A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#106233
Koszi reynaud! Sajnos jelenleg csak privatban tudom kuldeni a linkeket, de elmulik az 1 honap is aztan nyivanossan is kuldom oket, de szivessen kuldom mindenkinek ha megvan <#wave>
#106232
Sziasztok!
Valakinek nincs meg jó minőségben az alábbi zene?

Les Savoys - Troubleshooter (1985)



<#wave>
#106231
Köszönöm. <#worship>
reynaud
#106230
Ígéret betartva ! <#eljen>
Köszönöm !

ItaloDisco4Ever !

zsoltford
#106229


B

zsoltford
#106228
üdv



B2

#106227
Nekem ez a hiteles 320-as , pont ilyenre gondoltam a kérésemmel, ez nincs túlvezérelve.
Az erős (jól túlhangosított) az narancsvörösen "izzana" a vonalak tetejéig. Főleg a new italo CD-k-re jellemző,
320-á alakítva. De ezen ne veszekedjetek, van aki így gondolja,van aki úgy.
reynaud
#106226
Ahogy szabadidőd engedi,várom.
Köszönöm !

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106225
Elnézést hogy hozzászólok ,de úgy gondolom , barátságosabb,tiszteletteljesebb stílusban is közölhetnéd a véleményed.
AlexT967 új tag ,friss regisztrációval a zenefórumon,legalább ezt figyelembe vehetnéd,mielőtt teljesen ledegradálod.

Egyébként a témát most nem akarom érinteni,futólag beleolvasva,egy félreértés van az mp3 minőséggel kapcsolatban,erre reagált a fórumtársunk válaszában olyan dolgokat leírva a lossless vs. mp3 minőségről ami igaz,helytálló megállapítás,tehát nem írt badarságot.

Üdvözlünk a zenefórumon AlexT967 ! <#wave>

ItaloDisco4Ever !

#106224
Még annyit ha esetleg elkerülte volna a figyelmedet az 1.es spektrumnál 45000 feletti a kHz ahol még bűven hangok vannak, mert hogy az egy 48000 Hz 24 Bit-es felvétel spektrumképe.<#wink>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.02.04. 13:24:26

#106223
Oké fiú reménytelen vagy.
Szerinted kimondta hogy egy mp3 úgy szól mint egy veszteség nélküli wav?
Szó se volt ilyenről csak a spektrumképen mutattam meg hogy a jó minőségű nyersanyagból bőven 16 kHz feletti 320-as mp3-at lehet készíteni. Amúgy nem foglalkozom ezzel mert mindenem veszteségmentes. <#nevetes1>
Te azért nekem ne akard megmagyarázni hogy mi a veszteségmentes és az mp3 között a különbség.<#taps>
Teljesen értelmetlen és logikátlan amit írtál ,de tudod mit akkor jó van az úgy ahogy te gondolod.<#awink>

#106222
Mar ne is haragudj de ne azokat a pikeket nezed hanem addig amig sotet a kep es az az Mp3 csak 16 kHz ,ha nem igy volna senki sem gyujtene a zenet Wav -ban vagy Flac-ban, az Mp3 tomoritett fajl es ez miatt vesziti a magasak egy reszet es a basszusok egy reszet is ,es ne ird ezt mas forumokon is mert rad szalnak es kinevetnek, Bocsi semmi szemelyes csak ha mar ezzel foglalkozol olvass utanna egy kicsit ,mert totalissan teves uton jarsz. A FLAC - Free Lossless Audio Codec , tehat veszteseg nelkuli tomorites ,az Mp3 soha de soha sem fog ugy szolni mint a Wav vagy az Ape vagy a Flac ,sot meg az AIFF is ilyen <#awink>
Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.02.04. 12:31:58
#106221
Bocs 3-as kép újra MP3 44kHz 320kbps 13,32 MB

#106220
Már ne haragudj de ez nagyon nem így van! <#csodalk><#ejnye1>

Egy példával levezetném neked.

1. Az eredeti lemezről készült rip Wav 96kHz 4608kbps 191,77MB spektrumképe
2. Az előzőből átkonvertált már csak Wav 44 kHz 1411 kbps 58,73MB spektrumképe
3. És végül a már sima wav-ból konvertált MP3 44 kHz 320 kbps 13,32 MB Spektrumképe

Szerintem még az mp3-as spektrumon is látszik hogy bőven 16KHz felett van <#taps>

És még akkor is IGY szól! <#wink>

zsoltford
#106219
hangerot ra!
hetvegeig meg lesz.

reynaud
#106218
Thanks bro ! <#eljen>

A tőled megszokott kiváló minőségű vinyl rip.
"B" oldalt is meghallgatnám. <#kacsint>

ItaloDisco4Ever !

zsoltford
#106217
udv,hetvegeig felporgetem.

#106216
Szivessen ,de a 320Kb/s nem is megy 16kHz tovabb, a spektrumanalizer csak akkor mutat 20kHz ha tul eros a felvetel ,aminek semmi koze a minoseghez
#106215
Köszönöm.
Sajnos ez is csak egy kb. 160 mp3 ról lett felkonvertálva, 320-ra.
A 16200Hz -ig felmenő hangképe alapján, messze van az igazi 320 mp3-tól.
De a gyors segítséget még egyszer köszönöm.

#106214
elkuldtem privatban a Moltocarina - Love For Sale (Dub Version) ;D
#106213
Full jó 80 italo zenékbe botlok még mindig, sajnos az anyagi lehetőségem a mai napig nem engednék,hogy
több ezer euro-italo maxit meg tudjak vásárolni.
Viszont az igazi 320 mp3 (ami nem felkonvertált, és 20000Hz) nekem már főnyereménynek számít.
Moltocarina - Love For Sale (Dub Version) 320 mp3-ban keresem. Köszönet érte,ha valakinek lenne ilyen.
#106212
Nagy köszönet érte. Valamint neki is. #106170
cucurbia
#106211
Látom már jobban vagy😊)

Musachy
#106210
<#eljen>

imo :) science fiction is science fact

zsoltford
#106209


A

#106208
lehet hogy kicsit unalmas vagyok 😉 en a Funky zenet is gyujtom es van sok szam amit tenyleg sehol nem lehet megszerezni, megint egy ilyennel jovok, ha van valakinek :ROBERT WINTERS & FALL- fight for the funk . De csak flac ,ape vagy wav formatum erdekel, es koszi mindenkinek az eddigi segitseget is. Ha veletlenul valami kell valakinek es a deezeren fent van csak szoljon letoltom szivessen, vagy ha nekem megvan kuldom, =D
#106207
Koszi,Barmit cserebe 😉
cucurbia
#106206
Ok.megvettem neked,nézd a levelesládádat mindjárt küldöm.
Tudod miért cserébe!

#106205
Ez egy 2 eves szam a beatporton lattam csak wav-ben. 😉
cucurbia
#106204
Megjelent ez valaha losslessben is?Mert én mindenhol csak mp3-ban látom.

#106203
Valakinek veletlenul ez a szam??? Capitan Futuro - Love Me Crazy . Csak flac vagy wav erdekel. Koszonom
#106202
katt
cucurbia
#106201
Nem találtam.Ha megtaláltam volna,akkor nem irtam volna ide.

#106200
cucurbia
#106199
Keresem:
Boom Boom Room:Stretch c 1986-as albumát.(mp3 nem játszik)

#106197
nem lehet elfelejteni<#nevetes1>
#106196
"Vitán felül, minden idők egyik legjobb diszkó zenéje.
Helpless"
<#eljen> totálisan
#106195
Hazai & very jóóóó!!!
reynaud
#106194
Maradva a zseniális Bobby Orlando szerzeményeknél ...

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106193
Interview with The Flirts 1985 (Christina Criscione, Debra Gaynor & Cristy Angelica Muhaw)



Megrázó hogy a jobboldalon látható Christie Angelica Muhaw 24 évesen ,autóbalesetben elhunyt ! 😞

Vitán felül, minden idők egyik legjobb diszkó zenéje.
Helpless

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106192
Megkaptam egy kedves úriembertől a teljes lemez anyagot jó minőségben,tehát kérésem már nem aktuális.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#106191
Nézem az amerikai Billboard 100-as single chart listát,erre mi van a 38-ik helyen😊)))



Végül is valamikor még a Brother Loui is felkerült rá😊)
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2019.01.20. 16:57:43

reynaud
#106190
Köszönöm hogy rástartoltál a kérésemre,kedves tőled !<#worship>
Olyanom nagyon régóta nekem is van,nem jó állapotú lemezről,nem a legjobb minőségű rip.

"zsoltford" minőségű vinyl ripet szeretnék,egy igazán jó állapotban lévő korongról.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#106189
Nekem csak a Haluska által a rádioba anno hozott olasz nyomásu lemez kijátszása van meg de elégé sziszegős😞((((

reynaud
#106188
Hi guys !
I have a request ... "Tony Caso - All The Love In My Heart " lossless minőségben,olyantól kinek megvan a korong és képes jó minőségű ripet készíteni.
Köszönöm ha akad valaki ,ki tud és akar is segíteni,én évek óta szeretném begyűjteni ezt a korongot de a lemezbeszerzőm eddig csak rossz állapotú lemezt talált,discogs nálam nem játszik.

ItaloDisco4Ever !

#106187
#106186

<#finom>

#106185
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ment PM neked! ez Frank Dana - Sexy Lady !
#106184
Sajnos a torrenteken csak Mp3 -ban van a chris- two by two, mar vegig neztem az osszeset ami meg mukodik<#pias>