A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
egyébként meg örülök, hogy jól szórakozol! ez még ingyen van!<#hehe>#hehe>
csak címszavakban
1.nem tudom kit érdekel, hogy egy rádió hány személyes? engem nem! soha nem mondtam hogy "az én rádióm" se azt, hogy ha az,akkor hány "személyes", ez a te agyszüleményed. szarabbul érzed magad azért,mert nem látsz a fal mögé? rám akarsz valamit tukmálni hawer?! találgass csak...
2. miért én tehetek arról, hogy mi és hová kerül fel,meg hogy hogyan van címezve stb? és ha szarul szól, az miért az én hibám? oda volt írva, hogy ÉN csináltam, kevertem vagy masztereltem vagy garanciát vállaltam rá? mert ha nem,akkor szintúgy nem értem miért és mivel basztatsz. ha most felrakok valahová 100db fos minõséget akármiben és tele tag-elem a fájlokat "Trend Boy Hatás"-sal, amit letöltök magamnak vagy tükrözöm tucatnyi helyre,akkor jogom lenne téged becsmérelni vagy neked támadni, hogy "Te meg a minõség"-haha? gondolkozz már ember!!!
tõlem te sohasem láthattál olyan ész osztást vagy szöveget, hogy a "wav a király", nagyon összekeversz valakivel. a minõséget sosem keverem a formátummal, nem az a lényeg, hanem a forrás anyag alap minõsége. így lehet egy wav is hullaszar,meg akár egy mp3 is überjó. én eddig is és ezután is pár dolgot hangsúlyozok, hogy ha valahol KIHANGSÚLYOZZUK, hogy ez wav,vinyl, akkor az úgyis szóljon, de legalább szar ne legyen. ha valami 320,akkor az ne olyan legyen,mint egy 128. ennyi és nem több. ez nem jelenti azt, hogy nekem nincs szar minõségem,ezt sohasem tagadtam és az ellenkezõjét sem állítottam, de igyexem távolodni a gyengustól a jobb felé, és attól is tartózkodom, hogy szart osztogassak. a jót meg nem dobálom a klikkbajnokoknak.van akinek szívesen adok, kapok is alapon. ha valahol szart adtam,még velem is elõfordulhat, meg lehet mondani szépen, lehet prezentálni és még az sem lehetetlen és égõ számomra, hogy azt mondom hawer ez tényleg szar, neked van jobb belõle? aztán pont.
3. prezentálnál már valamit, mert nem tudok vakon és süketen reagálni a konkrétumoktól mentes elbeszélésedre, konkrét példát mutass és akkor le tudom reagálni akár a miértjét is vagy csak azt mondom, TéBé te abberrált idióta, ez tényleg tõlem van és tényleg nem jó. elnézést is kérek érte, bocsáss meg, megpróbálom meghallgatni a te verziódat és kérlek engedd, hagy tanuljak tõled! ...de te nem, te csak ugatsz és ma egyfolytában provokálsz és vádolgatsz fûvel-fával! itt érzem a teljes intelligencia hiányát! gondolom ez neked fel sem tûnik, de ezen szerintem nem csak egymagamban nem csodálkozom!<#nevetes1>#nevetes1>
4. sosem "szórom az igét",ateista vagyok, csupán a véleményemet mondom vagy osztom meg, engedd már meg, hogy a címzett döntse el azt, mennyire akarja vagy mennyire képes befogadni. de emlékezetem szerint te ebben nagyon-nagyon régen nem voltál benne, így továbbra sem értem mi a fütyit akarsz ma nagyon tõlem. le akarsz oboázni esetleg és így udvarolsz?
5. ez az a helyzet kedves TéBé,amikor nem tudsz mit mondani, vagy tudod, hogy csak szarul jönnél ki belõle. többed magammal is megköszönöm, ha nem kezdesz részletes elbeszélésbe....
legyen szép napod!
Senkit se érdekel már a fos wav 😄DDD MARTIX ES DTS 15.2 vagy 3 mélynyomóval, 6576kbp/s "játszik" mostanság.
<#eplus2>#eplus2><#hehe>#hehe><#email>#email>
What about the forests?
Egyik oldal felé sem húzva - a Ti vitátok, nem hajlok részre -, meddõ.
Dióka minõség párti. Hiszi, tudja, hogy mi jó neki. Elfogadjuk.
Persze sokunknak (másképp nem tudom fogalmazni a topikba járókat) rótta szemére a feltöltött / linkelt anyagok formátumát és minõségét. Volt akinek szarul esett, volt aki intelligensen reagált, volt aki sehogy.
A 128 kbit/s vs 265/320 vs lossless tömörített formátumok vs WAV vita is örök téma marad - nekem a ritkaságok jók 128-ban is, ha másként nem szerezhetõk be. Van, aki inkább zsebkendõbe hány tõlük...
A wav nem lehet jobb annál, mint ahogy a hanghordozóra került.
Bakelit / CD esetében kismillió magyarázat lehet [idióta masterelés, selejt mûanyag/alumíniumoxid, rossz tárolás, rossz lejátszó/kábel/dugó/hangkártya/rögzítõ program/PC és végül a user errort se hagyjuk ki ---> akinek nincs hallása a minõségre, az nem tudja megkülönböztetni a rossz hangfekvését / tisztaságát / erõsségét / dinamikáját egy-egy hanganyagnak...
Ha mindenki a stúdiók DAT szalagjaival rohangálhatna, akkor nem lenne semmiféle kérdés - legfeljebb azon vitatkozhatnánk, hogy melyik hangmérnök / stúdió és rögzítõ egység a jobb...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Csak egyszer (könyörgöm egyszer) menjen el MINDENKI a pesti HIGH AND HI-FI SHOW-ra! Ott hallhattok igazi MINÕSÉGET!!! <#wave>#wave>
Én többször is voltam (munkámból adódóan), hát nem semmi élmény volt!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
1.
Felkerült a TE, "egyszemélyes" rádiód megcímezésével (Allofmusic), jó pár zene, mindenféle virtuális tárakra. Sajnálatosan nemrég elkerült ezekbõl 3 db, mely wav formátumba, a rapidra került feltöltésre, innen töltötték le és elhozták hozzám, tegyek velük valamit, mert ramatyúl szólnak. Meghallgatásuk alatt kiderült, honnan származik a cucc, az "Allofmusic" prezentációjából.
Remélem eddig tiszta!!!
2.
Mint az már 200 ezerszer olvasható, de akár másik 50 ezer fórumon, osztod az igét, ész nélkül a minõségrõl, a wav a király, és te a minõségi "atyaúristen", aki megteremté a minõséget, repkednek az éterben a badarságaid, és lám kezeid közül itt van egy pár igazi "gyöngyszem"...
3. A rádióddal, semmi bajom, ez a te egyéni szórakozásod, csupán adtál az arculatodnak egy azonosított, ez lenne ugye az "allofmusic", és ezt teszed ahová akarod, ahol jónak látod. Ezzel viszont nem csak te tudsz valamit nyomon követni, hanem ez visszafelé is igaz lett. Tehát tudható eme csodálatos hulladék minõségek a te kezed közül kerültek ki, hiszen magad bígyezteted oda e "védjegyet".
4.
Nem kell itt szórni a minõségrõl az igét, és nem kell senkit sem elküldeni egészen messzire, sem le idiotázni, ki figurázni, a feltöltött anyag minõségéért basztatni, és sorolhatnám...mert lám vissza üt a dolog!!!
5.
Köszönöm szép szavaidat, de sajna mivel egyértelmû, és kézzel fogható tényeket nem igazán tartalmaz, csupán üres pufogtatások tömkelege, így egyenként részleteibe nem térnék ki rájuk. Csupán csak annyit tennék hozzá, igazán gyermeteg...
Vágod már "ARC"???
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
A lentebb írtakhoz csak annyiban szólnék hozzá, hogy Dió igencsak kényes a minõségre! Volt szerencsém megtapasztalni az idõk folyamán.
Ne haragudj, de nem tudok érdemben veled konzultálni,mert nincs se eleje, se vége a kommunikációs próbálkozásaidnak.
Mivel eddigi válaszaimból egyedül nem jöttél rá, emiatt annyit segítek, ha gondod van a rádióval vagy a kiszolgálókkal, vagy bárkivel,akinek köze lehet bármihez, ami a belsõ békédet és nyugalmadat zavarja E világon bárhol is, akkor keresd meg ott és öntsd ki a bánatodat más közegben. Egy ingyenes gyógyszert tudok javasolni, ha valami (valamiért) szúrja a szemed,akkor ne gondolj s ne nézz rá (vagy ne hallgasd), s meglátod majd elmúlik a fájdalom is!
Biztos, hogy vannak és lesznek is jobb rádiók, nagyobbak és szebbek is,meg profitorientáltak is, mint akár AOM vagy a másik százezer, de a monológodra csak egy szót tudok mondani: ÉÉÉÉS?!
nem tudom, hogy ezt érted-e, eljut-e szellemi mondanivalója a félig döglött szürkeállományodig? Észre veszed-e, hogy amit eddig firkálgattál itt összevissza, az szellemileg (ellenem) nagyon kevés még egy beugróra is?! (ne mondj semmit, tudjuk a választ: nem!<#nyes>#nyes>) Szerintem kicsit pihenjél, fújd ki magad....
szolgálati közlemény:
(Figyelem, ha valaki rájött már az eddigi elõzményekbõl, hogy TB-kének mi a baja velem vagy akár az allofmusic rádióval vagy,az mondja már el nekem érthetõ nyelven!)köszi
amint megskubizom a csomag tartalmat, referalok.
koszi szepen
Play it loud!!
In Lak\'ech Ala K\'in
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
<#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Az, hogy ki hol, milyen hülye gyerek, arról meg külön kurzust lehetne nyitni...
<#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Egyetlen megoldás van ellenük, nem kell reagálni rá, azt nem tudják elviselni és lekopnak maguktól.
Kicsit visszaolvasgattam és rájöttem, hogy ezzel az emberrel komoly gondok vannak fõleg agytájékon már ha van neki persze..
Bocs hogy belebüfiztem a témába.<#dumcsi>#dumcsi>
Gondolom rám fér még bõven az edukáció a jövõben, hogy meg is értsem, ergo a szolipszizmusod megint a tetõfokon!
Have a nice day...
What about the forests?
Hogy Te mit találsz meg és neked mi tetszik,az engem (sem) érdekel, akik hallgatják, azok meg meg is találják,amire kíváncsiak. Nem kívánlak untatni a rádió részleteivel, ha gondolod keresd meg és írjál neki (a hallomásaidra sem tudok alapozni), ha normális stílusban teszed, biztos válaszolnak is.
Egyébként nem rántotam mellre semmit sem, csak abban a stílusban reagáltam, amilyenben hozzám fordultál.
Ettõl még akár szerethetlek is (bár azért nem akarok felesleges érzelmeket kelteni benned), mert minden rosszban van valami jó!
és egy idézettel fejezném be (remélem ezt a témakört végleg):
"BOCSIKA", témának meg "CSOCSIKA"!!!
Nem bántani, támadni akartalak elõzõ írásommal, csupán egy probléma kivédésére akartam felhívni kicsi figyelmedet, de ha mellre rántottad, akkor "BOCSIKA", témának meg "CSOCSIKA"!!!
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
ez az ARC-ozás divat felétek? kedves vagy hogy becézgetsz, de én megelégszem a sima nicknevemmel is. esetleg ha elmondanád priviben (persze úgysem úgy teszed, mert akkor nem érezhetnéd, hogy mennyien iszzák büszke gondolataidat), hogy mi a bráner baszta ki a kúltúrbiztosítékot nálad? vagy felétek nincs is kultúra csak kúl-túrha?
ne legyél költõi, bármi megtörténhet, a zenében is, de gondolom az nem volt sehová odaírva, hogy CD RIP vagy hogy én kreáltam a sufnimban,mint sok zagyvaságot te. sok zene keringhte sokféle bejegyzéssel,azért hagy ne akasszam fel magam, ha Te találsz valami nemtetszõt vagy csak nem adja ki a mélyládát az ~50 Hz-et. Csak halkan jegyzem meg, hogy a minõség és a mélyláda rossz példa és még rosszabb párosítás, de hát ezt pont egy szakértõnek magyarázzam...
figylej TB társam, én sok tanácsot szoktam kapni a sokkal hülyébbektõl is,mint Te, de van egy szint,ami alatt nem tudok figyelmeb venni semmilyen okos-kedves tanácsot.te sajnos még nem ütötted meg azt a szintet, hogy felfigyeljek rád!de még csak zenében sem nyújtottál soha olyat,amitõl hasra kéne esnem, esnünk....
nézd el nekem,ha elnézek feletted. ha priviben megkeresel, szívesen elbeszélgetek veled is.puszika
és igen, egyébként az olaj nélküli sült krumpli nem hülyeség, kár hogy a te gasztronómiai ismereteid alapján abban a hitben vagy, hogy az. sebaj tóbiás.nyomj egy subbasszot magadnak oszt jóvanaz.
ELADTAD A MÉLYNYOMÓDAT???
Vagy netán a DMC Allofmusic az a hulladékot jelzi nálad???
Story:
Egy jó barátom beállított pár zenével, wav-ban persze, és valami állati szarul szóló szarból, építsek várat, alapon... Persze aki vágja a dolgot, az tudja hol, fel van címkézve a wav, "DMC Allofmusic"... mély otthon maradt, és valami kegyetlen fosul szól az egész... mint kiderült, ezek a dolgok a sg 90-ben kerültek feldobásra, az "ARC" álltal....
Szerintem, ha elfogadsz egy igazán jó tanácsot, ilyen rossz minõségû melókat ne tegyél fel, mert csak magadat, égeted, bár lehet neked ez mindegy is, hiszen a sült krumplit, is olaj nélkül készíted...
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
egy 2007-es remix : (320-ban)
http://www.4shared.com/file/83940717/e348c632/Going_Back_West2007__454___Extended_.html
Már megyek is!😊))))
New Italo Vinyl
ha van kedvetek ugorjatok be egy sörre:-))
http://www.speedyshare.com/755737557.html
New Italo Vinyl
[/img]
What about the forests?
Nem tolja fel senki,mert pont ez az a lemez amit keresünk.<#rinya>#rinya><#rinya>#rinya>
57760<#nezze>#nezze>
Jelen pillanatban is ezt keresem de állandóan falakba ütközöm.<#falbav>#falbav>
Talán innen le lehetne tölteni,de ezzel az oldallal már többször befürödtem.<#sir>#sir>
Szóval továbbra is nálam az elsõ számu célpont.<#help>#help><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
ezt keresem wav-ban..<#worship>#worship>
Azt hiszem,pontosabban tom ilyen lemezt amit keresel nem fog találni senki.
De ezt talán valaki feltolja majd
Moonlight Affair - Calling For Amore(ALBUM)
Moonlight Affair - Bridge To The Moon
Moonlight Affair - Calling For Amore
Moonlight Affair - Calling For Amore(Extended)
Moonlight Affair - Can t Live Without You
Moonlight Affair - Can t Live Without You(Extended)
Moonlight Affair - Heaven Every Day
Moonlight Affair - I don't know her name
Moonlight Affair - I don't know her name(Extended)
Moonlight Affair - I' ll Be Waiting
Moonlight Affair - Love Is The Name Of The Game
Moonlight Affair - On The Nights
BONUS:
Peter Arcade - The Fairytale
Épp most hozta a postás a cuccot.<#nevetes1>#nevetes1>
Nagyon szépen köszönöm.<#worship>#worship><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
- Nekem a "zorigo"-nál csinálja ezt. 2-3. oldalnál leáll és vagy várok x percet, vagy kilövöm a task-ot.
- A rapid mióta lett napi 2.6 GB?
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
What about the forests?
What about the forests?