A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://data.hu/get/220342/Fancy-Spy_In_The_Night.wav.html
http://data.hu/get/220374/Fancy-Moscow_Is_Calling.wav.html
a no tears-et most nem találtam meg,közben a rapid kétszer is kivágott,ezért a datara ment..
What about the forests?
Kellene 3 szám wav-ban ha lehetséges:
Fancy -
Spy In The Night
Moscow Is Calling
No Tears
Köszönöm!
In Lak\'ech Ala K\'in
Lecsekkeltem.
Segitettel!<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én külön csókoltatom azt,
aki ezt a macskás baromságot kitalálta a Rapidon.<#boxer>#boxer>
Nem elég hogy direkt elmosódottak a karakterek,és néha alig lehet kivenni hogy az most O betü, Nulla , de akár még lehet D is,de még van hogy a macska is olyan kivehetetlen hogy többször szívok miatta.
Persze tudom.Dolgozzunk meg egy kicsit a letöltésért.<#nevetes1>#nevetes1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
44k-s cda filok vannak rajta csoda lenne ha lejátszaná.
Ott vmi gubanc van az írással, esetleg próbáld meg a néro-t leszedni és újra felrakni, vagy más író progival kipróbálni
"newromanticrules"
In Lak\'ech Ala K\'in
In Lak\'ech Ala K\'in
http://rainy-80smusic.blogspot.com/
Ha volt már, akkor nemszótam 😊)
Ha valakinek nem sikerült kicsomagolni ne keresse tovább a hiba okát! <#nezze>#nezze>
In Lak\'ech Ala K\'in
Én kerestem a Further Listening -et FLAC-ban
nem tudom, hogy ki kereste és a hozzászólást sem találom...jelezze...
Jelen pillanatban nálam "The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun!"
Úgyhogy hajrá!!!<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
persze, hogy megint kötekszel, nem lealázást, hanem segítséget kértem, de ahhoz sem kell kimagasLÓ IQ, hogy egyel feljebb olvass, s meglásd rájöttem.
S ha a kettõ hozzászólás idõkülönbségét veszed, még rekacióidõ is számít6ó.
Persze mindeféle kimagasLÓ IQ nélkül.
thx
r
PS: nem kötexem
http://rapidshare.com/files/109039261/P.Lion_-_Happy_Children__vinyl_.rar
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
TAYLOR DAYNE - TELL IT TO MY HEART ( HOUSE OF HEARTS MIX )
wav vinyl-rõl , vigyázat pattog<#nevetes1>#nevetes1>(8.57)
Mindent...
Én azért inkébb azt ajánlanám, hogy akinek a hangkértyáján van audio bemenet, az otthon található legfabadosabb decket használja digizlsre, ne ezt! Még jobb, ha azt, amivel felvette.
Teljeskörûen használható autoreverz kazetta-deck PC-be építéshez. A kazetták lejátszása éppúgy lehetséges, mint a zene felvétele az Ön forrásairól (Media player stb...). Jól használható a régi kazetta gyûjtemény digitalizálására és CD-re égetésére is. A vezérlés történhet szoftverrel vagy kezelõgombokkal. A digitalizálás és lejátszás a hangkártya Line-In/Line-Out csatlakozóján át lehetséges; csak össze kell kötni a mellékelt slot-lemezt és a hangkártyát a szállított kábellel.
Mûszaki adatok
Csatlakozók: 3 x 3,5 mm jack hüvely (sztereo), soros 9pól. D-szub (vezérlés).
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Boldog Szülinapot!
és hogy ne csak szavak legyenek,mindjárl elõkotrom P.Lion - Happy Children fekete korongját és feldobom valamelyik verzsönt róla.De csak 21-óra körül tudom prezentálni,mert töltök lefelé.
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
a emu1820m-es hangkártya szar lenne? igaz én csak hobby szinten digizek, ha van kedvem, de semmi kedvem ennél drágább hangkártyát beletolni a gépbe.
a asszony már igy is a tkm-et morzsolgatja a pc buziságom végett <#vigyor2>#vigyor2>
az SF-hoz egyébként szerinted milyen kártya lenne jó,most azért kiváncsi vagyok?
konfigot újra kiteszem az aláírásomba,bár eddig a hardveres és a szoftveres fórumok miatt volt kint...
What about the forests?
Az ülõ macskás karekterek a cód részei...
(hát persze, megint kötekszem <#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2>)
(Vagy én szedek béres vitamint...<#mf1>#mf1>)
Szép napot mindenkinek!
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Csupán javaslat:
Ha SF-ot használsz, használj jobb hangkártyát. Ha alaplapi a cucc, akkor biztosan tiltható, és bedobható egy normális "zenész" alap kártya. Két elõnye is van. Egyrészt nem a gép processzora oldja meg a feladatok egy részét, hiszen hardware-ben is megvan, illetve, sokkal szebb eredmények érhetõk el végeredmény képpen...
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Miközben takarítom a gépem agyát, elõkerülnek régen elfelejtett, érdekes dolgok. Most például találtam ezt a dalocskát, amit kb. 2 éve kaptam vmelyik kollégától, amikor a 80-as évek zenéit gyûjtö Tagok még mind itt nyomultak az sg-n.
Megosztom Veletek, én annyira nem rajongok a space zenéért, de ez mindenképpen figyelemreméltó.
Marco Rochowskí - Flight of the dragon
320; 6:25
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
What about the forests?
a-ha:manhattan skyline
the sun always shine on tv
cry wolf
the living daylights
i've be losing you
the blood that moves the body
you are the one
stay on these roads
take on me
train of thought
hunting high and low
duran duran:the reflex
is the something i should know?
rio
hungry like the wolf
bryan adams-everything i do i do it for you
bee gees-you win again
king-love & pride
peter cetera-glory of love
gloria estefan and the miami sound machine:anything for you
49ers-touch me
the cars-drive
dj. milano feat. samantha fox-santa maria
foreigner-i want to know what love is
ezek vinylek, ha valakit érdekel valamelyik jelezze bedigizem...ahogy idõm engedi...
miután komjáthy györgy-nél meghalottam elõször az óta imádom!!!
Ezt az Alphaville koncertet letoltheted az I LOVE 80's weboldalrol Serkant baratunk jovoltabol.
Ez csak dvd rip, de ha erdekel jobb minosegben, nekem megvan a dvd-n...
... meg Twins koncert, Fancy koncert, Divine koncert, Falco...
Alphaville-Little.America Concert (Live In Salt Lake City-1999)DVD RIP
* Dream Machine (intro)
* Elevator
* A Victory Of Love
* In The Mood
* Sounds Like A Melody
* Inside Out
* The Jet Set
* Monkey In The Moon0
* Wishful Thinking
* Soul Messiah
* Jerusalem
* Astral Body
* Guardian Angel
* Dance With Me
* Forever Young
* New Horizons
* Flame
* Big In Japan
* Apollo
* Dance With Me (Ballad Version)
http://rapidshare.com/files/72208938/A_Ville.rar
már kutya is sétál a betûk között, s pottyant nekünk.....a macska közé...
a rapiddal mi a fax van? 8 karakter ad ki beütni 4 et lehet, az access kódnál, macska van minden karakteren , mégsem fogadja el. van 5let?
:
erre mit adnátok be?
üdv
r