A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szevasztok Tagok !
Szia Breki!
Alaposan felkészültél a flacból, gratula hozzá!
Sajnos én is kénytelen vagyok idõnként kódolgatni, fõleg mert az mp4 lejátszóm csak avit olvas, de, nem szeretem, ennyi!
Inkább foglaljon a zene több helyet, van böven. Alapból asztali készülékeket használok,fõleg vinylt hallgatok, ahol ilyen problémák eleve nincsenek, mert analóg az egész !
Szia Breki!
Alaposan felkészültél a flacból, gratula hozzá!
Sajnos én is kénytelen vagyok idõnként kódolgatni, fõleg mert az mp4 lejátszóm csak avit olvas, de, nem szeretem, ennyi!
Inkább foglaljon a zene több helyet, van böven. Alapból asztali készülékeket használok,fõleg vinylt hallgatok, ahol ilyen problémák eleve nincsenek, mert analóg az egész !
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Látom megcsináltad mára a házifeladatot Breki! <#nevetes1>#nevetes1>
Nem mondom, hogy nem igaz amit irsz, de nekem és néhányunknak idegen ez a kódolgatás, felesleges munkának tartjuk és nem is bizunk benne. Ennyi az egész.
Úgy vélem én jó ideig még a kódolatlan PCM-nél maradok.
Amúgy ne feledd; a valamit - valamiért elv mindig állja a helyét. Kiváncsi vagyok mikor derül majd ki a csodakódolás hátránya mert eddig csupán elönyökröl hallottunk <#felkialtas>#felkialtas>
Nem mondom, hogy nem igaz amit irsz, de nekem és néhányunknak idegen ez a kódolgatás, felesleges munkának tartjuk és nem is bizunk benne. Ennyi az egész.
Úgy vélem én jó ideig még a kódolatlan PCM-nél maradok.
Amúgy ne feledd; a valamit - valamiért elv mindig állja a helyét. Kiváncsi vagyok mikor derül majd ki a csodakódolás hátránya mert eddig csupán elönyökröl hallottunk <#felkialtas>#felkialtas>
In Lak\'ech Ala K\'in
#52781
Biztos volt már, de nekem új, hogy ismét megy ez a fórum:
http://italo-disco.niceboard.com/index.htm
Jó kalandozást, Dj-k eddeg kiadatlan legfrissebb mixei (Spacemouse, stb)
http://italo-disco.niceboard.com/index.htm
Jó kalandozást, Dj-k eddeg kiadatlan legfrissebb mixei (Spacemouse, stb)
A FLAC-et (Free Lossless Audio Codec, magyarul „Szabad, veszteségmentes audiokodek”😉 az MP3-hoz hasonlóan hanganyagok tömörítésére használják, de azzal ellentétben a FLAC-kel való tömörítés veszteségmentes, tehát tömörítés közben a hanganyag egyáltalán nem veszít a minõségébõl. A FLAC hanganyagok tömörítésére az általános célú tömörítõknél (pl. ZIP, gzip) jóval hatékonyabb: a tömörítetlen hangfájlokhoz képest akár 30-50%-os méretcsökkenés is elérhetõ vele, míg pl. ZIP-pel legfeljebb 10-20%.
Fõbb jellemzõk:
PCM kódolás
beépített 16 bites CRC
2 csatornás (44.1kHz)
metadata támogatás
A Vorbis OGG formátumot támogató lejátszók is tudják dekódolni
A FLAC szabadon elérhetõ, és támogatott a legtöbb operációs rendszeren, beleértve a Windows-t, a „Unix”-ot (Linux, *BSD, Solaris, OS X, IRIX), BeOS-t, OS/2-t, és az Amiga-t.
Fõbb jellemzõk:
PCM kódolás
beépített 16 bites CRC
2 csatornás (44.1kHz)
metadata támogatás
A Vorbis OGG formátumot támogató lejátszók is tudják dekódolni
A FLAC szabadon elérhetõ, és támogatott a legtöbb operációs rendszeren, beleértve a Windows-t, a „Unix”-ot (Linux, *BSD, Solaris, OS X, IRIX), BeOS-t, OS/2-t, és az Amiga-t.
Free Lossless Audio Codec (FLAC) – Talán a legnépszerûbb veszteségmentes tömörítésû audio-formátum. Ingyenes és már néhány hordozható eszköz is támogatja lejátszását. A sávszélesség vagy tárterület csökkenése ellenére nem áldozza fel az eredeti hanganyag integritását. 2:1-es tömörítést használ, (azaz eredeti fájlméretet 40-50%-ra csökkenti) mindennapos használatra ideális. Kiterjesztése rövidítésével azonos. (.flac) A FLAC csak fixpontos mintavételezést támogat, lebegõpontost nem. Ezáltal a hibák csökkentése és a bitre pontos reprodukálás garantálva van. Bármilyen PCM bit felbontást támogat 4-tõl 32 bitig, minden mintavételezést 1 Hz-tõl 1,048,570 Hz-ig 1 Hz-es lépésekben. 1-tõl 8-ig akármennyi hangcsatorna szóba jöhet, a csatornák csoportosíthatóak (pl.: sztereó, 5.1 surround), ezáltal is növelhetõ a tömörítés, csökkenthetõ a fájlméret. Tartalmaz CRC-t, azaz hibaellenõrzõ rutint is. Meglátásom szerint a lemezszabvány megteremtésére nem törekvõ veszteségmentes tömörítésû audio-kodekek (és fájlok) közül ennek van a legtöbb esélye arra, hogy legyûrje támogatottságban a többi fájlt a kisméretû, hordozható audio-eszközök piacán. Ehhez persze az is kell, hogy még több ilyen eszköz lejátssza majd, s ezek egyre olcsóbbak legyenek és nõjön a tárkapacitásuk. Mindenképp nagy esélyes lesz. Nem szabad elfelejteni, hogy a tömörítetlen wav-val azonos idõ alatt készíthetõ el egy flac-fájl, de csak feleakkora a fájlmérete és nem túlzottan nagy a hardverigénye.
Veszteségmentesség audio lemezeknél
FLAC: Free Lossless Audio Codec. Ebbõl az angol kifejezésbõl a "lossless" szó a legfontosabb. Azt jelenti: veszteségmentes! Egy olyan tömörítési eljárást dolgoztak ki, melynek eredményeképpen tömörítve lesznek az audio CD lemezek, viszont nem lesz semmiféle veszteség. Miért jó ez, hiszen a ZIP és egyéb más tömörítõket is segítségül hívhatnánk! Igen, ez így is van. A ZIP tömörítéssel ezeket az információkat 10-15%-kal tudnánk csökkenteni. A FLAC lényege, hogy ennél nagyobb mértékû tömörítést ígér. A tömörítés elérheti a 30-50%-kot is! Ez viszont pont elég ahhoz, hogy nagy sikert arassanak ezek az állományok az interneten, elõszeretettel alkalmazzák is a különféle filecserélõ programok.
Mit érdemes a FLAC-ról tudni?
Ingyenesen elérhetõ a fejlesztésnek köszönhetõen, többplatformos, így akár Windows, Linux stb. rendszereken is használható. A FLAC állományok tömörített voltukban is lejátszhatóak megfelelõ program segítségével. Az MP3-hoz képest nagyobb fileméreteket kapunk, de ezért cserébe az eredeti minõséget kapjuk meg! Ha archiválni szeretnénk régi lemezeinket, és nem akarjuk egyenként mindet kiírni CD lemezre, akkor átrakva FLAC-ba könnyedén megírhatjuk egy DVD lemezre, melynek kapacitása kb. 7 CD kapacitásával egyezik meg.
FLAC: Free Lossless Audio Codec. Ebbõl az angol kifejezésbõl a "lossless" szó a legfontosabb. Azt jelenti: veszteségmentes! Egy olyan tömörítési eljárást dolgoztak ki, melynek eredményeképpen tömörítve lesznek az audio CD lemezek, viszont nem lesz semmiféle veszteség. Miért jó ez, hiszen a ZIP és egyéb más tömörítõket is segítségül hívhatnánk! Igen, ez így is van. A ZIP tömörítéssel ezeket az információkat 10-15%-kal tudnánk csökkenteni. A FLAC lényege, hogy ennél nagyobb mértékû tömörítést ígér. A tömörítés elérheti a 30-50%-kot is! Ez viszont pont elég ahhoz, hogy nagy sikert arassanak ezek az állományok az interneten, elõszeretettel alkalmazzák is a különféle filecserélõ programok.
Mit érdemes a FLAC-ról tudni?
Ingyenesen elérhetõ a fejlesztésnek köszönhetõen, többplatformos, így akár Windows, Linux stb. rendszereken is használható. A FLAC állományok tömörített voltukban is lejátszhatóak megfelelõ program segítségével. Az MP3-hoz képest nagyobb fileméreteket kapunk, de ezért cserébe az eredeti minõséget kapjuk meg! Ha archiválni szeretnénk régi lemezeinket, és nem akarjuk egyenként mindet kiírni CD lemezre, akkor átrakva FLAC-ba könnyedén megírhatjuk egy DVD lemezre, melynek kapacitása kb. 7 CD kapacitásával egyezik meg.
Kértem,megkaptam.<#nevetes1>#nevetes1><#worship>#worship>
Thank you!
Thank you!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Köszi szépen !
Bár nem én kerestem,de nagyon szeretem ezt a zenét.<#wave>#wave>
Bár nem én kerestem,de nagyon szeretem ezt a zenét.<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Hali!
közel 200gigát töltök lefelé négy napja.még öt napig él az elõfizetésem,utánna orvosoljuk a problémát.
közel 200gigát töltök lefelé négy napja.még öt napig él az elõfizetésem,utánna orvosoljuk a problémát.
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Nem vagyok szakember ebben a témában, nem is akarok róla éppen ezért vitába szállni Veled, de az azért aggasztana, hogy miféle csodaeljárással lehet a kevesebb kbit/sec-bõl többet elõállítani ?
Az eredeti jelfolyam 1400 kbit/sec körül van, azt hiszem, minden tömörítés ennél jóval kevesebb . Hiszen ez vele a cél. Tehát, ha a tömörített verziót cd-formátumba konvertálom, miböl lesz a jeltöbbletem?
Mondjuk 320 kbit/secbõl mi révén lesz 1411 kbit/sec ? Megmondom, hogy mibõl lesz, zajból! Ennyi és nem több a bajom a tömörítõprogramokkal.
Márpedig a High Fidelity kb. azt jelenti, hogy valósághû visszaadása a zenének. Legalábbis ebben az esetben.
Az eredeti jelfolyam 1400 kbit/sec körül van, azt hiszem, minden tömörítés ennél jóval kevesebb . Hiszen ez vele a cél. Tehát, ha a tömörített verziót cd-formátumba konvertálom, miböl lesz a jeltöbbletem?
Mondjuk 320 kbit/secbõl mi révén lesz 1411 kbit/sec ? Megmondom, hogy mibõl lesz, zajból! Ennyi és nem több a bajom a tömörítõprogramokkal.
Márpedig a High Fidelity kb. azt jelenti, hogy valósághû visszaadása a zenének. Legalábbis ebben az esetben.
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Miért szomórítasz minket mp3 LP-vel cimbora? <#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1>
In Lak\'ech Ala K\'in
Szewasztok!
Szewa Zsoltford! Köszönjük a bakelitokat! Nem tudom volt-e már a fórumon,de nem volt kedvem keresgélni: Michael Cretu - Samurai
igaz,csak 320-as mert nem volt idõm kivárni mire felcsorog közel 100mega.
Itt nyomni!
Szewa Zsoltford! Köszönjük a bakelitokat! Nem tudom volt-e már a fórumon,de nem volt kedvem keresgélni: Michael Cretu - Samurai
igaz,csak 320-as mert nem volt idõm kivárni mire felcsorog közel 100mega.
Itt nyomni!
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Akkor olvasd már el azt is, hogy ez a tömörítés nem okoz minõségromlást.
És akár winampal vagy frontendel pillanatok alatt visszanyerhetõ az eredetivel megeggyezõ forrás.
És akár winampal vagy frontendel pillanatok alatt visszanyerhetõ az eredetivel megeggyezõ forrás.
Szevasztok Tagok!
Elolvasván a mai napi termést az a véleményem a mindenféle tömörítésekrõl, ami Wescone-é is, aki minõséget akar, az nem használ semmiféle tömörítést és pont !
Biztos vagyok benne, hogy az audiofil cégek: Cyrus; Integra Research;
Musical fidelity; Roksan; Micromega; Meridian stb. sosem fognak olyan cd-játszót gyártani, ami mást is olvas, mint PCM-et. (Pulse coded modulation)
Elolvasván a mai napi termést az a véleményem a mindenféle tömörítésekrõl, ami Wescone-é is, aki minõséget akar, az nem használ semmiféle tömörítést és pont !
Biztos vagyok benne, hogy az audiofil cégek: Cyrus; Integra Research;
Musical fidelity; Roksan; Micromega; Meridian stb. sosem fognak olyan cd-játszót gyártani, ami mást is olvas, mint PCM-et. (Pulse coded modulation)
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Ha már ennyire benne vagytok a programok linkelésében😊, (mondjuk ez off),nem tudja valaki, honnan tudnék az XPC TOOLS nevû programhoz regisztrációs kulcsot szerezni?
Kösz
Kösz
What about the forests?
köszi, nem nekem kell
de bogi biztos örül neki <#wave>#wave><#eljen>#eljen><#worship>#worship>
de bogi biztos örül neki <#wave>#wave><#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Ez így van de asztalinál is fõleg az Ape-s a gubanc nem a Flac, inkább a
hordozható kütyük tudják ezeket
Engem ilyen szempontból nem annyira érdekel mert nem hallgatok asztalin zenét deha vki ilyet keres célszerû itt ezt elolvasni
http://forum.hwsw.hu/index.php?s=335c3a70c925755345992ba3cde36187&showtopic=112351&st=60
Igen a cue splittert te ajánlottad utólagos köszönet érte jónéhány dvd-t írtam már ki igy
hordozható kütyük tudják ezeket
Engem ilyen szempontból nem annyira érdekel mert nem hallgatok asztalin zenét deha vki ilyet keres célszerû itt ezt elolvasni
http://forum.hwsw.hu/index.php?s=335c3a70c925755345992ba3cde36187&showtopic=112351&st=60
Igen a cue splittert te ajánlottad utólagos köszönet érte jónéhány dvd-t írtam már ki igy
Amúgy hadd magyarázzam el, hogy miért tartom dilettáns megoldásnak ezt a mindenfelé való kódolgatást.
Annak idején létezett a CD (PCM) és semmi más. A CD lejátszók fejlõdése látványosan mindössze a 4 DAC - 8 DAC és a többi-böl állt ami a minõséget mutatta, eredményezte.
Késõbb kezdtek megjelenni a mindenféle névtelen, fos készülékek amelyek nem rendelkeztek valami jó hangminõséggel, viszont lejátszottak mindenféle kódolást. A neves cégek igy ahoz, hogy versenyképesek maradjanak kénytelenek voltak a mindenféle kódolás lejátszásának lehetõségére összpontosítani ami persze minden tekintetben a minõség róvására ment.
Azóta az ágazat két részre szakadt és rengeteg cég sülyedt a korábbi szinvonala alá. Az olcsóbb, gyengébb hang- és egyéb minõségü kategóriára, meg a High-end-re amely nem használ semmiféle kódolást csak kimondottam a PCM-et viszont a hangminõségre korlátozta a fejlesztést. Hála a jó istennek, van még ilyen.
Természetesen a software-k világában is zajlik a fejlõdés és ezt a vonalat követnie kell a komolyabb software gyártó cégeknek is mert célja, hogy minél többen vegyék a termékeit. Ezért van az, hogy mindenféle kódolási lehetõséget betesznek elöbb-utóbb a komolyabb software-ekbe is.
Ha majd a High-end készülékek is olvasni fogják a FLAC file-okat akkor fog nekem is megváltozni a roluk alkotott véleményem.
Annak idején létezett a CD (PCM) és semmi más. A CD lejátszók fejlõdése látványosan mindössze a 4 DAC - 8 DAC és a többi-böl állt ami a minõséget mutatta, eredményezte.
Késõbb kezdtek megjelenni a mindenféle névtelen, fos készülékek amelyek nem rendelkeztek valami jó hangminõséggel, viszont lejátszottak mindenféle kódolást. A neves cégek igy ahoz, hogy versenyképesek maradjanak kénytelenek voltak a mindenféle kódolás lejátszásának lehetõségére összpontosítani ami persze minden tekintetben a minõség róvására ment.
Azóta az ágazat két részre szakadt és rengeteg cég sülyedt a korábbi szinvonala alá. Az olcsóbb, gyengébb hang- és egyéb minõségü kategóriára, meg a High-end-re amely nem használ semmiféle kódolást csak kimondottam a PCM-et viszont a hangminõségre korlátozta a fejlesztést. Hála a jó istennek, van még ilyen.
Természetesen a software-k világában is zajlik a fejlõdés és ezt a vonalat követnie kell a komolyabb software gyártó cégeknek is mert célja, hogy minél többen vegyék a termékeit. Ezért van az, hogy mindenféle kódolási lehetõséget betesznek elöbb-utóbb a komolyabb software-ekbe is.
Ha majd a High-end készülékek is olvasni fogják a FLAC file-okat akkor fog nekem is megváltozni a roluk alkotott véleményem.
In Lak\'ech Ala K\'in
#52756
Sziasztok!
Errõé aztán érdemes vitázni!
Mindenki úgy tárolja, olyan formátumban szerkeszti, konvertálja le s fel a zenéit, ahogyan neki tetszik.
Sztem nem túl sok asztali cd játszó játsza le a FLAC, APE, s egyéb formátumot. Talán a DVD játékosok közül több, de sztem ez sem általános.
Cd-t és DVD-t bizonyos forrásikból 25 db + slim tok/2000 Ft-ért be lehet szerezni. Amikor én az audio-dvd létrehozásával veszõdtem, többen felvetették - jogosan - a kompatibilitást.
A CUE splitter jó, egyszer én is ajánlott, kilinkeltem.
Errõé aztán érdemes vitázni!
Mindenki úgy tárolja, olyan formátumban szerkeszti, konvertálja le s fel a zenéit, ahogyan neki tetszik.
Sztem nem túl sok asztali cd játszó játsza le a FLAC, APE, s egyéb formátumot. Talán a DVD játékosok közül több, de sztem ez sem általános.
Cd-t és DVD-t bizonyos forrásikból 25 db + slim tok/2000 Ft-ért be lehet szerezni. Amikor én az audio-dvd létrehozásával veszõdtem, többen felvetették - jogosan - a kompatibilitást.
A CUE splitter jó, egyszer én is ajánlott, kilinkeltem.
Szia Cimbi!
Itt a segítség:
Ashampoo (AIO) 2008 by Craph
Ashampoo AntiSpyWare 2.01
Ashampoo AntiVirus 1.5
Ashampoo Burning Studio 7.21
Ashampoo ClipFinder 1.3.2
dvd themepack1.1
Ashampoo FireWall FREE 1.20.0
Ashampoo FireWall Pro 1.14
Ashampoo Internet Accelerator 2
Ashampoo IP Spam Blocker
Ashampoo Magical Security 2.01
Ashampoo Magical UnInstall 2.8.2.0
Ashampoo Magical Defrag 2.2.0.0
Ashampoo Magical Optimizer 1.2
Ashampoo Snap 2.3.0.0
Ashampoo Mail Virus Blocker 2.1.13
Ashampoo Media Player 2.2.01
Ashampoo Movie Shrink & Burn 3.02
Ashampoo MP3 Audio Center 1.7
Ashampoo MP3 Studio Deluxe 2.1.13
Ashampoo Music Studio 3
Destination Folder
Ashampoo Music Studio 3.3
Ashampoo Office 2008 for Windows
Ashampoo Photo Optimizer 1.20
Ashampoo Photo Commander 6.00
Ashampoo PowerUp 3.10
Ashampoo PowerUp xp 2.1
Ashampoo Security Pack 2
Ashampoo SeeYa! 2.2.0
Ashampoo StartUp Tuner 2.00
Ashampoo Utilities 1.3
Ashampoo WinOptimizer 4.41
AIO Part 1
AIO Part 2
AIO Part 3
Rar pass: www.2baksa.net
Itt a segítség:
Ashampoo (AIO) 2008 by Craph
Ashampoo AntiSpyWare 2.01
Ashampoo AntiVirus 1.5
Ashampoo Burning Studio 7.21
Ashampoo ClipFinder 1.3.2
dvd themepack1.1
Ashampoo FireWall FREE 1.20.0
Ashampoo FireWall Pro 1.14
Ashampoo Internet Accelerator 2
Ashampoo IP Spam Blocker
Ashampoo Magical Security 2.01
Ashampoo Magical UnInstall 2.8.2.0
Ashampoo Magical Defrag 2.2.0.0
Ashampoo Magical Optimizer 1.2
Ashampoo Snap 2.3.0.0
Ashampoo Mail Virus Blocker 2.1.13
Ashampoo Media Player 2.2.01
Ashampoo Movie Shrink & Burn 3.02
Ashampoo MP3 Audio Center 1.7
Ashampoo MP3 Studio Deluxe 2.1.13
Ashampoo Music Studio 3
Destination Folder
Ashampoo Music Studio 3.3
Ashampoo Office 2008 for Windows
Ashampoo Photo Optimizer 1.20
Ashampoo Photo Commander 6.00
Ashampoo PowerUp 3.10
Ashampoo PowerUp xp 2.1
Ashampoo Security Pack 2
Ashampoo SeeYa! 2.2.0
Ashampoo StartUp Tuner 2.00
Ashampoo Utilities 1.3
Ashampoo WinOptimizer 4.41
AIO Part 1
AIO Part 2
AIO Part 3
Rar pass: www.2baksa.net
Azt kétlem, hogy saját képet raktál volna fel, de ha mégis akkor annyira sem értesz hozzá, hogy legalább a vezérlõpultot megjelenítsd normálisan.
Arrol már nem is beszélek, hogy az általad felrakott képek közül kettõ hagyományos Windows megjelenítéssel lett készítve egy meg modern megjelenítéssel. Hogy lehetséges ez? <#crazya>#crazya>
Arrol már nem is beszélek, hogy az általad felrakott képek közül kettõ hagyományos Windows megjelenítéssel lett készítve egy meg modern megjelenítéssel. Hogy lehetséges ez? <#crazya>#crazya>
In Lak\'ech Ala K\'in
Utánnanézek, de tudtommal a nero is tudja ezt vmilyen puginnal (viszont errõl csak olvastam magam nem használom)
Igazából nekem nincs nagyon olyan igényem hogy audio cd-t írjak ki ezekbõl
De megnézem mit tehetek.
Igazából nekem nincs nagyon olyan igényem hogy audio cd-t írjak ki ezekbõl
De megnézem mit tehetek.
mivel ugye saját általam készített képet raktam fel ugye erre most nem kell válaszolni
amiket írtál mint tényekkel cáfolva lettek, de mindig újabb kifogásokat keresel ahelyett, hogy beismernéd, hogy tévedtél
és nem kellett semmit se aktiválni
a program fel van telepítve de õszinténszólva eszembe se jutott flac file-kat editálni vele
ha ettõl dilettáns vagyok hát legyen P
amiket írtál mint tényekkel cáfolva lettek, de mindig újabb kifogásokat keresel ahelyett, hogy beismernéd, hogy tévedtél
és nem kellett semmit se aktiválni
a program fel van telepítve de õszinténszólva eszembe se jutott flac file-kat editálni vele
ha ettõl dilettáns vagyok hát legyen P
Ez a program érdekes lehet több felhasználónak is!
Tényleg ötletes, hogy nem kell tökölni vele, hanem egybõl audio cd-t ír szinte bármilyen formátumból.
Úgy emlékszem sokan kerestek valami hasonló megoldást.
Ha esetleg találkozol egy nem 30 napos próbaverzióval, akkor légyszi dobd már fel, engem is érdekelne!! Köszi.<#wave>#wave>
Tényleg ötletes, hogy nem kell tökölni vele, hanem egybõl audio cd-t ír szinte bármilyen formátumból.
Úgy emlékszem sokan kerestek valami hasonló megoldást.
Ha esetleg találkozol egy nem 30 napos próbaverzióval, akkor légyszi dobd már fel, engem is érdekelne!! Köszi.<#wave>#wave>
Benne van de a software telepítésével nem indul automatikusan hanem külön aktiválni kell (activation key) mint ahogy az mp3 plug-in-t is. Tartalmazza a software de külön modulként.
Használod te egyáltalán a SoundForge-t vagy csak hirböl és képekröl ismered?
Használod te egyáltalán a SoundForge-t vagy csak hirböl és képekröl ismered?
In Lak\'ech Ala K\'in
<#falbav>#falbav>
1. 9c verziórol van szó, ami ugye nem tegnap jött ki
2. A plugin beépülõ modult jelent
És ez esetben a szövegkörnyezettel együtt nézve
Ezt jelenti pontosan, hogy,
A FLAC fájlformátumbeépülõ modult hozzáadták hogy lehessen a FLAC fájlokat megnyitni és menteni.
Tehát nem külön plugin hanem a teljes verzió tartalmazza ezt a modult
simán feltelepítve alkalmas flac file-k kezelésére.
3. Ebben az esetben nem én nem fordítottam pontosan......
1. 9c verziórol van szó, ami ugye nem tegnap jött ki
2. A plugin beépülõ modult jelent
És ez esetben a szövegkörnyezettel együtt nézve
Ezt jelenti pontosan, hogy,
A FLAC fájlformátumbeépülõ modult hozzáadták hogy lehessen a FLAC fájlokat megnyitni és menteni.
Tehát nem külön plugin hanem a teljes verzió tartalmazza ezt a modult
simán feltelepítve alkalmas flac file-k kezelésére.
3. Ebben az esetben nem én nem fordítottam pontosan......
Még egyszer mondom, de a képen meg is nézheted, hogy a 9-es nem támogatja a FLAC-et sem az APE-t. Legalábbis a 9.0a verzió nem.
"The FLAC file format plug-in has been added to allow you to open and save FLAC files."
Egyébként ez azt jelenti, hogy plug-in-rol van szó. Te irtad, vagyis a hivatalos oldal.
Miért hozol fel példaként angol szöveget ha nem tudsz angolul?
"The FLAC file format plug-in has been added to allow you to open and save FLAC files."
Egyébként ez azt jelenti, hogy plug-in-rol van szó. Te irtad, vagyis a hivatalos oldal.
Miért hozol fel példaként angol szöveget ha nem tudsz angolul?
In Lak\'ech Ala K\'in
olvasd már el amit kilinkeltem
ez a hivatalos oldal és arról tájékoztat, hogy mi az új benne
tehát szó sincs külön pluginról
ez a hivatalos oldal és arról tájékoztat, hogy mi az új benne
tehát szó sincs külön pluginról

