A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Akkor szedjünk már elő mellé egy híres '84-es táncot is:
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Sailor - A Glass Of Champagne (1976)
<#wave>#wave>
Bár nem minden a pénz, nem árt, ha nem szűkölködik az ember...
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.05.08. 00:28:31
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
par eve felreppentettek,hogy osszeallnak egy bulira,de ha jol tudom megakadt a dolog...
imo :) science fiction is science fact
Half-Life
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.05.05. 17:26:00
imo :) science fiction is science fact
Ha neked megvan a 99%-a azoknak a zenéknek amik akkor születtek és neked tetszenek akkor csak gratulálni tudok.
Én még messze nem tartok itt sajnos.
Pedig igyekszem. <#wink>#wink><#nevetes2>#nevetes2>
Ezt milyen tűvel recsegtetted?<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Kool & The Gang - Fresh (Dance Mix)
Kool & The Gang - Fresh (Remix)
sajnos a lemez kicsit tul sokszor volt engedve a discoban, ami hallatszik is
Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.05.05. 15:22:34
imo :) science fiction is science fact
Még Okki Nokki sem szedi le róla...<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Címlapok
imo :) science fiction is science fact
Itt egy remek Megamixük :
Kool And The Gang - Megamix
Rengeteg nagyszerű dal és sláger előadója a zenekar, egyik pl. a Victory
imo :) science fiction is science fact
Al Bano & Romina Power - Love
Meglepett ez a számuk,hogy a felét angolul éneklik.Nem is rossz,sőt roppant kellemes!<#szeret>#szeret>
Viszont én úgy gondolom több tag érdeklődését nyerheted el ha a zenei témát szélesíted.
" FUNKY - SOUL - NEW JACK SWING " én e zenei stílusokkal ajánlanám.
P.S. : E topic is alkalmas arra hogy bemutass,ajánlj jó Funky zenéket.
ItaloDisco4Ever !
"Szeretem az Italot de szerintem ami jo volt annak a 99% meg van"....
Ez a kifejezés bárkitől erős lenne szerintem.<#wink>#wink>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Volt a korai 60-as évek, amikor létrejött, abból a korszakból itt talán már kevesebben hallgatnak zenéket.
Aztán volt a 70-es évek, mondhatni a funky aranykora számtalan jó előadóval és olyan zenei kísérletezgetőkkel mint mondjuk Prince is volt.
Meg persze jöttek még a 80-as években feltűnt (és mára letűnt) funky előadók is, akik megadták többek közt a korai disco stílus alapját is.
Konkrétabban, téged melyik korszak érdekel?
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szeretem az Italot de szerintem ami jo volt annak a 99% meg van a tobbit meg csak azert gyujteni mert italo hulyeseg ,de izles dolga
Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.05.02. 00:25:52
imo :) science fiction is science fact
Söröm....is lenne mellé, ha nem ittad volna meg<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Én meg a magam részéről egész délutános italo disco hallgatást tartok, némi sör kíséretében...
imo :) science fiction is science fact
3. track..
És hozzá a megunhatatlan páros korabeli klipje:
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.05.01. 16:25:27
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A minap ajándékba kapott Bangles cd-met is előszedtem már. Pörögjön róla máris az első track egyenesen 1985-ből.
Szégyen, nem szégyen én ezt biza rengetegszer meghallgattam még anno..és még ma is nagy kedvenc.
Köszönet érte Csaba barátomnak, aki jól ismeri a zenei ízlésemet.<#worship>#worship>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."