A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zephyr Retiring
#106584
1989 augusztus 28.

Megszületik, ha nem is minden idők legjobb, de mindenképp legismertebb Depeche Mode zenéje.



2019 április 19. A zeneszám kikerül minden idők legismertebb 80-as zenei fórumára az SG Fórumra...<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#106583
Ez még nem a beígért nehezen beszerezhető,viszont extra fejtörő,de remélem erre is befut egy helyes tipp.
sample5

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106582
Ígértem korábban a tracklistát.
Remélem a további kiadványokon majd ezeknél érdekesebb ,ritkább zenék is helyet kapnak.
Mint pld. " Danny ‎– Don't You Know " vagy mint ez : Manuel Stepanoff - How Many Time

ZYX Eurobeat Collection Vol.1

CD 1

1.
ALIENS 2 (THE NIGHTMARE) (Alieno Mix)
RADIORAMA
6:41 min.

2.
LOVE (Mixmaster Remix)
GIPSY AND QUEEN
6:31 min.

3.
LOVE IN MOSCOW (Extended Version)
MR. ZIVAGO
5:15 min.

4.
MIDNIGHT DANCER (Extended Version)
ATRIUM
7:45 min.

5.
TAKE A CHANCE (Full Power DJ Mix)
MALCOM J HILL
6:28 min.

6.
SET ME FREE SET ME FREE (M. And S. Remix)
MAX COO & STEVE COO
6:19 min.

7.
FIRE ON THE MOON (1991 Version)
F.C.F.
8:29 min.

8.
DON T SAY GOODBYE (Venice Mix)
MOLTOCARINA
5:35 min.

9.
HOW MANY TIMES (The Only Club Mix)
SANTA CLAUS & D. JINGLE GIRLS
6:40 min.

10.
LOVING YOU FOREVER
MC. BRIAN
6:03 min.

11.
POWER OF MAGIC (High Energy Beat Mix)
ALPHATOWN
6:09 min.

12.
BIG TOWN (The Best Mix)
MARK FARINA
5:57 min.


CD 2

1.
GOOD-BYE (Extended Version)
SAVAGE
6:42 min.

2.
ELECTRIC MAN (500 Volt Mix)
LE FERRARI
5:45 min.

3.
UPSIDE DOWN
COO COO
7:54 min.

4.
ONE STEP TO HEAVEN (Garage Mix)
MIKO MISSION
5:04 min.

5.
MARY ANN (That s The Lovely Mix)
KEN LASZLO
5:41 min.

6.
DANCE TOGETHER (X.L. Edit)
MR. BLACK
7:21 min.

7.
DANCE THE NIGHT AWAY (L.A. Mix)
BOYS BOYS BOYS
6:12 min.

8.
NEVER FALL IN LOVE AGAIN (Eva Mix)
MISTERY
5:13 min.

9.
HEY DEE JAY (D.J.P. Mix)
CHRIS
5:55 min.

10.
I WANNA STOP (Paris Mix)
SUPERLOVE
5:25 min.

11.
NAUGHTY BOY (Long Mix)
MACHO GANG
5:30 min.

12.
YOUNG PEOPLE (Extended Version)
URSULA
7:07 min.



Utoljára szerkesztette: reynaud, 2019.04.19. 12:09:06

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#106581
Egye fene mégis. $145.00-s dupla lemezt úgyis ritkán látni.<#sniffles>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#106580
Lelkiekben már készülődök a "Sose hagyjuk ABBA" című filmre.
Hozzám jövő héten megérkezik bluray-en a "Bohém rapszódia" társaságában <#vigyor>

Addig meg..





A Queen gyári DTS lemezem nem mutogatom századjára, de ha valaki nagyon irigyelné netán,
esetleg húsvét alkalmából kivételt tehetek..<#nyes>

Kellemes Ünnepeket!
A nyuszi füle legyen veletek..


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.19. 09:53:40

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#106579

Funky Italiano <#smile> Pino D'Angio - Okay Okay
#106578
Egy igazi kedvenc!

#106577
Martin Stevens - Midnight Music (12 Version) (1986)


https://www33.zippyshare.com/v/iwKot27x/file.html
#106576
#106574
#106573
Gratulálok, ez nagy művészet volt ilyen rövid részletből kitalálni.

Én is próbálkoztam, ismerős is volt ez a zene részlet , de nem bírtam rájönni.

Nálam inkább a vokál rész szokott segíteni, meg persze a refrén.

Sajnos nem vagyok olyan jó zene felismerésben, mint amilyen szeretnék lenni.

Még egyszer Gratula, remek megfejtést adtál.

<#taps><#wave>

reynaud
#106572
Bingó !!! <#taps>

ItaloDisco4Ever !

#106571
Roby - I Just Want to Say I Want You
Zephyr Retiring
#106570
Hiába, 10 év nagy idő, s a lossless nem opel, hogy sosem kop el 😊
Eltettem talonba, hátha egyszer még jól jön.
Köszöntem.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#106569
Ved elő a lemezet és csináld újra mert elég trééééé a felvétel így tíz év távlatában. <#hamm> Amit mostanság csinálsz az sokkal jobban szól. Tudom a lemez sem volt 100-as. <#falbav> De ha nem akarod akkor itt van az enyém és nem kell vesződni vele. <#integet2>

katt a losslessért 😊

reynaud
#106568
Ebből a részletből úgy gondolom valamivel könnyebben megfejthető.
sample4+

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106567
Nagyon nehéz ennyiből,
A megjelenés ideje óta ismerem a dalt,de sanszos hogy nekem sem villana be ilyen rövid részletből.
Holnap felfedem,ha addig nem érkezik megfejtés,és egy utolsó sample érkezik majd még,egy nagyon ritka,nehezen beszerezhető dallal.

ItaloDisco4Ever !

#106566
ahogy nezem senki sem probal talalgatni a megfejtesekel <#buck>
reynaud
#106565
Nem könnyű,de aki ismeri a dalt annak tán beugrik a megoldás,mely dalból vágtam ki e rövid részletet.
sample4


ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#106564
Üdv a mai vasárnapi csipet csapatnak.

Jubileumi megemlékezés<#idiota>

Még ma is jól emlékszem, idén épp 10 esztendeje, hogy megosztottam a Real Life egykori 89-es maxiját itt.
Nekem speciel a radio verzió jobban bejött, de anno az extended verzió aratott nagyobb (letöltési) sikert.
Így aki netán annak idején lemaradt róla, itt a lehetőség pótolni eme remek disco/dance slágert:

katt a losslessért 😊

Reklamációt a fenti események fényében, így kivételesen elfogadok<#nyes>

Klip:



Meglepődni túlzottan nem kell, hogy a két verzió nem ugyanaz, még így 10 év elteltével sem.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.14. 15:45:52

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#106563
Igen,
Bravó Alex !

ItaloDisco4Ever !

#106562
in the deep of my heart - thomas and shubert a (sample + ) 😉
reynaud
#106561
Szép megfejtés,gratulálok ! <#eljen> <#taps>

Akkor még a (sample + ) - ra várok egy találatot!

ItaloDisco4Ever !

#106560

The real DJ play vinyl!

reynaud
#106559
"sample2" bravúrosan megfejtve,de a másik se maradjon megfejtetlen,egy újabb részlet a dalból.
sample +

s egy ráadás fejtörő.
sample3

ItaloDisco4Ever !

#106558
A-Kool & The Gang - Ladies Night - '83 Remix

https://www45.zippyshare.com/v/BAGVHqOI/file.html

A-Kool & The Gang - Tonight (AOR Mix)

https://www26.zippyshare.com/v/QoABYc59/file.html
reynaud
#106557
... a másik egyébként egy sokkal ismertebb dal.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106556
Mai egyik fejtörő feladványom ez a dal volt (sample2),gondolom ezért linkelted a videót.
Gratulálok a megfejtéshez,a dal felismeréséhez,abból a néhány másodpercből bitang nehéznek tartom,tartottam! <#taps>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106555
Olyannyira nem rossz,hogy néhány napja én is bemutattam a szomszéd topicban ,kifejezetten tetszik, lásd ... --- link ---<#eljen> <#integet2>

ItaloDisco4Ever !

#106554

Ez sem rossz
#106553

The real DJ play vinyl!

zsoltford
#106552
ezt én is kedvelem,még volt egy fasza maxijuk az omen 2 karma...
aztán nálam ki is fujtak,de ezt a kettőt szeretem.

Zephyr Retiring
#106551
...és ismét megszakítjuk szombati zenés csevegési estünket egy jó zene erejéig...<#nevetes1>

A következő korong ami a kezem ügyébe került 1987-ben debütált és két évre rá elnyerte a Grammy-díjat, mint az év albuma.
25 milló példányban kelt el, és természetesen gyémánt lemez is lett.
Ő lenne az:



Azért az elég durva önreklám volt akkoriban, hogy az album 3. száma a klip intro-ja..<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#106550
Részemről nem volt fáradtság. Gugli bá mindannyiunk barátja.

Attis cimbidet meg üdvözlöm ismeretlenül is.
Engem biztosan kedvelni fog, én ugyanis biztosan semmit sem fogok kérni tőle eztán se...<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#106549
Látva (találat1,találat2) nem nézve mely hsz-emre válaszolsz,azt gondoltam a két "sample" megfejtésével érkeztél.
Sejtettem hogy nem lesz könnyű ezeket felismerni,de tán majd valaki beletrafál.

Kedves tőled a segítőszándék,de az egyik dalt már korábban megkaptam,Dannyvel pedig Attila barátom aki a lemezbeszerzőm,remélem hamarosan összefut valamelyik lemezbörzén,és azt azért tudhatnád hogy ha fájl, nem érem be mptré minőséggel.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#106548
A 80-as évek végéről egy nagyon nagy slágert hallgatok épp.
Pont emiatt, ez egy nagyobb fotót is érdemel...<#hehe>



És készült ám hozzá egy jó kis videoklip is:

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#106547
Zephyr Retiring
#106546
Nekünk sincs....de ezeket gugliztam neked, míg nincs jobb:

találat 1
és
találat 2

u.i.: nem csekkoltam, így reklamációt sem fogadok el.<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#106545
Let's play !

Egy kis fejtörő.
Mely dalokból vágtam ki részletet?
sample
sample2

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106544
Hamburg mix.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106543
Szerintem zeneileg a legjobb toronymagasan "I'm Gonna Give My Heart " volt a London Boys-tól.
Viszont nálam az első számú favorit ez tőlük,egy remixben vagy extended verzióban lecsapnék rá.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106542
Kellemes,igényes hangszerelésű,jó zene.
Nem ismeretem.

ItaloDisco4Ever !

tgolyo
#106541
Hali! Én is hallottam valamit. Remélem lesz is belőle karika.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

zsoltford
#106540
udv,szeretem ezeket a mixeket.kar,hogy a chinese radio-bol vagy a midi dance-bol nem csinaltak.
hallottam affelet,hogy iden kikerul egy kiadvany a 3.-tag es luis rodriguez keze alol...(ha igaz)

#106539
tgolyo
#106538

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#106537

Egy nagy Funky Disco kedvenc <#szeret>
The Brothers Johnson - Stomp
#106536
Igen

The real DJ play vinyl!

#106535

ez valakinek veletlenul meg van?