A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Wescone
#52683
Thank you! <#worship>

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52682
Azokat a betüket (számokat) ird be amelyeken ülõ macskákat helyeztek el.

In Lak\'ech Ala K\'in

vorlon76
#52681
Sajna nekem továbra sem sikerül a Rapidról tölteni nincs anyi karakter amenyit kér.Ha tudtok segisetek légyszi !<#conf>

mflex
#52680
http://rapidshare.com/files/109836437/Fancy-Spy_In_The_Night.wav.html
http://data.hu/get/220342/Fancy-Spy_In_The_Night.wav.html
http://data.hu/get/220374/Fancy-Moscow_Is_Calling.wav.html

a no tears-et most nem találtam meg,közben a rapid kétszer is kivágott,ezért a datara ment..

What about the forests?

#52679
T.HONDA valóban jó ez az oldal,csak hogyan lehet regizni,mert a passworld alattit mindig visszadobja.köszi
#52678
Bocs az elõbb félre nyomtam. Igazából erre válaszoltam. Zsoltford-nak
#52677
Helló! Csak most" jártam " erre. Én kerestem jól jönne.
Wescone
#52676
Jó napot urak!
Kellene 3 szám wav-ban ha lehetséges:

Fancy -
Spy In The Night
Moscow Is Calling
No Tears

Köszönöm!

In Lak\'ech Ala K\'in

kaposi1
#52675
Koszi szepen!
Lecsekkeltem.
Segitettel!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#52674
A "kijátszó" programok miatt van,nekik is lépni kell.

What about the forests?

Breki33
#52673
keress meg privátban lehet, hogy tudok segíteni
kaposi1
#52672
Sziasztok !
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én külön csókoltatom azt,
aki ezt a macskás baromságot kitalálta a Rapidon.<#boxer>
Nem elég hogy direkt elmosódottak a karakterek,és néha alig lehet kivenni hogy az most O betü, Nulla , de akár még lehet D is,de még van hogy a macska is olyan kivehetetlen hogy többször szívok miatta.

Persze tudom.Dolgozzunk meg egy kicsit a letöltésért.<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Italo forever
#52671
Sziasztok!

Keresek Canton zenéket vagy albumot.
Köszi elõre is!

Breki33
#52670
bogi megtaláltam a CD-et

44k-s cda filok vannak rajta csoda lenne ha lejátszaná.

Ott vmi gubanc van az írással, esetleg próbáld meg a néro-t leszedni és újra felrakni, vagy más író progival kipróbálni
Wescone
#52669
<#felkialtas> Ahol nincs password ott az alábbit használni:

"newromanticrules"

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52668
<#felkialtas> Úgy vélem ide is érdemes benézni:

Bitráta: 128 - 320

In Lak\'ech Ala K\'in

#52667
Nemrég találtam ezt az oldalt. Minden 192-es, a pass a jobb oldalon:

http://rainy-80smusic.blogspot.com/

Ha volt már, akkor nemszótam 😊)
Wescone
#52666
Úgy vélem valaki tévedésböl 2x töltötte le a "Kraftwerk - The Man Machine part 2"-t és kihagyta a "part 3"-at.
Ha valakinek nem sikerült kicsomagolni ne keresse tovább a hiba okát! <#nezze>

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52665
Popper kereste a Pet Shop Boys remix-eket...<#nezze>

In Lak\'ech Ala K\'in

Breki33
#52664
Szerintem az nem itt volt. <#papakacsint>


Én kerestem a Further Listening -et FLAC-ban
zsoltford
#52663
üdv kollégák, nemrégiben valaki pet shop boys számokat,verziókat keresett, na most megtaláltam...a lemezeket.
nem tudom, hogy ki kereste és a hozzászólást sem találom...jelezze...

mflex
#52662
köszi Kaposi.Tgolyó,Zsoltford!

What about the forests?

kaposi1
#52661
Sziasztok !

Jelen pillanatban nálam "The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun!"

Úgyhogy hajrá!!!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#52660
Szia Trend.

persze, hogy megint kötekszel, nem lealázást, hanem segítséget kértem, de ahhoz sem kell kimagasLÓ IQ, hogy egyel feljebb olvass, s meglásd rájöttem.
S ha a kettõ hozzászólás idõkülönbségét veszed, még rekacióidõ is számít6ó.
Persze mindeféle kimagasLÓ IQ nélkül.


thx
r

PS: nem kötexem
zsoltford
#52659
<#eljen>milyen verzió?

tgolyo
#52658

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

zsoltford
#52657
boldog szülinapot mflex!

TAYLOR DAYNE - TELL IT TO MY HEART ( HOUSE OF HEARTS MIX )

wav vinyl-rõl , vigyázat pattog<#nevetes1>(8.57)

#52656
Köszi.

Mindent...

Dark Angel 666
#52655
vagány cucc , ha van egy ilyened , tudsz kazettákról zenét halgatni a pcden <#wow1><#wow2><#eplus2>

#52654
Szerintem sem egy Nakamichi!
Én azért inkébb azt ajánlanám, hogy akinek a hangkértyáján van audio bemenet, az otthon található legfabadosabb decket használja digizlsre, ne ezt! Még jobb, ha azt, amivel felvette.

Wescone
#52653
Azta förtelmes amatör készülékjeee!!! <#ijedt>

In Lak\'ech Ala K\'in

tgolyo
#52652
Ha már a digizés szóba került:


Teljeskörûen használható autoreverz kazetta-deck PC-be építéshez. A kazetták lejátszása éppúgy lehetséges, mint a zene felvétele az Ön forrásairól (Media player stb...). Jól használható a régi kazetta gyûjtemény digitalizálására és CD-re égetésére is. A vezérlés történhet szoftverrel vagy kezelõgombokkal. A digitalizálás és lejátszás a hangkártya Line-In/Line-Out csatlakozóján át lehetséges; csak össze kell kötni a mellékelt slot-lemezt és a hangkártyát a szállított kábellel.

Mûszaki adatok
Csatlakozók: 3 x 3,5 mm jack hüvely (sztereo), soros 9pól. D-szub (vezérlés).

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

tgolyo
#52651
Hali!
Boldog Szülinapot!
és hogy ne csak szavak legyenek,mindjárl elõkotrom P.Lion - Happy Children fekete korongját és feldobom valamelyik verzsönt róla.De csak 21-óra körül tudom prezentálni,mert töltök lefelé.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

kaposi1
#52650
Boldog Szülinapot!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

zsoltford
#52649
üdv tagok, én leszedtem a grant miller nótát, szerintem rendben volt illet ve szûrted valamivel mert nem halottam pattogást?elejét-véget lehúztad?

mflex
#52648
Köszi,

a emu1820m-es hangkártya szar lenne? igaz én csak hobby szinten digizek, ha van kedvem, de semmi kedvem ennél drágább hangkártyát beletolni a gépbe.
a asszony már igy is a tkm-et morzsolgatja a pc buziságom végett <#vigyor2>

az SF-hoz egyébként szerinted milyen kártya lenne jó,most azért kiváncsi vagyok?

konfigot újra kiteszem az aláírásomba,bár eddig a hardveres és a szoftveres fórumok miatt volt kint...

What about the forests?

#52647
Azt gondolom, nem kell hozzá kimagasló IQ, hogy rá gyere, jöjjön bárki, hogy az oda rajzolt macska csak a jó... azaz..

Az ülõ macskás karekterek a cód részei...

(hát persze, megint kötekszem <#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>)
(Vagy én szedek béres vitamint...<#mf1>)

Szép napot mindenkinek!

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#52646
Boldog születésnapot!!!

Csupán javaslat:
Ha SF-ot használsz, használj jobb hangkártyát. Ha alaplapi a cucc, akkor biztosan tiltható, és bedobható egy normális "zenész" alap kártya. Két elõnye is van. Egyrészt nem a gép processzora oldja meg a feladatok egy részét, hiszen hardware-ben is megvan, illetve, sokkal szebb eredmények érhetõk el végeredmény képpen...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

bigivan
#52645
Szevasztok Tagok !
Miközben takarítom a gépem agyát, elõkerülnek régen elfelejtett, érdekes dolgok. Most például találtam ezt a dalocskát, amit kb. 2 éve kaptam vmelyik kollégától, amikor a 80-as évek zenéit gyûjtö Tagok még mind itt nyomultak az sg-n.
Megosztom Veletek, én annyira nem rajongok a space zenéért, de ez mindenképpen figyelemreméltó.

Marco Rochowskí - Flight of the dragon
320; 6:25

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

zsoltford
#52644
ritka kincsek ezek, de néha rá lehet akadni jó állapotuakra.

mflex
#52643
Nem egy válogatás lemezrõl,de sajna elég ramaty állapotban van.

What about the forests?

zsoltford
#52642
jó lett!!!maxiról?

mflex
#52641
Soundforge-t használok és egy 2 éves Thorens TD2010 -es high end lemezjátszóval ,amit még Joe haverom hagyott rám😊 hangkártya EMU 1820M

What about the forests?

zsoltford
#52640
van néhány régi(portalanitott)mostanság beszerzett régi maxim:
a-ha:manhattan skyline
the sun always shine on tv
cry wolf
the living daylights
i've be losing you
the blood that moves the body
you are the one
stay on these roads
take on me
train of thought
hunting high and low
duran duran:the reflex
is the something i should know?
rio
hungry like the wolf
bryan adams-everything i do i do it for you
bee gees-you win again
king-love & pride
peter cetera-glory of love
gloria estefan and the miami sound machine:anything for you
49ers-touch me
the cars-drive
dj. milano feat. samantha fox-santa maria
foreigner-i want to know what love is

ezek vinylek, ha valakit érdekel valamelyik jelezze bedigizem...ahogy idõm engedi...

zsoltford
#52639
szerintem tök jó, milyen progival digizted?esetleg szürted?
miután komjáthy györgy-nél meghalottam elõször az óta imádom!!!

zsoltford
#52638
köszönöm rövidesen ugrok is rá!!!<#eljen>

#52637
Hello mindenkinek!

Ezt az Alphaville koncertet letoltheted az I LOVE 80's weboldalrol Serkant baratunk jovoltabol.
Ez csak dvd rip, de ha erdekel jobb minosegben, nekem megvan a dvd-n...
... meg Twins koncert, Fancy koncert, Divine koncert, Falco...

Alphaville-Little.America Concert (Live In Salt Lake City-1999)DVD RIP

* Dream Machine (intro)
* Elevator
* A Victory Of Love
* In The Mood
* Sounds Like A Melody
* Inside Out
* The Jet Set
* Monkey In The Moon0
* Wishful Thinking
* Soul Messiah
* Jerusalem
* Astral Body
* Guardian Angel
* Dance With Me
* Forever Young
* New Horizons
* Flame
* Big In Japan
* Apollo
* Dance With Me (Ballad Version)

http://rapidshare.com/files/72208938/A_Ville.rar

zsoltford
#52636
én is igy láttam elõször aztán ha jobban megnézed csak négy betünél van macska...

#52635
megvan

már kutya is sétál a betûk között, s pottyant nekünk.....a macska közé...
#52634
Sziasztok,

a rapiddal mi a fax van? 8 karakter ad ki beütni 4 et lehet, az access kódnál, macska van minden karakteren , mégsem fogadja el. van 5let?

:
erre mit adnátok be?

üdv

r