A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bigivan
#58242
Ennek a lemeznek is idõ kell, míg megszokja az ember. Szerintem ez is meg fogja ütni a PSB nagy átlagát, ebben nicsen kétségem. Ez a zene se roszabb, mint a Go west például.

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

bigivan
#58241
Szevasztok Tagok!

Voltam a sógoréknál reggel bolhapiacon, és persze mániámhoz híven vettem néhány lemezt is.Ezek közül kettõt feltoltam, érdemes megosztani, mivel eléggé érdekfeszítõek.
Az elsõ egy Duran Duran lemez, amit a Capitol cég adott ki, audiofil formátumban, mindkettõ nyom vagy 50-60 grammot fejenként, mivel dupla lemezrõl van szó. A 2 lemezen összesen 6 darab szám található meg, ebbõl jön itt az egyik:

Duran Duran _ American science (chemical reaction mix)
vinyl; 1986; 7:40

A másik az Egyesült Államok akkoriban egyik leghíresebb producerének a terméke, akit nálunk ugyan nem sokan ismernek, pedig elég híres ügyfelei voltak, pl.: Madonna, Divine, Billy Idol usw. Eddig itt sem nagyon szerepelt még. Itt van tehát a leghíresebb száma, ezt vélhetõen mindenki ismeri, legfeljebb nem tudta, hogy ki is az elkövetõ.
Aki nem más, mint Jellybean.

John "Jellybean" Benitez - Jingo (la casa de juego mix)
vinyl; 1988; 7:38

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

mflex
#58240
Hát meghallgatás után nálam ment a kukába... szörnyûûûûû (magánvélemény) :-)

What about the forests?

coldseed
#58239
Fugyelem! Új Pet Shop Boys lemez a láthatáron. A márciusi új album elõszele viszont már megérkezett. Várom a véleményeket.

PSB

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

zsoltford
#58238
okés kolléga! jelezd mindenkép!

IMYke2.0.0.0
#58237
Bárhonnan, csak nem a RapidShare-rõl.
De ne fáradj most az áttöltéssel, mert holnap jelzem, ha gond van - lehet, hogy simán lejön.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

zsoltford
#58236
honnét tudsz jobban tölteni?

IMYke2.0.0.0
#58235
zsoltford: Köszönöm a linket, szerintem holnap tudom leszedni - reménykedve abban, hogy a Rapdishare-rõl nem töltenek majd éppen akkor a körzetben.
<1 IP-n="IP-n" van="van" vagy="vagy" több="több" száz="száz" felhasználó="felhasználó" ="" wireless="wireless" net="net">

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#58234
Örülök, hogy tetszett 😊
Volt idõszak, amikor nagyon ki akartam szállni mindenbõl - egyetem és élet együtt -, de akkoriban egy (azóta is "országos") barátom segített át a lelki mélyvölgyön, és 2000-tõl pedig jött a Számítógép.
Most nem tervezem semminek az abbahagyását...
Ellenkezõleg, most szinte már túl sok mindent csinálok egyszerre. 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Szkíta71
#58233
Most nyomattam végig a Far Cry-t, természetesen a Te Magyarításoddal, ami marha nagy segítség volt!
Jah és profi munka, le a kalappal!!<#worship><#worship> (abba ne hagyd mert hátsón penderítelek..<#nevetes1>)

IMYke2.0.0.0
#58232
Köszi, elõre is!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

zsoltford
#58231
üdv mindenkinek, megy fel...

IMYke2.0.0.0
#58230
Köszönöm az információkat!
Hát, iszonyatosan le vagyok maradva... mindenkinek családja van 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Breki33
#58229
igen én kértem

TheRemixer oldala
http://theremixersite.uw.hu/

Néha látom hozzászólásait fórumokon pl nagyemberén, tudtommal gyereke született
Dióka
#58228
éldegél....elwan, saját kis projekt,családocska, kevés idõ.....stb.

IMYke2.0.0.0
#58227
Tõtõgetem is, s bizony otthon fülesen meg is hallgatom.
Szeretem a "csakzene" változatokat. Sok mindent lehet velük csinálni, emellett, van, hogy jobban hallgatgahtók, mint a szöveges verziók.

A "Little Girl"-t Breki33 kérte TheRemixer-tõl... eszembe jutott.
Õ nagyon eltûnt. Tudtok róla?
Neki iszonyat jó remixei, mixei voltak!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kaposi1
#58226
Esetleg nem a 90-es éveknél ígérted valakinek?<#nemtudom>
Minden esetre én tettem oda neked valamit.<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#58225
sziwi!

hûbammeg! most nézem, de tényleg!<#nevetes1> észrevetted!köszike!<#nyes>
egyLL akartam,na (ugye milyen jól hangzik így leírva!<#kacsint>)

IMYke2.0.0.0
#58224
Jól estek a szavaid. Köszönöm.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Dióka
#58223
ha nem lenne, akkor se tegyed!!! bár tudom,mi az, amikor az embernek már semmilye sincs és semmire sincs, de ezt ne is taglaljuk itt, a lényeg, hogy azért még csorog.....
látod, itt is sokan örülnek neked és a munkásságodnak, ezért már félig hallhatatlan is lettél! <#vigyor>


IMYke2.0.0.0
#58222
Ha nem lenne a PC / játék és zene, már rég felkötöttem volna magam.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#58221
kaposi1: 😊))

A "Sandra: Little Girl"-t kinek kellett volna remixelni?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kaposi1
#58220
Jó pár játékot végig nyomtam ( nyomok ) honosítással.
Lehet hogy valamelyikben a te kezed munkája is benne volt.<#fejvakaras>
Minden tiszteletem a tiétek.<#eljen>
Sandra már fent van a telefonomon is.<#nevetes1><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#58219
hát rohadtul nem irigyellek wazze!

Frenky70
#58218

Sziasztok!!

#58215 NM

<#eljen>

IMYke2.0.0.0
#58217
mflex: Örülök, hogy tetszik. A 2009-es, lassab verziót is behozom majd valamikor.

zsoltford: Jöhet az Instrumental és az Acapella, mert szeretem a kihívásokat 😊
Így még inkább okom lesz zenélgetni fordítás mellett 😊)

Dióka: Jelenleg, s már lassan egy 1 éve, ez az egyetlen pénzforrásom - a munkanélküli járadék lejártát követõ szociális segély mellett .
Egyébiránt, egy hivatalosan ezzel foglalkozó cég fél millió alatt nem hiszem, hogy neki ugrik ilyesminek .
De így, hogy olcsójános vagyok, legalább kapok fordítási melót is.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Crosby
#58216
Hali!
Nagyon köszönöm!

#58215
Szia,

Frenky elküldte, most jöttem a patikából haza, s nagyon örülök, hogy segítettetek.

üdv

r
kaposi1
#58214
Az én kedvencem tõle a Let my love you tonight.
Ezt a klippet láttam meg tõle elõször ,ezután kezdtem gyüjteni a számait.
Sajna nekem is csak 192-es minõségben van tõle.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#58213
A kedvenc számom tõlük

Amilyen hangja van ennek a csajnak

Name: 04-da_buzz-stronger_than_words_can_say-wlm.mp3
Uploaded: 07.02.2009
Size: 5,06 MB

http://www.rapidspread.com/file.jsp?id=ftwsuzjqwj
Breki33
#58212
Annika-t nem véletlen tartják Svédország legjobb hangjának



Ha valaki látná az albumaikat 320-asban vagy jobban erõsen érdekelne

192-esben megvan.

Köszi elõre is
Breki33
#58211
szivesen

a korábbiakhoz kapcsolódva az nekem se jött be annyira viszont tõlük hanyat szoktam esni

DA BUZZ

nagyon sok jó zenéjük van
talán a két legismertebb (de nem a legjobb)





Két kevésbé ismert számuk





#58210
Kösziaz infót!<#eljen>

Breki33
#58209
De ezenkívül van még az Italo-s is


Tehát jelen pillanatban ezekrõl tudok

Dance Classics
Dance Classics Italo
Dance Classics The Remixes

Italos tracklist
http://www.discogs.com/Various-Italo-Dance-Classics/release/191699
Breki33
#58208
Na még korán van összekevertem a sima Dance Classic-ot akartam írni abból pl az 5-ös tracklist:

01 - Ritchie Family - The Best Disco in Town.flac
02 - Gloria Gaynor - Never Can Say Goodbye.flac
03 - Kool & The Gang - Celebration.flac
04 - Earth Wind & Fire - September.flac
05 - Rose Royce - Is It Love You're After.flac
06 - Imagination - Music and Lights.flac
07 - Sister Sledge - He's the Greatest Dancer.flac
08 - Anita Ward - Ring My Bell.flac
09 - KC & The Sunshine Band - Get Down Tonight.flac
10 Chic - Good Times.flac
11 - Barry White - Can't Get Enough of Your Love, Babe.flac
12 - Level 42 - Starchild.flac
13 - The Whispers - It's a Love Thing.flac
14 - Alicia Bridges - I Love the Nightlife (Disco, Round).flac

4-es és a többi boritója

http://www.discogs.com/Various-Dance-Classics-Volume-4/release/391237?ev=rr
Breki33
#58207
viszont ha ilyenek érdekelnek ajánlom figyelmedbe a

Dance Classics The Remixes sorozatot

01 - Dance Classics 'The Mix'.flac
02 - Kool & The Gang - Celebration (S.A.W. Remix).flac
03 - The Jacksons - Shake Your Body (Down to the Ground) (Remix).flac
04 - Gary's Gang - Knock Me Out ('89 Remix).flac
05 - M - Pop Muzik (Hip Hop Club-Mix '89).flac
06 - Class Action - Weekend ('89 Remix).flac
07 - Spinners - Working My Way Back to You (Remix).flac
08 - Chic - Good Times (Remix).flac
09 - Fun Fun - Happy Station (Scratch-version).flac
10 - Sister Sledge - Lost in Music (Remix).flac
11 - Laid Back - White Horse '89 (White House Mix).flac
12 - Evelyn Thomas - High Energy ('89 Remix).flac
13 - Jeff Wayne - The Eve of the War (Remix).flac

2. rész boritója

http://www.discogs.com/viewimages?release=826402

demonoidra folyamatosan pakolják fel
Breki33
#58206
szívesen

80-as válogatás, ha jól emléxem 4 lemezes

nem titok de most másik gépnél vagyok, de ha gondolod jövõ hét elején emlékeztess rá és megmondom a pontos címét
zsoltford
#58205
üdv, ha jól emlékszem te kerestél accapella és instrumental verziókat, én ajánlanék egyet amit érdemes lehetne mixelni. barbara doust-tól az if you love somebody, megvan mindkét verzió vinyl-rõl wav-ban.ha érdekel jelezd...

zsoltford
#58204
köszönöm az infot!

#58203
radio verziós válogatás

10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10

#58202
Ha kell szólj, föltolom.
zsoltford
#58201
üdv mindenkinek!
fancy 1988-as gold albumán a track-ek össze vannak keverve vagy csupán egy radio verziós válogatás?
szóval mix-e?avagy, á dehogy ...

#58200
Szia

köszi a pontos választ a youtube on meg találtam, erre gondoltam


még egyszer köszi


r
#58199
Airbus - Follow you

Nekem ez ugrott be.
#58198
sziasztok,


egy számot keresek, régi 80 as évekbeli a zene a juventuson most hallottam feb 5 én 20.27 kor, a refrénje így hangzik, hogy send me please send me please...., valakinek beugrik?

köszi

r
Dióka
#58197
végülis tökmindegy kitõl van,az a lényeg, hogy ez nem túl jól sikerült, spongyát rá, de szerencse vannak helyette mások, amivel pótolhatjuk a hiányát!<#kacsint>

Dióka
#58196
úgy látom,akkor járjuk körbe, barkóbázzunk!<#nyes>
több,mint 8 betû? számmal kezdõdik? kisebb-nagyobb,mint egy a négyzeten?megvan másnak is kettõnél többször?? stb.<#nevetes1>

shirak
#58195
csak tippem van<#nemtudom>

Play it loud!!

mflex
#58194
Nem elékszem már bammeg honnét lehet😊

What about the forests?

mflex
#58193
Kiváncsi lennék, hogy kitõl lehet ez <#fejvakaras>

What about the forests?