A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Konkrétan ezekre gondoltam:
Jason Donovan:
01. NOTHING CAN DIVIDE US (VIDEO CLIP)
02. ESPECIALLY FOR YOU (VIDEO CLIP)
03. TOO MANY BROKEN HEARTS (VIDEO CLIP)
04. SEALED WITH A KISS (VIDEO CLIP)
05. EVERY DAY (VIDEO CLIP)
06. WHEN YOU COME BACK TO ME (VIDEO CLIP)
07. HANG ON TO YOUR LOVE (VIDEO CLIP)
08. ANOTHER NIGHT (VIDEO CLIP)
09. RHYTHM OF THE RAIN (VIDEO CLIP)
10. I'M DOING FINE (VIDEO CLIP)
11. R.S.V.P. (VIDEO CLIP)
12. HAPPY TOGETHER (VIDEO CLIP)
13. FOOL SUCH AS I (PERFORMANCE "SAW GO TO THE ALBERT") (VIDEO CLIP)
14. ANY DREAM WILL DO (VIDEO CLIP)
15. MISSION OF LOVE (VIDEO CLIP)
16. AS TIME GOES BY (VIDEO CLIP)
17. ALL AROUND THE WORLD (VIDEO CLIP)
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
A zenéjét szerettem talán kicsit nyálas de szerintem voltak jó számai
Az õ klippjei?
Klippek dvd-n érdekelnek?
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Azt hiszem az a rész.
33ig jó lesz?
De csak otthonról
01. The Centre of the Heart
(Taken from the CDM 'The Centre of the Heart' The Remixes)
02. Wish I Could Fly
(Taken from the CDS 'Wish I Could Fly' - Promo Box)
03. Stars
(Taken from the CDM 'Stars' The Remixes)
04. Real sugar
(Taken from the CDS 'Real Shugar')
05. The Look '95
(Taken From the CDM 'The Look '95' Remixes)
06. Fireworks
(Taken from the CDS 'Fireworks')
07. I Call Your Name
(Taken from the CDB 'Sweet As A Nut')
08. Neverending Love
(Taken from the CD 'Pearls Of Passion - Re-Edition '97')
09. The Big L.
(Taken from the CDM 'The Big L.')
10. Almost Unreal
(Taken from the CDB 'Sweet As A Nut')
11. Opportunity Nox
(Taken from the CDS 'Opportunity Nox')
12. Crush On You
(Taken from the CD 'Have A Nice Day')
13. Stars
(Taken from the CDM 'Stars' The Remixes)
14. Milk And Toast And Honey
(Taken from the CDS 'Milk And Toast And Honey' Vinyl)
15. 2 Cinnamon Street
(Taken from the CD 'Super Mario Bros - OST')
2003 - Roxette - Myths 2CDs
Pop / mp3 / 320kbps / 93.4mb+ / caratulas
CD1
101 - The Look (Demo)
102 - Dressed For Success (Demo)
103 - Dance Away (Demo)
104 - Cry (Demo)
105 - Dangerous (Demo)
106 - Shadow Of A Doubt (Demo)
107 - Listen To Your Heart (Demo)
108 - Joyride (Demo)
109 - Fading Like A Flower (Every Time You Leave) (Demo)
110 - Spending My Time (Demo)
111 - Perfect Day (Demo)
112 - Never Is A Long Time (Demo)
113 - Here Comes The Weekend (Demo)
114 - What's She Like (Demo)
115 - Waiting For The Rain (Demo)
116 - Beautiful Things (Demo)
117 - Looking For Jane (Demo)
http://www.megaupload.com/?d=F1OU8YKU
http://rapidshare.com/files/98066051/2003.Roxette-Myths-Cd.1.rar
CD2
201 - The Voice (Demo)
202 - Love Spins (Demo)
203 - Reaching High (Demo)
204 - You Turn Me On (Demo)
205 - Drowning In You (Demo)
206 - From Head To Toe (Demo)
207 - Under Your Magic Spell (Demo)
208 - Dancing On The Nightwire (Demo)
209 - Don't Belive In Accidence (Demo)
210 - Stay (At Home, At Work, At Play) (Demo)
211 - Bad Moon (Demo)
212 - Remember (Demo)
213 - New World (Demo)
214 - Do You Wanna Go With Me (Demo)
215 - Always The Last To Know (Demo)
216 - All I Ever Wanted (Demo)
217 - I Do Believe (Demo)
http://www.megaupload.com/?d=QE8PUK5G
http://rapidshare.com/files/98137549/2003.Roxette-Myths-Cd.2.rar
akkor vannak.
korábbi privi alapján sztem megis találod
Meg egypár éve szilveszteri bulihoz gyûjtögettem itt videoklippeket.
vol 1
http://rapidshare.com/files/87225054/Remixed_Classix___Extended_Version_vol.1.part1.rar
http://rapidshare.com/files/87228091/Remixed_Classix___Extended_Version_vol.1.part2.rar
vol 2
http://rapidshare.com/files/87739193/Remixed_Classix___Extended_Version_vol.2.part1.rar
http://rapidshare.com/files/87741213/Remixed_Classix___Extended_Version_vol.2.part2.rar
vol 3
http://rapidshare.com/files/87759265/Remixed_Classix___Extended_Version_vol.3.part1.rar
http://rapidshare.com/files/87761773/Remixed_Classix___Extended_Version_vol.3.part2.rar
vol 4
http://rapidshare.com/files/87765820/Remixed_Classix___Extended_Version_vol.4.part1.rar
http://rapidshare.com/files/87793015/Remixed_Classix___Extended_Version_vol.4.part2.rar
vol 5
http://rapidshare.com/files/88006239/Remixed_Classix___Extended_Version_vol.5.part1.rar
http://rapidshare.com/files/88008372/Remixed_Classix___Extended_Version_vol.5.part2.rar
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Igen, valami ilyesmire.
Leszedtem a szoftwert, este megnézem mit tudok vele kezdeni.
Neked vannak ilyen klipjeid?
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Mára is készültem pár zenével, de a fõnököm megkutyulta a hetemet.
Sajnos ennyit a szabimról. <#rinya>#rinya>
Vagy ma este otthonról, vagy holnap a m.h.-rõl felobom.
Holnap nem lesz ez az "õrült"! <#hehe>#hehe>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Nagyon örülök hogy végre otthon is van neted.<#nevetes1>#nevetes1>
És ezáltal megosztottad velünk az utóbbi napokban a remek zenéid.
Nagyon szépen köszönöm.<#wave>#wave><#worship>#worship><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
ORIGINAL 12"
1. Ultimate Warlord
2 Warlord, Part 2
BONUS:
3. Ultimate Warlord
(all ripped at 192 kbps)
http://redroomnw.blogspot.com/2007/12/immortals-ultimate-warlord-1979.html
Immortals-The ultimate warlord-12,0MB
Dj´s Project-Bifthday Girl-11,2MB
Max Gang-Automatic lover-13,0MB
Astaire-Love Trap-12,8MB
Myxoma-Don´t run away-10,4MB
Jennifer-Don´t say goodbye-10,6MB
256
http://rapidshare.com/files/185444682/Immortals-The_ultimate_warlord.rar
What about the forests?
Amúgy Intel core Quad procim van, ahhoz keresek vmi jobb vga-t.
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Keresek egy számot a '80-as évek elejérõl. Annyit tudok csak róla, hogy így konferálták be: "Mi vagyunk a várurak", de nem biztos, hogy ez a címe. Az elõadó nevében vagy a szám címében az "immortales" szóra emlékszem.
Elõre is köszi a segítséget.
A témában mindig érdemes olvasgatni. Ezt az oldalt ajánlom...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Manapság már mindegyik középkategóriás VGA (4830 -tól 4850, és GTX 240-tõl 265-ig] képes hardveres High Definition filmek (re)kódolására / HDMI-tartalmak kezelésére, lejátszására.
Mindegyiken van kompozit és DVI kimenet. Van amelyiken szimultán, de általában már csak a DVI + HDMI a divatos.
A 48xx-as sorozatban hangkártya is van és helybõl támogatja a DirectX 10.1-et.
A GeForce-ok egyike sem rendelkezik és DirectX 10.1 támogatással.
Részletek:

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A mai játékok kétmagos processzorokon nagyon jól érzik magukat - a régebbi Pentium 4-es osztályú (sima Hyper Threading) 3-3.6 GHz-es példányok erõsen felejtõsek a 2007 féléve, évvége után érkezett játékok esetében.
Amennyiben nem erõs CPU + RAM párosod van, és az alaplapod támogatja, akkor a Radeon 4830*-as példány - gyártótól függetlenül - kellemes pénztárca kímélõ és a mai játékokat egészen 22 inches monitorok natív felbontásáig tökéletesen megküldi, csak úgy porzik!
* A 4830-as a 4850-es VGA-k "hibás" példányai, melyek a nagyon szõrszálhasogató 4850-esnek minõsítési ellenõrzésen nem mentek át valamilyen okból... így, voltaképp egy "butított" 4850-est kaphatsz, 2x.000 Ft-ért...
Ha kicsivel igényesebb vagy, illetve vastagabb a pénztárcád, valamint nagyobb a monitorod is (mondjuk 24" vagy ab absurdum 30"-es), akkor 4870-es Radeon ajánlott.
Ha nagyon felvet a pénz, akkor egy 4850 X2-es, vagy egy még drágább és a jelenlegi csúcskategóriába tartozó 4870 X2-es ajánlott.
----------------------------------------
GeForce vonalon minden drágább, mint a Radeon-okén... így, a csúcsteljesítményért olyan 15-30%-al többet kell fizetned.
A jelenlegi "csúcskártya" egy régebbi gyártó általi szénnétuningolt példánya: a GeForce GTX 285-ös... nem ajánlom megvételre.
Ahogy a sok átnevezésen átesett 8800-> 9800-> 240-est sem.
A GTX 260-as még jó alternatíva lehet... kicsit erõsebb csak, mint egy 4850-es.
------------------------------
De ezekhez egy Intel Core 2 Duo vagy AMD Phenom ajánlott!
Rendszermemóriának pedig minimum 2 GB és XP SP3.
4 GB és afelett pedig - sajnos - 64 bites Vista.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
http://dvdx.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=263&Itemid=318
http://dvdx.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=46
Van pár dvd-m amin jó klis klippek vannak. Ezekbõl szeretnék veletek megosztani párat, de mivel a gép AUDIO TS és VIDEO TS-ként ismeri fel, így nem tudom, hogyan lehetne belõle egyet-egyet kivenni VOB fájlként.
Ezt hogyan tudom megoldani?
(Egyszerûen, emberi nyelven)
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
talán az 512 MB kicsit kevésnek tûnik.
érdemes megnézni a ramokat is milyen sebességûek
Van itt jónéhány computer ügyekben hozzáértõ klubtagunk. Hozzájuk fordulnék a következõ kérdéssel: a vga-k között melyik adatok alapján
lehet a legjobban különbséget tenni, minõséget illetõen, tehát melyek az igazán irányadó adatok, amik a minõségrõl informálnak? Persze, az árok kívül. (Kell vennem egy új vga-t, mivel a jelenlegivel nem vagyok elégedett, a játékokat nem igazán kedveli, nem értem miért? Ez egy Zotac nvidia 8600 gs kártya, 512 Mb-s.
S biza, a Pro Street nem valami szépen fut rajta.)
OFF vége !
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Köszönet Breki33 és Goodmans kollégának a gyors reagálásra, ez a Boleromania igen fasza gyûjtemény. Biztos, egyszer a Karib-tengerre,
fõleg Kubába muszáj lesz elmenni.
Köszönet Szkíta cimbinek a wavokért, nagyrészt lehorgásztam õket, mivel eddig még nem voltak meg. Freddie Jackson-lemezem is van valahol, de ez a szám nincs rajta.
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Freddie Jackson - Rock Me Tonight (Wav)
http://data.hu/get/1213786/Gurcan_Erdem_-_Dancing_On_The_Fire_12_Version_5m_25s.mp3.html
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Nekem is bejött anno.
és itt fent van a szokásos Top 100 RSDH 2008-as verziója
link
Ugye ez a Den Haag-os 100-as lista alapján készül és korábban miis részt vettünk benne.
Harold Faltermeyer - Neutron Dance (wav)
