A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Köszöntem! <#worship>#worship>
Egyébként elegem lett a mindenféle linkelgetésböl és nyitottam egy RapidShare.com Premium account-ot. Hát gyerekek ha értékelitek magatok valamennyire és van egy bank kártyátok is ne habozzatok nyitni egyet. 1800 ft. kb. a hónapos elõfizetés, link található dögivel és csak click és töltesz ezerrel... Na jó, nem épp ezerrel csak úgy 600-700 kbit/sec. körül általában. <#nevetes1>#nevetes1>
De most komolyan, kb. fél nap alatt töltöttem le 18 teljes CD-t és mivel CD-röl beszélek gondolom nem kell hangsúlyoznom, hogy nem mp3-rol van szó. És még aktiv az account 29 napig! <#wow1>#wow1>
Hmmm...
Egyébként elegem lett a mindenféle linkelgetésböl és nyitottam egy RapidShare.com Premium account-ot. Hát gyerekek ha értékelitek magatok valamennyire és van egy bank kártyátok is ne habozzatok nyitni egyet. 1800 ft. kb. a hónapos elõfizetés, link található dögivel és csak click és töltesz ezerrel... Na jó, nem épp ezerrel csak úgy 600-700 kbit/sec. körül általában. <#nevetes1>#nevetes1>
De most komolyan, kb. fél nap alatt töltöttem le 18 teljes CD-t és mivel CD-röl beszélek gondolom nem kell hangsúlyoznom, hogy nem mp3-rol van szó. És még aktiv az account 29 napig! <#wow1>#wow1>
Hmmm...
In Lak\'ech Ala K\'in
Hello Zsoltford!
Tudnál adni nekem direkt rapid link-eket a feltöltött LP-khez?
Tudnál adni nekem direkt rapid link-eket a feltöltött LP-khez?
In Lak\'ech Ala K\'in
Hi All!
Valakinek ötlete, hogy a Mega és a Rapid miért csinálja ezt (ezeket)?

Valakinek ötlete, hogy a Mega és a Rapid miért csinálja ezt (ezeket)?

In Lak\'ech Ala K\'in
Szia!
Reggeltem a fórumra.
Kiemelt helyen fogom kezelni.<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Reggeltem a fórumra.
Kiemelt helyen fogom kezelni.<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Peter Arcade-Rainfall Memories(remix)
Wav 5:54
http://rapidshare.com/files/111805341/01_-_Rainfall_Memories__Remix_.wav
Tegnap kaptam kézhez végra a dupla lemezes albumát és azt kell, hogy mondjam állam padlón.
Az itaodisco felkarolása egyseknek túl jól sikerül,hála Joey Mauro-nak. Akit érdekel a dupla lemez a hétvégén leszedheti az I.S.D. fórumról,ami lassan elkezdi pályafutását mindenféle megkötöttségek nélkül,egyenlõre a külföldiek akkor jöhetnek, ha kész vagyok a fordításokkal is. Aki gondolja legyen tag és természetesen jöhet mindenféle zene.😊
Wav 5:54
http://rapidshare.com/files/111805341/01_-_Rainfall_Memories__Remix_.wav
Tegnap kaptam kézhez végra a dupla lemezes albumát és azt kell, hogy mondjam állam padlón.
Az itaodisco felkarolása egyseknek túl jól sikerül,hála Joey Mauro-nak. Akit érdekel a dupla lemez a hétvégén leszedheti az I.S.D. fórumról,ami lassan elkezdi pályafutását mindenféle megkötöttségek nélkül,egyenlõre a külföldiek akkor jöhetnek, ha kész vagyok a fordításokkal is. Aki gondolja legyen tag és természetesen jöhet mindenféle zene.😊
What about the forests?
Az a fórum az ip-címemet tiltotta le.
Próbáltam regizni proxy-n keresztül és azt olvastam,
hogy egyáltalán nem vesznek most fel új tagokat.
Ááá...
Próbáltam regizni proxy-n keresztül és azt olvastam,
hogy egyáltalán nem vesznek most fel új tagokat.
Ááá...
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
én 3-szor kaptam emailt az admintól,hogy töltsek fel zenét. viszont én már az elsõre visszaírtam, hogy del.
tök szar gagyi fórum az.
tök szar gagyi fórum az.
What about the forests?
Én szinte minden zenét edonkey hálózatról szedem, emule klienssel (Xtreme Mod). (Metallica összes, Prodigy összes, Moonspell összes, Opeth összes, Nightwish összes, Yngwie Malmsteen összes, stb. losslessben arhíválva.) <#finom>#finom>
"Timeo Danaos et dona ferentes."
akkor ne foglalkozz velük, nem sok olyasmi van ott, amit itt igy vagy úgy nem lehetne megszerezni, illetve nem volt, nem lesz...
Na, engem is kirúgtak az italo disco oldalról, pedig csak megköszöntem és letöltöttem. Ki érti ezt?<#conf>#conf>
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
Üdv a csapatnak!
Beugrottam egy percre,s ha már itt jártam hoztam egy olyan muzsikát.ami sz.tem még nem volt.
Letöltés után HANGERÕT rá!
http://rapidshare.com/files/111564362/First_Patrol_-_Fanfare_From_Rocky_IV._vinyl_.mp3320-as!
Beugrottam egy percre,s ha már itt jártam hoztam egy olyan muzsikát.ami sz.tem még nem volt.
Letöltés után HANGERÕT rá!
http://rapidshare.com/files/111564362/First_Patrol_-_Fanfare_From_Rocky_IV._vinyl_.mp3320-as!
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
#52908
Sziasztok! Aki HQ-t gyüjt az itt talál pár torrent linket!
http://rapidshare.com/files/111554249/ape_torrentek.zip
http://rapidshare.com/files/111554249/ape_torrentek.zip
#52907
Egy talán nem annyira ismert de kíváló zene egy nagyszerû elõadótól!
Jó majálist holnapra mindenkinek!<#wave>#wave>
Albert One - Lady O' (original)
Albert One - Lady O' (instrumental)
Jó majálist holnapra mindenkinek!<#wave>#wave>
Albert One - Lady O' (original)
Albert One - Lady O' (instrumental)
ST Arts (old tunes): Born to Fly
Like a phoenix
Spreading my wings
I was born to fly
I was born to fly
Ha már szinti zene
Like a phoenix
Spreading my wings
I was born to fly
I was born to fly
Born to fly
Higher and higher
Higher and higer
Born to fly
ST Arts - Born To Fly
Jean Michel Jarre - Space of Freedom
Jean Michel Jarre - Space of Freedom
2005
Oxygene 8
Electronic
680 mb
mpg
Mpeg 2, 1920 x 1088, 25.00 fps, 19354 kbps avg
Mpeg Audio, 48 kHz, Stereo, 256 kbps
http://rapidshare.com/files/73401026/JMJO8RGd.part1.rar
http://rapidshare.com/files/73409800/JMJO8RGd.part2.rar
http://rapidshare.com/files/73424693/JMJO8RGd.part3.rar
http://rapidshare.com/files/73438104/JMJO8RGd.part4.rar
http://rapidshare.com/files/73438186/JMJO8RGd.part5.rar
http://rapidshare.com/files/73527237/JMJO8RGd.part6.rar
http://rapidshare.com/files/73525596/JMJO8RGd.part7.rar
pass: jarre
Jean Michel Jarre - Space of Freedom
2005
Oxygene 8
Electronic
680 mb
mpg
Mpeg 2, 1920 x 1088, 25.00 fps, 19354 kbps avg
Mpeg Audio, 48 kHz, Stereo, 256 kbps
http://rapidshare.com/files/73401026/JMJO8RGd.part1.rar
http://rapidshare.com/files/73409800/JMJO8RGd.part2.rar
http://rapidshare.com/files/73424693/JMJO8RGd.part3.rar
http://rapidshare.com/files/73438104/JMJO8RGd.part4.rar
http://rapidshare.com/files/73438186/JMJO8RGd.part5.rar
http://rapidshare.com/files/73527237/JMJO8RGd.part6.rar
http://rapidshare.com/files/73525596/JMJO8RGd.part7.rar
pass: jarre
és van amit megköszönsz letöltöd és egy winamp néhány bites adatot kapsz pl.title01 a lejátszódban és semmi...túl nagy lett és átláthatatlan azon kivûl az audio topic-ban azt gondolnám wav-ok vannak hát tévedés...
Köszi!
Elég furcsa, hogy elõbb meg kell köszönni, aztán meg lehet nézni.<#confused>#confused>
Elég furcsa, hogy elõbb meg kell köszönni, aztán meg lehet nézni.<#confused>#confused>
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
úgy, hogy hozzászólsz,mostanában ez a módi...
engem már töröltek mert nem vagyok aktív lol bekaphatják hülye banda
engem már töröltek mert nem vagyok aktív lol bekaphatják hülye banda
What about the forests?
Sziasztok!
Az http://italo-disco.niceboard.com/index.htm oldalon hogy lehet letölteni?
Regisztráltam magam,de alul nem mindig, de sokszor egy "Hidden link" tábla van. Néhány mp3-nál ott van a letöltési link, de nem mindig.
Az http://italo-disco.niceboard.com/index.htm oldalon hogy lehet letölteni?
Regisztráltam magam,de alul nem mindig, de sokszor egy "Hidden link" tábla van. Néhány mp3-nál ott van a letöltési link, de nem mindig.
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
Király!
A Black C space verzióját már rég kerestem. A többi már megvan.
köszi😊
A Black C space verzióját már rég kerestem. A többi már megvan.
köszi😊
What about the forests?
New beauty spacesynth album.
Full album
Genre: Electronica
Style: Spacesynth
Year: 2007
Sampling: VBR (160-256kbit/s)
Format: mp3
All tracks composed by: Stefan Bieri
Review: http://www.spacesynth.net/Review/Anosphere-FieldOfMutants (4/5)
Sample: http://www.hypersound.ch/sounds/snd_nwr_001.rm
Tracklist
01. Mutant Generation 05:52
02. Star Convention 06:29
03. Lasernights At Your Planet 05:55
04. Space Fire 07:02
05. Congate (Spacemix) 05:32
06. Field Sequenz 07:55
07. Light Distortion 07:01
08. New Hope 06:04
09. Space Affair 05:23
10. Point Of Stars 04:35
11. Mutant Generation (The Story) 06:54
Download :
http://rapidshare.com/files/34229369/AnoFieMut.part1.rar
http://rapidshare.com/files/34229370/AnoFieMut.part2.rar
Full album
Genre: Electronica
Style: Spacesynth
Year: 2007
Sampling: VBR (160-256kbit/s)
Format: mp3
All tracks composed by: Stefan Bieri
Review: http://www.spacesynth.net/Review/Anosphere-FieldOfMutants (4/5)
Sample: http://www.hypersound.ch/sounds/snd_nwr_001.rm
Tracklist
01. Mutant Generation 05:52
02. Star Convention 06:29
03. Lasernights At Your Planet 05:55
04. Space Fire 07:02
05. Congate (Spacemix) 05:32
06. Field Sequenz 07:55
07. Light Distortion 07:01
08. New Hope 06:04
09. Space Affair 05:23
10. Point Of Stars 04:35
11. Mutant Generation (The Story) 06:54
Download :
http://rapidshare.com/files/34229369/AnoFieMut.part1.rar
http://rapidshare.com/files/34229370/AnoFieMut.part2.rar
#52890
Hello!
Itt tudod beállítani:Beállítások>Tartalom>A Firefox fájltípuskezelésének beállítása
Itt tudod beállítani:Beállítások>Tartalom>A Firefox fájltípuskezelésének beállítása
#52889
Nem lehet hogy a fájlok mentését kellene bepipálni?
Üdv Srácok!
Off.
Használ valaki Firefoxot?
Van egy gondom. Valamelyik letöltésem alkalmával elnyomhattam valamit, mert most nem kérdezi meg, hogy hova töltsön, hanem azonnal lejátsza a zenét letöltés után..
Hol kell visszaállítani, hogy ne csak lejátsza, hanem le is töltse?
Off.
Használ valaki Firefoxot?
Van egy gondom. Valamelyik letöltésem alkalmával elnyomhattam valamit, mert most nem kérdezi meg, hogy hova töltsön, hanem azonnal lejátsza a zenét letöltés után..
Hol kell visszaállítani, hogy ne csak lejátsza, hanem le is töltse?
Menni fog, csak most valamiért le van terhelve a szerverük. A lényeg, hogy ingyenes CD író progi ami ismer szinte minden audio formátumot.
És azt hiszem kezeli a cue sheet-et is. Mármint ha egy image fileod van és mellette egy cue, akkor csak a cuet tallózod be, és trackekre felosztja, és már pörkölheted ki audio cdként.
És azt hiszem kezeli a cue sheet-et is. Mármint ha egy image fileod van és mellette egy cue, akkor csak a cuet tallózod be, és trackekre felosztja, és már pörkölheted ki audio cdként.
"Timeo Danaos et dona ferentes."