A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Wescone
#52733
Köszönöm, nem élek vele mint ahogy pl. az OGG, MXF vagy PCA formátummal sem. Attol, hogy létezik még nem biztos, hogy föltétlen használni is kell.
Az egyetlen plug-in amit a SoundForge-on aktiváltam az mp3 plug-in, azt is csak az mp3 lejátszóm kedvéért.

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52732
"Tom's Audio Kompressor (tak) -ról halottál már?"

Igen, használd egészséggel ha van kedved hozzá. <#circling>

In Lak\'ech Ala K\'in

Breki33
#52731
Itt


The FLAC file format plug-in has been added to allow you to open and save FLAC files.

Talán frissítened kéne a programjaid 😛
Wescone
#52730
Hol látszik, hogy a SoundForge kezeli a Flac-et? Én nem látok semmit.
Mi több, én a 9-est is használom és bárhogy nézem, annál sem látni FLAC-et és APE-t sem.



Szóval, hol is dölt meg a dilettáns elmélet?

In Lak\'ech Ala K\'in

Breki33
#52729
Már miért lenne az? P

lásd: #52727

Ajánlom olvasgatásra
http://www.hydrogenaudio.org/forums/index.php

fórumait

Tom's Audio Kompressor (tak) -ról halottál már?
Breki33
#52728
Breki33
#52727
Õszinténszóla eszembe se jutott leszedett teljes albumokat editálgatni

DE pár program ami tudtommal támogatja a FLAC-ot

Sony Sound Forge




Audacity



WavePad Sound Editor



CD WAVE EDITOR
adobe audition-ról (cool edit) már neis beszéljünk.

Szval ez a dilettáns eléggé megdõlt...

Wescone
#52726
"Sztem tök profi megoldás"

Ez azért nagyon meredek túlzás!

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52725
Ez szinte megtévesztésig olyan mint a Nero! <#lookaround>

In Lak\'ech Ala K\'in

Breki33
#52724
és ugya ezzel akkor már audio CD íráshoz sem kell wav-álakítgatni
Wescone
#52723
Pl. azért mert egyik vágó, editáló software sem kezeli a FLAC-et meg az APE-t.
Erre a splitterre viszont szükségem volna. Megkérhetlek, hogy dobj egy linket?
Kösz!

In Lak\'ech Ala K\'in

Breki33
#52722
Ezt boginak ajánlanám

Ashampoo® BurnYa! AudioCD 2 (v2.60, 16.05.2006)
A legegyszerûbb megoldás Audio-CD-k írására.



Olyan egyszerû, hogy élvezni fogja.
Az Ashampoo BurnYa! AudioCD 2 - vel néhány egérkattintással normál audio-CD-ként CD-re írhatja kedvenc dalait. Ashampoo BurnYa! AudioCD 2 közvetlenül audio-CD-ként írja WAV, FLAC, WMA, MP3 és Ogg Vorbis fájljait, s ezek minden sztereo-készüléken, vagy CD-lejátszón megszólalnak. Több mint 1700 meghajtó támogatott.


Features

Drag&Drop-funkció a sávok Playlistához adásához
WAV, MP3, FLAC, WMA és Ogg Vorbis fájlok támogatása
A CD-írás sebessége és kibõvített opciók automatikusan beállíthatók
A szoftver több, mint 1,700 CD-, DVD- és Blu-ray írót támogat!
... és még sok más!

link

Breki33
#52721
miért lenne dilettáns????????? P

Sztem tök profi megoldás


CUE splitter nemcsak flac albumot hanem ape-t wv-t is képes meglévõ cue alapján számokra bontani pillanatok alatt számok címeit is korrektûl kezeli
#52720
Köszke!

Wescone
#52719
Talán célszerübb, de nagyon dilettáns megoldás.
Egyébként a CUE splitter hogy mûködik? Egy FLAC file-t, albumot képes egy konvertálással file-okra, különálló számokra szedni?

In Lak\'ech Ala K\'in

#52718
Szuper.Örök hálám.Nagyon szépen köszönöm!!!!
Breki33
#52717
átkonvertálni sorry
Breki33
#52716
Én meg azt nem gondoltam, hogy képes valaki wav-ban tárolni mikor így sokkal célszerûbb. Sztem letöltött FLAC-eket tök hülyeség átkoncertálni wav-ba, kivéve ha valaki pl audio CD-t akar pl kocsiba írni.

Szerencsére egyre elterjedtebb, ha jól emléxem már egyes hordozhastó illetve asztali lejátszók is tudják.

Ugyanez a helyzet a wavpack-al aztse érdees wav-ba konvertálgatni, engem csak az zavar ha egyben van az egész album, de azt cue splitterrrel általában megoldom.
Wescone
#52715
A prémiumrol csak akkor tölthetsz ha regisztrálsz és fizetsz elötte <#felkialtas>

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52714
A technikai hátterével tisztában vagyok és file megosztáshoz használni szerintem is jó, de nem gondoltam volna, hogy képes lesz valaki FLAC-ben tárolni a zenéit csak azért mert kevesebb helyet foglal.

In Lak\'ech Ala K\'in

#52713
Hali!
Csinál ilyet, és a free-re kattintottál, sztem. Ilyenkor bárki gépérõl nyugodtan tölthetsz.

#52712
#52711
Én is így gondolom. Semmi adatot nem kért.

Breki33
#52710
Hát adataid nélkül sztem nem nagyon lehet fizetõs.

Deha visa-ról beszél nehogy megadd P
#52709
Figyu Breki, ha véletlenül nem a Free-re kattintottam, hanem mondjuk a premiumra, akkor kellett volna regisztrálni meg ilyesmi, ugye? Csak azért kérdezem, mert nem a saját gépemen töltöttem le, és nehogy fizetõs legyen a dolog.

#52708
Ja utána már nem töltöttem le.

Breki33
#52707
az idõ számoláson azt értem, hogy a letöltésed után nem enged újra egy megadott ideig
#52706
Nekem még idõt sem számolt. Bejött a mirror aztán download. Ilyen még nekem nem volt.

Breki33
#52705
igen van ilyen mostanában de azért az idõt számolja

és utánna újra beadja a macskákat egy idõ múlva
#52704
Sziasztok!

Képzeljétek, ma reggel úgy töltöttem le a rapidshare-rõl, hogy nem kért semmiféle kódot. (remélem, hogy a free-re mentem és nem csesztem el)!

Nektek sem kér?

Breki33
#52703
mert kisebb, teljesen ingyenes, nagyon sokféle platform alatt elérhetõ és használható,könyebben kezelhetõ eredeti minõség minden lejátszó tudja szinte

FLAC - Free Losless Audio Codec. Mint az már a nevébõl is kitûnik, segítségével veszteségmentesen lehet az audio lemezeinket arhiválni a “szokásos” WAV formátumnál kisebb helyen. A mûködésére talán a legjobb hasonlat hogy ha egy BMP képet ZIP-pel tömörítünk, kisebb helyet fog elfoglalni de a minõsége nem változik, kicsomagolás után ugyanúgy és ugyanazt fogjak visszakapni. A FLAC tömörítés egy fontos pontban tér el a ZIP-es példától:
lejátszható.

pl így a I Love Disco Diamonds Collection-ból 7-8 felfér egy DVD-re
vagy pedig majdnem a teljes Alphaville discography ráfér egy DVD-re eredeti minõségben.

és feltölteni is egyszerûbb mivel a fele méret kb
#52702
Future Sense-people from nowhere Évek óta keresem,ha valaki feltenné megköszönném!!!!
Italo forever
#52701
Itt kezdõdik a zene!<#worship><#worship><#eljen>

zsoltford
#52700
delegation - the mix featuring ricky bailey (wav)

A.
B.

Wescone
#52699
Még mindig nem tudom miért jó neked a FLAC...<#fejvakaras>

In Lak\'ech Ala K\'in

Breki33
#52698
Használja valaki a Lossy Format Restauration-t Ja-ban rajtam kívül?

DSP-vel sztem van amikor nagyon jól jön
Breki33
#52697
Én MC Miker G & Deejay Sven Holiday rap -ot kérném FLAC-ban
tgolyo
#52696
Szewa Cimbi!
No comment:

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

Wescone
#52695
Ooops... kimaradt néhány SONG! <#pardon1>

Fancy -
Angel Eyes
Lady O
My Emotional Way
When Guardian Angels Cry

és persze:
No Tears

WAV please! <#vigyor3>

In Lak\'ech Ala K\'in

bigivan
#52694
Szevasztok Tagok !
Szia Zsoltford !

Ha már így felajánlottad, akkor a lemezeid közül engem érdekel Joey B. Ellistõl a Go for it ! A többi megvan, legalábbis amelyik érdekel, de ez hiányzik .
Köszönettel !!
Meg, ha sok idõd van, feltolhatnád a Delegation-mixet is, én már csak ilyen funky-mániás vagyok .
<#worship><#worship><#integet2>

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Wescone
#52693
Hello Zsoltford!

- Radiorama Chance to desire (7:55min., 1985)
- Radiorama Radiorama mega mix (11:10min., 1987)
- Sydney Youngblood Sit and wait (1989)
- London Boys London nights (8:22min./Instr., 1989)
- Joey B. Ellis Go for it! (3 versions, 1990)
- Snap-Power (5:42min., 1989)
- Snap-Oops up (3 versions, 1990)

Köszönöm!

In Lak\'ech Ala K\'in

kaposi1
#52692
Hello!
Részemröl -Radiorama Radiorama mega mix (11:10min., 1987)érdekelne.<#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

zsoltford
#52691
üdv kollégák, ha érdekel valakit valamelyik (vinyl),jelezze ahogy idõm engedi felteszem ( a mai postával érkeztek ):
-Snap!Power (5:42min., 1989)
-Snap!Cult of Snap (World Power Mix/Album/E-Versions,
1990)
-MC Miker G & Deejay Sven Celebration rap (1986)
-Sydney Youngblood Sit and wait (1989)
-Michael Jackson Black or white (US, 6 versions, 1991, ltd.
edition)
-London Boys London nights (8:22min./Instr., 1989)
-Snap!Oops up (3 versions, 1990)
-Blue System Testamente d'amelia (5:17min., 1991)
-Joey B. Ellis Go for it! (3 versions, 1990)
-Soul II Soul Back to life (US, 5 versions, 1989)
-Radiorama Chance to desire (7:55min., 1985)
-Delegation Mix (#zyx6252, feat. Ricky Bailey)
-Steve Rhodes I want your sex-Remix 1990 (George Michael-cover
version)
-MC Miker G & Deejay Sven Holiday rap
-Soul II Soul Get a life (Club, 1989)
-Dead or Alive My heart goes bang (get me to the doctor; UK, 1985)
-Twenty 4 Seven I can't stand it (UK Remix for DMC, 9:35min., feat.
Captain Hollywood)
-Sydney Youngblood If only I could (Ext., plus 'Ain't no sunshine
', 'Congratulations Punchline Mix]')
-C & C Music Factory Gonna make you sweat (3 versions, 1990, feat.
Freedom Williams)
-Radiorama Radiorama mega mix (11:10min., 1987)


#52690
A macskáknak nem kötelezõ, hogy üljenek. A lényeg az, hogy a 4 macskát meg kell kapni- pl. mikroszkoppal.
#52689
Akinek birtokában van a The Twins: Ballet Dancer (Latino-Mix) (CD, Maxi)ról származó Ballet Dancer (Latino-Radio-Mix) (3:46) verziója valamint a Deep Within My Heart (Vinyl, Maxi) B oldali Talk To Me (5:01) száma kérem ossza meg velem is. Köszönöm
Italo forever
#52688
Köszi, rendi vagy!!<#eljen>
Már lemondtam róla.

boytronic
#52687
Szép napot !

Keresem a Most Wanted sorozatból a 119 és 120-as részt, ha valaki tud segíteni annak nagyon örölnék.
Elõre is köszönöm

kaposi1
#52686
Szia !
Mivel még senki sem reagált Canton-os kérésedre,feltettem amit én találtam.


Canton<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

vorlon76
#52685
KÖSZI WESCONE!<#worship><#worship><#worship>

Wescone
#52684
Jó vagy Imre, szuper quality a Fancy! <#eljen>

In Lak\'ech Ala K\'in