A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#106083
Én most hallgattam először, jó volt, felét felismertem, egyik zene jött, másik ment,hamar elment a 19-perc.<#lookaround><#awink>

#106082
Nem is volt kérdés hogy neked ez menni fog mivel valószínűleg az összes megvan neked vinyl-n is. <#nevetes2>

Wind 67
#106081
hááát, jól össze van húzva, fel sem ismerem hol az egyik vége és a másik kezdete.
az első 20 megvan...<#awink>

Csak a WAV peregjen

#106080
Szerintem ide is kiteheted ha veszed a fáradságot hogy összeírod.
Az már a face-n is kiderült hogy inkább mindenki csak hallgatja, de 80 track összeírásához már csak nagyon keveseknek van kedvük.
Legalább így összejöhetnek a hiányzók is. <#nevetes1>

#106079
Azt hittem tegeződünk! <#nevetes1>
Persze hogy csak néhány másodpercet mert azokból a nótákból az a pár másodperc annyira jellegzetes , egyedi, hogy annyi is elég.

Wind 67
#106078
oszt, hova küldendő a lista? ide kell kitenni?

Csak a WAV peregjen

cucurbia
#106077
Na majd hétvégén ha lesz rá időm,ismét belehallgatok,azért ravaszdi mert van hogy valamiből csak néhány másodpercet rak be,majd elindit egy ujabb dalt igy olyan mint ha egy dalt hallanánk,pedig az már rögtön két track😊)

#106076
fiatal vagyok (50 alatt)<#nyes>
#106075
És kimondta hogy én jó vagyok ebben? <#nyes>
Én még egy nyomvadt szarrá játszott Italo zenének se tudom megmondani a címét.
Csak ha hallom tudom hogy megvan vagy sem. <#nevetes2>
Ez sajnos egy rossz tulajdonságom.<#rinya>
Amúgy te is sokkal többet megfejtettél volna ha többször meghallgatod .
Első hallásra felismertél 50 felett azért az nem rossz! <#eljen><#worship>

cucurbia
#106074
60 felett??😊)
Mikor a saját bevallásod szerint is a javát te sem ismered fel azonnal😊)))

#106073
Egy kis fejtörő a múlt hétről.
80 trackrészlet közel 20 percben.
Tesztelheted a memóriád mennyit ismersz fel belőle.
60 felett már jónak mondható. <#crazya>



Jó szórakozást hozzá! <#wink>

#106072
Fred Ventura* - Leave Me Alone (Night Version) super versio<#szeret>
#106071
Musicmusicmusic
Zephyr Retiring
#106070
2019 május 2. Varsó Lengyelország legközelebb.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

cucurbia
#106069
Tudom.
De ettől még a kérdésem ugyanaz.

#106068
2007-ben elváltak. Ne keresd Cretu oldalán már. <#wink>

#106067

Flexx - Love Theme

Utoljára szerkesztette: mfn, 2018.11.24. 14:03:52
#106066

Chat - You Belong To Me

Utoljára szerkesztette: mfn, 2018.11.24. 13:24:46
#106065

70s Disco Buster
Disco Circus - Its My Discothek

Utoljára szerkesztette: mfn, 2018.11.24. 13:04:26
cucurbia
#106064
https://fulesbagoly.blog.hu/2018/11/23/enigma-koncert_lesz_jovore_budapesten

Most hogy megvan a Moroder jegyem,keresgélhetek erre is??És hol van Sandra??Ő mikor??

cucurbia
#106063
Okát nem tudom,de a november 2-án nekem irt leveleket csak ma jelentette meg az SG levelezőrendszere igy elnézést a késői válaszokért,de csak ma láttam a leveleket.

cucurbia
#106062
Nagy nagy kedvencem,megvan cd-n is.

#106061
#106060
Inka Iglesias - Souvenirs Del Sol (1984)

Inka Iglesias - Souvenirs Del Sol (1984)
Musachy
#106059
Egy jó Dire Straits fekete péntekre

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#106058
Azt gondoltam befeszülsz majd,örülők hogy ilyen lazán álltál a dologhoz ...
A fotóhoz nem ragaszkodnék,elhiszem anélkül is.

ItaloDisco4Ever !

#106057
Zephyr Retiring
#106056
Látod, megy ez neked is...<#nevetes1>

Természetesen nem téma...vagyis nem is kérdés, hogy ezen 100 Folk Celsius album is ott figyel
a polcon eredeti fekete korongon a többi jó zene mellett...
Fotót csak amiatt nem mellékelek, hogy nehogy hónapokig kerüld a totyikot..<#vigyor1>

De ha nagyon ragaszkodsz hozzá......<#eplus2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#106055
#106054
...meg ez is !

#106053
egy igazi kedvenc!

#106052
A-Leasing Girls - Leasing Girls

A-Leasing Girls - Leasing Girls
reynaud
#106051
jó kis hazai ez is,és szintén "hasznos" hsz! <#hehe> <#mf1>

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#106050
Na akkó' legyen ismét egy jó kis hazai zene '88-ból:

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#106049
Ne csináld itt a fesztivált....<#idiota>
Pont most gurítottam le egy doboz hideg Dreher Feszt sört.<#finom>
Minjá' tolok egy fotót a sörös totyikba róla...<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#106048
Hideg sör... BRRR...

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#106047
Még 3 nap és előben Budapesten a Hősök terén
egy INGYENES koncert erejéig Sting és Shaggy!<#taps>

Ki rámtalál a kavalkádban netán, most is vendégem egy hideg korsó sörre!<#pias><#nezze>

Bár Shaggy egyik legnagyobb slágere '92-es születésű, most ezzel kivételesen ne foglalkozzunk...<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#106046
Sziasztok.
#106045
Zephyr Retiring
#106044
Zene helyett, ma este egy kis olvasnivalót hoztam..<#vigyor>

És mi más is lehetne a téma itt, mint "bakelit" lemezjátszó - high end audio - ...retro...

Chipses tálat teli rágcsával be lehet készíteni. Egy kissé hosszúra sikeredett írás..<#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.11.20. 23:43:56

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#106043
De. Én voltam...<#wink>...bár nekik erről lövésük sincs..<#hehe>
Nem szívesen lőném le a poént a következő zenéről, de abban is lelőnek valakit...<#idiota>


"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#106042
Fenét. Egylövetű szeretőről szól. Egy lövés és szeva. Nem te ihletted meg őket? <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#106041
Ez pedig már csak egy....lövés....



...és mára gémóver...<#idiota>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#106040
Ez már csak együtt...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#106039
Vagy ez is együtt és boldog is..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#106038
Úgy látom kell egy kis biztatás még...
Szerencsére épp kéznél van a fityulám...<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#106037
Azt mondta: "kéne már egy igazán jókedvű nap"
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.11.19. 07:47:01

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#106036
Mit volt? Ma is az lesz...<#vigyor>



..mondta Kati és a Kerek Perec épp kerek 40 esztendeje.<#taps>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#106035

imo :) science fiction is science fact

#106034