A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dióka
#58043
na ja! tusok azonosulni veled! <#vigyor>

egyébként meg örülök, hogy jól szórakozol! ez még ingyen van!<#hehe>

Dióka
#58042
egyetértek, de jelen témakör és a mi különbözõ "diszkó stílusú" kedvenceinknek ritkán van köze egy hi-end minõséghez, ebben a stílusban a minõség másról szól.....

Dióka
#58041
gondolom van aki élvezi olvasni,mert tényleg yó, de sokakat biztos untat, õk ugorják át.<#hehe>

csak címszavakban

1.nem tudom kit érdekel, hogy egy rádió hány személyes? engem nem! soha nem mondtam hogy "az én rádióm" se azt, hogy ha az,akkor hány "személyes", ez a te agyszüleményed. szarabbul érzed magad azért,mert nem látsz a fal mögé? rám akarsz valamit tukmálni hawer?! találgass csak...

2. miért én tehetek arról, hogy mi és hová kerül fel,meg hogy hogyan van címezve stb? és ha szarul szól, az miért az én hibám? oda volt írva, hogy ÉN csináltam, kevertem vagy masztereltem vagy garanciát vállaltam rá? mert ha nem,akkor szintúgy nem értem miért és mivel basztatsz. ha most felrakok valahová 100db fos minõséget akármiben és tele tag-elem a fájlokat "Trend Boy Hatás"-sal, amit letöltök magamnak vagy tükrözöm tucatnyi helyre,akkor jogom lenne téged becsmérelni vagy neked támadni, hogy "Te meg a minõség"-haha? gondolkozz már ember!!!

tõlem te sohasem láthattál olyan ész osztást vagy szöveget, hogy a "wav a király", nagyon összekeversz valakivel. a minõséget sosem keverem a formátummal, nem az a lényeg, hanem a forrás anyag alap minõsége. így lehet egy wav is hullaszar,meg akár egy mp3 is überjó. én eddig is és ezután is pár dolgot hangsúlyozok, hogy ha valahol KIHANGSÚLYOZZUK, hogy ez wav,vinyl, akkor az úgyis szóljon, de legalább szar ne legyen. ha valami 320,akkor az ne olyan legyen,mint egy 128. ennyi és nem több. ez nem jelenti azt, hogy nekem nincs szar minõségem,ezt sohasem tagadtam és az ellenkezõjét sem állítottam, de igyexem távolodni a gyengustól a jobb felé, és attól is tartózkodom, hogy szart osztogassak. a jót meg nem dobálom a klikkbajnokoknak.van akinek szívesen adok, kapok is alapon. ha valahol szart adtam,még velem is elõfordulhat, meg lehet mondani szépen, lehet prezentálni és még az sem lehetetlen és égõ számomra, hogy azt mondom hawer ez tényleg szar, neked van jobb belõle? aztán pont.

3. prezentálnál már valamit, mert nem tudok vakon és süketen reagálni a konkrétumoktól mentes elbeszélésedre, konkrét példát mutass és akkor le tudom reagálni akár a miértjét is vagy csak azt mondom, TéBé te abberrált idióta, ez tényleg tõlem van és tényleg nem jó. elnézést is kérek érte, bocsáss meg, megpróbálom meghallgatni a te verziódat és kérlek engedd, hagy tanuljak tõled! ...de te nem, te csak ugatsz és ma egyfolytában provokálsz és vádolgatsz fûvel-fával! itt érzem a teljes intelligencia hiányát! gondolom ez neked fel sem tûnik, de ezen szerintem nem csak egymagamban nem csodálkozom!<#nevetes1>

4. sosem "szórom az igét",ateista vagyok, csupán a véleményemet mondom vagy osztom meg, engedd már meg, hogy a címzett döntse el azt, mennyire akarja vagy mennyire képes befogadni. de emlékezetem szerint te ebben nagyon-nagyon régen nem voltál benne, így továbbra sem értem mi a fütyit akarsz ma nagyon tõlem. le akarsz oboázni esetleg és így udvarolsz?

5. ez az a helyzet kedves TéBé,amikor nem tudsz mit mondani, vagy tudod, hogy csak szarul jönnél ki belõle. többed magammal is megköszönöm, ha nem kezdesz részletes elbeszélésbe....

legyen szép napod!

mflex
#58040



Senkit se érdekel már a fos wav 😄DDD MARTIX ES DTS 15.2 vagy 3 mélynyomóval, 6576kbp/s "játszik" mostanság.

<#eplus2><#hehe><#email>

What about the forests?

IMYke2.0.0.0
#58039
Hoppá, menet közben került be a két hozzászólás.
Egyik oldal felé sem húzva - a Ti vitátok, nem hajlok részre -, meddõ.

Dióka minõség párti. Hiszi, tudja, hogy mi jó neki. Elfogadjuk.
Persze sokunknak (másképp nem tudom fogalmazni a topikba járókat) rótta szemére a feltöltött / linkelt anyagok formátumát és minõségét. Volt akinek szarul esett, volt aki intelligensen reagált, volt aki sehogy.

A 128 kbit/s vs 265/320 vs lossless tömörített formátumok vs WAV vita is örök téma marad - nekem a ritkaságok jók 128-ban is, ha másként nem szerezhetõk be. Van, aki inkább zsebkendõbe hány tõlük...

A wav nem lehet jobb annál, mint ahogy a hanghordozóra került.
Bakelit / CD esetében kismillió magyarázat lehet [idióta masterelés, selejt mûanyag/alumíniumoxid, rossz tárolás, rossz lejátszó/kábel/dugó/hangkártya/rögzítõ program/PC és végül a user errort se hagyjuk ki ---> akinek nincs hallása a minõségre, az nem tudja megkülönböztetni a rossz hangfekvését / tisztaságát / erõsségét / dinamikáját egy-egy hanganyagnak...

Ha mindenki a stúdiók DAT szalagjaival rohangálhatna, akkor nem lenne semmiféle kérdés - legfeljebb azon vitatkozhatnánk, hogy melyik hangmérnök / stúdió és rögzítõ egység a jobb...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

okiland
#58038
Ha már a minõség.

Csak egyszer (könyörgöm egyszer) menjen el MINDENKI a pesti HIGH AND HI-FI SHOW-ra! Ott hallhattok igazi MINÕSÉGET!!! <#wave>
Én többször is voltam (munkámból adódóan), hát nem semmi élmény volt!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Dióka
#58037
szia AxForce!

rég láttalak!<#wave>
üdv.

Dióka
#58036
végülis így van....de végülis végülis.<#vigyor>

IMYke2.0.0.0
#58035
Csak annyit tennék hozzá a "minõség" témához, hogy már a CD/bakelit is csak másolat... így tessék kezelni a "minõséget"...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#58034
Te tényleg idióta vagy, de nézzük másképp!

1.
Felkerült a TE, "egyszemélyes" rádiód megcímezésével (Allofmusic), jó pár zene, mindenféle virtuális tárakra. Sajnálatosan nemrég elkerült ezekbõl 3 db, mely wav formátumba, a rapidra került feltöltésre, innen töltötték le és elhozták hozzám, tegyek velük valamit, mert ramatyúl szólnak. Meghallgatásuk alatt kiderült, honnan származik a cucc, az "Allofmusic" prezentációjából.
Remélem eddig tiszta!!!

2.
Mint az már 200 ezerszer olvasható, de akár másik 50 ezer fórumon, osztod az igét, ész nélkül a minõségrõl, a wav a király, és te a minõségi "atyaúristen", aki megteremté a minõséget, repkednek az éterben a badarságaid, és lám kezeid közül itt van egy pár igazi "gyöngyszem"...

3. A rádióddal, semmi bajom, ez a te egyéni szórakozásod, csupán adtál az arculatodnak egy azonosított, ez lenne ugye az "allofmusic", és ezt teszed ahová akarod, ahol jónak látod. Ezzel viszont nem csak te tudsz valamit nyomon követni, hanem ez visszafelé is igaz lett. Tehát tudható eme csodálatos hulladék minõségek a te kezed közül kerültek ki, hiszen magad bígyezteted oda e "védjegyet".

4.
Nem kell itt szórni a minõségrõl az igét, és nem kell senkit sem elküldeni egészen messzire, sem le idiotázni, ki figurázni, a feltöltött anyag minõségéért basztatni, és sorolhatnám...mert lám vissza üt a dolog!!!

5.
Köszönöm szép szavaidat, de sajna mivel egyértelmû, és kézzel fogható tényeket nem igazán tartalmaz, csupán üres pufogtatások tömkelege, így egyenként részleteibe nem térnék ki rájuk. Csupán csak annyit tennék hozzá, igazán gyermeteg...



Vágod már "ARC"???

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

Axforce1
#58033
Srácok álljon meg a menet! Semmi, de semmi közöm a veszekedéshez, de még ilyen 80-as topic-al nem találkoztam, mint ez! Itt szinte majdnem mindig csak egymás szidalmazása, any*zása megy! Ezek után nem csoda, hogy minden normális fan (tisztelet a kivételnek!) kerüli az oldalt vagy félve reagál. Bõvebben nem áll szándékomban kifejteni a mondandómat, ezt jópáran már megírták elõttem.

A lentebb írtakhoz csak annyiban szólnék hozzá, hogy Dió igencsak kényes a minõségre! Volt szerencsém megtapasztalni az idõk folyamán.

Dióka
#58032
Ma legalább 10 másodpercet töprengtem (többet nem szánok rád), hogy Neked végülis mi bajod van? Sajnos nem jöttem rá, de azt tudom, hogy valószínû súlyosabb,mint amit el tudok képzelni. Biztos az is közrejátszott, hogy nem vetted be a gyógyszereidet és anyuci meg nem szerette eléggé a kicsi trendboykát!
Ne haragudj, de nem tudok érdemben veled konzultálni,mert nincs se eleje, se vége a kommunikációs próbálkozásaidnak.

Mivel eddigi válaszaimból egyedül nem jöttél rá, emiatt annyit segítek, ha gondod van a rádióval vagy a kiszolgálókkal, vagy bárkivel,akinek köze lehet bármihez, ami a belsõ békédet és nyugalmadat zavarja E világon bárhol is, akkor keresd meg ott és öntsd ki a bánatodat más közegben. Egy ingyenes gyógyszert tudok javasolni, ha valami (valamiért) szúrja a szemed,akkor ne gondolj s ne nézz rá (vagy ne hallgasd), s meglátod majd elmúlik a fájdalom is!
Biztos, hogy vannak és lesznek is jobb rádiók, nagyobbak és szebbek is,meg profitorientáltak is, mint akár AOM vagy a másik százezer, de a monológodra csak egy szót tudok mondani: ÉÉÉÉS?!

nem tudom, hogy ezt érted-e, eljut-e szellemi mondanivalója a félig döglött szürkeállományodig? Észre veszed-e, hogy amit eddig firkálgattál itt összevissza, az szellemileg (ellenem) nagyon kevés még egy beugróra is?! (ne mondj semmit, tudjuk a választ: nem!<#nyes>) Szerintem kicsit pihenjél, fújd ki magad....


szolgálati közlemény:
(Figyelem, ha valaki rájött már az eddigi elõzményekbõl, hogy TB-kének mi a baja velem vagy akár az allofmusic rádióval vagy,az mondja már el nekem érthetõ nyelven!)köszi

Szkíta71
#58031
Nem értem ilyenkor hol van a "házigazdi", szerintem Õ is ül és élvezi a mûsort...<#nevetes1><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2>

shirak
#58030
Alter Cimbi, a postas ma 2x csongetett<#vigyor><#worship>
amint megskubizom a csomag tartalmat, referalok.
koszi szepen

Play it loud!!

Wescone
#58029
Képzeld mi lenne ha beszállnék én is... <#wilting><#guluszem1><#nevetes1>

In Lak\'ech Ala K\'in

#58028
A regisztráció értelmét, meg javasolt újra értelmezned, hiszen megvannak a jogi következményei is annak amit éppen teszel... vagy nem teszel...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#58027
Már csak éppen nem anyáztál le... De ezt hiszem, érzelmi kitöréseid magáért beszélnek, és helyedben én is így tennék... legalább is ennyi ésszel, és érvvel... Erre a maszlag oldalra magam is rá találtam, de semmi köze egy értelmes rádióhoz... Néz körbe olyan internetes rádiók oldalán amelyek elõtted járnak, és vitték is valamire, de ez csak javaslat, nem kötelezõ...

<#mf1><#mf1>

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#58026
Veled nincs problem, úgyhogy nem értem, hol is beszálló kártyád???

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#58025
Hát jó ember, én a te helyedben meg sem szólaltam volna, de hozzászólásod magáért beszél...
Az, hogy ki hol, milyen hülye gyerek, arról meg külön kurzust lehetne nyitni...
<#mf1><#mf1>

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#58024
Igazad van, elnézést kérek..<#falbav><#falbav>

kaposi1
#58023
Olaj a tûzre!<#confused>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#58022
Érdekes de szinte minden fórumon lehet találni egy ilyen hülye gyereket.
Egyetlen megoldás van ellenük, nem kell reagálni rá, azt nem tudják elviselni és lekopnak maguktól.
Kicsit visszaolvasgattam és rájöttem, hogy ezzel az emberrel komoly gondok vannak fõleg agytájékon már ha van neki persze..
Bocs hogy belebüfiztem a témába.<#dumcsi>

mflex
#58021
Valószinûleg az értelmi képességem egyenlõ a nullával, de eme dekadens hozzászólást egyáltalán nem tudom értelmezni.
Gondolom rám fér még bõven az edukáció a jövõben, hogy meg is értsem, ergo a szolipszizmusod megint a tetõfokon!

Have a nice day...

What about the forests?

#58020
szia. egy link:http://clubber-musicasemaismusicas.blogspot.com/search/label/C.C.CATCH remélem jo.
Dióka
#58019
Mint mondtam, sejtettem, hogy nem priviben keresel meg, hogy elkábíts mérhetetlen értelmi színvonaladdal, szükséged van egy kis nyilvánosságra, hogy megcsillantsd kommunikációs képességeid és tehetséged, bár még mindig nem tudom, hogy végülis mi a bajod, de egyébként is leszarom, mert nekem nem az a kategória vagy,aki bármiben is számít valamit. Ez a hivatalosan regelve van vagy nem duma elég gyenge, hisz ez egy nonprofit internetes rádió, amibõl a világon kb. párszázezer hasonló is van (akár nem regeleve sehol sem, de attól még lehet hallgatni), hogy Te voltál olyan hülye, hogy elkezdted keresni a magyar Regeltek között, az egyéni probléma és provokált kötözködési faktor. A többieknek mondom, hogy a (magyarországon!) interneten Regisztrált (és jelen esetben nonprofit) rádió mindössze annyit jelent, hogy két magyar pénzlopó jogvédõ szervezetnek különbözõ trükkös számításokkal kb. havi 15ezer forint ellenében szemet hunynak az adott rádió "sugárzása" felett (magyarul bármit játszhat ennyi pénzért). Ezt a témát nem is feszegetem,mert a részletek unalmasak és fõleg nem érdekli egyik hallgatót sem. Ez semmi másról nem szól,mint a jogvédelem mögé bújtatott sarcról, pénzbevételrõl.Ennyit a regisztrált dologról. Egyébként sem KELL magyarországon regisztrálni, lehet máshol is.Bár én még nem találkoztam olyan hallgatóval,aki azért nem hallgatott meg egy rádiót,mert az nem volt valahová beregelve. Gondolom Te sem töltöttél még soha le semmilyen illegális dolgot (ugye innen sem), amihez nem volt meg a vásárlási számla! Hivatalosan Trend Boy sem létezik, de mindenki tudja, hogy (mekkora pöcs) vagy! Szerencsére az Allofmusic Rádiót nem csak én, de sokkal többen ismerik és hallgatják, mint amennyien Trend Boy Hatás maszlag mázad mögé bújtatott értelmi színvonaladból életerõt merítenek.
Hogy Te mit találsz meg és neked mi tetszik,az engem (sem) érdekel, akik hallgatják, azok meg meg is találják,amire kíváncsiak. Nem kívánlak untatni a rádió részleteivel, ha gondolod keresd meg és írjál neki (a hallomásaidra sem tudok alapozni), ha normális stílusban teszed, biztos válaszolnak is.
Egyébként nem rántotam mellre semmit sem, csak abban a stílusban reagáltam, amilyenben hozzám fordultál.
Ettõl még akár szerethetlek is (bár azért nem akarok felesleges érzelmeket kelteni benned), mert minden rosszban van valami jó!
és egy idézettel fejezném be (remélem ezt a témakört végleg):
"BOCSIKA", témának meg "CSOCSIKA"!!!

#58018
Hivatalosan ilyen Rádió nem létezik, nincs ilyen regisztrálva... Még internet sem volt, mikor a rádiókhoz közel álltam "ARC"... Másrészt, még nagyobb égés, hogyha ilyen moslékot szór ki magából egy rádió, egy akár regisztrált, vagy sem... csak magát égeti. Bár mintha valahol olvastam volna, hogy eme rádiót magad csinálod, s az sehol sincs publikálva kik azok akik közre mûködnének eme rádió mûködtetésében. Aztán, mint valamire való (akár internetes is), rádiónak, értelmes honlapját, illetve egyéb információit sem lehet fellelni... Tehát magad otthoni sufni kivitelben csináltál egy ilyet, ehhez csak gratulálni tudok, és sok sikert. Bár úgy látom, a jelenlegi út semmi komolyra nem vezet, max hobby igényeid kielégítését szolgálják... No de már ez is valami...

Nem bántani, támadni akartalak elõzõ írásommal, csupán egy probléma kivédésére akartam felhívni kicsi figyelmedet, de ha mellre rántottad, akkor "BOCSIKA", témának meg "CSOCSIKA"!!!

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

Dióka
#58016
...csak annyi kiegésztést tennék még,hogy ne hagyjalak tudatlanságodban egyedül vergõdni, a DMC ALLOFMUSIC vagy bármi hasonló a sokéves Allofmusic Rádió zenei archivumára utaló jegyzet (a rádió üzemeltetõi ezúton is köszönik a hallgatókat) és nem minõségi jelzõ vagy megkülönböztetés.

Dióka
#58015
szia kedves TB! Lehet rosszul emléxem, de ez nem a Tirpák Bunkó védjegyedbõl maradt meg?

ez az ARC-ozás divat felétek? kedves vagy hogy becézgetsz, de én megelégszem a sima nicknevemmel is. esetleg ha elmondanád priviben (persze úgysem úgy teszed, mert akkor nem érezhetnéd, hogy mennyien iszzák büszke gondolataidat), hogy mi a bráner baszta ki a kúltúrbiztosítékot nálad? vagy felétek nincs is kultúra csak kúl-túrha?
ne legyél költõi, bármi megtörténhet, a zenében is, de gondolom az nem volt sehová odaírva, hogy CD RIP vagy hogy én kreáltam a sufnimban,mint sok zagyvaságot te. sok zene keringhte sokféle bejegyzéssel,azért hagy ne akasszam fel magam, ha Te találsz valami nemtetszõt vagy csak nem adja ki a mélyládát az ~50 Hz-et. Csak halkan jegyzem meg, hogy a minõség és a mélyláda rossz példa és még rosszabb párosítás, de hát ezt pont egy szakértõnek magyarázzam...
figylej TB társam, én sok tanácsot szoktam kapni a sokkal hülyébbektõl is,mint Te, de van egy szint,ami alatt nem tudok figyelmeb venni semmilyen okos-kedves tanácsot.te sajnos még nem ütötted meg azt a szintet, hogy felfigyeljek rád!de még csak zenében sem nyújtottál soha olyat,amitõl hasra kéne esnem, esnünk....
nézd el nekem,ha elnézek feletted. ha priviben megkeresel, szívesen elbeszélgetek veled is.puszika

és igen, egyébként az olaj nélküli sült krumpli nem hülyeség, kár hogy a te gasztronómiai ismereteid alapján abban a hitben vagy, hogy az. sebaj tóbiás.nyomj egy subbasszot magadnak oszt jóvanaz.

#58014
Szia "ARC"!!!

ELADTAD A MÉLYNYOMÓDAT???

Vagy netán a DMC Allofmusic az a hulladékot jelzi nálad???

Story:
Egy jó barátom beállított pár zenével, wav-ban persze, és valami állati szarul szóló szarból, építsek várat, alapon... Persze aki vágja a dolgot, az tudja hol, fel van címkézve a wav, "DMC Allofmusic"... mély otthon maradt, és valami kegyetlen fosul szól az egész... mint kiderült, ezek a dolgok a sg 90-ben kerültek feldobásra, az "ARC" álltal....

Szerintem, ha elfogadsz egy igazán jó tanácsot, ilyen rossz minõségû melókat ne tegyél fel, mert csak magadat, égeted, bár lehet neked ez mindegy is, hiszen a sült krumplit, is olaj nélkül készíted...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#58013
Mire számítottál, kicsit elfordulsz, s magad is mp3-ba leszel... <#mf1><#mf1><#mf1>

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

trexxhunter
#58012
annak aki szerette (szereti) a BONIEM-met <#vigyor2>
egy 2007-es remix : (320-ban)



http://www.4shared.com/file/83940717/e348c632/Going_Back_West2007__454___Extended_.html

#58011
Ezt meg kell nézni!
Már megyek is!😊))))

AeroCool
#58010
Ja elfelejtettem mondani hogy feltelepités után hozzám küld ez a kis okosság:-)

New Italo Vinyl

AlterEgo5561
#58009
Privi ment!

#58008
Még 320-ban sem?<#guluszem1>

AeroCool
#58007
sziasztok!

ha van kedvetek ugorjatok be egy sörre:-))
http://www.speedyshare.com/755737557.html

New Italo Vinyl

kaposi1
#58006
Nekem annyi pont elég is.<#hehe>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#58005
Hali cimbi!

kb 2 hónapja...

What about the forests?

mflex
#58004
most nézem, hogy felcseréltem a i2k-t, majd javítom...

What about the forests?

mflex
#58003
A fórumunk lejátszójába is beraktam, mivel nagyon egyedi! <#email>

[/img]

What about the forests?

kaposi1
#58002
"De ezt talán valaki feltolja majd"

Nem tolja fel senki,mert pont ez az a lemez amit keresünk.<#rinya><#rinya>
57760<#nezze>
Jelen pillanatban is ezt keresem de állandóan falakba ütközöm.<#falbav>
Talán innen le lehetne tölteni,de ezzel az oldallal már többször befürödtem.<#sir>
Szóval továbbra is nálam az elsõ számu célpont.<#help><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#58001
Airplay - For your love
ezt keresem wav-ban..<#worship>

#58000
Szia!
Azt hiszem,pontosabban tom ilyen lemezt amit keresel nem fog találni senki.

De ezt talán valaki feltolja majd

Moonlight Affair - Calling For Amore(ALBUM)


Moonlight Affair - Bridge To The Moon
Moonlight Affair - Calling For Amore
Moonlight Affair - Calling For Amore(Extended)
Moonlight Affair - Can t Live Without You
Moonlight Affair - Can t Live Without You(Extended)
Moonlight Affair - Heaven Every Day
Moonlight Affair - I don't know her name
Moonlight Affair - I don't know her name(Extended)
Moonlight Affair - I' ll Be Waiting
Moonlight Affair - Love Is The Name Of The Game
Moonlight Affair - On The Nights

BONUS:

Peter Arcade - The Fairytale

AlterEgo5561
#57999
Örülök, hogy nem tünt el a posta útvesztõjében...

kaposi1
#57998
Szia!<#wave>

Épp most hozta a postás a cuccot.<#nevetes1>
Nagyon szépen köszönöm.<#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AlterEgo5561
#57997
Sziasztok!
- Nekem a "zorigo"-nál csinálja ezt. 2-3. oldalnál leáll és vagy várok x percet, vagy kilövöm a task-ot.
- A rapid mióta lett napi 2.6 GB?

kaposi1
#57996
Ez érdekes ,mert mint láttad ennél sokkal nagyobb felbontásu képeket szoktam felrakni egy másik fórumba gond nélkül.<#wilting>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#57995
A másik, hogy a pirateclub szervere dög lassú mostanában, a két kép mérete meg mire letöltötte, arra volt elég, hogy a róka összefossa magát... de lehet, hogy valami szart is telepítettél rá, amitõl a fentik miatt kifagyott.

What about the forests?

mflex
#57994
nics mit, azért javult meg, mert az egyik nagyfelbontású kép "kiesett"...

ez

What about the forests?