A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#106633
Szomorú évforduló ismét... a 33-adik
<#bdead>#bdead>1986.04.26. Csernobil
<#bdead>#bdead>1986.04.26. Csernobil
imo :) science fiction is science fact
#106631
New Prince Album
https://www.origo.hu/kultura/20190425-uj-princealbum-jelenik-meg-juniusban.html
https://www.origo.hu/kultura/20190425-uj-princealbum-jelenik-meg-juniusban.html
És ez már egy másik év, másik zene és egy másik dimenzió..
1981. Dés László és Másik János bandája összedob egy jazz kvartettet.
(itt lehet gondolkodni hány másik jazz banda zenélgetett még bakelitről a 80-as években)
2002. Megjött a japán nyomású cd verzió is, amit még mindig be lehet szerezni barátságos €300.00 + postaköltségért innen Magyarországról..<#vigyor>#vigyor>
De persze akinek meg van bakeliton, annak ugye elég ha felteszi az egyik barázdabillegetőjére..
Kell hozzá némi hangulat is. Anélkül nem fog tetszeni..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.24. 18:54:59
1981. Dés László és Másik János bandája összedob egy jazz kvartettet.
(itt lehet gondolkodni hány másik jazz banda zenélgetett még bakelitről a 80-as években)
2002. Megjött a japán nyomású cd verzió is, amit még mindig be lehet szerezni barátságos €300.00 + postaköltségért innen Magyarországról..<#vigyor>#vigyor>
De persze akinek meg van bakeliton, annak ugye elég ha felteszi az egyik barázdabillegetőjére..
Kell hozzá némi hangulat is. Anélkül nem fog tetszeni..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.24. 18:54:59
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Debbie Harry 1986-os szólóalbumának első száma egy jó kis pörgős dal volt, akkoriban egyszer Komjáthy Gyuri bácsi egyik műsorában is hallottam.
I Want You
I Want You
imo :) science fiction is science fact
Magam részéről a kellemes zenéknél maradok, a munkát meghagyom másnak...
Ha már tavasz:

Ha már tavasz:

imo :) science fiction is science fact
Bár Cipő már nincs köztünk, a Republic még ma is él.
Akik nem kedvelték őket sosem, le is halkíthatják a zenét. De a képek magukért beszélnek.
Nekik is itt a helyük...
Kellemes munkahetet, jó zenéket!
Akik nem kedvelték őket sosem, le is halkíthatják a zenét. De a képek magukért beszélnek.
Nekik is itt a helyük...
Kellemes munkahetet, jó zenéket!
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#106625
Hello!
Csak most hallgattam meg,mert nem nagyon van idöm mindenre.Ha hallgatta valaki annak idelyén a "pillantás" müsorokat akkor ismernie kellene a Big Band : Turn of the light sikerét!Ez még nekem is tetszett akkoriban.Mondjuk a gyorsabbak mint pl. a Claude Maene : Three,Four,Five már kevésbé.....
Csak most hallgattam meg,mert nem nagyon van idöm mindenre.Ha hallgatta valaki annak idelyén a "pillantás" müsorokat akkor ismernie kellene a Big Band : Turn of the light sikerét!Ez még nekem is tetszett akkoriban.Mondjuk a gyorsabbak mint pl. a Claude Maene : Three,Four,Five már kevésbé.....
Hi guys,
Tegyünk a zenefelismerő játék végére egy pontot.
Adok egy másik részletet vokállal a sample5-höz,így azért már italo-disco rajongóknak ezt fel kell tudni ismerni.
Ez a dal nálam top favorit,s ha a 90s évek italo-disco felhozatalát veszem alapul , szerintem az egyik legjobb produkció.
sample5 +
Tegyünk a zenefelismerő játék végére egy pontot.
Adok egy másik részletet vokállal a sample5-höz,így azért már italo-disco rajongóknak ezt fel kell tudni ismerni.
Ez a dal nálam top favorit,s ha a 90s évek italo-disco felhozatalát veszem alapul , szerintem az egyik legjobb produkció.
sample5 +
ItaloDisco4Ever !
Köszi! Én nem nyulazok, hanem grillezek! <#finom>#finom> Meg sörözök.
imo :) science fiction is science fact
#106619
Köszönettel én is vittem.
#106618
Köszi.
maximusicrecords.com, 24bit-music.com,és hasonlok valamiért nem jönnek be az itthoni gépemen,mindre azt irja hogy host probléma van vagy nem megfelelő titkositásu oldal.Mult hétig a munkahelyi gépemen még a 24bit bejött,de mult hét eleje ota már ott sem jön be ez az oldal.
maximusicrecords.com, 24bit-music.com,és hasonlok valamiért nem jönnek be az itthoni gépemen,mindre azt irja hogy host probléma van vagy nem megfelelő titkositásu oldal.Mult hétig a munkahelyi gépemen még a 24bit bejött,de mult hét eleje ota már ott sem jön be ez az oldal.
#106616
Nálam bejön, ha sikerült letöltenem majd feldobom valami jó helyre !
Köszi,de ez az oldal nem megnyitható nálam(ahogy a 24bit-music és a hasonlo oldalak sem nyilnak meg a böngészőben nálam😞(
#106613
Helló ! Innen tölthető a keresett album !!! https://hqrmusic.com/61989-thereza-bazar-the-big-kiss-remastered-2019.html
#106612
Sajnos csak ez a maxim van tole ,de ha ratalalok az albumra ,azt is kuldom majd.
Thereza Bazar - Too Much In Love (Europe 12'') (1985) {24bit-96kHz}.rar
Thereza Bazar - Too Much In Love (Europe 12'') (1985)
#106611
Szivesen!Pár hete volt nálam a korong.Nem bántam meg hogy felvettem<#smile>#smile>
Thereza Bazar nemrég,néhány hónapja megjelent The Big kiss c. 2019-es dupla cd-jét keresem flac,vaw jöhet vagy turbobit-es link esetleg-(nitroflare-es linkem van de az nem használható)
#106609
Ok ez is koszi szepen
Meg is van, de az pont ez, amit Alex feltett (csak Dance-Mix néven fut).
imo :) science fiction is science fact
Nekem az albumuk van meg, azon a B1 ez a szám. Nekem a maxi verzió tetszik a legjobban, az is megvan valahol.

Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.04.21. 17:19:56
imo :) science fiction is science fact
#106605
Szivesen
#106604
Köszönöm. (Köszönjük !)
#106603
Koszi szepen
#106602
A-One To One - There Was A Time
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#106601
azt hiszem ez a szam amit keresel
#106600
Valakik ezt Flacban vagy wav-ben fel tudna rakni??
Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.04.21. 12:16:00
#106599
Sziasztok !
Egy barátomnak, egy 80s zenét kellene beazonosítani.
Köszönet előre is.
80s zene
Utoljára szerkesztette: allada67, 2019.04.21. 11:34:14
Egy barátomnak, egy 80s zenét kellene beazonosítani.
Köszönet előre is.
80s zene
Utoljára szerkesztette: allada67, 2019.04.21. 11:34:14
Kellemes ünnepeket kívánok egy 1988-as film betétdallal..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Tudom. A zenei ízlésed tőlem örökölted 😄
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#106595
<#eljen>#eljen>én is így gondolom......
Ezt régen én is feltettem a fórumba, ha jól emlékszem. De nem videón. Meg is van az egész album.
imo :) science fiction is science fact
Fresh Color - Disco Future (1985)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#106590
B-La Bionda - La La Love You
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#106589
Ha valakinek kellene
<#awink>#awink>Peter Griffin - Step By Step
Peter Griffin - Spiderman 12'' maxi
Peter Griffin (2015) - Hurricane Is Comin'2
Peter Griffin (2015) - Hurricane Is Comin'
<#awink>#awink>Peter Griffin - Step By Step
Peter Griffin - Spiderman 12'' maxi
Peter Griffin (2015) - Hurricane Is Comin'2
Peter Griffin (2015) - Hurricane Is Comin'
#106588
A-The Afternoon Delights - General Hospi-tale (Vocal)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#106587
A1 - Harari - Party
Utoljára szerkesztette: studiohits, 2019.04.20. 07:11:12
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: studiohits, 2019.04.20. 07:11:12
#106586
#106585
Miert nem jon nekem be a 90`+ evek italoja??