A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#58593
Vagy torrenten is jó návány album veszt. menetesen:ez meg még a következõ oldal is.

#58592
Talált anyagok.
Roxette 1.
Roxette 2.
Roxette 3.
Roxette 4. 320 Komplett diszkográfia

http://rapidshare.com/files/72095582/Roxet..._2000.part1.rar
http://rapidshare.com/files/72095880/Roxet..._2000.part2.rar
http://rapidshare.com/files/72096190/Roxet..._2000.part3.rar
http://rapidshare.com/files/72096466/Roxet..._2000.part4.rar
http://rapidshare.com/files/72096737/Roxet..._2000.part5.rar
http://rapidshare.com/files/72096790/Roxet..._2000.part6.rar
Pass: stolet

AlterEgo5561
#58591
Hali!
Gugli szerint itt megleled: http://209.85.129.132/search?q=cache:o_H9_qYA3B0J:www.dj-ripper.com/index.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D254:dj-pich-idmm-01%26catid%3D57:mixen-div-djs%26Itemid%3D123+%22italo+disco+monster+mix%22%2Brapidshare.com&hl=hu&ct=clnk&cd=4&gl=hu

Breki33
#58590
Ezt keresném



Title - Italo Disco Monster Mix - volume 01
Mixed - DJ Pich
Year - 2005
Genre - Megamix
Style - ItaloDisco
Time - 62:11
Format - MP3
Bitrate - 256 Kbps CBR
Size - 116 Mb (3% Recovery record included)
Uploaded - RapidShare.com, Uploaded.to





Mixed Tracklist:

01. Piano Fantasia - Song for Denise
02. Den Harrow - Mad Desire
03. Radiorama - Vampires
04. Radiorama - Hey Hey
05. Radiorama - Desire
06. Den Harrow - Catch The Fox
07. Lee Marrow - Sayonara
08. Savage - Dont Cry Tonight
09. Baltimora - Tarzan Boy
10. Lee Marrow - Mr Fantasy
11. Savage - Only You
12. Gazebo - I Like Chopin
13. Den Harrow - Bad Boy
14. Scotch - Delirio Mind
15. Ray Foster - Run To Me
16. Atrium - Dr. Jekyll
17. Radiorama - Chance to Desire
18. Lee Marrow - Shanghai
19. Brian Ice - Talkin To The Night
20. Joe Yellow - I'm Your Lover
21. Ken Laszlo - How Old Are You
22. Silver Pozzoli - Around My Dream
23. Brian Martin - Sex Tonight
24. Scotch - Primitive Man
25. italiano track- Parole
26. Toni Esposito - Kalimba de Luna
27. Scotch - Disco Band
28. Spagna - Call Me
Breki33
#58589
<#eljen> OK OB
okiland
#58588
Ahogy az én drága pici fiam mondaná: KÖSZIKE! <#worship>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#58587
Egy minõségi vadászkutya ösztöneivel kutatom a cd-im között a Roxette-t.
Sajnos egyenlõre úgy tûnik, hogy megette a boci!
Azért nem adom fel!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Breki33
#58586
Roxette-t sem elfelejteni ám, fõleg, hogy lehet jönnek magyarországra P

Szereztem ilyeneket



11-Joyride.ape
01-The Look.ape
05-It Must Have Been Love.ape
02-Queen Of Rain.ape
04-I Never Loved A Man (The Way I Love You) (Conley, Cook).ape
10-Here Comes The Weekend.ape
03-Hotblooded.ape
07-Heart Of Gold (N. Young).ape
06-Fingertips '93.ape
09-Listen To Your Heart.ape
08-Church Of Your Heart.ape
12-So You Wanna Be A Rock'N Roll Star (L. Reed).ape

Pearls Of Passion - 1986



01. Soul Deep
02. Secrets That She Keeps
03. Goodbye To You
04. I Call Your Name
05. Surrender
06. Voices
07. Neverending Love
08. Call Of The Wild
09. Joy Of A Toy
10. From One Heart To Another
11. Like Lovers Do
12. So Far Away
13. pearls of passion
14. it must have been love (christmas for the broken-hearted)
15. turn to me
16. neverending love
17. secrets that she keeps
18. i call your name
19. neverending love
20. i call your name

RARITIES




1. vulnerable (single version) 2. fingertips 3. dressed for success (look sharp! u.s. mix) 4. joyride (mtv unplugged version) 5. the look (mtv unplugged version) 6. dangerous (mtv unplugged version) 7. the sweet hello, the sad goodbye 8. the voice 9.almost unreal (demo/february '93) 10. fireworks (jesus jones remix) 11. spending my time (electric dance remix) 12. one is such a lonely number (demo/september '87)
Szkíta71
#58585
Szkíta71
#58584
The Different Story (Instrumental Version) (3:48) 256 KBPS
The Different Story (Long Version) (6:40) 320 kbps
The Different Story (Ultimix Remix) (6:05) 256 kbps
The Different Story (Razormaid Mix) (7:45) 192 kbps
The Different Story (Hot Tracks -The Edge Remix) (6:59) 192 kbps

Itt nyomni!

Breki33
#58583
én meg ugyanezt mondtam volna P
okiland
#58582
Születtek a 80-as évek elég õrült "zenék" is. Erre egy jó példa:

Wonder Dog - Ruff Mix <#mf2>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#58581

ARTiST....: VA
ALBUM.....: Italo Disco Collection - The Early 80s
BiTRATE...: 214 kbps avg
SOURCE....: CD
LABEL.....: ZYX
GENRE.....: Disco



TRACKLIST:

CD 1/3 :
1. Cyber People - Polaris (Club Mix) 6:32
2. Ken Laszlo - Hey Hey Guy (US Remix) 5:47
3. Brian Ice - Tokyo (DJ Version) 6:40
4. Hypnosis - Droid (Automatic Piano) 5:10
5. Patrick Colby - Mandrill (Ext.Version) 6:12
6. Koto - Jabdah (DJ Version) 6:17
7. Alan Ross - Valentino Mon Amour (Dub Extended) 5:21
8. 50 and 50 Brothers - Red Man (After RainMix) 5:31
9. Roy - Shooting Star (Dub Version) 5:47
10. Babys Gang - America (Swedish Remix) 4:28
11. Valerie Dore - The Night (OriginalMix) 6:15
12. Image - Hot Stuff (Long Version) 7:20
13. Scotch - Disco Band 3:56

CD 2/3 :
1. Argentina - Baby don't your break my Heart 5:51
2. Brain Ice - Walking away (Vocal Extended) 5:42
3. Cyber People - Digital signal Processor (Remix) 6:57
4. Roxanne - Show me (Remix) 5:57
5. Amadhouse - Shock me (Extended) 5:59
6. Mike Cannon - Going crazy (Extended Vocal Mix) 6:20
7. Joe Lettieri - You'll be mine (Mix Vox) 5:41
8. Life Movies - Love me now (Base) 5:46
9. Apple In Jacket - New world (Vocal) 5:41
10. Kittchen Club - Can't stay 6:22
11. DJ Lelwel - House machine 7:08
12. Flo Astaire - Monkey, monkey (45 Vox) 5:51
13. Max'N Sandy - Keep the joint 5:13

CD 3/3 :
1. Mas Mix - Que Nuanca (Long Version) 17:03
2. D.J Effects - D.J Effects 2:21
3. Koto - The Koto Mix 7:06
4. DJ Lelwel - Sound Effects 1:37
5. Roy - Shooting Star (Bonus Pack) 3:42
6. Roy - Shooting Star (Acapella) 3:05
7. Mas Mix - Que Nunca (Disco Version) 12:55


http://rapidshare.com/files/199285967/VA-Italo_Disco_Collection_-_The_Early_80s-3CD-2009.part1.rar

http://rapidshare.com/files/199293658/VA-Italo_Disco_Collection_-_The_Early_80s-3CD-2009.part2.rar

http://rapidshare.com/files/199302428/VA-Italo_Disco_Collection_-_The_Early_80s-3CD-2009.part3.rar

pas:eda
okiland
#58580
Apropó!

A Brothers Return és a Peter Schilling zene nincs meg valakinek más verzióban?
Nekem mind a 2 nagyon bejön!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#58578


Various - Dance, Dance, Dance Mix Vol. 1

http://www.discogs.com/Various-Dance-Dance-Dance-Mix-Vol-1/release/789462




Format: Vinyl, LP, Mixed
Country:Spain
Released:1987
Genre: Electronic
Style: Italo-Disco, Disco
Credits:Artwork By - Lluis Diaz
Dj Mix - Raúl Orellana
Notes:
A Side - Megamix
B Side - Mix



Tracklisting:
A01 Bebu Silvetti* Spring Rain
A02 Alaska Y Los Pegamoides Bailando
A03 Freeez I.O.U.
A04 Ryan Paris Dolce Vita
A05 Jimmy "Bo" Horne Spank
A06 Bobby O* She Has A Way
A07 Falco Der Kommisar
A08 Pino D'Angio* Ma Quale Idea
A09 Patrick Cowley Megatron Man
A10 Paul Parker Right On Target
A11 Kasso Kasso
A12 Lime (2) Babe, We're Gonna Love Tonight
A13 P. Lion Happy Children
A14 Kano Another Life
B01 P. Lion Happy Children
B02 Jimmy "Bo" Horne Spank
B03 Freeez I.O.U.
B04 Ryan Paris Dolce Vita
B05 Pino D'Angio* Ma Quale Idea
B06 Bebu Silvetti* Spring Rain
B07 Falco Der Kommisar
B08 Alaska Y Los Pegamoides Bailando
B09 Kasso Kasso
B10 Bobby O* She Has A Way
B11 Patrick Cowley Megatron Man
B12 Paul Parker Right On Target
B13 Lime (2) Babe, We're Gonna Love Tonight

http://rapidshare.com/files/199315478/Dance__Dance__Dance_Mix_Vol._1__A_Raul_Orellana_Mix_LP___1987.rar

pas:eda
#58577
Neked is köszi.
okiland
#58576
Szívesen neked is, és mindenkinek akinek tetszik!

Nemsokára küldök még párat! <#nevetes1>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#58575
köszi
kaposi1
#58574
<#papakacsint>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#58573
Off
Szia!
Amikor a monitoron a kép van amit menteni akarsz ( történetesen te most az asztalt ) nyomd meg a klaviatúrán a " Print Screen gombot".
Ezután Start/kellékek/Paint program megnyitása.
Majd nyomsz egy CTRL+V-t.
Fájl/mentés másként
Kép helye/neve/tipusa (kiválasztod JPEG )
Ennyi az egész.

Bocs hogy belekotyogtam.<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

bakterzoli
#58572
Igaz nem tõlem kérdezted de:
CTRL+Print SCreen (ilyenkor vágólapon van), aztán megnyítod pl. a Paint szerkesztõt és beilleszted (CTRL+V), és mentés<#wave>

#58571
Szia.

Zavarhatlak egy kérésel hogy,hogyan
készítsek a pc asztal képet.
#58570
Köszi a Roy - Shooting Star (vocal version 2)
kaposi1
#58569
Sziasztok!
Tudnátok valami elérhetõséget adni a Shanghai Disco Night sorozat 09-11-es lemezeihez 320-ba?
Elõre is köszi.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#58568
Sziasztok!
Való igaz a Boleromania cd-n is fenn van😊

80 Boleros en 4 cd's

1995 | mp3 | 320 Kbps | 543 Mb

CD1: (135 Mb)
01. Dejame odiarte / 02. Que el cielo te lo pague / 03. Puente de piedra / 04. Somos / 05. Las tres cosas / 06. Cenizas / 07. Albricias / 08. Envidia / 09. Soy feliz / 10. Inutilmente / 11. Tatuaje / 12. Maldito corazon / 13. Lo juro / 14. Tu me acostumbraste / 15. Plazos tracioneros / 16. Frio en el alma / 17. Vanidad / 18. Cabaretera / 19. Amado mio / 20. Tu y mi amor

CD2: (133 Mb)
01. Los Tres Ases - Lo dudo / 02. Los Tres Diamantes - Perdon / 03. Trío San Juan - Mar y cielo / 04. Trio Los Panchos - Besame Mucho / 05. Lucho Gatica - Contigo en la distancia / 06. Los Tres - Fruto Sagrado / 07. Los 3 Ases - Venganza / 08. Los Tres Diamantes - Carta Fatal / 09. Cuarteto Hernando Avilés - Vanidosa / 10. Trio Los Panchos - Nuestro amor / 11. Trio San Juan - Escribeme / 12. Los Tres Diamantes - La gloria eres tu / 13. Los Tres - Junto a la barra / 14. Los Tres Ases - Tu mi adoracion / 15. Trio Los Panchos - Solamente una vez / 16. Lucho Gatica - Sinceridad / 17. Cuarteto Hernando Avilés - Bendita seas tu / 18. Los Tres Ases - Mi ultimo fracaso / 19. Trio San Juan - Tu tormento / 20. Trio Los Panchos - No me quieras tanto

CD3: (141 Mb)
01. Miguel de Gonzalez - Yo te quiero / 02. Rolando Laserie - Mentiras tuyas / 03. Celeste Mendoza - Soy tan Feliz / 04. Carlos Diaz - Comprension / 05. Berta Dupuy - Increible / 06. Benny Moré - Que te hace pensar / 07. Olga Guillot - No te importe saber / 08. Tito Gómez - Alma con Alma / 09. Elena Burke - Dejame Sola / 10. Luis Garcia - Con mi corazon te espero / 11. Lucy Fabery - Tu eres mi tentacion / 12. Alfonsin Quintana - Eres sesacional / 13. Olga Rivero - Vivire para amarte / 14. Miguelito Valdés - Ahora si se que te quiero / 15. Graciela - Novio mio / 16. Tito Rodriguez - Dudas de mi / 17. Bertha Dupuy - Conformidad / 18. Frank Domínguez - Como te atreves / 19. Miguel de Gonzalo - Que ambicionabas tu / 20. Benny Moré - No quiero matarte

CD4: (132 Mb)
01. Orlando Vallejo - Cuando ya no me quieras / 02. Leo Marini - Yo vivo mi vida / 03. Lino Borges - Sincerate / 04. Felo Martínez - Tu rostro / 05. Bienvenido Granda - El la orilla del mar / 06. Fernando Alvarez - Humo y espuma / 07. Nelo Sosa - Gloria / 08. Alfonsín Quintana - Tiniebla / 09. Celio González - Hilo negro / 10. Roberto Faz - Ya no me quieres / 11. Miguel de Gonzalo - Hay que vivir el momento / 12. Willy Rodríguez - Ya no puedo creerlo / 13. Orlando Vallejo - Abstraidamente / 14. Alberto Berltraín - Cuando vuelvas conmigo / 15. Bienvenido Granda - Tu precio / 16. Celio Ganzález - Nadie quierre ser culpable / 17. Miguel de Gonzalo - Dos Gardenias / 18. Bobby Capó - Locamente enamorado / 19. Bienvenido Granda - Angustia / 20. Alfonsín Quientana - Miedo me da

http://www.adrive.com/public/f656212b8293ef68df63fa99f5620932eae09e22461c905fa2d681bfa6164f25.html
http://www.adrive.com/public/12343c7773a495d9571f863392d002b96a56bd1e34ac834452dd76abd1f95813.html
http://www.adrive.com/public/277c5521014e58d6cebd1b6bfbb70391ff73b7059a5337ed7c582742ffa670b4.html
http://www.adrive.com/public/8a4c138593486939c5f0717b1138488f4092a0ef87c1982db6f37eb2488f108a.html
Pass: musica

Breki33
#58567
Hello

Tessék itt van 320-asban a Retro Disco Koktél -ról
http://www.rapidspread.com/file.jsp?id=9ej7wx680c


Egyébként ez a szám a Boleromania 4 cd-s válogatáson is fent van



#58566
Elindult a RADIO NRG!
Jelentkezhetsz mûsorvezetõnek a RADIO NRG-be.
Nem kell más hozzá csak egy számítógép és folyamatos internetkapcsolat.
www.radionrg.suxx.hu
http://radioszerver.net:1212/listen.pls
Admin MSN: [email protected]
Mûsor MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]

Szólj ismerõseidnek is!
Támogatja: SzuperHost - Domain, SHOUTcast, Szerverek
www.szuperhost.com
bigivan
#58565
Ja, míg el nem felejtem.Keresek egy zenét, amit 2006 dec.21.-én tolt fel carterx (armando) Kolléga úr. Ha vkinek megvan, segíthetne rajtam, mivel kivágtam a kukába, de véletlenül, s jó lenne ha vissza tudnám szerzeni.
Los Panchos : Besame mucho
Köszönettel !

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Szkíta71
#58564
Akkor tehát benne van minden a 14 rugóban!
Disznózni még kimegyünk szerintem..<#nevetes1>

bigivan
#58563
Utána néztem:
vadászjegy: 10.000
biztosítás: 1.000
kamarai tagság: 3.000

Összesen: 14.000 Ft.
Én már ebben a szezonban nem megyek ki.

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Szkíta71
#58562
Szeva cimbi!<#wave>
Sajnos nem tudtam vasárnap kimenni vadászni mert melóztam de most vasárnap megyek mert az utolsó lesz ebben az idényben. Még jó lenne lõni egy pár kakast.
Fegyverellenõrzés megvolt nálunk, persze minden rendben volt.
Múlt héten voltunk disznózni de egyik barátomra jött csak a kan, Õ meg elhibázta, váltig állította, hogy eltalálta de hiába kerestük még kutyákkal is, semmit nem találtunk, vérnyomot sem szal szerintem mellétrafált a nagy "igyekezetben"..<#nevetes1>
Engedélyre 14 rugót fizettem, a titkárunk viszi mindenki engedélyét Kecskemétre kiváltani de hogy ebben benne-e van a biztosítás is azt nem tudom...<#nemtudom>

Szkíta71
#58561
És akkor jöjjön az a szám, amit egyszerûen nem tudok megunni. A megjelenés éve 1988 de a hangszerelése lealáz jó pár mai spacesynth muzsikát..

Laserdance - Excitation (wav)

bigivan
#58560
Szevasztok Tagok!
Szeva Szkíta kolléga !
A vadászmezõkön mi újság van?
Voltam kinnt szombaton fácánozni, lõttem 3 kakast, de nem volt igazán jó, mert tökig érõ sár volt a területen.
Kedden meg jöttek a rendörök fegyverellenõrzést tartani.
Vettél már az idénre engedélyt meg biztosítást ? Mennyi az ára ?

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Szkíta71
#58559
Szkíta71
#58558
Nyomjunk egy kis space-t ma estére...

Area 51 - Impact (wav)

Szkíta71
#58557
Ezt a számot elképzelhetõ, hogy már régebben feltettem, ha igen akkor bocs, ha nem akkor fogyasszátok egészséggel! Nekem nagy kedvencem.<#wave>

Styloo - Pretty Face (wav)

Szkíta71
#58556
<#puszi>

bakterzoli
#58555
Thx!<#taps>

#58554
Hogy milyen eset vagy-vagyok, vagy hogy mit miért, ez azt hiszem lényegtelen, mint kértelek, prezentálj!!! Vagy csak az internetes arcod nagy? Dumálsz nagyokat, értelem, és tartalom nélkül???

Láthatod papirzacsi, mint mondtam már, nekem egy nagy senki vagy, hiszen most kellõen elõ drukkolhattál volna tényekkel, úgy, hogy még igazat is adtam volna neked. De te csak a másikat szidni tudod... Úgyhogy kicsi papirzacsi, kidurantál...

<#levele><#levele><#levele><#levele>

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#58553
Beszálló kártyád?

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

okiland
#58552
Ugye??

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Szkíta71
#58551
A Road Runner tényleg klasz zene!<#wave>

#58550
Hát nem rossz, tavaly párszor meghallgattam, de én csak rövid verziot kaptam 4.12! 12" biztos jobb!
okiland
#58549
Roy - Shooting Star (vocal version 2)

Errõl mindig a Gyalogkakukk jut az eszembe: <#nevetes1>
U.K. - Road Runner (extended)

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

AeroCool
#58548
Csak mert ugy tudom hogy õ használja ezt az oldalán-Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt.
Bocsi akkor!Szia

New Italo Vinyl

Szkíta71
#58547
Tényleg mekkora volt!!<#nevetes1>
Hú bazz, mikor aláugrott a tigrisnek és felhasította a hasát, az kemény volt...<#eplus2>
Persze annak idején minden részt megnéztünk!!

kaposi1
#58546
Ismeritek?
Nagyon nagy zene.<#taps>
Gurcan Erdem - Dancing on the fire ( 12 version )
Itali Disco New Generation<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#58545
Off
Sorry hogy nem válaszoltam ,de a haverom épp most kapta be XP Police Antivírus-t,azzal szenvedtem.
Hogy rohadna meg aki ilyennel foglalkozik.<#boxer><#shakehead>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

zsoltford
#58544
véres a malaj-i tigris volt ...( az öreg kabirrrrrrrrrr ) <#nevetes1>