakinek??

#105934