A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#58093
Üdv.


Olcsidj, nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen gyorsan felraktad nekem a Chris Norman számot.
Ez nagyon jó, amikor örömet szerez nekünk valaki!!

Köszi szépen again!! <#worship>

Chrom
Szkíta71
#58092
Ha estig nem rakja fel senki, akkor felhajítom!

#58091
http://data.hu/get/1159737/Chris_Norman_.html

Italo carlos
#58090

Sziasztok!

hûha emberek ez a szám nekem nagyon tetszik nagyon örülnék ha valakinek meglenne esetleg ugyanebben a változatban és jó mínõségben nagyon megköszönném....<#worship>

http://www.youtube.com/watch?v=uw7PFHq-5Vg

#58089
hello,Sylvia engem is érdekelne,köszi
Wescone
#58088
Egy kis vita nem ártott meg egyetlen fórumnak sem, azonkivül hébe-hóba meg KELL szakítani a linksorozatot, külömben egyhangú és unalmas lessz az egész topik <#felkialtas>

In Lak\'ech Ala K\'in

#58087
Sziasztok!

Ki tudna segíteni esetleg?
Chris Norman és Susi Quatro - Stumblin in
címû számát keresem jó minõségben hibák nélkül.
Már cd-n is kerestem de sajna nem találtam sehol.
Nagyon örülnék, ha valaki megosztaná velünk!

Köszi szépen
okiland
#58086
Szia Breki!

Nem lesz egyszerû dolgom, de megnézem neked, hogy ebbõl mi van meg.
Szerintem több minden, csak a verziókban nem vagyok biztos.
Hétvégén nekiveselkedek a témának!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#58085
Azt hiszem ide illik:

Két ember beszélget a Hárshegyen :

ÉN VAGYOK Napoleon, mire a másik én meg a fõorvos!
#58084


Title - Special Chepeto Spanish Edition - volume 01
Genre - Megamix
Style - ItaloDisco, EuroDisco
Mixed - DJ GuVy
Genre - Megamix
Time - 72:21
Format - MP3
Bitrate - 192 Kbps VBR






http://rapidshare.com/files/193949519/Special_Chepeto_Spanish_-_01.rar

pas:eda



Title - The 80s Mix - Sandra & C.C. Catch
Genre - EuroPop, Megamix
Mixed - DJ Mischen
Format - MP3
Bitrate - 192 Kbps CBR
Time - 28:34






http://rapidshare.com/files/193917409/80s_Mix_-_Sandra___C.C.Catch.rar

pas:eda
#58083
Sziasztok ! Üdvözlök mindenkit !

Kedves Bigivan ! Ez nagyon rossz vélemény nyilvánitás !
Igazán kihagyhattad volna a JÉZUS és Isten féle beszólásod...
Nem kellene ezt a folyamatos kritizálást és ellenségeskedést helyeselni..Inkább annak örüljetek hogy még megoszthatlyátok zenéiteket
jobb adni mint kapni ! ez az állandó minõség mániátok kinyilvánitása
folyamatosan mérgezi és rombolja a fórum hangulatát.
Szerintem nem futtatni kellene magatokat hogy kinek mennyi és hogy
milyen jó minõségben van.Én ugy gondolom hogy a többieket inkább az
Italo & Euro Disco na és persze a '80-as évek zenei szeretete vonz ide.
Meg kellene becsülni ezt a fórumot és ezt a topicot....Ugyanis ti is
biztosan tapasztaljátok hogy sorra szünnek meg az oldalak.

BIGIVAN ez természetesen nem mind neked szólt !
kaposi1
#58082
Nem ,mert akkor fagyogattam.
De most megteszem.<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#58081
No meg ez az ujj kedvenc albumom.
Nem halt még ki az italo 2008-ban se .
Egy Finn csapat aki az év végén nagyot alkotott.<#finom>
Moonlight Affair - Can't Live Without You 2008 6:01 192-es

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#58080
Hétfõn feltettem egy linket (Passion record). Leszedted? Nekem nagyon tetszenek rajta a zenék (egy-kettõtõl eltekintve)

#58079
Szerintem is hatalmas zene!

kaposi1
#58078
Szia atiapuka!

Igazad volt!
Marc Fruterro - Disco Sylvia számát illetõleg.
Most ez a kedvencem.
Sylvia
Még az se zavar hogy 2008-as a lemez.<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#58077
Köszi!

#58076
Üdv mindenkinek!

Srácok miért jó, hogy ölitek egymást? Enélkül is olyan szar erõszakos a világ.

computerguru
#58075
Olvastam az üzidet,akkor minden oké,egyébként jó kis album!!!Szia!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

kaposi1
#58074
Szia!
Neked is jó reggelt!<#wave>
Köszi az infót Moonlight Affair ügyben.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

computerguru
#58073
Szevasztok,mindenkinek jó reggelt kivánok!Szevasz TECHNOTRONIC!Nem birtál aludni,hogy ilyen korán fentvagy?Remélem azért nincs harag,azzal nem oldunk meg semmit!Panaszkodtál a datára,gondolom még sokaknak okoz problémát,hogy néha nehezen indul el,nem tudom mitõl lehet?Szevasz,szevasztok!<#wave>

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Dióka
#58072
természetesen bárkinek tetszhet,ezt nem is vontam kétségbe. igaz én legalább ötször próbáltam leszedni,mert nekem a data.hu annyira szar sokszor,nagyon nehezen indul el.<#kacsint>

Dióka
#58071
ez nagyon találó!<#nevetes1>
kicsit fel kellett dobni a topikot,mert nagyon lagymatag volt!<#hehe>

Dióka
#58070
hú de korán van még.....

részemrõl bármikor!<#nyes> azért fórum!

zsoltford
#58069
igen! talán wind alkotta meg a megoldást.én pl. nem hallgatok net-rádio-t sem, bár sajnos itt is egyre kevesebb a zene ennek ellenére mindig benézek...és mióta pulykatoll cimbi meglepett két progival hát több mindenben kételkedem...régebben töltöttem innét néhány wav-ot is, és mint utólag kiderült sokminden nem az aminek látszik.
nem értem igazán ha valakinek mp3-ban van zenéje mi a p.csának turmixolja wav-ba etetve ezzel a kis gyülekezetünket...akkor tegye ki mp3-ban és kész!
mindenki gyûjtse ami neki személy szerint minõségileg,(illetve nem utolsó sorban amit a keret megenged) hanghordozóilag megfelel...a cimbit idézve a problémák megoldására már ami a minõségi froclizásokat illeti van egy jó kis mondat, ha az adott polgártárs érintve érzi magát:
"cimbora mit teszel fel mellé?" ennyi az idézet...

jó éjt kollégák!

Wescone
#58068
Költõi kérdés volt. <#nevetes1>

In Lak\'ech Ala K\'in

mflex
#58067
Engedélyt kell kérni már? <#wave>

What about the forests?

Wescone
#58066
Ej, ej...<#szomoru1>

In Lak\'ech Ala K\'in

bigivan
#58065
Szevasztok Tagok!

A mûsor fasza, csak így tovább !
Az én (saját) véleményem:
"Bassza Isten. mondá Jézus, és a tömeg közé hajítá a keresztet!!"

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Wescone
#58064
Én hozzászolhatok a témához? <#lookaround>

In Lak\'ech Ala K\'in

computerguru
#58063
Ahoz képest,hogy most raktam fel nem rég,már vagy heten leszedték,köszönöm!<#integet2>

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

computerguru
#58062
Az igaz hogy az évszámmal nem voltam teljesen tisztában,bocs,de másnak még tetszhet!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Dióka
#58061
szijja pcguru!
akik ismernek tudják, hogy én mennyire rühellem a space zenét is!<#nyes>
de ez mitõl ritkaság? meg még szinte friss is, ha jól emléxem 2007-es, igaz ez az elõadó legépkézlábabb alkotása. köszike hogy feldobtad az estét. <#wave><#nyes>





computerguru
#58060
Szevasztok mindenkinek!Hogy az este egy kicsit vidámabb legyen,egy igazi ritkaság a space zene kedvelõinek,ami igen csak nem mai darab,sajnos csak 160-as.
http://data.hu/get/1113263/Space_Angels-Stardance.mp3.html

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Dióka
#58059
én meg csak írtam és közben röhögtem és sírtam.....<#vigyor>

viszont Wind bácsi látod a sok betûvetés közben a monumentálisan egyszerû ötleted nem jutott eszembe javasolni, nem hiába vagy Te az idõsebb (értsd érettebb) és bölcsebb!<#nevetes1> bár az is lehet, hogy azért nem tettem,mert akkor nem élvezhettem volna a teleregény következményeit.

Azért mindemelett úgy gondolom, hogy TB kizárólag számla ellenében vásárolt original lemezgyújtményének nagyságát jócskán alul tippelted.Reméljük ezt nem veszi zokon.<#nevetes1>

Wind 67
#58058
Hi Guys !

Úúúúúúúúúú csak hátradõltem és olvastam, olvastam,olvastam.

Értelme az nem volt de elolvastam.

Végképp nem szeretnék belebonyolódni az ügybe ( mondhatnám úgy is ,hogy kussolok)DE
Hasonló esetben Én TB helyében ezt tettem volna:

Becsönget a pali /hoz pár elfuserált zenét/belehallgatok éééés .... leemelem a polcról a sokszor említett 8578 cd-m közül azt ami éppen ezt a zenét tartalmazza/begrebbelem a pasasnak és mehet isten hírével <#nyes>

De mint olvastuk ez nem így történt (így én sem írtam egy betût sem)

Csak a WAV peregjen

Dióka
#58057
igazad van, sok a duma, meg hát tök felesleges is!<#nyes>
szeretem ezt a tangót, mióta elõször meghallottam anno huszoniksz éve, de hozzám közelebb áll a vokálos résszel, az nagy kedvenc a többi x-ezer mellett.<#nevetes1>

Szkíta71
#58056
Hát mi tagadás a szókincsedet valóban irigylem, Én általában hamar begurulok és akkor aztán ajaj, nem válogatom meg a szavakat ilyen választékosan mint Te!!<#nevetes1>

Na de zenéljünk is egy kicsit!

Szeretem ezt a zenét, remélem más is így van ezzel!

My Mine - Hypnotic Tango (instrumental) 320k

Dióka
#58055
csak az irigység beszél belõled!<#nyes>

Szkíta71
#58054
Az nem is kifejezés!!<#nevetes1>

Dióka
#58053
...látom másban is mély nyomokat hagyott eme sok hihetetlen fenomenális élmény!<#hehe><#wave>

Szkíta71
#58052
<#taps><#taps>

Dióka
#58051
szervere válogatja,de egyébként errõl sokat tudna mesélni TB, hisz õ nagy és elismert sokdiplomás szoftverhardver mágus is (talán emlékszel még a paksi atomerõmû pécéjére,meg az ötperces szám 14 órás minõségi újrakódolásra stb. sztorikra), aki ráadásul még való igazi tényleges élõ rádióban is dolgozott sok igazi és élõ emberrel, sok igazi nagy stúdiós eszközökkel, igazándiból tekerhetõ pótméterekkel, amit ráadásul számlára vettek és még adóztak is utána...meg mindenhová beregisztrálták magukat és minden eszközt legalább kétszer, sok járulékot is fizettek utána, hogy mindezen élményekkel gazdagabban késõbb élete meghatározó emlékeiként legyen mire kivernie alkalmadtán. bizony ám!<#hehe>

Dióka
#58050
hja, emléxem rá, többek között ezt is ecseteltem.ezért írtam, hogy a jó minõség=jó maszter, nem kifejezetten a wav a lényeg, de hogy lassabban és még monóba is rakták fel,az már durva is volt!<#nyes>

mflex
#58049
Ahhoz képest, hogy minden szarért pénzt kérnek, fasza lassú a szerverük mostanában, legalábbis nekem van amikor nagyon nehezen nyitja meg a topikokat....

What about the forests?

mflex
#58048
"A wav nem lehet jobb annál, mint ahogy a hanghordozóra került."
Erre élõ példa(volt), mikor pár hónappal ezelõtt gyári ZYX CD-rõl felraktam ide a SAUVAGE-DO YOU WAN'T ME címû MVDK slágert...

minden fasza volt, csak épp a sebesség volt lassab, meg az a nem elhanyagolható tény, hogy simán MONO-ban szólt... illetve szól még mindig! <#boxer>

What about the forests?

Dióka
#58047
akkor használjuk ki még az idõt cimbi, amíg lehet!<#nevetes1>

Dióka
#58046
Imyke!Csak akkor emelem szavam, ha valami nagyonnagyon beleseik a monológom 2.pont 2 bek-be!<#vigyor> ja és épp érdekel is....de megbántani ezzel senkit sem akartam, csak a véleményem mondtam el, ha valaki ezen meg tud bántódni,akkor az tartózkodjon a fórumozástól,ahol vélemények ütközhetnek. A Te "minõségedet" már tisztáztuk( de sosem általánosítok), nem is feszegettem, nálad az alkotás volt a lényeg.

"A wav nem lehet jobb annál, mint ahogy a hanghordozóra került.
"
ez a megfogalmazás így sántító, de értem mire céloztál, az anyag fizikai állapotára (mondjuk egy nem agyonkarcolt audio cédénél), annyi a kiegészítésem ehhez, hogy mielõtt felkerül valahová az a PCM (álá MS WAV), a minõségét pont a stúdióban határozzák meg és hát attól még lehet borzalmas,mert ott egy hangmérnök belõtte valahogy....ergó a maszterelésnek óriási a jelentõsége.

mflex
#58045
Lassan azért is utalni kell az SG-nek, hogy irhass ide B+! <#dumcsi><#vigyor>

What about the forests?

mflex
#58044
Dancing In Heaven-Tony Caso & Bobby Orlando

ez kellene lossless, az alatt nem érdekel...

kösz

<#eplus2>

What about the forests?