A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Köszönöm, nem élek vele mint ahogy pl. az OGG, MXF vagy PCA formátummal sem. Attol, hogy létezik még nem biztos, hogy föltétlen használni is kell.
Az egyetlen plug-in amit a SoundForge-on aktiváltam az mp3 plug-in, azt is csak az mp3 lejátszóm kedvéért.
Az egyetlen plug-in amit a SoundForge-on aktiváltam az mp3 plug-in, azt is csak az mp3 lejátszóm kedvéért.
In Lak\'ech Ala K\'in
"Tom's Audio Kompressor (tak) -ról halottál már?"
Igen, használd egészséggel ha van kedved hozzá. <#circling>#circling>
Igen, használd egészséggel ha van kedved hozzá. <#circling>#circling>
In Lak\'ech Ala K\'in
Itt
The FLAC file format plug-in has been added to allow you to open and save FLAC files.
Talán frissítened kéne a programjaid 😛
The FLAC file format plug-in has been added to allow you to open and save FLAC files.
Talán frissítened kéne a programjaid 😛
Hol látszik, hogy a SoundForge kezeli a Flac-et? Én nem látok semmit.
Mi több, én a 9-est is használom és bárhogy nézem, annál sem látni FLAC-et és APE-t sem.
Szóval, hol is dölt meg a dilettáns elmélet?
Mi több, én a 9-est is használom és bárhogy nézem, annál sem látni FLAC-et és APE-t sem.
Szóval, hol is dölt meg a dilettáns elmélet?
In Lak\'ech Ala K\'in
Már miért lenne az? P
lásd: #52727
Ajánlom olvasgatásra
http://www.hydrogenaudio.org/forums/index.php
fórumait
Tom's Audio Kompressor (tak) -ról halottál már?
lásd: #52727
Ajánlom olvasgatásra
http://www.hydrogenaudio.org/forums/index.php
fórumait
Tom's Audio Kompressor (tak) -ról halottál már?
Õszinténszóla eszembe se jutott leszedett teljes albumokat editálgatni
DE pár program ami tudtommal támogatja a FLAC-ot
Sony Sound Forge
Audacity
WavePad Sound Editor
CD WAVE EDITOR
adobe audition-ról (cool edit) már neis beszéljünk.
Szval ez a dilettáns eléggé megdõlt...
DE pár program ami tudtommal támogatja a FLAC-ot
Sony Sound Forge
Audacity
WavePad Sound Editor
CD WAVE EDITOR
adobe audition-ról (cool edit) már neis beszéljünk.
Szval ez a dilettáns eléggé megdõlt...
Pl. azért mert egyik vágó, editáló software sem kezeli a FLAC-et meg az APE-t.
Erre a splitterre viszont szükségem volna. Megkérhetlek, hogy dobj egy linket?
Kösz!
Erre a splitterre viszont szükségem volna. Megkérhetlek, hogy dobj egy linket?
Kösz!
In Lak\'ech Ala K\'in
Ezt boginak ajánlanám
Ashampoo® BurnYa! AudioCD 2 (v2.60, 16.05.2006)
A legegyszerûbb megoldás Audio-CD-k írására.
Olyan egyszerû, hogy élvezni fogja.
Az Ashampoo BurnYa! AudioCD 2 - vel néhány egérkattintással normál audio-CD-ként CD-re írhatja kedvenc dalait. Ashampoo BurnYa! AudioCD 2 közvetlenül audio-CD-ként írja WAV, FLAC, WMA, MP3 és Ogg Vorbis fájljait, s ezek minden sztereo-készüléken, vagy CD-lejátszón megszólalnak. Több mint 1700 meghajtó támogatott.
Features
Drag&Drop-funkció a sávok Playlistához adásához
WAV, MP3, FLAC, WMA és Ogg Vorbis fájlok támogatása
A CD-írás sebessége és kibõvített opciók automatikusan beállíthatók
A szoftver több, mint 1,700 CD-, DVD- és Blu-ray írót támogat!
... és még sok más!
link
Ashampoo® BurnYa! AudioCD 2 (v2.60, 16.05.2006)
A legegyszerûbb megoldás Audio-CD-k írására.
Olyan egyszerû, hogy élvezni fogja.
Az Ashampoo BurnYa! AudioCD 2 - vel néhány egérkattintással normál audio-CD-ként CD-re írhatja kedvenc dalait. Ashampoo BurnYa! AudioCD 2 közvetlenül audio-CD-ként írja WAV, FLAC, WMA, MP3 és Ogg Vorbis fájljait, s ezek minden sztereo-készüléken, vagy CD-lejátszón megszólalnak. Több mint 1700 meghajtó támogatott.
Features
Drag&Drop-funkció a sávok Playlistához adásához
WAV, MP3, FLAC, WMA és Ogg Vorbis fájlok támogatása
A CD-írás sebessége és kibõvített opciók automatikusan beállíthatók
A szoftver több, mint 1,700 CD-, DVD- és Blu-ray írót támogat!
... és még sok más!
link
miért lenne dilettáns????????? P
Sztem tök profi megoldás
CUE splitter nemcsak flac albumot hanem ape-t wv-t is képes meglévõ cue alapján számokra bontani pillanatok alatt számok címeit is korrektûl kezeli
Sztem tök profi megoldás
CUE splitter nemcsak flac albumot hanem ape-t wv-t is képes meglévõ cue alapján számokra bontani pillanatok alatt számok címeit is korrektûl kezeli
#52720
Köszke!
Talán célszerübb, de nagyon dilettáns megoldás.
Egyébként a CUE splitter hogy mûködik? Egy FLAC file-t, albumot képes egy konvertálással file-okra, különálló számokra szedni?
Egyébként a CUE splitter hogy mûködik? Egy FLAC file-t, albumot képes egy konvertálással file-okra, különálló számokra szedni?
In Lak\'ech Ala K\'in
#52718
Szuper.Örök hálám.Nagyon szépen köszönöm!!!!
Én meg azt nem gondoltam, hogy képes valaki wav-ban tárolni mikor így sokkal célszerûbb. Sztem letöltött FLAC-eket tök hülyeség átkoncertálni wav-ba, kivéve ha valaki pl audio CD-t akar pl kocsiba írni.
Szerencsére egyre elterjedtebb, ha jól emléxem már egyes hordozhastó illetve asztali lejátszók is tudják.
Ugyanez a helyzet a wavpack-al aztse érdees wav-ba konvertálgatni, engem csak az zavar ha egyben van az egész album, de azt cue splitterrrel általában megoldom.
Szerencsére egyre elterjedtebb, ha jól emléxem már egyes hordozhastó illetve asztali lejátszók is tudják.
Ugyanez a helyzet a wavpack-al aztse érdees wav-ba konvertálgatni, engem csak az zavar ha egyben van az egész album, de azt cue splitterrrel általában megoldom.
A prémiumrol csak akkor tölthetsz ha regisztrálsz és fizetsz elötte <#felkialtas>#felkialtas>
In Lak\'ech Ala K\'in
A technikai hátterével tisztában vagyok és file megosztáshoz használni szerintem is jó, de nem gondoltam volna, hogy képes lesz valaki FLAC-ben tárolni a zenéit csak azért mert kevesebb helyet foglal.
In Lak\'ech Ala K\'in
#52713
Hali!
Csinál ilyet, és a free-re kattintottál, sztem. Ilyenkor bárki gépérõl nyugodtan tölthetsz.
Csinál ilyet, és a free-re kattintottál, sztem. Ilyenkor bárki gépérõl nyugodtan tölthetsz.
#52712
#52711
Én is így gondolom. Semmi adatot nem kért.
#52709
Figyu Breki, ha véletlenül nem a Free-re kattintottam, hanem mondjuk a premiumra, akkor kellett volna regisztrálni meg ilyesmi, ugye? Csak azért kérdezem, mert nem a saját gépemen töltöttem le, és nehogy fizetõs legyen a dolog.
#52708
Ja utána már nem töltöttem le.
#52706
Nekem még idõt sem számolt. Bejött a mirror aztán download. Ilyen még nekem nem volt.
igen van ilyen mostanában de azért az idõt számolja
és utánna újra beadja a macskákat egy idõ múlva
és utánna újra beadja a macskákat egy idõ múlva
#52704
Sziasztok!
Képzeljétek, ma reggel úgy töltöttem le a rapidshare-rõl, hogy nem kért semmiféle kódot. (remélem, hogy a free-re mentem és nem csesztem el)!
Nektek sem kér?
Képzeljétek, ma reggel úgy töltöttem le a rapidshare-rõl, hogy nem kért semmiféle kódot. (remélem, hogy a free-re mentem és nem csesztem el)!
Nektek sem kér?
mert kisebb, teljesen ingyenes, nagyon sokféle platform alatt elérhetõ és használható,könyebben kezelhetõ eredeti minõség minden lejátszó tudja szinte
FLAC - Free Losless Audio Codec. Mint az már a nevébõl is kitûnik, segítségével veszteségmentesen lehet az audio lemezeinket arhiválni a “szokásos” WAV formátumnál kisebb helyen. A mûködésére talán a legjobb hasonlat hogy ha egy BMP képet ZIP-pel tömörítünk, kisebb helyet fog elfoglalni de a minõsége nem változik, kicsomagolás után ugyanúgy és ugyanazt fogjak visszakapni. A FLAC tömörítés egy fontos pontban tér el a ZIP-es példától:
lejátszható.
pl így a I Love Disco Diamonds Collection-ból 7-8 felfér egy DVD-re
vagy pedig majdnem a teljes Alphaville discography ráfér egy DVD-re eredeti minõségben.
és feltölteni is egyszerûbb mivel a fele méret kb
FLAC - Free Losless Audio Codec. Mint az már a nevébõl is kitûnik, segítségével veszteségmentesen lehet az audio lemezeinket arhiválni a “szokásos” WAV formátumnál kisebb helyen. A mûködésére talán a legjobb hasonlat hogy ha egy BMP képet ZIP-pel tömörítünk, kisebb helyet fog elfoglalni de a minõsége nem változik, kicsomagolás után ugyanúgy és ugyanazt fogjak visszakapni. A FLAC tömörítés egy fontos pontban tér el a ZIP-es példától:
lejátszható.
pl így a I Love Disco Diamonds Collection-ból 7-8 felfér egy DVD-re
vagy pedig majdnem a teljes Alphaville discography ráfér egy DVD-re eredeti minõségben.
és feltölteni is egyszerûbb mivel a fele méret kb
#52702
Future Sense-people from nowhere Évek óta keresem,ha valaki feltenné megköszönném!!!!
Használja valaki a Lossy Format Restauration-t Ja-ban rajtam kívül?
DSP-vel sztem van amikor nagyon jól jön
DSP-vel sztem van amikor nagyon jól jön
Ooops... kimaradt néhány SONG! <#pardon1>#pardon1>
Fancy -
Angel Eyes
Lady O
My Emotional Way
When Guardian Angels Cry
és persze:
No Tears
WAV please! <#vigyor3>#vigyor3>
Fancy -
Angel Eyes
Lady O
My Emotional Way
When Guardian Angels Cry
és persze:
No Tears
WAV please! <#vigyor3>#vigyor3>
In Lak\'ech Ala K\'in
Szevasztok Tagok !
Szia Zsoltford !
Ha már így felajánlottad, akkor a lemezeid közül engem érdekel Joey B. Ellistõl a Go for it ! A többi megvan, legalábbis amelyik érdekel, de ez hiányzik .
Köszönettel !!
Meg, ha sok idõd van, feltolhatnád a Delegation-mixet is, én már csak ilyen funky-mániás vagyok .
<#worship>#worship><#worship>#worship><#integet2>#integet2>
Szia Zsoltford !
Ha már így felajánlottad, akkor a lemezeid közül engem érdekel Joey B. Ellistõl a Go for it ! A többi megvan, legalábbis amelyik érdekel, de ez hiányzik .
Köszönettel !!
Meg, ha sok idõd van, feltolhatnád a Delegation-mixet is, én már csak ilyen funky-mániás vagyok .
<#worship>#worship><#worship>#worship><#integet2>#integet2>
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Hello Zsoltford!
- Radiorama Chance to desire (7:55min., 1985)
- Radiorama Radiorama mega mix (11:10min., 1987)
- Sydney Youngblood Sit and wait (1989)
- London Boys London nights (8:22min./Instr., 1989)
- Joey B. Ellis Go for it! (3 versions, 1990)
- Snap-Power (5:42min., 1989)
- Snap-Oops up (3 versions, 1990)
Köszönöm!
- Radiorama Chance to desire (7:55min., 1985)
- Radiorama Radiorama mega mix (11:10min., 1987)
- Sydney Youngblood Sit and wait (1989)
- London Boys London nights (8:22min./Instr., 1989)
- Joey B. Ellis Go for it! (3 versions, 1990)
- Snap-Power (5:42min., 1989)
- Snap-Oops up (3 versions, 1990)
Köszönöm!
In Lak\'ech Ala K\'in
Hello!
Részemröl -Radiorama Radiorama mega mix (11:10min., 1987)érdekelne.<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Részemröl -Radiorama Radiorama mega mix (11:10min., 1987)érdekelne.<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
üdv kollégák, ha érdekel valakit valamelyik (vinyl),jelezze ahogy idõm engedi felteszem ( a mai postával érkeztek ):
-Snap!Power (5:42min., 1989)
-Snap!Cult of Snap (World Power Mix/Album/E-Versions,
1990)
-MC Miker G & Deejay Sven Celebration rap (1986)
-Sydney Youngblood Sit and wait (1989)
-Michael Jackson Black or white (US, 6 versions, 1991, ltd.
edition)
-London Boys London nights (8:22min./Instr., 1989)
-Snap!Oops up (3 versions, 1990)
-Blue System Testamente d'amelia (5:17min., 1991)
-Joey B. Ellis Go for it! (3 versions, 1990)
-Soul II Soul Back to life (US, 5 versions, 1989)
-Radiorama Chance to desire (7:55min., 1985)
-Delegation Mix (#zyx6252, feat. Ricky Bailey)
-Steve Rhodes I want your sex-Remix 1990 (George Michael-cover
version)
-MC Miker G & Deejay Sven Holiday rap
-Soul II Soul Get a life (Club, 1989)
-Dead or Alive My heart goes bang (get me to the doctor; UK, 1985)
-Twenty 4 Seven I can't stand it (UK Remix for DMC, 9:35min., feat.
Captain Hollywood)
-Sydney Youngblood If only I could (Ext., plus 'Ain't no sunshine
', 'Congratulations Punchline Mix]')
-C & C Music Factory Gonna make you sweat (3 versions, 1990, feat.
Freedom Williams)
-Radiorama Radiorama mega mix (11:10min., 1987)
-Snap!Power (5:42min., 1989)
-Snap!Cult of Snap (World Power Mix/Album/E-Versions,
1990)
-MC Miker G & Deejay Sven Celebration rap (1986)
-Sydney Youngblood Sit and wait (1989)
-Michael Jackson Black or white (US, 6 versions, 1991, ltd.
edition)
-London Boys London nights (8:22min./Instr., 1989)
-Snap!Oops up (3 versions, 1990)
-Blue System Testamente d'amelia (5:17min., 1991)
-Joey B. Ellis Go for it! (3 versions, 1990)
-Soul II Soul Back to life (US, 5 versions, 1989)
-Radiorama Chance to desire (7:55min., 1985)
-Delegation Mix (#zyx6252, feat. Ricky Bailey)
-Steve Rhodes I want your sex-Remix 1990 (George Michael-cover
version)
-MC Miker G & Deejay Sven Holiday rap
-Soul II Soul Get a life (Club, 1989)
-Dead or Alive My heart goes bang (get me to the doctor; UK, 1985)
-Twenty 4 Seven I can't stand it (UK Remix for DMC, 9:35min., feat.
Captain Hollywood)
-Sydney Youngblood If only I could (Ext., plus 'Ain't no sunshine
-C & C Music Factory Gonna make you sweat (3 versions, 1990, feat.
Freedom Williams)
-Radiorama Radiorama mega mix (11:10min., 1987)
#52690
A macskáknak nem kötelezõ, hogy üljenek. A lényeg az, hogy a 4 macskát meg kell kapni- pl. mikroszkoppal.
#52689
Akinek birtokában van a The Twins: Ballet Dancer (Latino-Mix) (CD, Maxi)ról származó Ballet Dancer (Latino-Radio-Mix) (3:46) verziója valamint a Deep Within My Heart (Vinyl, Maxi) B oldali Talk To Me (5:01) száma kérem ossza meg velem is. Köszönöm
Szép napot !
Keresem a Most Wanted sorozatból a 119 és 120-as részt, ha valaki tud segíteni annak nagyon örölnék.
Elõre is köszönöm
Keresem a Most Wanted sorozatból a 119 és 120-as részt, ha valaki tud segíteni annak nagyon örölnék.
Elõre is köszönöm
Szia !
Mivel még senki sem reagált Canton-os kérésedre,feltettem amit én találtam.
Canton<#wave>#wave>
Mivel még senki sem reagált Canton-os kérésedre,feltettem amit én találtam.
Canton<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
