A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Majd mindjárt telerakom a gépem mindenféle szeméttel.
Told fel magadnak a Tool bar-od <#felkialtas>#felkialtas>
Told fel magadnak a Tool bar-od <#felkialtas>#felkialtas>
In Lak\'ech Ala K\'in
Hamár tesztelgetünk
Ennyi volt anélkül, hogy macskás ködokat kellett volna beírnom
picshome.com -on csak simán downloadra kattintottam és mindenféle kódbeírás nélkül jött
Hogy mekkora szemét vagyok, hogy ezt itt ajánlani mertem <#nevetes1>#nevetes1><#papakacsint>#papakacsint>
Ennyi volt anélkül, hogy macskás ködokat kellett volna beírnom
picshome.com -on csak simán downloadra kattintottam és mindenféle kódbeírás nélkül jött
Hogy mekkora szemét vagyok, hogy ezt itt ajánlani mertem <#nevetes1>#nevetes1><#papakacsint>#papakacsint>
lol
hamár személyeskedsz járj utánna a dolgoknak
egyrészt jópárszor volt már hogy megauploadhoz toolbar kell és egybõl indul (ugyebár az oldalon is írják) vagy a korábban leírt módon esetleg megkerülhetõ és általában full-on jön
másrészt talán nézd meg korábban hány file-t töltöttem fel a massmirrorra és teszteltem
és nem nekiálltam sértegetni a másikat.........
és most ugye egyidõben szedem a három részt egyszerre anélkül, hogy ip-t kéne cserélnem
és akkor a fix ip-sek várakozásáról nemis beszéltem
mekkora bunkóság volt tõlem <#nevetes1>#nevetes1><#papakacsint>#papakacsint>
hamár személyeskedsz járj utánna a dolgoknak
egyrészt jópárszor volt már hogy megauploadhoz toolbar kell és egybõl indul (ugyebár az oldalon is írják) vagy a korábban leírt módon esetleg megkerülhetõ és általában full-on jön
másrészt talán nézd meg korábban hány file-t töltöttem fel a massmirrorra és teszteltem
és nem nekiálltam sértegetni a másikat.........
és most ugye egyidõben szedem a három részt egyszerre anélkül, hogy ip-t kéne cserélnem
és akkor a fix ip-sek várakozásáról nemis beszéltem
mekkora bunkóság volt tõlem <#nevetes1>#nevetes1><#papakacsint>#papakacsint>
Mass Mirror.com feltöltés / letöltés teszt:
(London Boys - London Nights rar. /73 M😎
zshare.net: 24-25 kbit/sec. - download in 45 min.
megaupload.com: All download slots assigned to your country (Hungary) are currently in use. Please try again in a few hours...
fastuploading.com: 50-60 kbit/sec. - download in 21 min.
badongo.com: ...waiting, ...waiting... 25-30 kbit/sec. - download in 46 min.
picshome.com: 85-95 kbit/sec. - download in 11 min.
fileinsanity.com: Your requested file is not found!
4filehosting.com: Captcha number error or expired!
(ahányszor beirtam a rohadt számot annyiszor kaptam ezt az üzenetet)
rapidshare.com: Allready Uploading! ???
Másik file sima letöltése rapidrol: 56 MB - 350-400(!) kbit/sec. - download in 1,37 min.
<#felkialtas>#felkialtas> Nézzétek át jól a táblázatot és ezt a letöltési malört is köszönjétek meg Breki elvtársnak az okostojásnak aki nem tanulta még meg, hogy elmélet - gyakorlat között óriási a külömbség és elöbb jár a szája minthogy letesztelne valamit <#felkialtas>#felkialtas>
Miröl is vitáztunk nem is olyan régen a Rapiddal kapcsolatosan, kedves Breki?
(London Boys - London Nights rar. /73 M😎
zshare.net: 24-25 kbit/sec. - download in 45 min.
megaupload.com: All download slots assigned to your country (Hungary) are currently in use. Please try again in a few hours...
fastuploading.com: 50-60 kbit/sec. - download in 21 min.
badongo.com: ...waiting, ...waiting... 25-30 kbit/sec. - download in 46 min.
picshome.com: 85-95 kbit/sec. - download in 11 min.
fileinsanity.com: Your requested file is not found!
4filehosting.com: Captcha number error or expired!
(ahányszor beirtam a rohadt számot annyiszor kaptam ezt az üzenetet)
rapidshare.com: Allready Uploading! ???
Másik file sima letöltése rapidrol: 56 MB - 350-400(!) kbit/sec. - download in 1,37 min.
<#felkialtas>#felkialtas> Nézzétek át jól a táblázatot és ezt a letöltési malört is köszönjétek meg Breki elvtársnak az okostojásnak aki nem tanulta még meg, hogy elmélet - gyakorlat között óriási a külömbség és elöbb jár a szája minthogy letesztelne valamit <#felkialtas>#felkialtas>
Miröl is vitáztunk nem is olyan régen a Rapiddal kapcsolatosan, kedves Breki?
In Lak\'ech Ala K\'in
lehet túl türelmetlen vagyok még nincsenek készen a mirrorok <#papakacsint>#papakacsint>
badongo-n
All download slots
currently busy .. pl
viszont itt látom, hogy Inactive Files Deleted After 50 Days
Egyenlõre a fastuploading.com-ról jön
badongo-n
All download slots
currently busy .. pl
viszont itt látom, hogy Inactive Files Deleted After 50 Days
Egyenlõre a fastuploading.com-ról jön
köszi egyik kedvenc zeném :-O
egyszer felkértek szilveszteri buliba akkor nagyon menõ volt ez és a Madonna változat
Elõször csináltam ilyesmit, éjfél elõtt odajött hozzám a haver
nagyon jók a zenék jó a buli, de a holiday-t még egyszer nem kéne (elég volt az addigi öt)
egyszer felkértek szilveszteri buliba akkor nagyon menõ volt ez és a Madonna változat
Elõször csináltam ilyesmit, éjfél elõtt odajött hozzám a haver
nagyon jók a zenék jó a buli, de a holiday-t még egyszer nem kéne (elég volt az addigi öt)
m.c. miker ''g'' & deejay sven - holiday rap (maxi vinyl ) ( wav )
A.1 holiday rap
A.2 holiday rap accapella
B.1 holiday hip hop instrumental
B.2 whimsical touch
A.1 holiday rap
A.2 holiday rap accapella
B.1 holiday hip hop instrumental
B.2 whimsical touch
#52823
Köszi,ez az!
A témát egyébként azért hoztam fel mert eddig úgy sejtettem, hogy nem csak gyüjtögetõ szinten foglalkozol a zenével és ezért nem értettem miért részesíted a FLAC-et elönyben, de ez a sejtésem két nappal ezelött teljességgel elenyészett.
Elnézést a tagoktól a vitáért <#felkialtas>#felkialtas>
Elnézést a tagoktól a vitáért <#felkialtas>#felkialtas>
In Lak\'ech Ala K\'in
ha ott válaszolok anélkül, hogy jelezném itt akkor ugye elég fura lenne
és nemsokan vennék észre
és ki mondta, hogy arról lehet csak írni?
Elég ha megnézed a mai témákat, mire mondtam hogy nem lehet írni?
Semmire...
Másrészt én azért ajánlottam a flac fórumot mert a keresõ kihozta hogy van már ezzel foglalkozó topic és gondoltam ez nem mindenkit érdekel itt
Ez csak egy javaslat volt
Viszont nem tudom minek ez a pattogás és kioktató hangnem.
Másrészt nem harácsolok és nemis dicsekszem -sohase mondtam itt hogy mennyi zeném van- ezek megint ilyen légbõl kapott és valótlan dolgok.
És te szóltad le a flac-ot anélkül, hogy pontosan tudtad volna mi az.
Aztán pedig az angol tudás és egyebek...
Részemrõl a témát zártam tök felesleges ezen vitatkozni.
és nemsokan vennék észre
és ki mondta, hogy arról lehet csak írni?
Elég ha megnézed a mai témákat, mire mondtam hogy nem lehet írni?
Semmire...
Másrészt én azért ajánlottam a flac fórumot mert a keresõ kihozta hogy van már ezzel foglalkozó topic és gondoltam ez nem mindenkit érdekel itt
Ez csak egy javaslat volt
Viszont nem tudom minek ez a pattogás és kioktató hangnem.
Másrészt nem harácsolok és nemis dicsekszem -sohase mondtam itt hogy mennyi zeném van- ezek megint ilyen légbõl kapott és valótlan dolgok.
És te szóltad le a flac-ot anélkül, hogy pontosan tudtad volna mi az.
Aztán pedig az angol tudás és egyebek...
Részemrõl a témát zártam tök felesleges ezen vitatkozni.
a holiday rap maxi jó lesz wav-ban ?a progim nem tudja a flac-ot, de te gondolom át tudod konvertálni
Szeva' Breki!
Úgy látom már megint oda jukadunk ki, hogy ide csak azt és arrol lehet irni amit te jónak látsz. Simán átvihetted volna a témát a Spam topikba de nem tetted úgyhogy ne zárogass te le témákat mások nevében is nagyon kérlek. Ez a topik, de még a spam topik sem a magántulajdonod. Értve vagyok?
Amúgy a Flac az olyanoknak felel meg akik harácsolják a zenét. Lefogadom, hogy már most annyi zenéd van, hogy bizonyos számok újrahallgatására az életben nem kerül sór. (Ne érts félre, nem irigykedem a gyüjteményedre, sosem gondolkodtam mennyiségben.) Vannak azonban akik egészen más szinten foglalkoznak a zenével nem csak letöltögetnek, raktároznak. Te azt csinálod amit én csináltam kb. 10-15 évvel ezelött ami nem baj, de nem föltétlen kell vele dicsekedni sem.
A gyüjtögetõknek tényleg célszerü lehet a Flac, de nem azoknak akik masterelnek, editálnak vagy/és asztali készüléket használnak.
Bárki mondhat bármit a zene céleszközön az igazi <#felkialtas>#felkialtas>
Úgy látom már megint oda jukadunk ki, hogy ide csak azt és arrol lehet irni amit te jónak látsz. Simán átvihetted volna a témát a Spam topikba de nem tetted úgyhogy ne zárogass te le témákat mások nevében is nagyon kérlek. Ez a topik, de még a spam topik sem a magántulajdonod. Értve vagyok?
Amúgy a Flac az olyanoknak felel meg akik harácsolják a zenét. Lefogadom, hogy már most annyi zenéd van, hogy bizonyos számok újrahallgatására az életben nem kerül sór. (Ne érts félre, nem irigykedem a gyüjteményedre, sosem gondolkodtam mennyiségben.) Vannak azonban akik egészen más szinten foglalkoznak a zenével nem csak letöltögetnek, raktároznak. Te azt csinálod amit én csináltam kb. 10-15 évvel ezelött ami nem baj, de nem föltétlen kell vele dicsekedni sem.
A gyüjtögetõknek tényleg célszerü lehet a Flac, de nem azoknak akik masterelnek, editálnak vagy/és asztali készüléket használnak.
Bárki mondhat bármit a zene céleszközön az igazi <#felkialtas>#felkialtas>
In Lak\'ech Ala K\'in
A logitech termékek az egyik legjobbak a piacon sztem.
nekem a kamerától kezdve ,egér billentyû hangszoró mind logi. Ha létezne monitor logiban tuti azt vettem volna,a pro9000-es kamerájuknak elékpesztõ felbontása van (HD),persze ez csak annak jó,aki látja,ezért vettem a párom gépére is egyet. a z 2300-as (200W efektív és azt tudja is,akárki akármit mond ,elképesztõen durva a sub) (laptopomhoz) és a 5500 hangszorókat amióta megvettem,azóta nagyon ritkán kapcsolom be a nagy hifimet.
Pc kiegészítõkben nálam a logitech a top.
más:SSD-t használ már valaki,most azt nézegetem, hogy az oprendszert feltenném egy ilyenre, mert nem azért építettem vizhûtést a gépbe, hogy a vista az elején félóráig "kergesse" a vinyót.
Szal ha valaki használ ilyet, írja le a véleményét róla. Tényleg szinte hangtalan?
nekem a kamerától kezdve ,egér billentyû hangszoró mind logi. Ha létezne monitor logiban tuti azt vettem volna,a pro9000-es kamerájuknak elékpesztõ felbontása van (HD),persze ez csak annak jó,aki látja,ezért vettem a párom gépére is egyet. a z 2300-as (200W efektív és azt tudja is,akárki akármit mond ,elképesztõen durva a sub) (laptopomhoz) és a 5500 hangszorókat amióta megvettem,azóta nagyon ritkán kapcsolom be a nagy hifimet.
Pc kiegészítõkben nálam a logitech a top.
más:SSD-t használ már valaki,most azt nézegetem, hogy az oprendszert feltenném egy ilyenre, mert nem azért építettem vizhûtést a gépbe, hogy a vista az elején félóráig "kergesse" a vinyót.
Szal ha valaki használ ilyet, írja le a véleményét róla. Tényleg szinte hangtalan?
What about the forests?
én fordítva akartam javasolni P
megcsináltam, de el van szakadva benne a gombok alatti mûanyag
de most így mûködik csak jó lenne egy ilyen mûanyag
megcsináltam, de el van szakadva benne a gombok alatti mûanyag
de most így mûködik csak jó lenne egy ilyen mûanyag
Akkor mivel a az enyémet még nem kellet szétszedni, mert "még" müködik, lehet megveszem a tiedet alkatrésznek! <#buck>#buck>
Na ez jó
Nekem is ez van <#eljen>#eljen>
viszont már szét kellett szednem
az a hülyeség, hogy van benne egy kis mûanyag ha az elromlik nem lehet szerezni, pedig párszáz forintos vmi lenne csak a Logitech egyben cseréli csak.
Nekem is ez van <#eljen>#eljen>
viszont már szét kellett szednem
az a hülyeség, hogy van benne egy kis mûanyag ha az elromlik nem lehet szerezni, pedig párszáz forintos vmi lenne csak a Logitech egyben cseréli csak.
Nekem ilyen van: Logitech
de meg vagyok vele elégedve!
A Logitech wingman-t a bigivan felsorolásából javasoltam. Lehet igazad van de nekem másik van.
de meg vagyok vele elégedve!
A Logitech wingman-t a bigivan felsorolásából javasoltam. Lehet igazad van de nekem másik van.
van egy olyanom, de nem nagyon használom
sok elem kell bele, nehéz és sztem kényelmetlen
de szívesen eladom P
sok elem kell bele, nehéz és sztem kényelmetlen
de szívesen eladom P
#52810
Arra én is kiváncsi lennék, hol a capishe, de addig nézz be a volt italo-niceboardra, aminek a linkjét kitettem. Ott is van egy-két új dolog, de a régiek, ha jól látom, eltüntek.<#nemtudom>#nemtudom>
Akkor sztem jó amit mondtam, de igazi autósokhoz inkább kormány kell
mondjuk nem egy n4Speed-hez
mondjuk nem egy n4Speed-hez
Igazából mindenféle játékhoz használnám, leginkább Need for speedekhez, általában autósokhoz.
Lényeg, hogy fusson a Vistával .
Az ár nem annyira izgalmas, persze a realitásokon belül, inkább a minõség a lényeg.
Nem repülõs programokhoz kell !
most el kell mennem, este jövök .
Szevasztok !
Lényeg, hogy fusson a Vistával .
Az ár nem annyira izgalmas, persze a realitásokon belül, inkább a minõség a lényeg.
Nem repülõs programokhoz kell !
most el kell mennem, este jövök .
Szevasztok !
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
kérdés mihez kell
én focihoz használom ha ilyesmihez tudok segíteni, sõk akár 1-2000-ért ajánlani is.
Jelenleg nekem logitech rumblepad 2-es van deha érdekel priviben tudok olcsóbbat is ajánlani.
Bár azse drágább
én focihoz használom ha ilyesmihez tudok segíteni, sõk akár 1-2000-ért ajánlani is.
Jelenleg nekem logitech rumblepad 2-es van deha érdekel priviben tudok olcsóbbat is ajánlani.
Bár azse drágább
torrent linket tudok mondani
http://thepiratebay.org/tor/3602707/Radiorama_-_Swedish_Remixes_(Limited_Edition)
http://thepiratebay.org/tor/3602707/Radiorama_-_Swedish_Remixes_(Limited_Edition)
OFF OFF OFF
Kell vennem egy gamepadot, ehhez kellene némi segítség, hogy milyet ?
Amiket kinéztem : saitek p2600; saitek p880 dual analog; Trust 830T triple mode sightfighter; logitech wingman; microsoft sidewinder.
Vagy általában, milyet érdemes venni? 2 kritérium, ne legyen 8.000-nél drágább, és az op. rendszerem Vista.
OFF vége
Kell vennem egy gamepadot, ehhez kellene némi segítség, hogy milyet ?
Amiket kinéztem : saitek p2600; saitek p880 dual analog; Trust 830T triple mode sightfighter; logitech wingman; microsoft sidewinder.
Vagy általában, milyet érdemes venni? 2 kritérium, ne legyen 8.000-nél drágább, és az op. rendszerem Vista.
OFF vége
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
A másik is 320-as
itt az nfo-ja
---------------------------------------------------------------------
Radiorama - Swedish Remixes
---------------------------------------------------------------------
Artist...............: Radiorama
Album................: Swedish Remixes
Genre................: Dance
Source...............: CD
Year.................: 2006
Ripper...............: CD to WAV/MP3 Ripper 2.0 & LG HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10A
Codec................: FhG
Version..............: MPEG 1 Layer III
Quality..............: CBR, (avg. bitrate: 320kbps)
Channels.............: Joint Stereo / 44100 hz
Tags.................: ID3 v1.1, ID3 v2.3
Information..........:
Ripped by............: cyrano on 2006.11.16.
Posted by............: cyrano on 2007.01.24.
News Server..........:
News Group(s)........:
Included.............: NFO, PLS
Covers...............: Front Back
---------------------------------------------------------------------
Tracklisting
---------------------------------------------------------------------
1. (00:04:59) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Desire (12'' Original Version)
2. (00:06:14) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Vampires (12'' Original Version)
3. (00:06:06) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Yeti (Extended Vocal Original)
4. (00:05:42) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Aliens (Swedish Remix)
5. (00:06:34) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Fire (Extended Swedish Remix)
6. (00:06:49) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Yeti (Extended Vocal Remix)
7. (00:07:19) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Desire (Swedish Remix)
8. (00:05:42) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Aliens (Swedish Remix)
9. (00:06:22) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Vampires (Swedish Remix)
10. (00:04:01) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Fire (Instrumental Edit)
Playing Time.........: 00:59:50
Total Size...........: 136,98 MB
NFO generated on.....: 2007.01.24. 10:05:32
itt az nfo-ja
---------------------------------------------------------------------
Radiorama - Swedish Remixes
---------------------------------------------------------------------
Artist...............: Radiorama
Album................: Swedish Remixes
Genre................: Dance
Source...............: CD
Year.................: 2006
Ripper...............: CD to WAV/MP3 Ripper 2.0 & LG HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10A
Codec................: FhG
Version..............: MPEG 1 Layer III
Quality..............: CBR, (avg. bitrate: 320kbps)
Channels.............: Joint Stereo / 44100 hz
Tags.................: ID3 v1.1, ID3 v2.3
Information..........:
Ripped by............: cyrano on 2006.11.16.
Posted by............: cyrano on 2007.01.24.
News Server..........:
News Group(s)........:
Included.............: NFO, PLS
Covers...............: Front Back
---------------------------------------------------------------------
Tracklisting
---------------------------------------------------------------------
1. (00:04:59) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Desire (12'' Original Version)
2. (00:06:14) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Vampires (12'' Original Version)
3. (00:06:06) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Yeti (Extended Vocal Original)
4. (00:05:42) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Aliens (Swedish Remix)
5. (00:06:34) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Fire (Extended Swedish Remix)
6. (00:06:49) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Yeti (Extended Vocal Remix)
7. (00:07:19) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Desire (Swedish Remix)
8. (00:05:42) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Aliens (Swedish Remix)
9. (00:06:22) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Vampires (Swedish Remix)
10. (00:04:01) - (CBR 320 kbit/s) Radiorama - Fire (Instrumental Edit)
Playing Time.........: 00:59:50
Total Size...........: 136,98 MB
NFO generated on.....: 2007.01.24. 10:05:32
A felsõ 320-as a leírás szerint
A másikat nem tudom, de remélem öt perc múlva meg tudom mondani (torrent)
A másikat nem tudom, de remélem öt perc múlva meg tudom mondani (torrent)
ismerem, de nagyon rossz minõségben volt meg és töröltem néhány szám alapzajos volt és sipolt...
ennek a minõsége?
ennek a minõsége?
én is kb 6-8 zenét kedvelek tõlük de azt nagyon, számos 1 maxis elõadó van akit játszanak a rádiók, én ellenállast érzek az italoval kapcsolatban...
Talán ez azért van ,mert pár számukat leszámítva "unalmas" dalokat készítettek.
Sosem tartozott a kedvenceim közé az úgynevezet "radiorama stílus" , nem az az igazi igényes szintetizátor dallamokkal megspékeltek a számaik. Nálam a top 100-ban sincs benne a radiorama (kivéve az aliens2 és chance to desire), de ezek a számok sem olyanok,mint pl egy (csak példaként) Elvin-Set.... stb melódiák, de ez csak magánvélemény ,ettõl függetlenül az összes Radiorama lemez megvan,de ha véletlenül hallgatni akarom,akkor csak a best of lemezt tolom a lejátszóba általában úgy, hogy egyik szám sem megy elejétõl a végéig.
Sosem tartozott a kedvenceim közé az úgynevezet "radiorama stílus" , nem az az igazi igényes szintetizátor dallamokkal megspékeltek a számaik. Nálam a top 100-ban sincs benne a radiorama (kivéve az aliens2 és chance to desire), de ezek a számok sem olyanok,mint pl egy (csak példaként) Elvin-Set.... stb melódiák, de ez csak magánvélemény ,ettõl függetlenül az összes Radiorama lemez megvan,de ha véletlenül hallgatni akarom,akkor csak a best of lemezt tolom a lejátszóba általában úgy, hogy egyik szám sem megy elejétõl a végéig.
What about the forests?
Akkor gondolom ezeket ismeritek
Radiorama - Complete Singles & Maxis Collection
Radiorama - A.B.C.D. (Original Extended Mix).mp3 16.44 MB
Radiorama - A.B.C.D. (Radio Edit).mp3 8.91 MB
Radiorama - Aliens (Extended Remix Version).mp3 14.14 MB
Radiorama - Aliens (Original Extended Mix).mp3 13.42 MB
Radiorama - Aliens (Radio Edit).mp3 10.06 MB
Radiorama - Aliens (Remix Version 1989).mp3 14.40 MB
Radiorama - Aliens (Remix Version 2001).mp3 12.66 MB
Radiorama - All Your Love (Original Edit).mp3 6.76 MB
Radiorama - Baciami (Kiss Me) (Extended Version).mp3 13.43 MB
Radiorama - Bad Boy You (Radio Edit).mp3 9.43 MB
Radiorama - Bad Girls (Original Edit).mp3 9.54 MB
Radiorama - Beautiful Man (Original Extended Mix).mp3 12.98 MB
Radiorama - Beautiful Man (Radio Edit).mp3 7.00 MB
Radiorama - Bye Bye Baby (Duet With Max Coveri).mp3 9.65 MB
Radiorama - Chance To Desire (Original Extended Mix).mp3 16.21 MB
Radiorama - Chance To Desire (Radio Edit).mp3 9.32 MB
Radiorama - Danger (Factory Dance Mix).mp3 15.14 MB
Radiorama - Desire (Extended Remix Version).mp3 13.81 MB
Radiorama - Desire (Original Extended Mix).mp3 11.85 MB
Radiorama - Desire (Radio Edit).mp3 8.87 MB
Radiorama - Fire (Original Edit).mp3 13.51 MB
Radiorama - Fire (Radio Edit).mp3 8.57 MB
Radiorama - Flight Of Fantasy (Original Edit).mp3 9.15 MB
Radiorama - Flight Of Fantasy (Remix Version 1989).mp3 12.15 MB
Radiorama - Give Me The Night (Original Mix).mp3 13.22 MB
Radiorama - Give Me The Night (Rave Edit).mp3 6.96 MB
Radiorama - Heartbreaker (Original Extended Mix).mp3 14.43 MB
Radiorama - Heartbreaker (Radio Edit).mp3 9.60 MB
Radiorama - Hey Hey (Original Extended Mix).mp3 13.41 MB
Radiorama - Hey Hey (Radio Edit).mp3 10.57 MB
Radiorama - Hey Hey (Remix Version 1989).mp3 11.97 MB
Radiorama - I Don't Wanna Lose You (Original Edit).mp3 10.87 MB
Radiorama - Let Me Be (Original Edit).mp3 10.41 MB
Radiorama - Like An Angel (Original Edit).mp3 12.78 MB
Radiorama - Little Bird (Factory Team Mix).mp3 11.18 MB
Radiorama - Manitú (Original Edit).mp3 8.33 MB
Radiorama - More Time (Factory Piano Mix).mp3 14.80 MB
Radiorama - Multimix Of Radiorama.mp3 25.85 MB
Radiorama - My Cherry (Original Edit).mp3 8.99 MB
Radiorama - Ninna Ninna Oh (Radio Edit).mp3 16.12 MB
Radiorama - Nothing Can't Keep Me From You (with Axel Force).mp3 11.55 MB
Radiorama - Radiorama Sing The Beatles.mp3 10.36 MB
Radiorama - So I Know (Original Edit).mp3 6.54 MB
Radiorama - Total Eclipse Of The Heart 2002 (Factory Dance Mix).mp3 8.88 MB
Radiorama - Touch Me Now (Original Edit).mp3 6.74 MB
Radiorama - Vampires (Original Extended Mix).mp3 14.67 MB
Radiorama - Yeti (Extended Remix Version).mp3 17.77 MB
Radiorama - Yeti (Original Extended Mix).mp3 13.90 MB
Radiorama - Yeti (Remix Version 2001).mp3 10.71 MB
Radiorama - Yeti (The Nightmare).mp3 12.21 MB
Track listing.txt 2.51 KB
Total size: 590.21 MB
Radiorama - Swedish Remixes

Radiorama - Complete Singles & Maxis Collection
Radiorama - A.B.C.D. (Original Extended Mix).mp3 16.44 MB
Radiorama - A.B.C.D. (Radio Edit).mp3 8.91 MB
Radiorama - Aliens (Extended Remix Version).mp3 14.14 MB
Radiorama - Aliens (Original Extended Mix).mp3 13.42 MB
Radiorama - Aliens (Radio Edit).mp3 10.06 MB
Radiorama - Aliens (Remix Version 1989).mp3 14.40 MB
Radiorama - Aliens (Remix Version 2001).mp3 12.66 MB
Radiorama - All Your Love (Original Edit).mp3 6.76 MB
Radiorama - Baciami (Kiss Me) (Extended Version).mp3 13.43 MB
Radiorama - Bad Boy You (Radio Edit).mp3 9.43 MB
Radiorama - Bad Girls (Original Edit).mp3 9.54 MB
Radiorama - Beautiful Man (Original Extended Mix).mp3 12.98 MB
Radiorama - Beautiful Man (Radio Edit).mp3 7.00 MB
Radiorama - Bye Bye Baby (Duet With Max Coveri).mp3 9.65 MB
Radiorama - Chance To Desire (Original Extended Mix).mp3 16.21 MB
Radiorama - Chance To Desire (Radio Edit).mp3 9.32 MB
Radiorama - Danger (Factory Dance Mix).mp3 15.14 MB
Radiorama - Desire (Extended Remix Version).mp3 13.81 MB
Radiorama - Desire (Original Extended Mix).mp3 11.85 MB
Radiorama - Desire (Radio Edit).mp3 8.87 MB
Radiorama - Fire (Original Edit).mp3 13.51 MB
Radiorama - Fire (Radio Edit).mp3 8.57 MB
Radiorama - Flight Of Fantasy (Original Edit).mp3 9.15 MB
Radiorama - Flight Of Fantasy (Remix Version 1989).mp3 12.15 MB
Radiorama - Give Me The Night (Original Mix).mp3 13.22 MB
Radiorama - Give Me The Night (Rave Edit).mp3 6.96 MB
Radiorama - Heartbreaker (Original Extended Mix).mp3 14.43 MB
Radiorama - Heartbreaker (Radio Edit).mp3 9.60 MB
Radiorama - Hey Hey (Original Extended Mix).mp3 13.41 MB
Radiorama - Hey Hey (Radio Edit).mp3 10.57 MB
Radiorama - Hey Hey (Remix Version 1989).mp3 11.97 MB
Radiorama - I Don't Wanna Lose You (Original Edit).mp3 10.87 MB
Radiorama - Let Me Be (Original Edit).mp3 10.41 MB
Radiorama - Like An Angel (Original Edit).mp3 12.78 MB
Radiorama - Little Bird (Factory Team Mix).mp3 11.18 MB
Radiorama - Manitú (Original Edit).mp3 8.33 MB
Radiorama - More Time (Factory Piano Mix).mp3 14.80 MB
Radiorama - Multimix Of Radiorama.mp3 25.85 MB
Radiorama - My Cherry (Original Edit).mp3 8.99 MB
Radiorama - Ninna Ninna Oh (Radio Edit).mp3 16.12 MB
Radiorama - Nothing Can't Keep Me From You (with Axel Force).mp3 11.55 MB
Radiorama - Radiorama Sing The Beatles.mp3 10.36 MB
Radiorama - So I Know (Original Edit).mp3 6.54 MB
Radiorama - Total Eclipse Of The Heart 2002 (Factory Dance Mix).mp3 8.88 MB
Radiorama - Touch Me Now (Original Edit).mp3 6.74 MB
Radiorama - Vampires (Original Extended Mix).mp3 14.67 MB
Radiorama - Yeti (Extended Remix Version).mp3 17.77 MB
Radiorama - Yeti (Original Extended Mix).mp3 13.90 MB
Radiorama - Yeti (Remix Version 2001).mp3 10.71 MB
Radiorama - Yeti (The Nightmare).mp3 12.21 MB
Track listing.txt 2.51 KB
Total size: 590.21 MB
Radiorama - Swedish Remixes
Szerintem a legjobb Italo-felvétel, amit valaha is megcsináltak az a Radiorama Aliens 2 címû zenéje .
Pár hete kifejtettem errõl a véleményem, fel is tettem a zenét .
Pár hete kifejtettem errõl a véleményem, fel is tettem a zenét .
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
visszatérve a radiorama-ra szerintem azon elõadók eggyike, akik igazából nem csilloghatták ki magukat a listákon, talán a nem megfelelõ promocionak ,,köszönhetõen,, valamiért az italot nem szerették, szeretik játszani a nagy rádiók...pedig van rajongótáboruk...
igen, amióta ajánlottad használom, bár néha bizonytalankodik.ez alatt azt értem, hogy miután felmegy az adatt, nem vált át a linket megjelenitendõ oldalra, bár ez lehet az én gépem hibája...de itt mindenki megtalálja a ,,szerverét,,...akit érdekel a tartalom...
Én meg éppen valami Virgin nevû rádiót hallgatok, ezen úgy tûnik a 80-as évek zenéit tolja, legalább is jelenleg feltétlenül.
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
na ebben teljes mértékben egyetértünk
ma láttam amúgy egy olyan rádiót amivel internetes rádióadásokat lehet fogni
ma láttam amúgy egy olyan rádiót amivel internetes rádióadásokat lehet fogni
Szevasztok Tagok !
Igazad van, tényleg átirkálom az mp3-at wavba, mivel ezeket a zenéket az autómban hallgatom, s ott nincsen mp3 lejátszóm. Mert az ember használ vmit, még nem kell szeretnie !
Az ember megalkuszik, a kereskedelmi rádiók mûsoránál még így is klasszisokkal jobb. Mióta tag vagyok az sg-n, megszámoltam, több, mint 200 ilyen átkonvertált cd-m van.
Végül is tök mindegy ki milyen módon hallgatja és gyüjtögeti a zenéket,lényeg, hogy jól érezze magát velük !!!
Ha meg itt megosztja másokkal is, aki akarja letölti, aki nem akarja az meg nem !Nem kényszer itt semmi, de Lehetõség sokaknak.
UFF, én beszéltem ....
Igazad van, tényleg átirkálom az mp3-at wavba, mivel ezeket a zenéket az autómban hallgatom, s ott nincsen mp3 lejátszóm. Mert az ember használ vmit, még nem kell szeretnie !
Az ember megalkuszik, a kereskedelmi rádiók mûsoránál még így is klasszisokkal jobb. Mióta tag vagyok az sg-n, megszámoltam, több, mint 200 ilyen átkonvertált cd-m van.
Végül is tök mindegy ki milyen módon hallgatja és gyüjtögeti a zenéket,lényeg, hogy jól érezze magát velük !!!
Ha meg itt megosztja másokkal is, aki akarja letölti, aki nem akarja az meg nem !Nem kényszer itt semmi, de Lehetõség sokaknak.
UFF, én beszéltem ....
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
1. Felesleges munka?
"Nem szabad elfelejteni, hogy a tömörítetlen wav-val azonos idõ alatt készíthetõ el egy flac-fájl, de csak feleakkora a fájlmérete és nem túlzottan nagy a hardverigénye"
2. A lossness anyagok többsége így van fent a neten letöltöm széttdarabolom és kiírom, ebben semmi felesleges munka nincs, ellenkezõleg wav-ba kiírni lenne felesleges és idõ és tárhelyrabló
3. Nincs hátránya, annak kivételével, hogy nem mindegyik asztali lejátszó támogatja még (számomra ez nem hátrány)
4. Szóval a dilettanizmus amit írtál erre teljes mértékben cáfolva lett.
Szó sem volt róla, hogy használd, de ne szóld le már azokat akik ezt teszik, dilettánsnak nevezni õket ezért elég sértõ és mint kiderült jogtalan. Énse szóltam le azokat akik csak wav-ot vagy csak mp3-at használnak azért mert más a véleményem!
Nem lenne jó ha valaki benéz ide és ezt látja oppá akkor a FLAC elég szar hisz itt azt írták, és nem néz utánna a dolgoknak.
EGyébként van az sg-n flac-nak fóruma, nemrég találtam meg.
érdemes oda írni az ezzek kapcsolatos dolgokat a továbbiakban, hátha van olyan akit itt abszolút nem érdekel
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1140130826
"Nem szabad elfelejteni, hogy a tömörítetlen wav-val azonos idõ alatt készíthetõ el egy flac-fájl, de csak feleakkora a fájlmérete és nem túlzottan nagy a hardverigénye"
2. A lossness anyagok többsége így van fent a neten letöltöm széttdarabolom és kiírom, ebben semmi felesleges munka nincs, ellenkezõleg wav-ba kiírni lenne felesleges és idõ és tárhelyrabló
3. Nincs hátránya, annak kivételével, hogy nem mindegyik asztali lejátszó támogatja még (számomra ez nem hátrány)
4. Szóval a dilettanizmus amit írtál erre teljes mértékben cáfolva lett.
Szó sem volt róla, hogy használd, de ne szóld le már azokat akik ezt teszik, dilettánsnak nevezni õket ezért elég sértõ és mint kiderült jogtalan. Énse szóltam le azokat akik csak wav-ot vagy csak mp3-at használnak azért mert más a véleményem!
Nem lenne jó ha valaki benéz ide és ezt látja oppá akkor a FLAC elég szar hisz itt azt írták, és nem néz utánna a dolgoknak.
EGyébként van az sg-n flac-nak fóruma, nemrég találtam meg.
érdemes oda írni az ezzek kapcsolatos dolgokat a továbbiakban, hátha van olyan akit itt abszolút nem érdekel
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1140130826
még egy ha te úgy érzed van helyed bõven használd ezt.
Informatikai körökben nálunk azt mondják, nincs akkora winchester amin a hely elõbb utóbb el nem fogyna.
Nekem 6-7 winchesterem biztos van elõfordul, hogy 600 gigás vinyókat kell másolgatnom, de mégis sokszor helyhiánnyal küzködöm.
És akkor a DVD-krõl nemis beszélve, hiába veszem 25-ösével pillanatok alatt elfogynak.
pl az I Love Diamonds sorozat elsõ 15 része így ráfér veszteségmentesen
2 DVD-re , wav-ban legalább 4-re saccolom. Akkor ha az elsõ 40 részt nézzük így az már hány DVD is?
Szerencsés vagy ha nálad mindig van hely és mindenki azt használ amit akar szó sem volt róla hogy mást használjon, de szeretném az ezzel kapcsolatos tévhiteket eloszlatni.
Azért is volt furcsa nekem kicsit a hozzászólásod, mert tudtommal te saját bevallásod szerint mp3-akat írsz vissza audio-ba. Remélem, nem keverlek, ha igen bocsi.
Informatikai körökben nálunk azt mondják, nincs akkora winchester amin a hely elõbb utóbb el nem fogyna.
Nekem 6-7 winchesterem biztos van elõfordul, hogy 600 gigás vinyókat kell másolgatnom, de mégis sokszor helyhiánnyal küzködöm.
És akkor a DVD-krõl nemis beszélve, hiába veszem 25-ösével pillanatok alatt elfogynak.
pl az I Love Diamonds sorozat elsõ 15 része így ráfér veszteségmentesen
2 DVD-re , wav-ban legalább 4-re saccolom. Akkor ha az elsõ 40 részt nézzük így az már hány DVD is?
Szerencsés vagy ha nálad mindig van hely és mindenki azt használ amit akar szó sem volt róla hogy mást használjon, de szeretném az ezzel kapcsolatos tévhiteket eloszlatni.
Azért is volt furcsa nekem kicsit a hozzászólásod, mert tudtommal te saját bevallásod szerint mp3-akat írsz vissza audio-ba. Remélem, nem keverlek, ha igen bocsi.
Köszi, de nem saját termés viszont utánnaolvastam dolgoknak
és úgy látom elég sok tévhit van.
Érdemes még elolvasni Áfra Attila Tamás NEURONHÁLÓS HANGTÖMÖRÍTÉS címû tanulmányát aki jobban bele akar merülni a témába.
A korábban felvetett kérdésre miszerint mibõl lesz a jeltöbbleted
egy egyszerû kis példa azt hiszem még fõiskolán tanították.
Szval leegyszerûsítve ugye az adatokat kétállapotú jelek tartalmazzák
veszteségmentes adattömörítéskor pl van ez a jel
010000000000000001
Ez ha jól számolom 18 helyiérték hely (deha nem akkoris legyen annyi)
Tömörítésnél kiszedik a sok 0-át, de nem úgy hogy elhagyják hanem vagy azt nézik mikor vált vagy megjegyzik hogy 16 nulla jön, ezt jellel és helyiértékkel ábrázolva sokkal kevesebb helyen kijön mint 16.
Ezáltal elég jelentõs tömörítés érhetõ pl el és visszaállítható az eredeti állapot "zaj" nélkül.
Persze ez a legalapabb dolog és lehet nemis teljesen pontosan írtam le, de a lényeg remélem érthetõ
Pl a wavpack (ami populáris zenéknél sokkal jobb tömörítést ad, mint komolyzene esetén) egész különös eljárással dolgozik: egy fájl helyett egy csúcsminõségû veszteséges (.wv) fájlt készít. (Ez magában is használható ugyan, de így még nem az igazi.) A másik „javító” fájl (.wvc kiterjesztéssel) arra hivatott, hogy a veszteséges fájllal kombinálva tökéletes veszteségmentes audio-fájlt reprodukáljon.
8, 16, 24 és 32 bites wav formátumú audio-fájlokat képes (ki- és) betömöríteni. Támogatja a surround hangot is és a magas frekvenciájú mintavételezést. 30 és 70% közötti tömörítési arányra képes.
és úgy látom elég sok tévhit van.
Érdemes még elolvasni Áfra Attila Tamás NEURONHÁLÓS HANGTÖMÖRÍTÉS címû tanulmányát aki jobban bele akar merülni a témába.
A korábban felvetett kérdésre miszerint mibõl lesz a jeltöbbleted
egy egyszerû kis példa azt hiszem még fõiskolán tanították.
Szval leegyszerûsítve ugye az adatokat kétállapotú jelek tartalmazzák
veszteségmentes adattömörítéskor pl van ez a jel
010000000000000001
Ez ha jól számolom 18 helyiérték hely (deha nem akkoris legyen annyi)
Tömörítésnél kiszedik a sok 0-át, de nem úgy hogy elhagyják hanem vagy azt nézik mikor vált vagy megjegyzik hogy 16 nulla jön, ezt jellel és helyiértékkel ábrázolva sokkal kevesebb helyen kijön mint 16.
Ezáltal elég jelentõs tömörítés érhetõ pl el és visszaállítható az eredeti állapot "zaj" nélkül.
Persze ez a legalapabb dolog és lehet nemis teljesen pontosan írtam le, de a lényeg remélem érthetõ
Pl a wavpack (ami populáris zenéknél sokkal jobb tömörítést ad, mint komolyzene esetén) egész különös eljárással dolgozik: egy fájl helyett egy csúcsminõségû veszteséges (.wv) fájlt készít. (Ez magában is használható ugyan, de így még nem az igazi.) A másik „javító” fájl (.wvc kiterjesztéssel) arra hivatott, hogy a veszteséges fájllal kombinálva tökéletes veszteségmentes audio-fájlt reprodukáljon.
8, 16, 24 és 32 bites wav formátumú audio-fájlokat képes (ki- és) betömöríteni. Támogatja a surround hangot is és a magas frekvenciájú mintavételezést. 30 és 70% közötti tömörítési arányra képes.