A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Wescone
#52933
Tippelj!



A többi meg lassú. <#wilting>

In Lak\'ech Ala K\'in

zsoltford
#52932
a többit sikerült leszedned?

Wescone
#52931
Köszöntem! <#worship>

Egyébként elegem lett a mindenféle linkelgetésböl és nyitottam egy RapidShare.com Premium account-ot. Hát gyerekek ha értékelitek magatok valamennyire és van egy bank kártyátok is ne habozzatok nyitni egyet. 1800 ft. kb. a hónapos elõfizetés, link található dögivel és csak click és töltesz ezerrel... Na jó, nem épp ezerrel csak úgy 600-700 kbit/sec. körül általában. <#nevetes1>
De most komolyan, kb. fél nap alatt töltöttem le 18 teljes CD-t és mivel CD-röl beszélek gondolom nem kell hangsúlyoznom, hogy nem mp3-rol van szó. És még aktiv az account 29 napig! <#wow1>
Hmmm...

In Lak\'ech Ala K\'in

Breki33
#52930
zsoltford
#52929
snap-ooops up, a rapidon van (#52849)

zsoltford
#52928
london boys-london nights
A.1
B.1

zsoltford
#52927
akkor másképp...
radiorama-chance to desire:
vocal version
instrumental version

Wescone
#52926
Itt vannak, klikk a hivatkozásra! Thx! <#worship>

In Lak\'ech Ala K\'in

zsoltford
#52925
üdv , ird meg melyikek kellenek, most megyek gályázni este megsasolom...

Wescone
#52924
Hello Zsoltford!
Tudnál adni nekem direkt rapid link-eket a feltöltött LP-khez?

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52923
Hi All!
Valakinek ötlete, hogy a Mega és a Rapid miért csinálja ezt (ezeket)?



In Lak\'ech Ala K\'in

mflex
#52922
,köszi wav-ban nem volt meg.

What about the forests?

mflex
#52921
Szia!

Üdv itt-ott😊

What about the forests?

kaposi1
#52920
Szia!
Reggeltem a fórumra.
Kiemelt helyen fogom kezelni.<#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

zsoltford
#52919
kimaradt... wav...

zsoltford
#52918
üdv tagok, snap - cult of snap ( maxi vinyl ) ( 1989 ) ( logic records )

A.1
B.1-B.2
hangerõt rááááááááááá kollégák!

mflex
#52917
Peter Arcade-Rainfall Memories(remix)
Wav 5:54

http://rapidshare.com/files/111805341/01_-_Rainfall_Memories__Remix_.wav


Tegnap kaptam kézhez végra a dupla lemezes albumát és azt kell, hogy mondjam állam padlón.
Az itaodisco felkarolása egyseknek túl jól sikerül,hála Joey Mauro-nak. Akit érdekel a dupla lemez a hétvégén leszedheti az I.S.D. fórumról,ami lassan elkezdi pályafutását mindenféle megkötöttségek nélkül,egyenlõre a külföldiek akkor jöhetnek, ha kész vagyok a fordításokkal is. Aki gondolja legyen tag és természetesen jöhet mindenféle zene.😊

What about the forests?

pomogacs2
#52916
Az a fórum az ip-címemet tiltotta le.
Próbáltam regizni proxy-n keresztül és azt olvastam,
hogy egyáltalán nem vesznek most fel új tagokat.
Ááá...

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

trexxhunter
#52915
kár hogy a baby's gang lemezt senki sem seedeli<#violent>

mflex
#52914
én 3-szor kaptam emailt az admintól,hogy töltsek fel zenét. viszont én már az elsõre visszaírtam, hogy del.
tök szar gagyi fórum az.

What about the forests?

Mardel
#52913
Én szinte minden zenét edonkey hálózatról szedem, emule klienssel (Xtreme Mod). (Metallica összes, Prodigy összes, Moonspell összes, Opeth összes, Nightwish összes, Yngwie Malmsteen összes, stb. losslessben arhíválva.) <#finom>

"Timeo Danaos et dona ferentes."

zsoltford
#52912
akkor ne foglalkozz velük, nem sok olyasmi van ott, amit itt igy vagy úgy nem lehetne megszerezni, illetve nem volt, nem lesz...

zsoltford
#52911
üdv, hangerõ rajt!<#eljen><#worship>

pomogacs2
#52910
Na, engem is kirúgtak az italo disco oldalról, pedig csak megköszöntem és letöltöttem. Ki érti ezt?<#conf>

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

tgolyo
#52909
Üdv a csapatnak!
Beugrottam egy percre,s ha már itt jártam hoztam egy olyan muzsikát.ami sz.tem még nem volt.
Letöltés után HANGERÕT rá!


http://rapidshare.com/files/111564362/First_Patrol_-_Fanfare_From_Rocky_IV._vinyl_.mp3320-as!

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#52908
Sziasztok! Aki HQ-t gyüjt az itt talál pár torrent linket!

http://rapidshare.com/files/111554249/ape_torrentek.zip

#52907
Sziasztok!
Hátha érdekel valakit!
Fix IP-sek elõnyben!<#nevetes1>
Egy kis ELO.

Italo forever
#52906
Egy talán nem annyira ismert de kíváló zene egy nagyszerû elõadótól!
Jó majálist holnapra mindenkinek!<#wave>

Albert One - Lady O' (original)


Albert One - Lady O' (instrumental)

Italo forever
#52904
Bocs, kicsit keveredtek a szövegek..<#fejvakaras>

Italo forever
#52903


ST Arts (old tunes): Born to Fly

Like a phoenix
Spreading my wings
I was born to fly
I was born to fly
Ha már szinti zene


Like a phoenix
Spreading my wings
I was born to fly
I was born to fly
Born to fly

Higher and higher
Higher and higer
Born to fly

ST Arts - Born To Fly

Breki33
#52902
Jean Michel Jarre - Space of Freedom





Jean Michel Jarre - Space of Freedom
2005
Oxygene 8
Electronic
680 mb
mpg
Mpeg 2, 1920 x 1088, 25.00 fps, 19354 kbps avg
Mpeg Audio, 48 kHz, Stereo, 256 kbps





http://rapidshare.com/files/73401026/JMJO8RGd.part1.rar
http://rapidshare.com/files/73409800/JMJO8RGd.part2.rar
http://rapidshare.com/files/73424693/JMJO8RGd.part3.rar
http://rapidshare.com/files/73438104/JMJO8RGd.part4.rar
http://rapidshare.com/files/73438186/JMJO8RGd.part5.rar
http://rapidshare.com/files/73527237/JMJO8RGd.part6.rar
http://rapidshare.com/files/73525596/JMJO8RGd.part7.rar

pass: jarre
Breki33
#52901
Keresném a Vinyl On Cd sorozat 30 feletti részeit
zsoltford
#52900
és van amit megköszönsz letöltöd és egy winamp néhány bites adatot kapsz pl.title01 a lejátszódban és semmi...túl nagy lett és átláthatatlan azon kivûl az audio topic-ban azt gondolnám wav-ok vannak hát tévedés...

pomogacs2
#52899
Köszi!

Elég furcsa, hogy elõbb meg kell köszönni, aztán meg lehet nézni.<#confused>

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

mflex
#52898
úgy, hogy hozzászólsz,mostanában ez a módi...
engem már töröltek mert nem vagyok aktív lol bekaphatják hülye banda

What about the forests?

pomogacs2
#52897
Sziasztok!

Az http://italo-disco.niceboard.com/index.htm oldalon hogy lehet letölteni?
Regisztráltam magam,de alul nem mindig, de sokszor egy "Hidden link" tábla van. Néhány mp3-nál ott van a letöltési link, de nem mindig.

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

Italo forever
#52896
Ez az, így jó lett!!Köszi szépen Storung!!<#worship><#worship><#wave>

mflex
#52895
Király!

A Black C space verzióját már rég kerestem. A többi már megvan.
köszi😊

What about the forests?

trexxhunter
#52894
New beauty spacesynth album.

Full album
Genre: Electronica
Style: Spacesynth
Year: 2007
Sampling: VBR (160-256kbit/s)
Format: mp3
All tracks composed by: Stefan Bieri
Review: http://www.spacesynth.net/Review/Anosphere-FieldOfMutants (4/5)
Sample: http://www.hypersound.ch/sounds/snd_nwr_001.rm

Tracklist
01. Mutant Generation 05:52
02. Star Convention 06:29
03. Lasernights At Your Planet 05:55
04. Space Fire 07:02
05. Congate (Spacemix) 05:32
06. Field Sequenz 07:55
07. Light Distortion 07:01
08. New Hope 06:04
09. Space Affair 05:23
10. Point Of Stars 04:35
11. Mutant Generation (The Story) 06:54
Download :

http://rapidshare.com/files/34229369/AnoFieMut.part1.rar

http://rapidshare.com/files/34229370/AnoFieMut.part2.rar

zsoltford
#52893
snap - the power ( maxi vinyl ) ( 1989 ) ( wav )

A.1-B.1

#52892
Kis segítség képben:link

#52890
Hello!

Itt tudod beállítani:Beállítások>Tartalom>A Firefox fájltípuskezelésének beállítása

#52889
Nem lehet hogy a fájlok mentését kellene bepipálni?
Italo forever
#52888
Ja, a firefox pedig úgy van beállítva, hogy "rákérdezés a fájlok letöltési helyére"

Italo forever
#52887
Üdv Srácok!
Off.
Használ valaki Firefoxot?
Van egy gondom. Valamelyik letöltésem alkalmával elnyomhattam valamit, mert most nem kérdezi meg, hogy hova töltsön, hanem azonnal lejátsza a zenét letöltés után..
Hol kell visszaállítani, hogy ne csak lejátsza, hanem le is töltse?

Mardel
#52886
Menni fog, csak most valamiért le van terhelve a szerverük. A lényeg, hogy ingyenes CD író progi ami ismer szinte minden audio formátumot.
És azt hiszem kezeli a cue sheet-et is. Mármint ha egy image fileod van és mellette egy cue, akkor csak a cuet tallózod be, és trackekre felosztja, és már pörkölheted ki audio cdként.

"Timeo Danaos et dona ferentes."

Breki33
#52885
nálam ez az oldal nem jön be
Breki33
#52884
nem azért mert személyesen beszéltünk ilyesmikrõl mikor odadta a cd-t amit írt és én ajánlottam neki azt, hogy próbálja ki az Ashampo-t amit én használok

és az Ashampoo hirlevél vagy mi ajánlotta ezt amit sztem érdemes kipróbálnia

ennyi