A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#52483
bocsi

Igazából direkt audió DVD- készítésére a Discwelder Chrome-t ajánlják
De az elég profi program és DVD-A kompatibilis lejátszó kell hozzá.



Wescone
#52482
Wescone
#52481

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52480

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52478
Hello Bakterzoli!
Nézz be a "Jean-Michel Jarre"-ba légy oly kedves. Vár ott egy hsz. <#nezze>

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52477
"És senki nem panaszkodhat a mostani magas árakra sem:
'81-82 körül: IBM AT (286): 1.500.000 Ft
IBM XT : 1.000.000 Ft
megérte várni egy kicsit."

Nincs itt valami NAGYON elírva? <#conf>

In Lak\'ech Ala K\'in

bakterzoli
#52476
Audio DVD Creator 1.9.1.0
Okosság!
Ha gond van küldj pm-et!<#integet2>

Wescone
#52475
A hét zenés kvarcóra... négy gombos volt. <#vigyor2>

In Lak\'ech Ala K\'in

#52474
A hibaüzenet egyébként "Cannot connect TRF". Megoldás a teljes eltávolítás. Vagy régebbi verzíó kell, vagy sokkal újabb, amiben kijavították a hibát Néróéknál.

#52473
Sziasztok!
A DVD audio Creator innen letlthetõ válzozatát a szöveg szerint valóban 14 napig lehetne használni. Én is innen (is) letöltöttem, aztán az a szemét progi, miután dolgozott vagy egy órát az átalakítással, közli, hogy csak az elsõ 5 számot írja fel! Hát ilyen a 14 napos próbaváltozat. Elméletileg mindent csinál, csak írni nem ír, és elrontja a DVD-idet, ha nem újraírhatóval probálod.
Más. A Néro 6.6. x.x. verzióival nem hajlandó írni, errõl meg a Néro tehet. Megprobáltam a DVD audio által létrehozott könytárból kiírni Clone CD-vel, azzal sem ment a Néro. A hibaüzenetre rákeresve a Gogle-ban több száz linket dobott ki a hibával kapcsolatban.
Hát ennyit a progikról.
Igaza van Wescone-nak, cd, minden lejátsz, egyszerû írni, mindennel kompatibilis, bombabiztos wav formátum.

zsoltford
#52472
köszi, belemerülni nem szeretnék csak katalogusadatként ezt a 3 különbséget látom a termékek között...igy ezek szerint kellene választanom...

#52471
Köszönöm.
Breki33
#52470
Ugyaninnen

Ha eljutottál a nagyobb felbontású flac-ig,
akkor három lehetõség van optika lemezre írni:

1 veszteségesen 16bit/44,1kHz konvertáció után CD-t írsz.
Erre alakalmas az EAC, vagy a plextor oldaláról letölthetõ
PlexTools (én ezt használom és Plexwrite Premium 2 CD írót)

2 veszteség nélkül átkonvertálod *.wav formátumra,
ezután DVD-A lemezt csinálsz. Akkor csak DVD-A kompatibilis
lejátszón hallgatható, de legalább minden megvan.
Ilyen DVD-A lemezt tudsz csinálni Wavelab 5.1/b, vagy
DiscWelber Chrome progikkal, de kösd fel a gatyeszt...
Én onnan tudom, mert kb 200 DVD-A lemezt megírtam
és szerintem van jobb megoldás is...

3 veszteség nélkül átkonvertálod *.wav formátumra,
ezután csinálsz egy egyszerû DVD lemezt az Audio DVD creator
nevû borzalmasan gagyi progival, amin be tudsz egy lehetõséget
kapcsolni, hogy PCM magas minõség 96 kHz 24 bit.
Így minden DVD játszó képes lejátszani a lemezt.

Hát ennyit a nagyobb felbontású dolgokról.

Átalakításra én a dBpoweramp Music Converter-t használom.
Breki33
#52469
Általam már korábban leírt módon:
veszteség nélkül átkonvertálod *.wav formátumra,
ezután csinálsz egy egyszerû DVD lemezt az Audio DVD creator
nevû borzalmasan gagyi progival, amin be tudsz egy lehetõséget
kapcsolni, hogy PCM magas minõség 96 kHz 24 bit.
Így minden DVD játszó képes lejátszani a lemezt.

Ebben a progiban neked azt kell bekapcsolnod, hogy PCM 48 khz/16 bit
Ezt azért kell így csinálni, mert a DVD-játszók egyik audio szabványa ez a felbontás.
Megjegyzem az mindegy, hogy az általad átkonvertált és felírni kívánt *.wav fájlok
csak 44,1 khz/16 bit felbontásúak, ezt a progi megoldja (persze nem lesz jobb minõségû, csak nagyobb)

Tehát a munka végén létrejön egy olyan fájlstruktúra ami tartalmazza
AUDIO_TS
VIDEO_TS
nevû mappákat és a video_ts mappában megjelennek a jól ismert *.bup, *.ifo, *.vob fájlok.
Ezeket már bármelyik DVD-játszó képes lejátszani.
Egyébként van még elég sok olyan progi a mi képes CD minõségû hangot ilyen módon átalakítani,
és DVD-n lejátszahóvá tenni (szinte az összes video-szerkesztõ),
az általam említett progi viszont ezt nagyobb felbontású *.wav-ok
esetében is megteszi, így semmi szükség a DVD-A kompatibilis lejátszók beszerzésére...

http://www.hifipiac.hu/Altalanos-beszelgetesek/8434-cd-hdcd-sacd-dvd-audio/Page-2.html
Breki33
#52468
Audio DVD Creator 1.9.1.0 Letöltés


Ismertetõ: Az Audio DVD Creator segítségével kedvenc zenei CD-inket, MP3 és WAV fájljainkat írhatjuk olyan DVD-lemezre, amit bármilyen DVD-Video szabványt támogató lejátszóban meghallgathatunk. A PCM és az AC3 formátum közül választhatunk. A program automatikusan elkészíti a lemez menürendszerét is. Az elõkészítésben a varázsló lépéseit kell csak követnünk. Az összeállítást megtekinthtjük elõnézetben, a fájlokat a merevlemezünk egy mappájába, vagy a támogatott író alkalmazással DVD-re pörkölhetjük.
Megjegyzés: A regisztrálatlan változatot 14 napig teljes értékûen használhatjuk.


http://www.honositomuhely.hu/index.php?option=com_remository&Itemid=1&func=fileinfo&filecatid=117&parent=category
Breki33
#52467


The Best Of Blondie
Pop/Rock
1984
95.1 in Rar/Unrar 101 Mb
320kbps/Stereo/SHQ

Тlist.

1 <04:35> Blondie - Heart Of Glass
2 <03:09> Blondie - Dreaming
3 <04:43> Blondie - Tide Is High
4 <02:31> Blondie - In The Flesh
5 <03:06> Blondie - Sunday Girl
6 <02:25> Blondie - Hanging On The Telephone
7 <05:45> Blondie - Rapture
8 <03:36> Blondie - One Way Or Another
9 <02:44> Blondie - (I'm Always Touched By Your) Presence Dear
10 <03:32> Blondie - Call Me
11 <04:42> Blondie - Atomic
12 <03:24> Blondie - Rip Her To Shreds


by: Hoger

http://www.ftp2share.com/file/20538/blond.rar.html
http://www.ftp2share.com/file/20539/crond.rar.html

Breki33
#52466
Ezeket nem teszteltem ennyit tudok róluk asmit ide másoltam
Breki33
#52465
Elvileg ezen rajta van

Best Of Blondie
http://rapidshare.com/files/12749454/blondie_-_best_of__mp3_.rar

Illetve van egy ilyen



Atomic : The Very Best of Blondie
Pop Rock | MP3 | 320 KBPS | 180 MB |1998

Track List
1. Atomic
2. Heart Of Glass
3. Sunday Girl
4. Call Me
5. The Tide Is High
6. Denis
7. Dreaming
8. Rapture
9. Hanging On The Telephone
10. (I'm Always Touched By You) Presence, Dear
11. Island Of Lost Souls
12. Picture This
13. Union City Blue
14. War Child
15. Rip Her To Shreds
16. One Way Or Another
17. X-Offender
18. I'm Gonna Love You Too
19. Fade Away And Radiate
20. Atomic '98
21. Atomic '98


Download
http://paylesssofts.net/?x179150753
http://paylesssofts.net/?x17b950754

Password
alex1960

Breki33
#52464
Hát itt most kapásból nem tudnám prezentálni de utánnanézek
Breki33
#52463
drm ha jól tudom másolásvédelmi teknológia

talán legtovább a SONY erõõltette

Itt az sg-n is volt cikk róla
http://www.sg.hu/cikkek/42389

DEha bele akarsz merülni
http://www.hit.bme.hu/~buttyan/courses/BMEVIHI5316/mini-drm.pdf
zsoltford
#52462
<#eljen>

#52461
Igen ezt kérnénk.
zsoltford
#52460
üdv tagok, off téma... mp3 lejátszókat nézegetek, a paramétereknél van egy ilyen megjelölés: downloads cd, downloads drm 10, downlads drm 9 .
tudja valaki mit takarnak ezek a paraméterek?

Breki33
#52459
Oh azok a 80-as évek! (Humor)
küldte: San



Derrick havonta egyszer (100x többet ért, mint a mostani filmözön).

Egy gombóc fagyi 50 fillér.

mese sajt (sajt es csokoládé összekeverve, valami agyrém volt),

Idesüss. Úgy kezdõdött, hogy a maci mászik fel a tévé lábán egészen bele a képernyõbe, majd bekapja az ujjait és füttyent egyet.

A többszáz kártyanaptár, melyek remekül szálltak a hatodikról kidobva.

Vetkõzõ nõs golyóstoll.

Rugós foci még mindig létezik. Tök olyan, mint régen. Magyarország (piros-fehér-zöld) vs Brazilia (sárga-kék). Itt még néha mi nyerünk.

Emlékeztek a kockásfülû nyúlra? Mindig nyiszorgott a füle a távcsövön. És a rajzfilmben a kisfiú mindig úgy bôgött, hogy kétfelé repültek a könnyei.

Hja, és a 81-es táncdalfesztivál, az volt a csúcs:
Ullmann Monika: Irtam a bátyámnak egy dalt....
KFT berobban: Babu vagy
Balazs Feco es a Koral: Homok a szélben, tudom, hogy az vagyok.
Hungaria tarol : Pam-pa-pam-pa-pam, LIMBO!!
...tapad az aszfalt a gumitalp alatt...
és a nagy klasszikus,
Soltész Rezsõ:Szóljon hangosan az ének.

Kockás képregénygyüjtemény, benne RAHAN a tüzhajú (édes istenem!), Pif és Herkules (már volt), meg Pifu, Placid és Múzó

Opus:
Life is life na na na nana
Levelet kaptam life.

TV linzer (kakaós és vaniliás keksz)
télifagylalt
Emlékszik még valaki az Oázis nevû palackozott buborékos almalére?
ZiZi és a csokisorozatok (hatkockás, fémpapírban): Kukori-Kotkoda, Dr. Bubó és magyar várak franciadrazsé

Télen az ünnepek elott sorbanállás banánért, narancsért ... pult elott kígyózó sorok.
egyliteres Coca-Cola (félévente ha láttam) :-)))

iskolatej (egész sajátos zamata volt)

50 fillér volt 1 gombóc fagyi
3 Ft a szõlõmárka (itt a márka, itta már ma?)

A Petõfi radió egyik kedvelt reggeli slágere volt: "Várhatsz rám, kedvesem, postakocsin érkezem..."

Leó pálcikás jégkrém 3Ft, dobozos 5,60 Ft.

üveges (nem mûanyag palackos) literes Pepsi, még a régi logóval, egyszer régen kicsúszott a kezembõl és levált az alja (a kólának meg lõttek)

És senki nem panaszkodhat a mostani magas árakra sem:
'81-82 körül: IBM AT (286): 1.500.000 Ft
IBM XT : 1.000.000 Ft
megérte várni egy kicsit.

bólogató fejû kutya az autók hátsó ablakában

Kunta-Kinte

"márvány"farmer divat szintén '86 kornyekerol

'86 ismét: Queen koncert, jegy 200 ruppo, erõs lovasrendõri jelenlét...

négyszinû golyóstoll

A Videoton bejutott az UEFA kupa döntõjébe....

Kacsatánc

- Na és a szinválasztás a Merkurnál?
Drága uram, én korallszinû Zsigulit rendeltem...!
Hja, kerem, ha nem kell a homokszinû (libafoszöld) majd elviszi a soronkovetkezõ..."
Ilyenkor vagy felgyorsult az átvetel, vagy ha volt kéznél egy Ady, valahonnan ("van meg egyetlen darabom felreteve, de nem jöttek érte...") mégis elõkerült a piros Zsiga. Es mindenekelõtte persze 5 évet kellett várni...
Centrumos számgyûjtõ gyufajáték

Nyomasek Bobo - aki annak idejen meg Glázser Bozsónak hivatta magat csak állitólag volt valaki akinek a valos neve kinosan hasonlitott a virtualis költõ nevére - meg a G.B. érából:
"Az ég a nap alkonyán
ugyanolyan Budapesten, mint Tiszapalkonyán..."
itt Antal Imre szaja remegni kezdett a sirasba fordulo meghatottsagtol...
"Nem tünik a kilátás kiesnek,
azoknak akik a vonatból kiesnek..."

Dr. Sas Elemér, fizikus az iskolatévében.

Úgy Táncolnék Veled a TV-ben

Cimbora Juhász Jácinttal, és a Kuckó Kalocsai Miklóssal, TV mûsor: Perpetuum Mobile, Hipp-Hopp, Suli-buli burleszk

Háromgombos hétzenés (kvarcóra)

Szagos radír.

Samantha Foxos szexképek (a trafikokban, nagy konkurencia volt a Sabrina, késöbb mindenféle fotók újságokból lopva)

Egri csillagok mozi kvarcórás török statisztákkal és a háttérben elpöfögõ Trabant is csatajelenet közben.

bolgár tengerpart (Csernomorec), rózsaolaj

Metrómegállók eredeti nevei (a teljesség igénye nélkül): November 7.-e tér, Felszabadulás tér, Élmunkás tér, de volt Engels tér, Lenin körút, Vörös Hadsereg útja, Tolbuchin körút, Dimitrov tér is

1Ft a metro és a Deákon ki lehet úgy kerülni az átszállásnál, ha feljössz és lemész.

A Faros Ikarusz az igazi!! Igen.

Hétfõnként Rádiókabaré.

RUBIK KOCKA LÁZ

Rodolfónak volt egy bûvészdoboza. Na, azzal lehetett ám kápráztatni a népeket !

Ismerkedéskor gyakran elhangzott a kérdés: Te depeses vagy vagy duranos?

tv-s ping-pong: tipikusan videoton, szot üdülõhangulat garantálva.

Thomas Lieven és a Nem kell mindíg kaviár. Törzsszöveg: Ha én ezt a klubban elmesélem...

C64: turbótöltõk, Summer Olympics + 25 szétvert joy, magnó-fejállítás, Load Error

Tél ('86):
MTV-ben: Behavazott (1,5 m hóban) Marx téren Záporjózskák és Volgák között a fiatalosan dagadt Juszt Lacika: "Kezit csókolom. Tél tábornok gyõzött!"

Polimer kazetta már krómosban is, ronda lilás csomagolás, késõbb extrakróm zöldben

Kötelezõ tisztasági csomag a suliban tenyérnyi törülközõ, körömnyi szappan.

Piros/kék papirkorongok talán számtanórára. Logikai készlet négyzet, háromszög és kör alakú valamikkel.

Nincs Szilveszter Honty Hanna és Medveczky Ilona nélkül. Mindenki Hofit várja.

Fecske papir füstszurovel, késobb hosszú változatban is. Filtol cigaretta.
Csongor szivar.


És emlékeztek még azokra a felejthetetlen reklámokra:

Atlétatrikós, túlsúlyos Ember kése hasít a debrecenibe: fröcsög a köver zsir a konyhafalra, épp hogy elkerülve a szodasszifont! Drámai zene (tán még halálsikoly is), megjelenik Asszony, megtorlást sejtenénk, õ azonban lezserül letörli a mocskot a lemosható tapétáról. Emberünk teli szájjal elégedetten konstatálja: Ez kásztölci tapéta!


"Tudod a szó elszáll, de az írás marad
ha van a közeledben 1 papírdarab
Írhatsz rá vagy vághatod
Ide-oda hajtható
Hé, ez nem akármi könnyû vele bánni
Egyszerûen bombajó!!"
És vagy elõtte vagy utána:
"Helló fiúk, szia lányok!
A mi szakmánk vár most rátok!"
"Papírgyár: ahol mindíg bejön a papírforma!"

Poharak: Traubit akarunk!
Szocreál anyuka: Gyerekek, talán inkább kérünk!
Poharak(lelkesedéssel): Traubit kérünk, Hurráááá! (zajtrack: szénsavas ital buzog)

Kölcsönözzön a Kölcsönzõbõl!
Ne sokat költsön, vegyen inkább kölcsön!

Jó emberek, hova mentek?
Rumbarumba, a Centrumba!
(énekelve)... Tudod a télben az a jó, hogy a széllel bélelt vad se fázik /
cipõért, ruháért, ... , sapkáért idejében el tud futni valamelyik CENTRUM áruházig

Öreg néni tölcsérrel a fülében:Mit mond??
Fiatal néni, összekrémezett kézzel:Milla trió!
Naponta kétszer, de lehet többször is.

Én vagyok a Skála kópé,
Reklámom a Skála Coop-é,
Szivem mindig a vásárlóké!

Bemegyek,
Kijövök,
De milyen jooool kijövok,
Ha bemegyek...


Megjön a kedve, ha vár a keddre, mert KEDdtol KEDdig mindig mas KEDvezeMENNyel KEDvesKEDik minden Skála áruház !

Ide most benézek,
egy-ket dolgot kinézek,
s mindjart jobban (jobban) kinézek....

Házaspár pánikol a Déli Pályaudvaron. Az Ember elfúlo hangon:
- Lemaradtunk!
Naccsad, nagytotalban püspöklila fejjel:
- Mert hiába mondtam, hogy váltsd meg a jegyeket ELÕVÉTELBEN!
(De ha elindul a vonat a szívem majdnem megszakad....)
(MÁV)

Oszulo "Don Juan": Én azért szeretek itt vacsorázni, mert remek a konyha!
Szeplõs csitri: Én azért szeretek itt vacsorazni, mert irtó hangulatos hely!
Gyerek, hót maszatos: Én afért feretek itt vaforáfni, mer' mindig van fokif palafinta!
Csaladapa: En azert szeretek itt vacsorazni (80-as evek magyar bombanoje - lásd még Balázs Piri Balázs korabeli rajzait a Ludas Matyiból- jobbrol be, anyu lekever egyet apunak) ... (lemondoan)... azért szeretek itt vacsorázni.

Az "ilyen már soha nem lesz" kategoria valószinû gyõztese: az ipari lengõajtó (susogo nylonköpenyek, surrano fûzos térdcipõk...lassitott felvetel...) bármilyen hihetetlen, az egyik legnagyobb túlelõ volt a régi reklamok között.


- Mi az amit iszol?
- Bedeco.
- Miiiii?
A nepnyelv altal krealt szellemes befejezes: - Suket vagy, b..meg?


Modern üzletház, ouououo, itt mindent megtalálsz,
Ha körülnézek legjobb ha a presszóban vársz!
Sugár, Sugár, Su-sugár, aahhhhh!"

Liener Marta: õ, mint kesõbbi univerzalis reklamnõ jön le a mozgólépcsõn, talpig bõrcuccokban. A kéjsóvár tekintetû férfi (Zana József?) megjegyzi:
-Jó bõr!
-A Corvinban!

És igen tudja meg minden magyar dolgozo, hogy milyen munkafázisokban készül az a Négercsók! Hi-tec futószalag, a már jól ismert nylonkopenyek, és csak nemi illuziókeltésként, kéjes (Kókuszos! Epres! Csokis! Málnás! Vaniliás...Finom! - minden szó egy kielégülés) nõi hang és konga.

Extra ital : család gyerekkel cabrió(!) autóval megáll a benzinkúnál és a kutas bácsi végigkínálja õket az összes benzinfajtával (gázolajjal akkoriban max. a teherautók jártak), mindenhol harsány NEM! felkiáltás a válasz.
Kivéve az "extra"-nál. Majd a tankpisztolyból teleölti a poharát és igen látványos grimaszokkal megelõzve megissza, de elõtte rímel egyet : Extra ital, extra finom, ÉN mondom, hogy extrát igyon !

Hé öreg csak elõttem élsz, ha élsz.
Állj le a cigivel, vagy állj tõlem odébb!
Dohányod a füstben csak elég!
Nem félsz, hogy égsz?
Hagyd már abba!
Hagyd mááár abba! És kész.

És a régi ételízesítõ reklám: kannibálok ugrálnak a tûz körül (ucsacsu, ucsacsu) és készülnek felfalni az üstben sínylõdõ áldozatukat, amikor egy jóakarójuk figyelmezteti õket: "Szilas nélkül???"

"Hát visszajöttél értem hõs lovag?
..á, ugyan, királylány, én csak az orosházi libamájkonzerveimért jöttem"?

Csókolom, Ági van? (ismeritek?)



Ez a Jóska, ez a Gyurka,
ez pedig a véreshurka.
Jóska, Gyurka véreshurka,
jaj de jó a májashurka.
Jaj de jó, sütnivaló,
a hurka télen-nyáron jó.
Itt a kenyér, itt a só,
hurkát enni mindig jó.

Ballonos, kalapos vallató-fogdmeg:
"Vallják be! Vallják be de õszinten! Szeretik önök az ilyen fényt?"
Majd hosszas magyarázat a Superbalux izzó elõnyeirõl, sajnos a pontos szoveg az idõk homályába veszett..).

120-szal tep a Zsiguli a hegyekben:
- Uram, nem lenne itt az ideje gepjarmubiztositast kötni?
- Nem! (a kerdezo eltunik)
a volan felett elvész az uralom, kocsi borul, látványos kaszkadõrjelenet, a tag a fan lógva kiabál:
- Jöjjön vissza, Cascot akarok kötni, Cascot akarok kötni....
Majd minden jó ha a vege jó: hõsünket egy termelesi értekezleten ébresztgetik kollégái.

Baross tér végállomás, nem megy tovább!
Nem is megyek tovább, ide jöttem! (Corso?)

Doktor úr! az a baj, hogy nem fér be aa... régi szekrény az új házikóba! (Domus rajzfilm)

A CASCO-nak bulis reklámjai voltak : Napszemüs, nyakkendõs muki stíröli a minis lányokat (két lány egymás mellett - micsoda pazarlás ...) a járda mellett lassan gurulva a szupi autóján. Egyszer csak csirem-csöröm nekimegy az elõtte álló Trabinak és totálra törik a kocsija eleje. A Trabinak persze semmi baja, a vezetõje csak kinéz az ablakon, és ujjal mutat a fehér sapijára, amin na mi a felirat?
CASCO

A biztositási vigéc akarja meggyõzni a családot valamilyen bizniszrõl, de õk a szavába vágva bizonygatják, hogy van minden fajta biztositásuk, " tûzkár, vízkár...., Oszkár, mit akar még?"
-Csak azt, hogy végigmondhassam, amit akarok ! Több ügyfelünknek nem tudtunk kártéritést fizetni, mert nem olvasták el részletesen a biztosítási szerzõdést.
- Nos, mi nem csak elolvastuk, de meg is tanultuk a kötvények szövegét!
- Ez esetben már itt sem vagyok.
(elmegy)
A család pánikszerûen hangosan olvasva tanulni kezdi a kötvenyeket.

A tél ó idén még sokáig tarthat ....
- Sõt lesz jövõre is!

Beethoven dohányzik. Egyszer csak felderül az arca:
- Túl vagyok a kilencedik Symphonián!

Helyszín egy park (Margitsziget?), egy padon fiatal pár csókolózik, majd felállnak és indulnak ki a képbõl. A kamera ráközelít a pad támlájára, melyen az alábbi szöveg olvasható:
Jól dolgozni, csak jó szerszámmal lehet. xxxx szerszámgyár.

korabeli porszívó reklámról:
"Ne verje ki, ne rázza ki, Erikával szívassa ki!"

volt egy reklám, amiben valami lefolyótisztitó divajsz szerepelt, és a feleség emigy sürgette urat: "Siesssss...!", azt hiszem ez volt a termék neve, majd amikor a kanális hangos bugyogással felszabadult, akkor orgazmikus befejezés: "Aaaaahhhhhh....!

A legjobb az a mogorva macsó volt, aki a MÁV-ot reklámozta:
A homok a kõ a murva mind-mind a Föld aranytartaléka...

reklám: Szocreal épületbontás helyszine, markolóval. A karatebajnok belerúg a bontásra ítélt falba. Minden leomlik, az egyetlen, ami megmarad, egy üveg Sztar tonik egy födémgerendán.
Vokal: Sztaaaaar!



Reklám
1. Kabátomon sose fúj át a széél,
Pulóverem fejem búbjáig éér.
Bármi kell még az idén télre,
Gondjainkat dobjuk félre,
A Centrumba, gyerünk a Centrumba, gyerünk a Centrumba, gyerünk a
Centrumba...

Esõben, hóban vígan baktatok,
Remélem, csizmát ti is kaptatok,
A Centrumba, stb...

mogyorókrémreklám ('Kismókusok kenyérre is kenhetik, nagymókusok süteménybe is tölthetik')

"Kinek van erre energiája" (Forgó Morgó)

Nem lehet megunni, soha-soha nem lehet megunni!"
(valami tej reklám volt, egy szeplõs gyerek itta a nagy pohár tejet, mögötte meg táncolt egy tehén.)

Ha már üditõital, akkor: RÓNA(emlékszik valaki: ungarische csikós ostorával rángatja a kútból a palackokat)

"Minden gyerek tudja már: rá szõlõ, narancs, málna vár. Ez az ami mindenkinek jóóóó.. ETÜD , ETÜD, ETÜD ETÜD, ÓÓÓÓÓÓ)


http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=1978
Breki33
#52458
mondjuk én elõször Hazel O'Connor in BREAKING GLASS-ára gondoltasm a Híres filmbõl

Üvegtörõk - A nyolcvanas évek kult-filmje:
"Kate az underground punk énekesnõ megismerkedik a show-üzlet jelentéktelen figurájával, Dannyvel, aki fölajánlja, hogy a menedzsere lesz. Kate nem akar karriert csinálni a szórakoztatóiparban. Az energikus menedzser viszont azonnal szervezni kezd, új kísérõzenekart toboroz Kate mellé. Járják az országot kis klubokban lépnek fel, míg végre egy ügynökség fantáziát látva bennük szerzõdést ajánl. Új menedzsert is kap az együttes és az õ kapcsolatai révén minden ajtó megnyilik elõttük. Kate sztár lesz, punk-istennõt csinálnak belõle..."
Italo forever
#52457
Na igen, mindig elfelejtik az emberek a google-t...<#nevetes1>

Breki33
#52455
Italo forever
#52454
Nekem ez így karcsú infó..
Semmi közelebbi?
Magyar szám? Nem a V' Moto Rock Jégszív-re gondolt?

#52453
Sziasztok.

Szia A barátom 64-es születésû.
Mutattam neki hogy mít töltöltöttem-le eddig.
Nagyon örült hogy,van ilyen oldal ahol errõl lehet
beszélgetni.Kérni és letölteni.

Most valami:Üvegszivrõl beszélt.tudtok-e rólla?
Mít,és hol? Köszi

Off:
Breki33
#52452
Deha már ilyenerõl van szó

Tamóca feltöltése:

"Sziasztok!
Hoztam pár régebbi mûsor fõcímét,saját munkám,videókból mentettem ki,nincs tracklista,mert nem CD! Jó szórakozást!
Ablak:
Kód:
http://data.hu/get/128330/Ablak_focim.mp3.html

Telesport:
Kód:
http://data.hu/get/128356/Telesport_focim.mp3.html

Regionális híradó:
Kód:
http://data.hu/get/128351/Reg.hirado_focim.mp3.html

Szuperbola:
Kód:
http://data.hu/get/128369/Szuperbola_focim.mp3.html

Másfél millió lépés Magyarországon:
Kód:
http://data.hu/get/128374/Masfel_millio....mp3.html

Játék határok nélkül:
Kód:
http://data.hu/get/128342/Jeux.mp3.html

A Hét:
Ez az eredeti elõadó teljes száma(Vangelis):
Kód:
http://data.hu/get/128382/A_Het_Vangelis.mp3.html

És egy csemege,a képújság zenéje:

Kód:
http://data.hu/get/128365/Kepujsag_zene.mp3.html"
Breki33
#52451
Hello, lehet hülyeséget írok mivel itt nem tudom meghallgatni


PARABOLA - SPAGNA:Call Me
SZUPERBOLA - THE TWINS:Time Will Tell

Letölthetõ innen

http://data.hu/get/128369/Szuperbola_focim.mp3.html

Bõvebb infók pedig itt
http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=nosztalgiabuli&id=1062143794
Italo forever
#52450
Na persze nem dvd-re lett írva nekik!<#nevetes1>

Italo forever
#52449
Basszus, még anyámék kazettás cd lejátszóján is szól a kiírt wav.
Nem is értem nálatok miért nem megy?

Italo forever
#52448
Igazad van, nem írtam le mert nem akartam és most sem akarok vitatémát indítani a dologból. Éntõlem mindenki azt használ, amit akar, lényeg, hogy nekem mûködik a dolog. Mint mondtam a technikai részével nem foglalkozom, egyszer kipróbáltam és mûködött.
Tehát elõször is a CueSplitter progival szétszedem az APE-t,(breki jól írta, kell hozzá a monkey és a cue.) aztán átkonvertálom wav-ba és már égetem is a dvd-re.
A Nero verzio: 6.6.0.15 Ultra Edition
Ennyi.<#nemtudom>

Wescone
#52447
Valaki próbálkozott evel a múltkor és neki sem ment, sajnos nem emlékszem ki volt az illetõ.
Nem igazán értem nálad hogy mûködhet de a végére járok.

In Lak\'ech Ala K\'in

#52446
Szia Italo!
Én akkor is elhittem , csak kicsit kétkedve. Nem írtad le, hogy a "simán kiírom" milyen progival, milyen verzióval és milyen beállításokkal megy. Én valószínûnek tartom, hogy a Néro fejlettebb verziója engedi, és a mintavételi frekit átteszi 48KHz-re automatikusan, onnantól , azt hiszem nincs gond a DVD lejátszónak vele. Meg valami "DVD" szerû menü is kell, hogy elinduljon. (audioTS, videoTS, talán..., de vannak talán hozzáértõbbek, én ugatom a témát)

Italo forever
#52445
Dehogy, nem használok semmilyen csiri-csári programot..
Simán a Nero 6 Ultra Edition-al.
De mégcsak nem is állítok semmin, burning rom-ban áthúzom a wav fájlokat tartalmazó mappákat és gyí, mehet az írás.
Simán lejátsza az asztali dvd-m.
A technikai paramétereket ne kérdezd, ahhoz nem értek, csak azt tudom, hogy mûködik és nekem ennyi elég.<#wave>

#52444
Köszönöm a tanácsokat, tippeket a DVD készítéssel kapcsolatban! Visszaolvasok, elõre olvasok, majd csak okosodom.

Wescone
#52443
Mivel irod ki? Audio DVD Creatorral?

In Lak\'ech Ala K\'in

#52442
Szia! nincs véletlen linked ehhez a sorozathoz? 23-tol Köszi!!!!
pomogacs2
#52441
Sziasztok!

Milyen zene a Szuperbola fõcímzenéje?

http://www.youtube.com/watch?v=iV4n_aj4CsA&feature=related

Köszi!

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

Breki33
#52440
Breki33
#52439
Italo forever
#52438
Szia!

Ezt mire alapozod egyébként...????
Már régebben is írtam, de akkor is le lettem "hurrogva", hogy azt nem lehet.
Miért nem lehet? Nekem miért megy mégis?
Simán kiírom dvd-re a wav fájlokat és asztali dvd lejátszón hallgatom vissza.
Na ez hogy lehet?<#duhos2>

Wescone
#52437
Arra kiváncsi vagyok <#felkialtas>

In Lak\'ech Ala K\'in

Breki33
#52436
?


Ha DVD-AUDIO-ba írja ki nagy valószínûséggel lejátsza pont ez a lényege
olyan mintha cd lemezt rakna be csak dvd t rak be több albummal
Wescone
#52435
Ha wav-ot irsz DVD-re azt nem igazán fogod lejátszani asztali DVD lejátszóval.

In Lak\'ech Ala K\'in

Breki33
#52434
DVD audio solo pedig egybõl flac-ból tud írni.

De nem azt írtam, hogy nem jön be csak nem egyszerû kezelni