A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mflex
#58193
Kiváncsi lennék, hogy kitõl lehet ez <#fejvakaras>

What about the forests?

shirak
#58192
hat en is tettem fol egyet, lehet, hogy arrol beszelunk.
mentsegemre legyen (ha ugyan ez lehet mentseg), hogy en is igy kaptam.
sajna nem tudom, hogy ki tette fol anno.<#wilting>

Play it loud!!

Dióka
#58191
na bocsi, lemaradt, hogy 128as mp3 volt.

Dióka
#58190
szóval egyébként nem vév, de ez volt a kisebbik baj,a nagyobbik, hogy szarul szól..de annyira, hogy nem érdemes vele foglalkozni,hát részemrõl csak ezért kaki.

Dióka
#58189
hubasszus,hát csak remélem, hogy nem tõlem!<#nyes>
abból a csomagból,amit még anno terveztünk és az én hanygaságomból csücsül, igen, persze hogy "teszteltem", a kiwettek között van nálam már rég, csak azért nem del,hogy tudjam,mik voltak a szarok, abból az adagból, ezen kívül még 27 szám! szóval azokat bele sem raktam volna. ha érdekel,mi volt a kaki,akkor átküldöm a listát neked.

Dióka
#58188
aham,ez a burkolt nyalás!<#nyes>

mflex
#58187
Az ELVIN számát nem tudom kitõl kaptam, de ez wav? Dióbá te tesztelded? Mert ha nem az, rögtön kivágom onnét, vagy csak a nyersanyag volt ilyen trágya?



What about the forests?

mflex
#58186
IMYke!

A Sandra-t nem tudom hányszor hallgattam már meg, de ez jobb mint az eredeti...
komolyan nagyon jó... van benne valami, pedig én nem szoktam segget nyalni, annyira ismertek már.<#nyes>

What about the forests?

#58185
Köszi mégegyszer!
Ha nem titok, milyen 70-es válogatásból származik? Elérhetõ-e ez még valahol?

Dióka
#58184
lüke!<#nyes>

Dióka
#58183
nem tétlenkedsz, de azt hittem,legalább a hivatalos fordítást jobban megfizetik, nekem nevetségesnek tûnik egy akár többezer példányban eladott játék magyarosítása (azaz egyik legfõbb vonzereje) pl. 40ropiért. de gondolom néha még örülsz is, hogy legalább van mit dolgozni,amiért fizetnek is.

mflex
#58182
amikor üveges szemmel nézek majd magam elé, hogy mit is kellene csinálnom és ez eltart vagy 3 óráig, akkor pont jól jön majd <#nevetes1>

What about the forests?

IMYke2.0.0.0
#58181
Az Ezt Vedd Meg sorozatot terjesztõ EVM/576.hu egyik munkatársa a megbízóm, neki dolgozok.
A honlapomon látható listán azért akad Ecobit Kft-s megbízás is.
GMiki (a megbízóm) lassan már 10 éve ismer így, a neten keresztül - személyesen még nem volt szerencsénk egymáshoz -, és annak idején mi ketten is azok között voltunk, akik a honosított játékok megjelenése mellett kardoskodtunk és a rengeteg hobby magyarításunkkal igyekeztük ezt a szekeret elõrelendíteni.

Így aztán szinte "értelemszerû" volt, hogy annak idején, amikor az EVM megalakult, megkerestek minket... azóta fordítok hivatalosan is.
Szívesen tenném más cégeknek is, ha ajánlanának, de úgy tûnik, a nagyobb kiadók saját, profi cégekkel - súlyos summákért, komoly háttérrel - dolgoztatnak.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Dióka
#58180
de legalább élvezed,amit csinálsz! egyébként kíváncsi lennék,hogy általában kik a megbízók?persze ha csak nem üzleti titok? hazai forgalmazók? és egyébként már ennyire ismernek a szakmában, hogy direktben megkeresnek téged vagy korábbi munkákból áttételesen ajánlanak?

IMYke2.0.0.0
#58179
😊) - Bár valóban a munkám lenne , ez az alkalomadtáni hivatalos játékhonosítás bizony nem hoz havi rendszereseggél 100 ezret a konyhára.


Mobil szívesen lennék, de ugye ahhoz is pénz kell, habokra meg nem szívesen költöznék az ország egyik felébõl a másikba...

Így marad a PC elõtti zenehallgatásos fordítgatósdi 😞)

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Dióka
#58178
mivel volt rá igény,ahogy igértem egy kis folyt.
róisín murphy (pikpack)kedvenc
HQAAC0.3125Mbit~<#vigyor>

kell: allofmusic radio

Dióka
#58177
hát akinek ilyen jó kis munkája van,hogy közben zenét is tud hallgatni....alkalmadtán irigyellek is érte!<#wave><#nyes>

IMYke2.0.0.0
#58176
Fordítás / monoton munka mellé tökéletes 😊
Én Euro/Italo/Dance instrumental mixeket és szöveg nélküli Trance-t hallgatok például munka közben.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Dióka
#58175
te jó ég,3 óra szpész az nem rohadt hosszú?!<#nevetes1>

Dióka
#58174
Örülök, hogy kis "pihenés" után visszatértél egy sokkal normálisabb véleményformálási metódusba. A mai napi szösszeneteid már részemrõl beleférnek egy normális eszmecserébe. Mint mondtam örülök, ha te tapasztaltnak véled magad, és fentrõl tekintesz nem csak rám, de sokakra is, ez a te szívügyed, engem nem zavar nagyon.Az "errõl beszélek" opcionálisan akárhogyis is érthetõ megnyilvánulásodra csak annyit tudok reagálni, hogy nem kell egyetértened, gondolhatod másképp is, egy kedves fórumtárs megkérdezte a közösséget és bárki válaszát várva azét mérlegeli majd,akiét akarja. Én elmondtam a véleményemet.Pont.Senkinek sem kell hasonlóan hallani vagy gondolni semmit sem.

Ha összesen annyi a bajod, hogy "3 masquarade motyó",akkor azt bármikor felvállalom és legyen ez életem legnagyobb bûne (a többszáz megosztás közül százalékosan sem üt agyon). Fogalmm sincs, hogy milyen rendszeren hallgatod (de ne írd le), de ebbõl a 3-ból 2be nem kötöttm volna bele, még akkor sem, ha akarnék, a jet set age-ben valóban érezhetõen kevés a mély, de hát nem miattam, ettõl még nem mondanám,hogy SZAR. Ha ezeket tudod jobban prezentálni biztos nem csak én köszöntem volna meg, de más is szívesen fogadja. Ezért nem kellett volna ekkora "patáliát" keverni,mint amekkora lendülettel ARCOZTÁL és már csak nem a felnégyelésemet nem kívántad. Mint mondtam,ha ezek a szarok,akkor az legyen az én bûnöm és bûnhödjek meg kellõen érte, mondjuk akár úgy,hogy ezen a héten ne hallhassak jobbat. Remélem csak sokkal jobbak fognak minden téren megjelenni itt vagy akár másfelé is.

a "más az elõadó, és más a cím a valóságban" címú részt meg nyugodtan írd le ide, hisz nekem sem szándékom hibásan vagy tévesen hülyeséget tárolni, ha igazad van,akkor annak én is örülök, biztosíthatlak, nem direkt linkelgetek hibás dolgokat. Látod TB, akár így is kezdhetted volna tegnapelõtt és 2 hsz múlva már meg is beszéltük volna a dolgokat.


Egyébként csak halkan és mellékesen jegyzem meg(csak egy költõi kérdés formájában), hogy pont tegnap hallottam valamikor estefelé tudod abban a "csak fost adó rádióban" valami Johnny M5 maxi megamix (Trend Boy mix) címû zenét....hmmm,akkor ez most kivétel vagy csak a többi fost növeli?! nem is tudom....<#nevetes1>

háj

bakterzoli
#58173
Rar pass: www.2baksa.net

bakterzoli
#58172
Total Video Converter v3.12.080307
Home link

Download:
RapidShare

Deposit Files

Easy Share

IMYke2.0.0.0
#58171
Én nem bízok az ilyen konverterekben, de pl. a Google segítségével számos ilyet találhatsz... a minõségük / képességeik változóak.

A Total Video Converter pl. egész szépen mûködik az egyik ismerõsömnél, ahogy az I Am Too-sorozat konverterei sem rosszak.
Rapidshare és Google együttmûködve csodákra képes.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Crosby
#58170
Hali!
Off. Nem tudna valaki meglepni egy progival mellyel MPEG4 formátumú videót át tudok alakítani MPEG2-be?
Elõre is köszönöm

mflex
#58169
2 óra 58 perces space mix, 192-es...



pass:isdmusic.com

http://rapidshare.com/files/194687751/spacemix.part1.rar
http://rapidshare.com/files/194691611/spacemix.part2.rar
http://rapidshare.com/files/194693558/spacemix.part3.rar


What about the forests?

IMYke2.0.0.0
#58168
Srácok! Köszönöm szépen az Earth & Fire és Kim Wilde zenéket! <#worship>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Wescone
#58167
Zsákban macska: tõtike ...csak úgy.

Annyit elárulok, hogy magyar elõadó mûveiröl van szó, a csomag 3+1 track-et tartalmaz (korábban mintha az egyik track-röl szó is esett volna)...
...és Highest VBR encoded mindenik.

NEM átverés!
Ismertek, komoly vagyok! <#nevetes1>

In Lak\'ech Ala K\'in

#58166
Még a linkben is benne van az, amirõl beszélek!!!

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#58165
AZOKNAK AKIK BÁRMIT IS LEVENNÉNEK BELÕLE!!!!!!!!

Van benne átverés, és megvezetés is, azaz nem az aminek látszik, más az elõadó, és más a cím a valóságban, stb...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#58164
Ebbõl az anyagból a 3 db Masquarade motyó!!!

http://rapidshare.com/files/92662232/100_Hits_Dancefloor_Vol.2__2008__5CD_full.part1.rar
http://rapidshare.com/files/92666178/100_Hits_Dancefloor_Vol.2__2008__5CD_full.part2.rar
http://rapidshare.com/files/92670256/100_Hits_Dancefloor_Vol.2__2008__5CD_full.part3.rar
http://rapidshare.com/files/92674075/100_Hits_Dancefloor_Vol.2__2008__5CD_full.part4.rar
http://rapidshare.com/files/92658753/100_Hits_Dancefloor_Vol.2__2008__5CD_full.part5.rar


http://rapidshare.com/files/136545329/2_Dance_2-Feel_The_Rhythm__Radio_Mix_.mp3.ZIP
http://rapidshare.com/files/175196542/Adam_Rickitt-I_Breathe_Again__99_.m4a
http://rapidshare.com/files/154600553/Airbase__08__isdmusic.rar
http://rapidshare.com/files/141488239/Alan_Parsons_Project-Lucifer__79__xd.wav
http://rapidshare.com/files/148843084/All_Angels-Songbird__for_Joe_.mp4
http://rapidshare.com/files/177162850/Amen_UK-People_of_Love.m4a
http://rapidshare.com/files/136545606/Arena-Fly_Away__Harmony_Mix_.mp3.ZIP
http://rapidshare.com/files/139811429/Bell_Biv_Devoe-Do_Me___90_.mp3.ZIP
http://rapidshare.com/files/139811564/Bell_Biv_Devoe-Poison__90_.mp3.ZIP

HD-demó videó
http://rapidshare.com/files/129386613/Crytek_cryENGINE2_trailer.mkv

http://rapidshare.com/files/141225541/Dave_Grusin-Theme_From_St._Elsewhere__89_.wav

HD-videoklipp
http://rapidshare.com/files/166357089/Delta_Goodrem_-_Believe_Again.mp4

videomix-klipp
http://rapidshare.com/files/93452729/DJ_Bacon-Dance_Video_Yearmix_2007.part1.rar
http://rapidshare.com/files/93456468/DJ_Bacon-Dance_Video_Yearmix_2007.part2.rar
http://rapidshare.com/files/93458219/DJ_Bacon-Dance_Video_Yearmix_2007.part3.rar

http://rapidshare.com/files/178147411/DJ_Ross-Tonite__Radio_Cut___04_.rar

http://rapidshare.com/files/163452806/elvin.jpg

Ernesto (wav+mp4)
http://rapidshare.com/files/170860503/Ernesto-Laserdance_Generation__Santa_Claus_mix___08_.rar
http://rapidshare.com/files/173314290/Ernesto-Oxygene_4__JMJ_respect___tradition_mix___08_.rar
http://rapidshare.com/files/176324768/Ernesto-Starry_Nights__from_R-Evolution_album___2008_.mp4
http://rapidshare.com/files/173315997/Ernesto-Unforgettable_Decade__08_.rar
http://rapidshare.com/files/173316066/Ernesto-Vocoderion__playful_sample___08_.mp3
http://rapidshare.com/files/161270837/Ernesto-Welcome_to_World_of_ISDMUSIC__promo_audio_only_from_3th_album_pre-release_.mp3
http://rapidshare.com/files/177178325/ernesto_-_r-evolution.rar.001
http://rapidshare.com/files/177180918/ernesto_-_r-evolution.rar.002
http://rapidshare.com/files/177183524/ernesto_-_r-evolution.rar.003
http://rapidshare.com/files/177186328/ernesto_-_r-evolution.rar.004
http://rapidshare.com/files/177189340/ernesto_-_r-evolution.rar.005
http://rapidshare.com/files/177192966/ernesto_-_r-evolution.rar.006
http://rapidshare.com/files/177196195/ernesto_-_r-evolution.rar.007
http://rapidshare.com/files/177199312/ernesto_-_r-evolution.rar.008
http://rapidshare.com/files/177199816/ernesto_-_r-evolution.rar.009
http://rapidshare.com/files/177199845/ernesto_-_r-evolution.rar.crc


http://rapidshare.com/files/136617681/Full_Speed-Star__Airplay_Edit_.mp3.zip
http://rapidshare.com/files/136545732/FUN_Unlimited_Nation_feat._AYDA-Girls_We_Want_More_Girls__Radio_Mix_.mp3.ZIP
http://rapidshare.com/files/132802719/ICE_MC-Super_Megamix.mp4
http://rapidshare.com/files/136613216/In-Motion-Two_Of_Hearts.mp3.zip
http://rapidshare.com/files/147057187/Inker___Hamilton-Dancing_into_danger_vinyl_v2.wav
http://rapidshare.com/files/136613097/In_Colour-I_Wanna_Give_It_To_You__Radio_Mix_.mp3.zip
http://rapidshare.com/files/139815383/Janet_Jackson-Rhythm_Nation__90_.mp3.ZIP

Jean-Michel Jarre 2008 Budapest koncert (kamerás, DVD felbontás)
http://rapidshare.com/files/164019586/jmj2008bp.part01.rar
http://rapidshare.com/files/164023742/jmj2008bp.part02.rar
http://rapidshare.com/files/164027671/jmj2008bp.part03.rar
http://rapidshare.com/files/164031439/jmj2008bp.part04.rar
http://rapidshare.com/files/164035343/jmj2008bp.part05.rar
http://rapidshare.com/files/164039108/jmj2008bp.part06.rar
http://rapidshare.com/files/164043146/jmj2008bp.part07.rar
http://rapidshare.com/files/164047367/jmj2008bp.part08.rar
http://rapidshare.com/files/164051868/jmj2008bp.part09.rar
http://rapidshare.com/files/164056181/jmj2008bp.part10.rar
http://rapidshare.com/files/164060309/jmj2008bp.part11.rar
http://rapidshare.com/files/164064657/jmj2008bp.part12.rar
http://rapidshare.com/files/164069030/jmj2008bp.part13.rar
http://rapidshare.com/files/164073055/jmj2008bp.part14.rar
http://rapidshare.com/files/164075772/jmj2008bp.part15.rar

http://rapidshare.com/files/129407326/joy_peter_-_01_One_Night_In_Love.ape
http://rapidshare.com/files/129408219/joy_peter_-_02_Sign_Of_Love.ape
http://rapidshare.com/files/129409172/joy_peter_-_03_You_re_So_Vain.ape
http://rapidshare.com/files/129410093/joy_peter_-_04_When_Angels_Talk.ape
http://rapidshare.com/files/129411049/joy_peter_-_05_Bad_Girl.ape
http://rapidshare.com/files/129411985/joy_peter_-_06_Don_t_Say.ape
http://rapidshare.com/files/129412832/joy_peter_-_07_Robot_Rule.ape
http://rapidshare.com/files/129413698/joy_peter_-_08_I_Wish_You_Were_Here.ape
http://rapidshare.com/files/129414382/joy_peter_-_09_I_m_Back_To_Stay.ape
http://rapidshare.com/files/129415290/joy_peter_-_10_Sweetest_Dreams.ape
http://rapidshare.com/files/129416192/joy_peter_-_11_Don_t_Loose_Your_Heart.ape
http://rapidshare.com/files/129417884/joy_peter_-_12_One_Night_In_Love__Maxi_Version_.ape
http://rapidshare.com/files/129417955/joy_peter_-_Cover_A.jpg
http://rapidshare.com/files/129418068/joy_peter_-_Cover_B.jpg

http://rapidshare.com/files/135300183/jules.jpg

http://rapidshare.com/files/136617471/Kymelle-Show_That_Body_Baby__Ultimate_Single_Mix_Radio_.mp3.zip
http://rapidshare.com/files/139813854/Linda_Ronstadt___Aaron_Neville-Don_t_Know_Much__90_.mp3.ZIP
http://rapidshare.com/files/174643710/littlerussian_pack.zip
http://rapidshare.com/files/146785726/Masquerade-Deep_Under_My_Skin__84___DMC_Allofmusic_.rar
http://rapidshare.com/files/146784279/Masquerade-Guardian_Angel__83___DMC_Allofmusic_.rar
http://rapidshare.com/files/146781586/Masquerade-Jet_Set_Age__84___DMC_Allofmusic_.rar
http://rapidshare.com/files/93371866/Michael_Jackson_-_New_Album__Pre-Release_.part1.rar

http://rapidshare.com/files/93372142/Michael_Jackson_-_New_Album__Pre-Release_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/93370846/Michael_Jackson_Thriller_25th_Anniversary_2008.part1.rar
http://rapidshare.com/files/93371169/Michael_Jackson_Thriller_25th_Anniversary_2008.part2.rar

http://rapidshare.com/files/167644909/Monte_Kristo-The_Girl_Of_Lucifer__original_mix___85_.mp3

http://rapidshare.com/files/126016113/Mr.Zivago_-_Tell_By_Your_Eyes_-_1993__ISD_lossless_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/126017597/Mr.Zivago_-_Tell_By_Your_Eyes_-_1993__ISD_lossless_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/126019101/Mr.Zivago_-_Tell_By_Your_Eyes_-_1993__ISD_lossless_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/126022508/Mr.Zivago_-_Tell_By_Your_Eyes_-_1993__ISD_lossless_.part4.rar
http://rapidshare.com/files/126024044/Mr.Zivago_-_Tell_By_Your_Eyes_-_1993__ISD_lossless_.part5.rar
http://rapidshare.com/files/126025187/Mr.Zivago_-_Tell_By_Your_Eyes_-_1993__ISD_lossless_.part6.rar

http://rapidshare.com/files/144756381/Novecento-Leaving_Now__DMC_Allofmusic___Nicolosi_mix___94_.zip
http://rapidshare.com/files/144761101/Novecento-Leaving_Now__DMC_Allofmusic___Nicolosi_mix___94__.zip
http://rapidshare.com/files/114853023/One_Beat_One-We_Need__94_.mp3
http://rapidshare.com/files/139810918/Paula_Abdul-Opposites_Attract__90_.mp3.ZIP
http://rapidshare.com/files/139815148/Paula_Abdul-_It_s_Just__The_Way_That_You_Love_Me__90_.mp3.ZIP
http://rapidshare.com/files/139813395/Pebbles-Giving_You_The_Benefit__90_.mp3.ZIP
http://rapidshare.com/files/126235619/savage-hits.rar

http://rapidshare.com/files/151084414/Slam-This_World__04__allofmusic_pictures.rar

http://rapidshare.com/files/177163094/Smooth_Touch-Come_On_And_Get_High.mp3
http://rapidshare.com/files/177163313/Smooth_Touch-In_My_House.mp3

szintipop
http://rapidshare.com/files/179330801/Sentiment_Faction-Puppets__06_.rar

sonic wanderer
http://rapidshare.com/files/179325803/SW-LH__06_.rar

http://rapidshare.com/files/114677271/tatjana-santa_maria_duopack.zip
http://rapidshare.com/files/123954790/Tibor_Levay_-_Gipsy_Boogie.mp3
http://rapidshare.com/files/93250881/Welcome_To_The_Club_12.rar

poén
http://rapidshare.com/files/137568507/winX.pps


a védett archivumokhoz kellõ jelszavak (hirtelen passz, hogy melyikhez melyik, de ezek közül valamelyik jó lesz)

isdmusic
isdmusic.com
allofmusic radio
hqaudience.com
hqaudience.com/aom
newspaceworld.com (csak az Ernesto anyagokhoz)

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

okiland
#58163
P.Ü. ment

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Breki33
#58162
a kuki engem érdekel <#papakacsint>

nekem jó FLAC-ban is
Wescone
#58161
Hát, ettöl sem estem hanyatt. <#schmoll2>
Nagyon középszerüek (kis jóindulattal!), de meglehet, hogy csak én látom igy.

In Lak\'ech Ala K\'in

okiland
#58160
Sziasztok!

Tegnap este találtam otthon 2 cd-t (gyári)amit Én anno elég nehezen szereztem be. Nem mondom, hogy ritkaság, de ha valakinek kell, jelezze szívesen feldobom valahová mindkettõt! <#integet2><#integet2>

Frankie Goes To Hollywood – Maximum Joy
ZTT Records Ldt, 2000

CD.1.,
-RELAX
-TWO TRIBES
-FERRY CROSS THE MERSEY
-THE WORLD IS MY OYSTER
-WELCOME TO THE PLEASUREDOME
-MAXIMUM JOY
-SAN JOSE
-WARRIORS OF THE WASTELAND
-RAGE HARD
-WAR
-WATCHING THE WILDLIFE
-BORN TO RUN
-THE POWER OF LOVE

CD.2.,
-THE POWER OF LOVE (Rob Searle Club Mix)
-RELAX (Club 69 Future Anthem Part. 1.)
-WELCOME TO THE PLEASUREDOME (Nalin & Kane Remix)
-MAXIMUM JOY (Dj. Rene Club Mix)
-TWO TRIBES (Rob Searle Club Mix)
-WELCOME TO THE PLEASUREDOME (Sander’s Coming Home Mix)
-TWO TRIBES (Apollo Four Forty Remix)


Urban Cookie Collective – The Very Best Of U.C.C.
Sum Records , 1996 (BRAZÍLIA!!)

CD.1.,
-SO BEAUTIFUL
-FEELS LIKE HEAVEN (Maximum Edit)
-HIGH ON A HAPPY VIBE
-REST OF MY LOVE (Development Corporation 7” Mix)
-FEELS SO GOOD
-WORLDWIDE REUNION
-SHOOT
-WITNESS
-SAIL AWAY (Maximum Development 7”😉
-SPEND THE DAY (Original 7” Mix)
-THE KEY THE SECRET (Glamorously Developed Mix)
-CHAMPAGNE SUPERNOVA (The Cotton Club Drum & Bass Adventure 7”😉

CD.2.,
-SO BEAUTIFUL (12” Mix)
-FEELS LIKE HEAVEN (Extended To The Max Mix)
-HIGH ON A HAPPY VIBE (Original 12” Mix)
-SAIL AWAY (Maximum Development 12” Mix)
-THE KEY THE SECRET (Glamorously Developed Extended Mix)
-CHAMPAGNE SUPERNOVA (The Cotton Club Drum & Bass Adventure)

Igaz csak az egyik 80-as évek, de oda is betettem!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#58159
Earth & Fire: Memories (320)
http://www.speedyshare.com/476424809.html

Breki33
#58158
Köszi szépen igazából azért kérdeztem hátha tudja valaki hogy hol lelhetõ fel ez a válogatás pack így jobb minõségben

Egyesével nagyon nagy meló összeszedni, de ha felraksz párat amik szerinted elég jók már azt is megköszönöm neked <#worship><#taps>

ja amúgy #58083
Breki33
#58157
Earth & Fire - Weekend.flac (21.72 M😎

http://sharebee.com/5f858ce7
#58156
Elõre is nagy köszönet érte.<#eljen>
Mág egy pici off:ha már hollandok, régi zene,Veres Mariska:
http://www.youtube.com/watch?v=Xwy6uIz-Gtg&feature=related

Breki33
#58155
Most nézem, hogy 320-asban kellett volna, ha kell úgyis megvan csak most a Earth & Fire - Weekend.flac megy fel
Breki33
#58154
Kim Wilde - Love Is Holy.ape (27.8 M😎

http://sharebee.com/b28ca27f
#58153
3 nagy számuk:Memories, Seasons, Weekend
http://www.youtube.com/watch?v=w2z9yx9bnjY

#58152
Már nem! Jobban visszaolvastam...Bocsi! Csak megörültem, hogy valaki másnak is bejön ez az együttes, ill.ez a számí4
De hallgassátok meg a Memoriest is!

#58151
Szia Imre! Akkor te most a Weekend-et keresed?

#58150
Szia!
Ez egy 70-es évek beli holland zenekar. Kedvencem tõlük a memries.
Nem funky, nem italo, de nem rossz (disco) zenét játszottak.
Bõvebb info:http://www.discogs.com/artist/Earth+And+Fire,
valamint az itt szereplõ saját honlapjukon!
Ha valakinek meglenne a klipen szereplõ szám, amit itt én már kerestem a refrénje alapján (Friday night),csak nem tudtam, hogy Weekend a címe, azt megköszönném. Cserébe, ha valakit érdekel, elõkeresem a Memories számot!

#58149
Jó reggelt mindenkinek!

Kim Wilde-nak a Love is Holy c. számát keresném 320-ban. Nincs meg véletlenül valakinek?

Elõre is kösz
atiapu

#58148
Na látod!!! Errõl beszélek...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#58147
EGYETÉRTEK!!! (Bár most nem a minõségrõl folyik eszmecsere) <#mf1><#mf1>

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#58146
... de legalább kézzel fogható valós élményeim vannak, nem a 103 gomb árnyéka, és egy döglött optika, közül beszélek veled, most sem...
Sajnos rá kellett ébrednem a tanult, és valamilyen részben ûzött szakmámhoz ,sajnos itt ,és másutt sem sokan konyítanak, inkább annyi lehet a közös bennünk, zenéket gyüjtögettünk, csak más-más minõségben, és formációban. Mint már írtam, ez mindenkinek saját érték, és anyagi feltételeinek függvénye...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

trexxhunter
#58145
Wescone
#58144
Õszintén... én kissé mattot kaptam ettöl a klipptöl, zenétöl! <#guluszem1>
Elmagyaráznátok, hogy titeket mivel fogott meg ez az... együttes? Lehet, hogy elkerülte valami a figyelmem?! <#fejvakaras>

In Lak\'ech Ala K\'in