A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#106534
Koszonom szepen!!
#106533
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ment az album is nezd meg az uzeneteid kozott!
#106532
egy jo kis funky muzsika!
Delegation - Dance-Time U.S.A.
Delegation - Dance-Time U.S.A.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#106531
nagyon szepen koszonom, vadaszom mar regota ezt a szamot
Flirts
Gyüjteményből feleslegessé vált példányt akar eladni egy ismerös, 50 ezer az ára,ha kell valakinek jelezze!(Discogson 350 dollár)
Gyüjteményből feleslegessé vált példányt akar eladni egy ismerös, 50 ezer az ára,ha kell valakinek jelezze!(Discogson 350 dollár)
#106529
Lamont Dozier - Shout About It WAV
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#106528
Ujdonság a Zyx háza tájékáról.( a cim és a zene feltünöen más)
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2019.04.10. 18:43:47
Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2019.04.10. 18:43:47
#106525
A-Winston Groovy - Nightshift
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
dikk, ez meg az Én kezdeti fotóim egyike... (dúúúúrva plagizálás).
Na holnap csinálok 1 újabbat...
Na holnap csinálok 1 újabbat...
Csak a WAV peregjen
A London remix az a Pete Hammond féle keverés,néhány cd-re már rákerült.Ellenben a Hamburg remix sehova .így én annak jobban örülnék mind a Requemből,mind a London night-ból.
#106518
#106517
#106514
Hello,a Delegation-t én is szeretem.<#eljen>#eljen> Meg van minden sikerük.
Avenue - Voices Of Animals
#106513
#106512
sziasztok!egy igazi kedvenc!
Peter kent - Non Stop Magic (Medley)
https://www63.zippyshare.com/v/reC6M27r/file.html
Peter kent - Non Stop Magic (Medley)
https://www63.zippyshare.com/v/reC6M27r/file.html
#106509
Sziasztok!
Nekem nem jön be ez a zene de egy barátomnak keresném lossless-ben a ripet vagy legalább a track-eket!<#fejvakaras>#fejvakaras>
Spazio Vitale
Nekem nem jön be ez a zene de egy barátomnak keresném lossless-ben a ripet vagy legalább a track-eket!<#fejvakaras>#fejvakaras>
Spazio Vitale
#106507
Köszönettel, én vittem.
üdv én is kedvelek jó párat,bár módjával mert ekkor már ipari szinten "öntötték" a trappolós beat-et :-)
hangerőt rá:-)
hangerőt rá:-)
" BPM " helyesen!
Ez van amikor a figyelem kétfelé irányul,fórumozás közben,foci meccs nézés! <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
Igen ,ez a BMP tempó még az európai piacon is eladható volt ,bár akkortájt ezekkel a kiadványokkal már elsősorban a Japán "eurobeat" rajongókat célozták meg.
Sokszor leírtam,én kedvelem az italo-disco második aranykorszakának zenéit,s mivel nekem ez a lemez nincs polcon,nem úszod meg hogy amint lesz rá alkalmad a "Friday Night" mixet is felpörgesd.
Thanks bro!
Sokszor leírtam,én kedvelem az italo-disco második aranykorszakának zenéit,s mivel nekem ez a lemez nincs polcon,nem úszod meg hogy amint lesz rá alkalmad a "Friday Night" mixet is felpörgesd.
Thanks bro!
ItaloDisco4Ever !
üdv tagok,régebben már feltettem...aztán felpörgettem újra,kellemes muzsika.
még mielött végképp felgyorsultak a srácok :-) :
B
még mielött végképp felgyorsultak a srácok :-) :
B
#106495
A 7"-es készülne a hosszúból egy barátomnak, de minta nélkül nem biztos,hogy ugyanaz lenne mint az eredeti.
Általában az eleje, jól le van rövidítve ezeknek, de gyakran máshogy, mint ahogy gondolnám.
Egy minta lenne a tuti segédlet. De ebből nem nagyon látni sehol, pedig a youtube is jó segítség szokott lenni.
Egyébként igazad van, az a 3,05-ös, egy elég egyszerű egy verzió lehet.
Általában az eleje, jól le van rövidítve ezeknek, de gyakran máshogy, mint ahogy gondolnám.
Egy minta lenne a tuti segédlet. De ebből nem nagyon látni sehol, pedig a youtube is jó segítség szokott lenni.
Egyébként igazad van, az a 3,05-ös, egy elég egyszerű egy verzió lehet.
#106494
Laci a 12"-es verzió nem jó?
Az megvan.
Nem hinném hogy bármi is van benne ami a 4:38-ba ne lenne! <#fejvakaras>#fejvakaras><#nemtudom>#nemtudom>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.04.01. 12:01:53
Az megvan.
Nem hinném hogy bármi is van benne ami a 4:38-ba ne lenne! <#fejvakaras>#fejvakaras><#nemtudom>#nemtudom>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.04.01. 12:01:53
#106493
#106492
#106491
#106488
es egy feldolgozas de jo ! 1988 !
A-Spanish Fly & Lee Curtis - Don't Let Me Be Misunderstood
https://www89.zippyshare.com/v/0onwzyyI/file.html
A-Spanish Fly & Lee Curtis - Don't Let Me Be Misunderstood
https://www89.zippyshare.com/v/0onwzyyI/file.html
#106487
Kellemes hétvégét !
A-Shane Gould - Spiderman(7 Version)
https://www16.zippyshare.com/v/M0dgA3OX/file.html
A-Shane Gould - Spiderman(7 Version)
https://www16.zippyshare.com/v/M0dgA3OX/file.html
#106486
Sziasztok !
Ted Marvin - Malinda Belinda (7'' Version) (3.05) keresem, akár egy kis mp3 minta is megfelelne.
discogs
Ted Marvin - Malinda Belinda (7'' Version) (3.05) keresem, akár egy kis mp3 minta is megfelelne.
discogs