A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az első 20 megvan...<#awink>#awink>
Csak a WAV peregjen
Az már a face-n is kiderült hogy inkább mindenki csak hallgatja, de 80 track összeírásához már csak nagyon keveseknek van kedvük.
Legalább így összejöhetnek a hiányzók is. <#nevetes1>#nevetes1>
Persze hogy csak néhány másodpercet mert azokból a nótákból az a pár másodperc annyira jellegzetes , egyedi, hogy annyi is elég.
Én még egy nyomvadt szarrá játszott Italo zenének se tudom megmondani a címét.
Csak ha hallom tudom hogy megvan vagy sem. <#nevetes2>#nevetes2>
Ez sajnos egy rossz tulajdonságom.<#rinya>#rinya>
Amúgy te is sokkal többet megfejtettél volna ha többször meghallgatod .
Első hallásra felismertél 50 felett azért az nem rossz! <#eljen>#eljen><#worship>#worship>
80 trackrészlet közel 20 percben.
Tesztelheted a memóriád mennyit ismersz fel belőle.
60 felett már jónak mondható. <#crazya>#crazya>
Jó szórakozást hozzá! <#wink>#wink>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Most hogy megvan a Moroder jegyem,keresgélhetek erre is??És hol van Sandra??Ő mikor??
A fotóhoz nem ragaszkodnék,elhiszem anélkül is.
ItaloDisco4Ever !
Természetesen nem téma...vagyis nem is kérdés, hogy ezen 100 Folk Celsius album is ott figyel
a polcon eredeti fekete korongon a többi jó zene mellett...
Fotót csak amiatt nem mellékelek, hogy nehogy hónapokig kerüld a totyikot..<#vigyor1>#vigyor1>
De ha nagyon ragaszkodsz hozzá......<#eplus2>#eplus2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Pont most gurítottam le egy doboz hideg Dreher Feszt sört.<#finom>#finom>
Minjá' tolok egy fotót a sörös totyikba róla...<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
egy INGYENES koncert erejéig Sting és Shaggy!<#taps>#taps>
Ki rámtalál a kavalkádban netán, most is vendégem egy hideg korsó sörre!<#pias>#pias><#nezze>#nezze>
Bár Shaggy egyik legnagyobb slágere '92-es születésű, most ezzel kivételesen ne foglalkozzunk...<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
És mi más is lehetne a téma itt, mint "bakelit" lemezjátszó - high end audio - ...retro...
Chipses tálat teli rágcsával be lehet készíteni. Egy kissé hosszúra sikeredett írás..<#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.11.20. 23:43:56
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nem szívesen lőném le a poént a következő zenéről, de abban is lelőnek valakit...<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
...és mára gémóver...<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szerencsére épp kéznél van a fityulám...<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.11.19. 07:47:01
imo :) science fiction is science fact
..mondta Kati és a Kerek Perec épp kerek 40 esztendeje.<#taps>#taps>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
