A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Már megkaptam köszi másfél hete,és mivel van turbobit előfizetésem gyorsan le is jött meg is találtam benne azt az egy számot amiért kellett.
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2019.01.13. 12:04:24
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2019.01.13. 12:04:24
#106182
Szia!
Az utolsót megtalálod a Various – Eurobeat Gold Vol. 1 kiadványon.
Szerintem torrenteken is fent van.
A többi nagyon nem az én világom ezért meg sincs.
Az utolsót megtalálod a Various – Eurobeat Gold Vol. 1 kiadványon.
Szerintem torrenteken is fent van.
A többi nagyon nem az én világom ezért meg sincs.
#106181
Hello mindenkinek!! Erdekelne hogy ezek a szamok meg -e vannak valakinek Flac vagy Ape vagy Wav formatumban?? Mp3 nem erdekel
Caprice - 100%
Colors - Am I Gonna Be The One
Deco - Fresh Idea
Dolos - Night So Right (Club Mix)
Frank Dana - Sexy Lady
Universe - Every Single Night
Chris - Two By Two (Long Version)
Caprice - 100%
Colors - Am I Gonna Be The One
Deco - Fresh Idea
Dolos - Night So Right (Club Mix)
Frank Dana - Sexy Lady
Universe - Every Single Night
Chris - Two By Two (Long Version)
#106180
Végighallgatva az Euro Disco Lost Legends újabb öt remek részét azért illegális kiadvány ide vagy oda azért valami nagyon elgondolkoztató.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Valakiknek kurva nagy gyűjteménye van.<#wow1>#wow1>
Amit most ezeken a 25-25 CD-ken nyilvánosságra hozott.
Valakiknek csak össze kellet vásárolnia ezeket a borzasztó ritka és drága korongokat.
Az hogy aranyárban lehet megvásárolni őket valahol nagyon is érthető.
Csak idő kérdése és Valakik persze ezeket is fel fogják dobálni a torrent oldalakra is mint az előző 20-20 részt, de az biztos hogy szép munkát végeztek akik legyártották az újabb öt részt.<#eljen>#eljen>
Meglepően szépen szólnak! <#taps>#taps>
Valakiknek kurva nagy gyűjteménye van.<#wow1>#wow1>
Amit most ezeken a 25-25 CD-ken nyilvánosságra hozott.
Valakiknek csak össze kellet vásárolnia ezeket a borzasztó ritka és drága korongokat.
Az hogy aranyárban lehet megvásárolni őket valahol nagyon is érthető.
Csak idő kérdése és Valakik persze ezeket is fel fogják dobálni a torrent oldalakra is mint az előző 20-20 részt, de az biztos hogy szép munkát végeztek akik legyártották az újabb öt részt.<#eljen>#eljen>
Meglepően szépen szólnak! <#taps>#taps>
#106179
Dead Or Alive - Collection Itt a link csak lassan fog menni mert minden albumot egyenkent kell letolteni
https://turbobit.net/download/folder/2015367[/url]
Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.01.13. 09:41:48
https://turbobit.net/download/folder/2015367[/url]
Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.01.13. 09:41:48
#106178
nekem ez tetszik tole!
#106175
helló
keresnék egy zenét, alix - jam to the beat flac,wav,ha meg lenne valakinek ossza meg ha lehetséges.... köszi előre is
keresnék egy zenét, alix - jam to the beat flac,wav,ha meg lenne valakinek ossza meg ha lehetséges.... köszi előre is
Keresem: Live Report – Why Do I Always Get It Wrong maxi -t-(89-es UK Eurovizios indulo),vagy 89-es Eurovozios dalválogatást,azokon is rajtavan.
keresem David Hallyday – True Cool vagy David Hallyday – Your Power Of Love albumát.(vagy lossless linket ha valaki talál még nem bedöglöttet)
#106171
Egy nagy köszönet .
#106170
Ment privi....
#106169
Nagy köszönet.
#106167
#106166
Buék ! Sziasztok !
A Brothers Return - Jericho, svájci maxi verzióját, (7.33) , keresem legalább 320 mp3-ban.
Köszönet, ha valakinek meg lenne.
discogs
A Brothers Return - Jericho, svájci maxi verzióját, (7.33) , keresem legalább 320 mp3-ban.
Köszönet, ha valakinek meg lenne.
discogs
#106163
#106161
Keress meg ha úgy gondolod...
#106160
köszi a segítséget, neked is.
Megvan ez valakinek?Vagy valaki valakijének?Vagy valaki valakijének a valakijének?stb??
Dead or Alive box
(mp3 nem érdekel)
Dead or Alive box
(mp3 nem érdekel)
#106157
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
#106156
Búék mindenkinek....
#106155
Köszönöm! Üzenet ment! 😉
........:::: Eurodance & Italodance ::::........ \"Sok ilyen, nem kommersz zenét oszthatnál meg velünk\" :)
#106154
Ez gyors volt, köszönet érte.
#106153
<#wave>#wave> elveszett fiú, mi van veled?
#106152
Ment privat-ba...
#106151
Kedves Lacko!
Én ezt a CD-t megvettem anno, amíg kapni lehetett.
Ha meg akarod vásárolni, írj privátot.
Addig is adok egy rippet, borítókat egyelőre nem tudok szkennelni, de eredeti CD-ről van és lossless, ez tuti.
Silent Circle - The Maxi Singles Collection EsonCD 2006.WAV
<#wave>#wave>
Én ezt a CD-t megvettem anno, amíg kapni lehetett.
Ha meg akarod vásárolni, írj privátot.
Addig is adok egy rippet, borítókat egyelőre nem tudok szkennelni, de eredeti CD-ről van és lossless, ez tuti.
Silent Circle - The Maxi Singles Collection EsonCD 2006.WAV
<#wave>#wave>
#106150
Boldog Új Évet kívánok!
#106149
Én nem ismerem sajnos, Allada!
<#conf>#conf>
<#conf>#conf>
#106148
Sziasztok !
Egy zene azonosításban kellene egy kis segítség.
Buék ! És köszönet előre is.
https://www102.zippyshare.com/v/wTbD75XV/file.html
ismeretlen.zene
Utoljára szerkesztette: allada67, 2018.12.31. 10:12:38
Egy zene azonosításban kellene egy kis segítség.
Buék ! És köszönet előre is.
https://www102.zippyshare.com/v/wTbD75XV/file.html
ismeretlen.zene
Utoljára szerkesztette: allada67, 2018.12.31. 10:12:38
#106147
Nehéz lesz ezt a blokkolt orosz kiadványt megszerezni fizikálisan.<#shakehead>#shakehead>
Laci amúgy mi ebben a különleges hogy rámozdultál?<#fejvakaras>#fejvakaras><#nemtudom>#nemtudom>
Most már én is kíváncsi lettem.<#wink>#wink>
Laci amúgy mi ebben a különleges hogy rámozdultál?<#fejvakaras>#fejvakaras><#nemtudom>#nemtudom>
Most már én is kíváncsi lettem.<#wink>#wink>
#106146
Sziasztok!
Keresem megvételre ezt CD lemezt...
https://www.discogs.com/Silent-Circle-The-Maxi-Singles-Collection/release/887197
Ha valakinek lenne vagy lát ilyet a jövőben kérem jelezze
Előre is köszönöm!
Keresem megvételre ezt CD lemezt...
https://www.discogs.com/Silent-Circle-The-Maxi-Singles-Collection/release/887197
Ha valakinek lenne vagy lát ilyet a jövőben kérem jelezze
Előre is köszönöm!
........:::: Eurodance & Italodance ::::........ \"Sok ilyen, nem kommersz zenét oszthatnál meg velünk\" :)
Idénre búcsúzik Zephyr mókatára,
A hegyekbe megyünk már holnap éjszakára.
Várnak a barátok, a pezsgő s a mámor,
De összefuthatunk veletek is bárhol.
Legyen jobb a jövő év, mint volt eddig,
Pörögjön a Baccara is akár jövő keddig.
S míg keresed a jó zenékhez az utat,
Figyeld meg jól a borítót, mit Zef mester mutat.<#vigyor>#vigyor>
Kívánok mindenkinek boldog új esztendőt,
S ha sokáig nem látsz, ne sírd tele a zsebkendőt.
B.U.É.K.<#pias>#pias><#eljen>#eljen><#wave>#wave>

Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.12.27. 16:11:21
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#106144
Hú ez jó hír, egy-két hete nézegettem, akkor még nem láttam.
Akkor máris rá indulok.<#awink>#awink>
Akkor máris rá indulok.<#awink>#awink>
#106143
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
"Megjelent" az Euro és Italo Disco Lost legends ujabb öt öt része.
Hatalmas hiánypótló nótákkal
Mint Pl:
Tour D'Amour - Man In Love
Lady D - I'm Yours Tonight
André Lemm - She Is My Lady
Body Heat - Dancing In The Moonlight
Tour D'amour - Disco Paradise
szóval vadászat indul! <#wink>#wink>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.12.25. 09:31:06
"Megjelent" az Euro és Italo Disco Lost legends ujabb öt öt része.
Hatalmas hiánypótló nótákkal
Mint Pl:
Tour D'Amour - Man In Love
Lady D - I'm Yours Tonight
André Lemm - She Is My Lady
Body Heat - Dancing In The Moonlight
Tour D'amour - Disco Paradise
szóval vadászat indul! <#wink>#wink>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.12.25. 09:31:06
#106141
Békés Boldog Karácsonyt mindenkinek<#wave>#wave>
#106140
Békés, meghitt Karácsonyt kívánok!
Jómagam, és minden jelenleg távollévő zenekedvelő kolléga nevében kívánok minden aktív és passzív fórumlátogatónak
Reményteljes, jó zenékben is gazdag Békés Boldog Ünnepeket.<#wave>#wave>
Kívánom, hogy jövőre is legyen miért benézni, és legyen miről beszélni.
A sok jó zene közt szóljon most egy híres bandától egy kevésbé híres, ám annál aktuálisabb nóta.
Találkozunk még.
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.12.24. 15:13:28
Reményteljes, jó zenékben is gazdag Békés Boldog Ünnepeket.<#wave>#wave>
Kívánom, hogy jövőre is legyen miért benézni, és legyen miről beszélni.
A sok jó zene közt szóljon most egy híres bandától egy kevésbé híres, ám annál aktuálisabb nóta.
Találkozunk még.
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.12.24. 15:13:28
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#106138
Boldog karácsonyt mindenkinek !
#106137
Így van ! Boldog karácsonyt mindenkinek !
#106136
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
Minden idők legjobb karácsonyi dalával:
<#taps>#taps>
Minden idők legjobb karácsonyi dalával:
<#taps>#taps>
#106135
Boldog Karácsonyt!