A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ezt boginak ajánlanám
Ashampoo® BurnYa! AudioCD 2 (v2.60, 16.05.2006)
A legegyszerûbb megoldás Audio-CD-k írására.
Azért mert 2 põerc guglizás ezt az eredményt adta ki?
Szerintem meg Burrrn. <#taps>#taps>
Ashampoo® BurnYa! AudioCD 2 (v2.60, 16.05.2006)
A legegyszerûbb megoldás Audio-CD-k írására.
Azért mert 2 põerc guglizás ezt az eredményt adta ki?
Szerintem meg Burrrn. <#taps>#taps>
"Timeo Danaos et dona ferentes."
#52881
Sziasztok!
Ha valakinek megvan a Divine-hard magic száma légyszi rakja föl.
Elõre is kösz.
Ha valakinek megvan a Divine-hard magic száma légyszi rakja föl.
Elõre is kösz.
Sziasztok!
Nem olyan régen valaki leírt egy jónak tünõ módszert a számok közti szünet lenullázására. Meg tudná adni valaki a hsz-t ehhez a szöveghez?
Nem olyan régen valaki leírt egy jónak tünõ módszert a számok közti szünet lenullázására. Meg tudná adni valaki a hsz-t ehhez a szöveghez?
lehetnek egy másodperces csúszások de ez csak abban jelentkezik hogy esetleg egy másodpers szünet van a szám elején vagy a végén ugyanennyi, de mostmár nem lógnak egymásba a számok
persze mindenki maga próbálja ki
persze mindenki maga próbálja ki
na elvileg így jó
REM GENRE Disco
REM DATE 1984
REM DISCID 630D3D09
REM COMMENT "ExactAudioCopy v0.95b4"
PERFORMER "Various"
TITLE "The Best Of Italo Disco vol.II (CD1)"
FILE "Various - The Best Of Italo Disco vol.II (CD1).ape" WAVE
TRACK 01 AUDIO
TITLE "Disco Band"
PERFORMER "SCOTCH"
INDEX 01 00:00:00
TRACK 02 AUDIO
TITLE "The Hear Of The City"
PERFORMER "CHRIS LUIS"
INDEX 00 05:03:71
INDEX 01 05:05:71
TRACK 03 AUDIO
TITLE "Happy Song"
PERFORMER "BABY'S GANG"
INDEX 00 12:13:29
INDEX 01 12:15:28
TRACK 04 AUDIO
TITLE "Primavera (Stop Bajon)"
PERFORMER "TULLIO DE PISCOPO"
INDEX 00 17:50:25
INDEX 01 17:52:25
TRACK 05 AUDIO
TITLE "Sexy Movie"
PERFORMER "FLEXI COWBOYS"
INDEX 00 25:04:20
INDEX 01 25:06:20
TRACK 06 AUDIO
TITLE "Polaris"
PERFORMER "CYBER PEOPLE"
INDEX 00 31:30:42
INDEX 01 31:32:41
TRACK 07 AUDIO
TITLE "Call Me Mr. Telephone"
PERFORMER "ANSWERING SERVICE"
INDEX 00 37:08:49
INDEX 01 37:10:49
TRACK 08 AUDIO
TITLE "Sex Tonight"
PERFORMER "BRIAN MARTIN"
INDEX 00 43:46:30
INDEX 01 43:48:29
TRACK 09 AUDIO
TITLE "How Old Are You?"
PERFORMER "MIKO MISSION"
INDEX 00 48:58:70
INDEX 01 49:00:70
REM GENRE Disco
REM DATE 1984
REM DISCID 630D3D09
REM COMMENT "ExactAudioCopy v0.95b4"
PERFORMER "Various"
TITLE "The Best Of Italo Disco vol.II (CD1)"
FILE "Various - The Best Of Italo Disco vol.II (CD1).ape" WAVE
TRACK 01 AUDIO
TITLE "Disco Band"
PERFORMER "SCOTCH"
INDEX 01 00:00:00
TRACK 02 AUDIO
TITLE "The Hear Of The City"
PERFORMER "CHRIS LUIS"
INDEX 00 05:03:71
INDEX 01 05:05:71
TRACK 03 AUDIO
TITLE "Happy Song"
PERFORMER "BABY'S GANG"
INDEX 00 12:13:29
INDEX 01 12:15:28
TRACK 04 AUDIO
TITLE "Primavera (Stop Bajon)"
PERFORMER "TULLIO DE PISCOPO"
INDEX 00 17:50:25
INDEX 01 17:52:25
TRACK 05 AUDIO
TITLE "Sexy Movie"
PERFORMER "FLEXI COWBOYS"
INDEX 00 25:04:20
INDEX 01 25:06:20
TRACK 06 AUDIO
TITLE "Polaris"
PERFORMER "CYBER PEOPLE"
INDEX 00 31:30:42
INDEX 01 31:32:41
TRACK 07 AUDIO
TITLE "Call Me Mr. Telephone"
PERFORMER "ANSWERING SERVICE"
INDEX 00 37:08:49
INDEX 01 37:10:49
TRACK 08 AUDIO
TITLE "Sex Tonight"
PERFORMER "BRIAN MARTIN"
INDEX 00 43:46:30
INDEX 01 43:48:29
TRACK 09 AUDIO
TITLE "How Old Are You?"
PERFORMER "MIKO MISSION"
INDEX 00 48:58:70
INDEX 01 49:00:70
Azoknak mondanám akik leszedték a korábban kilinkelt The Best Of Italo Disco (Vol 1 - 10)APE-ben és szeretnék szétvágni számonként
vigyázzanak a Vol. 2-es elsõ CD-jénél rosszul vág ami azt jelenti hogy a következõ szám is elkezdõdik aztán ugye a következõnek az elejébõl ez hiányzik
most vettem észre, de azért mindenki nézze meg maga csak szólok ugye ha 10 albumot darabolunk nehéz az ilyet észrevenni
vigyázzanak a Vol. 2-es elsõ CD-jénél rosszul vág ami azt jelenti hogy a következõ szám is elkezdõdik aztán ugye a következõnek az elejébõl ez hiányzik
most vettem észre, de azért mindenki nézze meg maga csak szólok ugye ha 10 albumot darabolunk nehéz az ilyet észrevenni
a szélesebb nyilvánossághoz talán elég egy ismerõs, érdekeltség egy rádiónál, egy zenei tv-csatornánál, ha nincs meg kell venni az ismerõst...szélesebb nyilvánosság hozhatja csak meg a sikert!sokszor szörnyû melódiák futnak be, egyszerüen mert azokat játszák a fent emlitett okokból és bármilyen szar is sláget lesz ha játszák...irányitottak a listák ( kiválló film: be cool, sarkitottan de errõl szól )...
Azért, ahogyan a technika fejlõdik egy (régi) Laserdance szám ,már nem venné fel a versenyt a mostani elõadók álltal kreált számokkal,persze annak még dallamosnak és fülbemászónak kell lennie.
Lásd Galaxy Hunter és Paula Monika vagy Monika Novak (mostanában igy hívja magát). Én írtam Zbigniev Danielewiz-nek, hogy nálam most mindent vernek. Egyszerûen hihetetlen volt számomra, hogy 2008-ban ekkora italospace zenéket csináljanak.
Zibi (ahogyan nevezik) azt írta, hogy nem játszott ki még mindent,rengeteg ötlet,zene stb van még a tarsolyában és persze ami jó, hogy egyre többen jönnek rá, hogy a spacesynth nem lehet afféle elvont zene, hanem megfelelõ dinamikával az italodisco alapjaira kell építeniök a fülbemászó zenéiket és akkor már is siker.
Sajnos a GH album még mindig nem ért el hozzám,de remélem ezen a héten megjön.
itt meglehet hallgatni jó pár zenéjüket.
http://www.galaxyhunter.com/
Még annyit, hogy ezt a fajta stílust elsõsorban,mi italo"buzik" kedveljük és amig a helyzet nem változik,addig nagyon ezzel az "ágazattal" pénzt sem lehet keresni,ezért több spacesynth elõadó a techo felé is hajlik.
Lásd Galaxy Hunter és Paula Monika vagy Monika Novak (mostanában igy hívja magát). Én írtam Zbigniev Danielewiz-nek, hogy nálam most mindent vernek. Egyszerûen hihetetlen volt számomra, hogy 2008-ban ekkora italospace zenéket csináljanak.
Zibi (ahogyan nevezik) azt írta, hogy nem játszott ki még mindent,rengeteg ötlet,zene stb van még a tarsolyában és persze ami jó, hogy egyre többen jönnek rá, hogy a spacesynth nem lehet afféle elvont zene, hanem megfelelõ dinamikával az italodisco alapjaira kell építeniök a fülbemászó zenéiket és akkor már is siker.
Sajnos a GH album még mindig nem ért el hozzám,de remélem ezen a héten megjön.
itt meglehet hallgatni jó pár zenéjüket.
http://www.galaxyhunter.com/
Még annyit, hogy ezt a fajta stílust elsõsorban,mi italo"buzik" kedveljük és amig a helyzet nem változik,addig nagyon ezzel az "ágazattal" pénzt sem lehet keresni,ezért több spacesynth elõadó a techo felé is hajlik.
What about the forests?
egykoron ezt a stilust kizárólag a laserdance jelentette a számomra, mig nem jártam itt a fórumon nem is gondoltam hogy aktiv ez az irányzat-stilus, örülök neki, hogy igy van, nagyobb nyilvánosság kellene neki...
még nem szedtem le, de folyamatban van<#nevetes1>#nevetes1>
a holiday maxin a B.2 nem nagy durranás de a teljesség kedvéért felrakom mindig a teljes maxikat, de biztosan van akinek tetszik...
a holiday maxin a B.2 nem nagy durranás de a teljesség kedvéért felrakom mindig a teljes maxikat, de biztosan van akinek tetszik...
#52865
Köszi.
Jan Schipper nemigazán tartozik a favorítjaim közé,de ezt a számot rendesen összerakta és nagyon dallamos zene jó dinamikával. Remélem ezen az úton megy tovább, mert ez a szám nagyon toplistás.
What about the forests?
köszi a Holidayt jól szól.
A Radiorama lejött?
a swedish remixesbe belehallgattam jól szól talán kicsit csicsergõs, de lehet azért mert veszteségmentes után hallgattam és ahhot lõttem be a dolgokat a Ja Plus-ban.
Szval sztem jó minõség érdemes leszedni
A Radiorama lejött?
a swedish remixesbe belehallgattam jól szól talán kicsit csicsergõs, de lehet azért mert veszteségmentes után hallgattam és ahhot lõttem be a dolgokat a Ja Plus-ban.
Szval sztem jó minõség érdemes leszedni
énis a lehetõ legkavesebbel bár én inkább DVD-t irok
és az ellenõrzést is bekapcsolom általában
és az ellenõrzést is bekapcsolom általában
üdv, én konzervativ szinti-popper lévén max 4-szeres sebességgel...a minimummal amit felajánl...bár lehet ez csak az én baromságom, de ne pörögjön túlzottan...
#52860
Sziasztok.
Egy fix ipés!!!
Csak örülök hogy ilyen is van,hogy tudok választani
honnan töltsek.
Off:Kérdezném cd-ét milyen sebességgel írtok?? (mp3)(cda)
Egy fix ipés!!!
Csak örülök hogy ilyen is van,hogy tudok választani
honnan töltsek.
Off:Kérdezném cd-ét milyen sebességgel írtok?? (mp3)(cda)
A Dance Memories MIxeknél ezekre tudtok másik linkeket mondani?
http://xirror.com/spread/87841796/TONO-volume_20-_italoversion_.part1.rar.html
http://xirror.com/spread/30989583/TONO-volume_20-_italoversion_.part2.rar.html
http://xirror.com/spread/78914387/TONO-volume_20-_spacesynthversion_.part1.rar.html
http://xirror.com/spread/22808159/TONO-volume_20-_spacesynthversion_.part2.rar.html
http://xirror.com/spread/87841796/TONO-volume_20-_italoversion_.part1.rar.html
http://xirror.com/spread/30989583/TONO-volume_20-_italoversion_.part2.rar.html
http://xirror.com/spread/78914387/TONO-volume_20-_spacesynthversion_.part1.rar.html
http://xirror.com/spread/22808159/TONO-volume_20-_spacesynthversion_.part2.rar.html
Megéztem néhány oldalon, általában mindenhol "Best Buy"-ként említik, ami, azért bizonnyal jelent valamit.
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Én nem akarlak semmirõl meggyõzni, nehogy aztán ebbõl legyen a baj P
Azt gondold végig vezetékest vagy vezeték nélkülit szeretnél
Ami nagyon fontos sztem hogy két gombként is funkcionáló (benyomható) analóg kar legyen rajta és elöl is legyen 4 jól használható gomb (L12,R12)
Azt gondold végig vezetékest vagy vezeték nélkülit szeretnél
Ami nagyon fontos sztem hogy két gombként is funkcionáló (benyomható) analóg kar legyen rajta és elöl is legyen 4 jól használható gomb (L12,R12)
Szevasztok Tagok !
Meggyõztetek, Rumblepad 2-õt veszek. Ennyi ember nem tévedhet egyszerre ekkorát !!!
Remélem a Vistám alatt is müxik majd ?!
<#zavart1>#zavart1><#zavart1>#zavart1><#zavart1>#zavart1>
Meggyõztetek, Rumblepad 2-õt veszek. Ennyi ember nem tévedhet egyszerre ekkorát !!!
Remélem a Vistám alatt is müxik majd ?!
<#zavart1>#zavart1><#zavart1>#zavart1><#zavart1>#zavart1>
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
másik fórumon ezzel kapcsolatban most írták
"Énis ajánlom az Apollo GP-3000-t én itt vettem, picit drágább de ez a gamepad megéri!
http://www.patronok.hu/main.php?k=5 "
"Énis ajánlom az Apollo GP-3000-t én itt vettem, picit drágább de ez a gamepad megéri!
http://www.patronok.hu/main.php?k=5 "
többen a #52813 ajánljuk
sztem innentõl egyszerûbb
DEha van rá lehetõséged próbáld ki milyen fogásra
pl a nagyobb helyeken Tesco-ban ki vannak rakva próbapéldányok nyomogatásra próbálgatásra.
Az más kérdés, hogy ilyen helyen biztos nem venném, de kipróbálni jó.
Ha esetleg Pécs környékén jársz tudok ajánlani egy boltot ahol elég jót lehet kapni már 1800-ért ha jól emléxem
sztem innentõl egyszerûbb
DEha van rá lehetõséged próbáld ki milyen fogásra
pl a nagyobb helyeken Tesco-ban ki vannak rakva próbapéldányok nyomogatásra próbálgatásra.
Az más kérdés, hogy ilyen helyen biztos nem venném, de kipróbálni jó.
Ha esetleg Pécs környékén jársz tudok ajánlani egy boltot ahol elég jót lehet kapni már 1800-ért ha jól emléxem
Megauploados letöltésrõl toolbar nélkül pedig, bár már volt korábban
http://www.sztar.com/showthread.php?t=114860
http://mxyzptlk.atw.hu/Segitseg.htm
http://gportal.hu/gindex.php?pg=13650725
http://www.sztar.com/showthread.php?t=114860
http://mxyzptlk.atw.hu/Segitseg.htm
http://gportal.hu/gindex.php?pg=13650725
Na megnéztem kokrétan a London Boys-t
Érdemes megnézni hogy honnan töltötték le a legtöbben
mindegyik link mûködik rapidshare is
képekben
rapidshares link:
http://rapidshare.com/files/110520031/A.1LONDONBOYS-LONDONNIGHTS.rar
közben a másodikat picshomerõl szedve DOWNLOADRA kattintva kerek négy percet kellett várni
tehát a két részt max öt perc alatt leszedtem anélkül, hogy egy kódot is kellett volna beütnöm
picshomest indítva elõször az idõ még tovább rövidíthetõ
No COMMENT........
Érdemes megnézni hogy honnan töltötték le a legtöbben
mindegyik link mûködik rapidshare is
képekben
rapidshares link:
http://rapidshare.com/files/110520031/A.1LONDONBOYS-LONDONNIGHTS.rar
közben a másodikat picshomerõl szedve DOWNLOADRA kattintva kerek négy percet kellett várni
tehát a két részt max öt perc alatt leszedtem anélkül, hogy egy kódot is kellett volna beütnöm
picshomest indítva elõször az idõ még tovább rövidíthetõ
No COMMENT........
#52850
Igen, volt egy ilyen címû albumuk, csak sajna lehetetlen tracklistet találni hozzá az egész világhálón... Ha valaki esetleg nagyobb sikerrel járna.... Vagy meglenne maga a szám...
snap- - ooops up ( vinyl maxi , wav )
B.1 instrumental version A.1-A.2 ( vocal version ) - ( other mix )
B.1 instrumental version A.1-A.2 ( vocal version ) - ( other mix )
Tud ez a faszi,ha összekapja magát.
Jan Schipper - Attack
320k 6:40
http://rapidshare.com/files/111139874/Jan_Schipper_-_Attack.mp3.html
Jan Schipper - Attack
320k 6:40
http://rapidshare.com/files/111139874/Jan_Schipper_-_Attack.mp3.html
What about the forests?
snap a rapidra megy, asszem a rapidból is kettõ van ha van valaki aki tud mindkettõbõl egy linket akkor tudom ugy tenni az adott maxit, hogy fele egyiken fele a másikon, igy egy adott lemezen belûl nem várat...
A Mass-on a rapid link nem remekel, legalábbis nálam nem.
Két verzió lehetséges:
1
2

Két verzió lehetséges:
1
2

In Lak\'ech Ala K\'in
Szevasztok Tagok !
Okosabb ugyan nem lettem, azért köszi a segítséget !
<#falbav>#falbav><#nemtudom>#nemtudom><#fejvakaras>#fejvakaras>
Okosabb ugyan nem lettem, azért köszi a segítséget !
<#falbav>#falbav><#nemtudom>#nemtudom><#fejvakaras>#fejvakaras>
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
#52839
Helló!
Oriental dream vagy valami ilyesmit keress.
Oriental dream vagy valami ilyesmit keress.
#52838
Lehet Off...
A Karthago - Keleti éj címû számának angol változatát keresném! Vagy ha valaki tudja az angol címét, az is elég! Köszi
A Karthago - Keleti éj címû számának angol változatát keresném! Vagy ha valaki tudja az angol címét, az is elég! Köszi
ugyan most nincs fent a gépemen de anno a megaupload-ról elõfizetés nélkül csak ugy engedett tölteni...ha feltettem...én is tartok a tool-baroktól, bát lehet csak a tudatlanságom miatt, hozzák a reklámokat a gépre...vagy rosszúl tudom?