A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#58993
szerinted....?

AeroCool
#58992
Ja és az urral ez megtörtént?

New Italo Vinyl

#58991
Hát persze<#vigyor4>személyes megkeresés után....

AeroCool
#58990
Nem semmi...
Kapós lehetsz ha már most kezdik feldolgozni a nótáid..
Gondolom az engedélyeddel történnek ezek a dolgok..

New Italo Vinyl

#58989
Hi!
Ez kész TéBoj!<#alien>
Erre azért kiváncsi lennék!<#alien2>

"Ernesto - Starry Nights (Trend Boy Extended Remix) 9:50
Vagy éppen a készülõben lévõ...
Ernesto - Return In R-Evolution Special Album Megamix (Idõ még nem ismert)"

AeroCool
#58988
Viszont akkor csak ezt az egy verziót taliztam én is nagyon várom a
sima verzióját a zenének:-))

New Italo Vinyl

AeroCool
#58987
Sorry!Az elsõ link nem a radio kicsit elnéztem:-)
CHIP-CHIP-SO CLOSE TO HEAVEN
Elnézést kérek!

New Italo Vinyl

AeroCool
#58986
#58985
Szia!
ABC .

AeroCool
#58984
Sziasztok!
Keresnék egy zenét
Peso - Fool For Love
1988-as keltezésü.
Elõre is köszönöm!

New Italo Vinyl

Dióka
#58983
egy maxit meghallgatnék tõle

Dióka
#58982
hát hogy nem a témakörbe vágó az biztos, egyébként passz + jópofa

#58981
hali skacok, valaki megtudná mondani milyen zene szól az oldalon, mert nem ugrik be a címe? segítsetek please

http://animalwel.atw.hu/

Szkíta71
#58980
Keresem ezt a zenét minél jobb minõségben: Chip Chip - Radio <#wave>

#58979
Hello,

Peldaul egy ilyenre gondoltal?
De hogy ne legyen tul konnyu preda, az eloadot es a cimet tessek kitalalni! Kivancsi vagyok ismeri-e valaki?

Breki33
#58978
ja megvan ez a 22-es
Breki33
#58977
A Remixed Classix & Extended Version -ból kijött a 34-es is

Tracklist

01. Milva- Marinero (12'' Version) 06:17
02. Ryan Simmons - Lucky Guy (Special-DJ-Mix) 08:19
03. Riccardo Campa - Desperado (Extended Version) 06:41
04. Joy - Touch By Touch (87 New Mix) 06:04
05. Modern Talking - China In Her Eyes (Remix) 04:24
06. Gina T. - Tokyo By Night (Special 12'' DJ-Mix) 06:29
07. Fun Fun - Give Me Your Love (Special Remix) 07:40
08. Noe Willer - Toi Femme Publique (Remix) 04:31
09. Betty Miranda - Take Me To The Top (Long Version) 06:49
10. Morris - Tonight's The Night (Extended Dance Mix) 05:14
11. Ken Laszlo - Hey Hey Guy (Special Nunk Remix) 08:23
12. K.B. Caps - Do You Really Need Me (Remix) 07:27

Viszont ez nem tudom, hogy jön be a sorba


Remixed Classix & Extended Version by Dieter Bohlen


01. Blue System - Gangster Love (Rene Hatersson Radio Mix) 04:07
02. Lift Up - Diamonds Never Made A Lady (Extended) 06:33
03. C.C.Catch - Heartbreak Hotel (Rene Hatersson Point Of View) 05:33
04. Modern Talking - Geronimo's Cadillac (T.Rexx Car Crash Remix) 08:17
05. Blue System - This Old Town (Edgar III 21st Century Mix) 07:45
06. John Christian - Ebony Eyes (Maxi Version) 05:48
07. Modern Talking - Brother Louie (Special Long Version) 05:29
08. C.C.Catch - House Of Mystic Lights (XXL Extended Mix) 07:36
09. Les McKeown - It's A Game (Extended Version) 05:15
10. Modern Talking - Ready For The Victory (Ravel Final Lap Mix) 08:32
11. Blue System - Under My Skin (Edgar III Stomp Mix) 05:35
12. C.C.Catch - Cause You Are Young (Ravel Mix) 04:41
13. Modern Talking - You Can Win If You Want (Special Dance Version) 04:58
#58976
Visszatér a 80as évek?

http://www.youtube.com/watch?v=stO8ZlS8XWE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=eLWX4OPdvSU

Ezek tavalyi dalok, de Pete Hammond belenyúlt - akinek bejött a Stock Aitken Waterman, ez is be fog! 😊
computerguru
#58975
A mai menü megvolt,a jó éjszakához egy jó kis muzsika.
http://data.hu/get/1113426/COX-China_Ext.Chinese_Mix.mp3.html
<#wave>

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

zsoltford
#58974
rendben!

Zephyr Retiring
#58973
<#eljen> majd legközelebb megdumáljuk. <#integet2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

zsoltford
#58972
sõt, szivesen cserélek is<#nevetes1>

Zephyr Retiring
#58971
...és ha már úgyis feltolsz valamit akkor valami ritkaság legyen ám, tokkal vonóval, fényképpel ne pedig olyan, amit egy másik fórumból húzol ki nagy arccal, mintha a saját UP-od lenne<#eplus2> ...afrancba, de jól ismerlek!!<#mf1>...na mára ennyi, aztán csak jót halljak ám rólad...csákány<#integet2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

zsoltford
#58970
hát azt én is tõtikézném<#nevetes1>!egyszerübb mint vadászni rá és megvenni...valaki tóljon már valamit!a háttérben is szivesen lecsapnának a kollégák valami jó linkre,de ne a ruszkiktól bemásoltat sajátként feltüntetve...én még meg is köszünöm!hacsak nem kutyulmány!<#nevetes1>

Zephyr Retiring
#58969
....a kedves???...annyit tesz, hogy nem vagy valami kedves az ide tévedõkkel, ellentétben ugye velem<#boxer>, aki a kedvesség mintaképe is lehetne. ..így fel sem veszem a kesztyût az óvodásra, inkább viríts valami jó kis wav-ot a 80's évekbõl, ha már olyan nagy ász vagy!<#eplus2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

mflex
#58968
További szép estét, a mai menû megvolt...

Ciao

What about the forests?

mflex
#58967
Nem tudom, de bõvebben is kifejthenéd kedves???? TB <#vigyor2>

Óvódás!

<#eplus2>

What about the forests?

Dióka
#58966
<#kacsint>
na léptem,eddig bírtam (ébren)....<#nevetes1>

Zephyr Retiring
#58965
Kedves????Mflex barátom, ha már így megkérdezted....bizonyára onnan ismered a kifejezést, hogy magad is hasonló cipõben jártál nem is olyan rég...<#kerdes> hiszen több fórumon is láttam amint Mflex hálálkodik a sok potyalinkért....vagy Õ csak névrokon lenne?<#wow3>...nem hinném...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Dióka
#58964
de, látszik!<#nyes> azért kérdem. kösz szemüveg nem kell, van egy csomó, meg hát ez a kép felér a braille íással! <#nyes>

mflex
#58963
Én már rosszul vagyok tõle <#integet2>

What about the forests?

Dióka
#58962
szewa Mflex! <#wave><#nyes>
a mai menü fincsi
<#nemtudom><#eljen><#worship><#nevetes2><#nezze>

mflex
#58961
Több mint 200 ilyenen kellene regisztálni, tudod? <#eplus2>

What about the forests?

Zephyr Retiring
#58960
...hát elég nagy a képem, talán nem látszik? Küldhetek szemüveget is, ha gondolod..<#merges2><#wow1><#hawaii>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

mflex
#58959
Érdekes... érdekes...

Tõtikemesterek! Ezt a szót általában mindig a Társadalom Balekja használta 😄DD

Csak nem?

What about the forests?

Zephyr Retiring
#58958
Bocsi, eltévedtem, azt hittem ez egy zenei fórum. Na lépek is, keresek egy olyat...<#eplus2><#bee1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Dióka
#58957
Héj King!

nincs nagyobb "képed"?! <#nevetes1>

mflex
#58956
Egy kérdés csak...
Téged ki a tkm kérdezett?
Nem bírod ki, hogy ne szólj bele valamibe?
Elég sajnálatos, hogy egy Magyar ember neked ennyit jelent, de mint tudjuk te csak demókat tudsz prezentálni a fórumra, meg oktatni, amin a fórum 99%-ka csak a fejét fogja!
Listákat én is be tudok másolni a majd 1.5TB vinyóról, meg demokat feltenni...
Épp ezzel ûtöd egyik szavad a másik után, hogy azért a szar Elenáért, mert azt írtad, hogy pénzbe került fizettél (amit kétlek), de Ernesto zenéje már a tucatok közé tartozik.
Egy nagy lófaszt! Nagyon is kiemelkedõ a többi "mágus" közül.
Kurvára nem érdekel, hogy hány ezer fórumon warezolsz és utána hagmérnöki precizítással órákig vagy napokig állítod elõ az mp3-ból készült wavokat, mert amit régen kaptunk tõled, sajnálatos mód mind a kukában végezte, mert mindegyik csak egy- hozzáteszem jól-"felpumpált" mp3 vév lett.

Nem hinném, hogy egyáltalán bele kellett volna szólnod a mai "eszmecserébe"... Biztosan nem is akrtál írni, ilyen csúnya szavakat, hogy tucat, meg 200 fórum, csak pillanatnyi elmebaj volt, igaz-e Zsoltika? <#kuss>

What about the forests?

#58955
Most azt akarod, hogy bõvebben jellemezzem az "úriembert"..?<#kocsog><#kocsog>

Zephyr Retiring
#58954
[/img]
Na most aztán megkaptam....<#guluszem1> Legközelebb 2X is meggondolom, kinek szólok be!? Egyébként igazad van, mindenki elmondhatja a véleményét, de Ambient és Italoforever egy kicsit kétértelmûen fogalmazott...talán kissé nyíltabban is fogalmazhattak volna.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Dióka
#58953
az nem kancsó vagy a köcsög szinonimája, hanem népmûvészeti agyagedény, mint az "öntsünk tiszta vizet az edénybe" szinonimája!<#nyes>
egyébként õk is csak a véleményüket mondták el, fejezték ki, mint ahogy TB is. ugye, nekik is joguk van hozzá?!<#nyes>

Dióka
#58952
Ambient és italo4ever!

ez elég tömörre sikeredett! <#nevetes1><#nyes>

Zephyr Retiring
#58951
Sziasztok frissenregizett tötikemesterek! Mi akarna lenni az a kancsó? Netán a köcsög szinonímája? Talán nem kellene Trend Boy-t így megítélni azért, mert elmondta a véleményét. Szerintem mindenkinek joga van hozzá. Még nektek is, bár Ti elég furcsán fejezitek ki magatokat...<#beka3>
...amúgy további szép estét mindkettõtöknek!<#eplus2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Dióka
#58950
örülök, hogy megy a fórumtéma, nem hiába, mindig van mit feldobni,amit le lehet ütni, de ha nincs,akkor csak akarni kell és lesz!<#nevetes1>

Nem akarok sem nagyon belefolyni az elõzményekbe, sem nagyon túllihegni az Ernestós témát és a warezt sem, ami miatt talán ez érzékenyebb néhányunknak, az az, hogy jópárunkhoz közel áll emberileg is az elõadó és bár aki ezen a fórumon jár-kel,az biztosan warezolt már (eleget) <#vigyor>, de E-t legalább úgy próbáljuk támogatni (azon kívül, hogy páran még a lemezért is fizettünk), hogy teszünk az õt érintõ warez ellen (legalább pár helyen)...ennyi. Ezt van aki fel tudja fogni, de van itt pár álhumanoid, aki ehhez is hülye, nemhogy komolyabb témákra fogékony.


TB!

Részemrõl kiváncsi lennék mindkét remixedre (bár majd 10 perc az már elég unalmas lehet, pont emiatt érdekelne,mit hoztál össze, az album megamix meg még kiwibb téma), bár valszeg nem röhögnél ilyen idiótán, ha a jogtulajdonos tényleg beperelne, amint elérhetõvé teszed a nyilvánosságnak az egyelõre engedély nélküli feldolgozásokat (magánrészre lehet nyugodtan), és hidd el, mivel belhoni a téma, duplán is te húznád a rövidebbet! Persze, ha van sok pénzed,amit ki akarsz dobni,akkor nem gond <#nyes>.....persze ha jók lesznek a remixek, talán még az elõadónak is megtetszhet és akár az oldalára is kikerülhet, így még híres is lehetsz.<#vigyor> Minden csak nézõpont és hozzáállás kérdése, meg lehet parasztosan is oldani a dolgokat, meg kultúrember módjára is. Te melyiket választanád?! (a kérdés erõsen költõi)

üdv

Italo4ever
#58949
<#kocsog>

\" A pesszimista a sötétséget látja az alagútban, az optimista a fényt az alagút végén, a realista a közelgő vonat lámpáit, a mozdonyvezető pedig három idiótát a síneken...\"

#58948
<#kocsog>

okiland
#58947
Modern Talking - All The Best - The Definitive Collection (3 CD) (2008) →
Track Listings

CD 1
01. You're My Heart, You're My Soul (84er Single Version)
02. You Can Win If You Want (84er Special Single Remix)
03. Diamonds Never Made A Lady
04. Do You Wanna
05. Lucky Guy
06. Cheri, Cheri Lady (Special Dance Version)
07. With A Little Love (UK 12 Inch Version)
08. Wild Wild Water
09. You're The Lady Of My Heart
10. Heaven Will Know
11. Don't Give Up
12. Brother Louie (Special Long Version)
13. Just We Two (Mona Lisa)
14. Doctor For My Heart
15. Atlantis Is Calling (S.O.S. For Love (Extended Version)
16. Angie's Heart
17. Thomas Anders - Es geht mir gut heut' Nacht)
18. Ryan Simmons - Lucky Guy (Radio Version)
19. Ryan Simmons - The Night Is Yours, The Night Is Mine)

CD 2
01. Geronimo's Cadillac (Long Vocal Version)
02. Riding On A White Swan
03. Sweet Little Sheila
04. Lonely Tears In Chinatown
05. Give Me Peace On Earth
06. Jet Airliner (Fasten-Seat-Belt-Mix)
07. Don't Worry
08. Romantic Warriors
09. Arabian Gold
10. Operator Gimme 6 0 9
11. You And Me
12. Charlene
13. In 100 Years (Long Version - Future Mix)
14. Don't Let It Get You Down
15. Who Will Save The World
16. A Telegram To Your Heart
17. Don't Lose My Number
18. Locomotion Tango
19. Good Girls Go To Heaven - Bad Girls Go To Everywhere
20. In 100 Years (Reprise)

CD 3
01. You're My Heart, You're my Soul (Classic Mix '98)
02. Brother Louie (New Version)
03. Anything Is Possible (New Hit '98)
04. You Are Not Alone
05. Sexy Sexy Lover (Vocal Version)
06. Rouge Et Noire
07. Can't Get Enough
08. China In Her Eyes (Vocal Version)
09. Don't Take Away My Heart (New Vocal Version)
10. Cosmic Girl
11. No Face No Name No Number
12. Win The Race
13. Last Exit To Brooklyn
14. New York City Girl
15. Ready For The Victory (Radio Version)
16. Juliet
17. Mrs. Robota
18. TV Makes The Superstar (Radio Edit)
19. I'm No Rockefeller
20. Everybody Needs Somebody
21. Space Mix
Quote:

1.,
2.,
3.,
4.,

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#58946
Kylie Minogue - Boombox (Special Edition) (320 Kbps CBR) (Covers) (2009) →
Track Listing

01. Can't Get Blue Monday Out Of My Head
02. Spinning Around (7th District Club Mental Mix)
03. In My Arms (Death Metal Disco Scene Mix)
04. Love At First Sight (Kid Creme Vocal Dub)
05. Slow (Chemical Brothers Remix)
06. Come Into My World (Fischerspooner Mix)
07. Red Blooded Woman (Whitey Mix)
08. I Believe In You (Mylo Vocal)
09. In Your Eyes (Knuckleheadz Mix)
10. 2 Hearts (Mark Brown's Pacha Ibiza Upper Terrace Mix)
11. On A Night Like This (Bini And Ma Mix)
12. Giving You Up (Riton Re-Rub Vox)
13. In My Arms (Sebastien Leger Mix)
14. The One (Andy Bernhard Mix)
15. Your Disco Needs You (Casino Mix)
16. Boombox (LA Riots Remix)

Bonus tracks:
17. Can't Get You Out Of My Head (Greg Kurstin Mix)
18. Butterfly (Mark Piccotti Sandstorm Dub)
Quote:

1.,
2.,
3.,

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#58945
Ennek az anyaga megegyezik az anno kiadottal, csak újból kiadták?
Ha pedig nem, akkor van ennek folytatása? <#fejvakaras>

Max Mix The Return - El Retorno del autentico MegaMix vol.2 2008
Tracklist:

CD1

01 - <17:45> - Max Mix The Return Vol.2 Party Pool Version
02 - <06:47> - Sabrina - Boys (Multimegamix)
03 - <06:08> - Sandy Marton - People From Ibiza
04 - <06:22> - M.C. Miker "G" & DJ Sven - Holiday Rap
05 - <05:26> - Den Harrow - Future Brain
06 - <05:23> - Miko Mission - Two For Love
07 - <08:11> - Fancy - Turbo Dancer (Remix)
08 - <06:24> - Jock Hattle Band - To Be Or Not To Be
09 - <05:49> - Rudy & Co - Mama Radio
10 - <07:42> - Fun Fun - Happy Station (Dub Mix)

CD2

01 - <16:16> - Max Mix The Return Vol.2 After Sun Version
02 - <06:28> - My Mine - Can Delight
03 - <05:15> - Baby's Gang - Challenger
04 - <07:07> - Shy Rose - I Cry For You
05 - <07:12> - Kristian Conde - Dolce Vita
06 - <06:18> - Tatjana - Awaka Boy
07 - <06:06> - Patrick Colby - Mandrill
08 - <05:31> - Alan Cook - Bad Dreams (Remix)
09 - <05:30> - Mirage - No More No War (Remix)
10 - <06:15> - Koto - Jabdah (D.J. Version)
11 - <05:00> - DJ Effects

part.1.
part.2.
part.3.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

grizzly21
#58944
Valoszinu nekem nem esett le valami, nem tudom ki ez az Ernesto, de ha jol veszem ki mai szemely, hogy jon ide a 80as evek zeneihez?