A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Megszületik, ha nem is minden idők legjobb, de mindenképp legismertebb Depeche Mode zenéje.
2019 április 19. A zeneszám kikerül minden idők legismertebb 80-as zenei fórumára az SG Fórumra...<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
sample5
ItaloDisco4Ever !
Remélem a további kiadványokon majd ezeknél érdekesebb ,ritkább zenék is helyet kapnak.
Mint pld. " Danny – Don't You Know " vagy mint ez : Manuel Stepanoff - How Many Time
ZYX Eurobeat Collection Vol.1
CD 1
1.
ALIENS 2 (THE NIGHTMARE) (Alieno Mix)
RADIORAMA
6:41 min.
2.
LOVE (Mixmaster Remix)
GIPSY AND QUEEN
6:31 min.
3.
LOVE IN MOSCOW (Extended Version)
MR. ZIVAGO
5:15 min.
4.
MIDNIGHT DANCER (Extended Version)
ATRIUM
7:45 min.
5.
TAKE A CHANCE (Full Power DJ Mix)
MALCOM J HILL
6:28 min.
6.
SET ME FREE SET ME FREE (M. And S. Remix)
MAX COO & STEVE COO
6:19 min.
7.
FIRE ON THE MOON (1991 Version)
F.C.F.
8:29 min.
8.
DON T SAY GOODBYE (Venice Mix)
MOLTOCARINA
5:35 min.
9.
HOW MANY TIMES (The Only Club Mix)
SANTA CLAUS & D. JINGLE GIRLS
6:40 min.
10.
LOVING YOU FOREVER
MC. BRIAN
6:03 min.
11.
POWER OF MAGIC (High Energy Beat Mix)
ALPHATOWN
6:09 min.
12.
BIG TOWN (The Best Mix)
MARK FARINA
5:57 min.
CD 2
1.
GOOD-BYE (Extended Version)
SAVAGE
6:42 min.
2.
ELECTRIC MAN (500 Volt Mix)
LE FERRARI
5:45 min.
3.
UPSIDE DOWN
COO COO
7:54 min.
4.
ONE STEP TO HEAVEN (Garage Mix)
MIKO MISSION
5:04 min.
5.
MARY ANN (That s The Lovely Mix)
KEN LASZLO
5:41 min.
6.
DANCE TOGETHER (X.L. Edit)
MR. BLACK
7:21 min.
7.
DANCE THE NIGHT AWAY (L.A. Mix)
BOYS BOYS BOYS
6:12 min.
8.
NEVER FALL IN LOVE AGAIN (Eva Mix)
MISTERY
5:13 min.
9.
HEY DEE JAY (D.J.P. Mix)
CHRIS
5:55 min.
10.
I WANNA STOP (Paris Mix)
SUPERLOVE
5:25 min.
11.
NAUGHTY BOY (Long Mix)
MACHO GANG
5:30 min.
12.
YOUNG PEOPLE (Extended Version)
URSULA
7:07 min.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2019.04.19. 12:09:06
ItaloDisco4Ever !
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Hozzám jövő héten megérkezik bluray-en a "Bohém rapszódia" társaságában <#vigyor>#vigyor>
Addig meg..
A Queen gyári DTS lemezem nem mutogatom századjára, de ha valaki nagyon irigyelné netán,
esetleg húsvét alkalmából kivételt tehetek..<#nyes>#nyes>
Kellemes Ünnepeket!
A nyuszi füle legyen veletek..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.19. 09:53:40
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
https://www33.zippyshare.com/v/iwKot27x/file.html
Én is próbálkoztam, ismerős is volt ez a zene részlet , de nem bírtam rájönni.
Nálam inkább a vokál rész szokott segíteni, meg persze a refrén.
Sajnos nem vagyok olyan jó zene felismerésben, mint amilyen szeretnék lenni.
Még egyszer Gratula, remek megfejtést adtál.
<#taps>#taps><#wave>#wave>
Eltettem talonba, hátha egyszer még jól jön.
Köszöntem.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
katt a losslessért 😊
sample4+
ItaloDisco4Ever !
A megjelenés ideje óta ismerem a dalt,de sanszos hogy nekem sem villana be ilyen rövid részletből.
Holnap felfedem,ha addig nem érkezik megfejtés,és egy utolsó sample érkezik majd még,egy nagyon ritka,nehezen beszerezhető dallal.
ItaloDisco4Ever !
sample4
ItaloDisco4Ever !
Jubileumi megemlékezés<#idiota>#idiota>
Még ma is jól emlékszem, idén épp 10 esztendeje, hogy megosztottam a Real Life egykori 89-es maxiját itt.
Nekem speciel a radio verzió jobban bejött, de anno az extended verzió aratott nagyobb (letöltési) sikert.
Így aki netán annak idején lemaradt róla, itt a lehetőség pótolni eme remek disco/dance slágert:
katt a losslessért 😊
Reklamációt a fenti események fényében, így kivételesen elfogadok<#nyes>#nyes>
Klip:
Meglepődni túlzottan nem kell, hogy a két verzió nem ugyanaz, még így 10 év elteltével sem.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.14. 15:45:52
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Akkor még a (sample + ) - ra várok egy találatot!
ItaloDisco4Ever !
The real DJ play vinyl!
https://www45.zippyshare.com/v/BAGVHqOI/file.html
A-Kool & The Gang - Tonight (AOR Mix)
https://www26.zippyshare.com/v/QoABYc59/file.html
Gratulálok a megfejtéshez,a dal felismeréséhez,abból a néhány másodpercből bitang nehéznek tartom,tartottam! <#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Ez sem rossz
The real DJ play vinyl!
aztán nálam ki is fujtak,de ezt a kettőt szeretem.
A következő korong ami a kezem ügyébe került 1987-ben debütált és két évre rá elnyerte a Grammy-díjat, mint az év albuma.
25 milló példányban kelt el, és természetesen gyémánt lemez is lett.
Ő lenne az:
Azért az elég durva önreklám volt akkoriban, hogy az album 3. száma a klip intro-ja..<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Attis cimbidet meg üdvözlöm ismeretlenül is.
Engem biztosan kedvelni fog, én ugyanis biztosan semmit sem fogok kérni tőle eztán se...<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Sejtettem hogy nem lesz könnyű ezeket felismerni,de tán majd valaki beletrafál.
Kedves tőled a segítőszándék,de az egyik dalt már korábban megkaptam,Dannyvel pedig Attila barátom aki a lemezbeszerzőm,remélem hamarosan összefut valamelyik lemezbörzén,és azt azért tudhatnád hogy ha fájl, nem érem be mptré minőséggel.
ItaloDisco4Ever !
Pont emiatt, ez egy nagyobb fotót is érdemel...<#hehe>#hehe>
És készült ám hozzá egy jó kis videoklip is:
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Mike Mareen Feat.Gayle Robertson - Africa ( Special Duet Version )<#wink>#wink>
Viszont nálam az első számú favorit ez tőlük,egy remixben vagy extended verzióban lecsapnék rá.
ItaloDisco4Ever !
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
hallottam affelet,hogy iden kikerul egy kiadvany a 3.-tag es luis rodriguez keze alol...(ha igaz)
The real DJ play vinyl!
ez valakinek veletlenul meg van?