A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Olcsidj, nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen gyorsan felraktad nekem a Chris Norman számot.
Ez nagyon jó, amikor örömet szerez nekünk valaki!!
Köszi szépen again!! <#worship>#worship>
Chrom
Sziasztok!
hûha emberek ez a szám nekem nagyon tetszik nagyon örülnék ha valakinek meglenne esetleg ugyanebben a változatban és jó mínõségben nagyon megköszönném....<#worship>#worship>
http://www.youtube.com/watch?v=uw7PFHq-5Vg
In Lak\'ech Ala K\'in
Ki tudna segíteni esetleg?
Chris Norman és Susi Quatro - Stumblin in
címû számát keresem jó minõségben hibák nélkül.
Már cd-n is kerestem de sajna nem találtam sehol.
Nagyon örülnék, ha valaki megosztaná velünk!
Köszi szépen
Nem lesz egyszerû dolgom, de megnézem neked, hogy ebbõl mi van meg.
Szerintem több minden, csak a verziókban nem vagyok biztos.
Hétvégén nekiveselkedek a témának!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Két ember beszélget a Hárshegyen :
ÉN VAGYOK Napoleon, mire a másik én meg a fõorvos!
Title - Special Chepeto Spanish Edition - volume 01
Genre - Megamix
Style - ItaloDisco, EuroDisco
Mixed - DJ GuVy
Genre - Megamix
Time - 72:21
Format - MP3
Bitrate - 192 Kbps VBR
http://rapidshare.com/files/193949519/Special_Chepeto_Spanish_-_01.rar
pas:eda
Title - The 80s Mix - Sandra & C.C. Catch
Genre - EuroPop, Megamix
Mixed - DJ Mischen
Format - MP3
Bitrate - 192 Kbps CBR
Time - 28:34
http://rapidshare.com/files/193917409/80s_Mix_-_Sandra___C.C.Catch.rar
pas:eda
Kedves Bigivan ! Ez nagyon rossz vélemény nyilvánitás !
Igazán kihagyhattad volna a JÉZUS és Isten féle beszólásod...
Nem kellene ezt a folyamatos kritizálást és ellenségeskedést helyeselni..Inkább annak örüljetek hogy még megoszthatlyátok zenéiteket
jobb adni mint kapni ! ez az állandó minõség mániátok kinyilvánitása
folyamatosan mérgezi és rombolja a fórum hangulatát.
Szerintem nem futtatni kellene magatokat hogy kinek mennyi és hogy
milyen jó minõségben van.Én ugy gondolom hogy a többieket inkább az
Italo & Euro Disco na és persze a '80-as évek zenei szeretete vonz ide.
Meg kellene becsülni ezt a fórumot és ezt a topicot....Ugyanis ti is
biztosan tapasztaljátok hogy sorra szünnek meg az oldalak.
BIGIVAN ez természetesen nem mind neked szólt !
De most megteszem.<#nevetes1>#nevetes1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nem halt még ki az italo 2008-ban se .
Egy Finn csapat aki az év végén nagyot alkotott.<#finom>#finom>
Moonlight Affair - Can't Live Without You 2008 6:01 192-es
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Igazad volt!
Marc Fruterro - Disco Sylvia számát illetõleg.
Most ez a kedvencem.
Sylvia
Még az se zavar hogy 2008-as a lemez.<#crazya>#crazya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Srácok miért jó, hogy ölitek egymást? Enélkül is olyan szar erõszakos a világ.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Neked is jó reggelt!<#wave>#wave>
Köszi az infót Moonlight Affair ügyben.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
kicsit fel kellett dobni a topikot,mert nagyon lagymatag volt!<#hehe>#hehe>
nem értem igazán ha valakinek mp3-ban van zenéje mi a p.csának turmixolja wav-ba etetve ezzel a kis gyülekezetünket...akkor tegye ki mp3-ban és kész!
mindenki gyûjtse ami neki személy szerint minõségileg,(illetve nem utolsó sorban amit a keret megenged) hanghordozóilag megfelel...a cimbit idézve a problémák megoldására már ami a minõségi froclizásokat illeti van egy jó kis mondat, ha az adott polgártárs érintve érzi magát:
"cimbora mit teszel fel mellé?" ennyi az idézet...
jó éjt kollégák!
A mûsor fasza, csak így tovább !
Az én (saját) véleményem:
"Bassza Isten. mondá Jézus, és a tömeg közé hajítá a keresztet!!"
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
akik ismernek tudják, hogy én mennyire rühellem a space zenét is!<#nyes>#nyes>
de ez mitõl ritkaság? meg még szinte friss is, ha jól emléxem 2007-es, igaz ez az elõadó legépkézlábabb alkotása. köszike hogy feldobtad az estét. <#wave>#wave><#nyes>#nyes>
http://data.hu/get/1113263/Space_Angels-Stardance.mp3.html
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
viszont Wind bácsi látod a sok betûvetés közben a monumentálisan egyszerû ötleted nem jutott eszembe javasolni, nem hiába vagy Te az idõsebb (értsd érettebb) és bölcsebb!<#nevetes1>#nevetes1> bár az is lehet, hogy azért nem tettem,mert akkor nem élvezhettem volna a teleregény következményeit.
Azért mindemelett úgy gondolom, hogy TB kizárólag számla ellenében vásárolt original lemezgyújtményének nagyságát jócskán alul tippelted.Reméljük ezt nem veszi zokon.<#nevetes1>#nevetes1>
Úúúúúúúúúú csak hátradõltem és olvastam, olvastam,olvastam.
Értelme az nem volt de elolvastam.
Végképp nem szeretnék belebonyolódni az ügybe ( mondhatnám úgy is ,hogy kussolok)DE
Hasonló esetben Én TB helyében ezt tettem volna:
Becsönget a pali /hoz pár elfuserált zenét/belehallgatok éééés .... leemelem a polcról a sokszor említett 8578 cd-m közül azt ami éppen ezt a zenét tartalmazza/begrebbelem a pasasnak és mehet isten hírével <#nyes>#nyes>
De mint olvastuk ez nem így történt (így én sem írtam egy betût sem)
Csak a WAV peregjen
szeretem ezt a tangót, mióta elõször meghallottam anno huszoniksz éve, de hozzám közelebb áll a vokálos résszel, az nagy kedvenc a többi x-ezer mellett.<#nevetes1>#nevetes1>
Na de zenéljünk is egy kicsit!
Szeretem ezt a zenét, remélem más is így van ezzel!
My Mine - Hypnotic Tango (instrumental) 320k
What about the forests?
Erre élõ példa(volt), mikor pár hónappal ezelõtt gyári ZYX CD-rõl felraktam ide a SAUVAGE-DO YOU WAN'T ME címû MVDK slágert...
minden fasza volt, csak épp a sebesség volt lassab, meg az a nem elhanyagolható tény, hogy simán MONO-ban szólt... illetve szól még mindig! <#boxer>#boxer>
What about the forests?
"A wav nem lehet jobb annál, mint ahogy a hanghordozóra került.
"
ez a megfogalmazás így sántító, de értem mire céloztál, az anyag fizikai állapotára (mondjuk egy nem agyonkarcolt audio cédénél), annyi a kiegészítésem ehhez, hogy mielõtt felkerül valahová az a PCM (álá MS WAV), a minõségét pont a stúdióban határozzák meg és hát attól még lehet borzalmas,mert ott egy hangmérnök belõtte valahogy....ergó a maszterelésnek óriási a jelentõsége.
What about the forests?