A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
egy kedvenc!
Baltinore - Strangers from the Light
<#taps>#taps>
eleje-vége harapva
L.S. Manera - Sombrero (Vocal)<#taps>#taps>
Kár értük. Szóljon ma éjjel Whitney egy '87-es slágere.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
..azóta hangját sem hallani itt. <#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
De ettől még szép hangja van...majd elrontja a popipar.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Döbbenet. <#wow1>#wow1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Most nem tudom abbahagyni! <#eplus2>#eplus2>
Pörögjön hát egy másik örök dikta-ló kedvenc, ami bármikor jöhet...<#eljen>#eljen>
Le kell állonom...le kell állnom...le kell...<#idiota>#idiota>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.11.02. 05:39:05
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ő egy régi kedvencem, akit mindig szívesen hallgatok...ha rámtör a diszkóbubus láz.<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Pedig voltak idők, mikor még tudták, hogyan kell bulizni...<#hehe>#hehe><#hawaii>#hawaii>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
http://www.superdeluxeedition.com/
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Bombaként robbant a hír ma az SG-n, hogy a Különben dühbe jövünk c. film egyik zenéjét tőlünk magyaroktól koppintották le anno...
A bizonyíték a vidiben látható...természetesen az eredeti a JOBB oldali kép!<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
De ezt a kérdést akár én is feltehettem volna.
Vajon mi történik az úriember zenei ízlésével,már a tegnapi Erikás videóra való reagálása is furcsa volt,válszeg valakit bosszantani akar<#ravasz1>#ravasz1> ??? nem tudom....
ItaloDisco4Ever !
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A következő kultikus sláger az " Újra élsz".
Nem hinném, hogy az előadót itt ne ismernék...<#law>#law>
Van viszont egy olyan előadó is, akit kevesebben ismernek,
pedig közel hasonló szintet üt meg ugyanezzel a zenével.
Őt spoiler alá tettem.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
...mert Bozai Benzolat néven fut...<#taps>#taps>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Zeneturmix 2018.10.26.
Komjáthy műsor "feeling" alatt én azt értem hogy folyamatosan a teljes adás alatt fenn tudtátok tartani az érdeklődésem,egy pillanatra nem gondoltam azt hogy "na ebből elég ennyi",sőt hallgattam volna tovább ...
Ugyanezt sajnos a maratoni bakelit party-ról nem mondhatom el,nem tudok rá jobb szót,szét volt offolva a műsor,csalódás volt!
Esetedben tényleg úgy érzem azt a vonalat viszed tovább amit Komjáthy úr képviselt,tehát elhiszem hogy ragadt rád mellette egy-két dolog ,ez nem vitás.
ItaloDisco4Ever !
Ragadt rám egy két dolog az öreg mellett hidd el az évek alatt😊
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2018.10.27. 21:57:11
Tegnap este végre elcsíptelek élő adásban Hajcser műsorában (Music Story) ,fergeteges show-t toltatok,emelem a kalapom!
Utoljára valamikor tízen-egynéhány éve Komjáthy műsorban éreztem hasonlót,nem sablon "mainstream " dalok pörögtek, hanem extra ,különleges,mások által nem igazán játszott jó zenék ,és a fel illetve lekonferált zenék bőséges infóval is megvoltak támasztva.
Hajcser és te remek páros,várom a folytatást,egy negatív dolog mit szóvá tennék,rövid volt a műsor.
ItaloDisco4Ever !
Nekem csak ez van.A havernak megvan.Csak idöbe tellik mire elhozom...