A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

computerguru
#59043
Én a témát lezártam,úgy látszik csak te tudsz ilyen sokáig lovagolni a témán,tedd amit akarsz!!Köszi!<#taps><#taps><#taps>

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

mflex
#59042
Szólalj*

What about the forests?

mflex
#59041
Te inkább meg se szólaj, te miattad van ez az egész B+!

What about the forests?

mflex
#59040
2008. 07. 06. ha ez neked régi rókának számít, ám legyen 😊
Akkor lehet én tévedtem és van egy új TB klón a fórumon <#eplus2>

HA wavot szeretnél vegyél eredeti lemezt, ahogy én is teszem, de nem fogok feltölteni "ide" semmit😊

Üdv




What about the forests?

Zephyr Retiring
#59039
...igazán remek banda enyhe hard rock beütéssel, de azért kellemes. Nagyon szépen köszi, hogy megosztottad velünk. Mellesleg a Sinner-re is emlékszel még? Csak mert õk is jól nyomták annak idején. További szép estét, és mégegyszer: <#worship>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#59038
Helóka.Sajnos TB ügyben nem tudok a segítségedre lenni, mert fingom sincs az ki is lehet.<#ejnye1> ,egyébként ha megnézed a regimet, már régi róka vagyok itt, és azért hallgattam eddig, mert "ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna"...ez rád is vonatkozik.<#wave>...egyébként ha kóstolgatnálak, azt észre is vennéd. Máskülönben szép estét neked is, és repesve várom a futrinka utcát, mert az még hiányzik a gyûjteményembõl<#vigyor2>üdv. legkedvesebb jóakaród és barátod: Zephyr
u.i.:...csak reménykedtem benne, hogy talán vannak saját (eredeti) wavjaid, de belátom, néha én is tévedhetek!<#eplus2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

computerguru
#59037
Kihagyhatnál a témából!!!Köszi!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

mflex
#59036
Jah, hogy ez poén volt!? Én marha miket képzeltem itt? Szóval poén a 200 fórum, poén, hogy nem a ruszkik kezdték terjeszteni és poén, hogy tucat zene és poén, hogy hirtelen csak a saját szórakoztatásodra készül, ugye? poén, poén... hátán hajj, de még ha igaz is lenne, akkor sem röhögtem volna rajta, azt meg had döntse el Ernesto, hogy milyen melódiákat komponál, nyilván mindig újítani fog, de az az õ saját egyéni elbírálásába tartozik.

Neked egyáltalán nem kellett volna a tegnapi eszmecserébe belefolynod, zephyroth "barátoddal" együtt, ami érdekes, hogy pont úgyanúgy ír, ahogy te, igaz, hogy a fórumon még nem láttam, de õ aztán kurvára ismer engem, jobban mondva te, csak azt nem értem, hogy most miértis magyarázkodsz? Hirtelen de megváltozott a véleményed sok mindennel kapcsolatosan.

Egyik percben fikázol, a másik percben meg, mint nem is olyan rég te vagy az igazságos próféta...

Komolyan nem lett volna ebbõl az egészbõl itt semmi, ha COPUTERGURU, akinek többször szóltam, de ennek ellenére folytatta az Ernesto warezt!

Vagyis nem kellett volna belefolynod a témába, most meg nem értem a viccet, mi?

What about the forests?

mflex
#59035
Mibõl gondolod, hogy én bármit is feltöltenék neked, azért mert kérted?
Egyébként meg milyen más fórum zenékkel ékeskedtem itt? Ha volt is ilyen, biztosan nem hangoztattam, hogy ez saját lenne, régebben nagy linkelések mentek itt összevissza, de áruld már el nekem, hogyan kerültél ide a fórumra, mert idáig nagyon csönben voltál, most meg úgy belekapcsolódtál a témába, mintha a kezdektõl itt lennél.
Arra is válaszolj(atok), hogy miért egyezik meg teljesen az írásod TB-vel, tegnap már pedzegettem, de nagyon nem kaptam rá választ. Te ismersz engem,-azt állítod- ezt biztosan kétlem, ha ismernél nem kostólgatnál, de ha annyira akarod, csak neked feltöltöm a futrinka utcát zenével és képekkel illusztrálva, az agytevékenyséd elemzése közben arra a megállapításra jutottam, hogy ezt talán még tudnád értelmezni kedveske 😄DD

What about the forests?

Colton
#59034

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

okiland
#59033
Köszi!

Nem imertem, de "állat" ez az oldal!!<#nevetes2><#nevetes2>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Colton
#59032
Hali! Itt egy kis Autograph (heavy Metal) Sztem Jól nyomták a '80-as években!!
Remélem nem baj! 😄

Autograph - Sign In Please



Send Her To Me
Turn Up The Radio
Night Teen & Non-Stop
Cloud 10
Deep End
My Girlfriend's Boyfriend Isn't Me
Thrill Of Love
Friday
In The Night
All I'm Gonna Take

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Zephyr Retiring
#59031
...nagyon kellemes muzsika, igazán köszi, bár kissé erotikus, így estefelé<#wow1>, amúgy nem rossz....csak így tovább!<#wave>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Breki33
#59030
Még több Lime

link

Ez nekem mint Citrustenyésztõnek bejön 😊

okiland
#59029
Látom benned bízhatok!
Nem is számítottam rá, hogy ilyen gyorsan.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Breki33
#59028
Lime - Unexpected Lovers (1985)

1. Unexpected lovers (remix) (7:28 )
2. Say you love me (remix) (7:12)
3. My lovely angel (5:39)
4. Profile of love (4:51)
5. Do your time on the planet (6:14)
6. Alive and well (4:48 )
7. Are you being untrue tonight (4:52)
8. Unexpected lovers (original) (6:37)
9. Say you love me (dub mix) (6:42)
10. I'm falling in love (5:22)
11. Unexpected lovers (inst.) (6:00)
12. Unexpected lovers (remix radio edit) (4:34)
13. Unexpected lovers (radio edit) (4:17)

http://rapidshare.com/files/155699120/LiUnLo85.rar
Zephyr Retiring
#59027
...kedves Mflex kolléga, ha jól emlékszem tõled is valami hasonlót kértem,csak épp képpel!!!Nem rémlik?<#wave> ...azóta valamiért nagy a csönd...pedig, hallom hogy szuszogsz...valahol itt a fórumban<#ejnye1>...amúgy mindenkinek szép estét kívánok!<#eplus2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#59026
...ez Jimmy Somerwille lenne, enyhe C.C.Catch beütéssel?! ...eltaláltam, vagy nagyon mellé nyúltam?<#mf2>...egyébként a minõséggel semmi gond...köszönöm a kellemes 7 perc 38 másodperces kitûnõ muzsikát...jó volt hallgatni<#worship><#worship><#worship>...ha egy nap még a címét is elárulod, boldog ember leszek...de hallgatni így is lehet, az tény!!!<#eplus2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

okiland
#59025
Segítsetek egy kicsit!
Itt van 2 szám amit imádok, de ezeken kívûl nincs belõle semmilyen változatom.

Ha valakinek lenne valami "ÜTÕS" verziója, és meg is osztaná velünk, dobja már fel valahova.

Elõre is köszönöm!! <#worship><#worship><#worship>

Inner Circle - The Bomb
Lime - Unexpected Lovers (extended)

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

bigivan
#59024
1987-bõl datálódik.

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

bigivan
#59023
Szevasztok Tagok!
Feltoltam a lemezeim közül egy unikumot, ez ugyancsak különleges zene !

Kinkina - Jungle fever (U.K. Megamix by Adjoni)
vinyl; 6:55

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

IMYke2.0.0.0
#59022
"Élükön a Máté Péter-t gyalázó Rúzsa Magdival." - bõvebben: Máté Péter: Most élsz c. számára gondolok.

Érdemes a hozzáazólásokat elolvasni...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59021
Trend Boy: A 96 khz/24 bit-et csak eredeti hanghordozók mellett tudom használni.
Mivel a 'zesetek' 99%-ában hozott anyaggal dolgozom, így marad a möpöhárom, néha lossless-bõl ki/be...

ernesto: Én is szeretem a "pötyi" dobot, Laserdance / Koto óta.
Azért mertem elõhozakodni a "húzósabb" dob témával, és/ill. a vokállal, mert ahhoz - véleményem szerint -, hogy valóban ütõs, egyedi és sikeres lehess - NEM CSAK ITTHON! -, valami hungarikumot kellene belelopni ebbe a zenei stílusba.

Én például a szponzoraimmal úgy tárgyalnék a helyedben, hogy mittomén egy Péter Szabó Szilvia varázslatos hanggal megspékelt exkluzív számra mindenképp tejeljenek...
Megszaros sztárocskák felejtõsek. Élükön a Máté Péter-t gyalázó Rúzsa Magdival.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#59020
SF-bõl inkább a 9-est használom már, könnyeben konfigurálható, testreszabható, számomra.
A Wavelabot, én is használom, de ritrán,mert vannak dolgok, amit csak azzal lehet jól megoldani. Ya, igen, és a pluginok 100as tömegei... bár itt vannak jók, és egészen rosszak is, de jobb ha vannak, mintha nem lennének...
S még egy fontos dolog, bár ezt is sokan lehurogták minek is ez, én azért maradok a jól bevált 96khz 24 bit-ten történõ ilyen irányú munkavégzés mellett...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#59019
Hello!
Ritkán szoktam ide "járni"de most mivel "érintett" vagyok a dologban,igy hát beugrottam<#alien2>

A második albumomra már nem tudok vokált tervezni mert az kész van!

Talán a harmadikra igen<#crazya>

A" pötyi" dob nekem nagyon tetszik,de bármi elképzelhetõ....
Üdv.Ernesto
😊

#59018
Sajnálatosan Mflex, nem érti a poént, na de mindegy, a remixek ettõl, saját szórakoztatásomra léteznek... Amennyiben komolyabb terveim lennének velük, a szerzõ értesitésre kerül. Nem tervezem, és nem is szeretném ha kiadásra, vagy bármilyen profit szerzés véget kerülne ki a kezeim közül, csupán tudásom gyakorlására, saját szórakoztatásomra készültek. Terjesztése nem lehetséges.
Minden estere nem látom itt igazolhatónak, hogy az lennél aki vagy, ne vedd sértésnek, de oldaladon keresztül igazolhatóbbnak látom majd a kapcsolatfelvételt, akár eme, vagy bármilyen veled kapcsolatos kérdésben.
Ide irom, és ez megint csak Szigorúan magánvélemény, tehát ne vedd semmiképpen sértésnek, de a "tucat" dologra adnék némi magyarázatot.
Hazánkban kevés, ezt a mûfajt, ilyen profitálással végzõ zeneszerzõ van. Ernesto ezek közzé tartozik, tehát idehaza elfogadom azt a nézetet, hogy jut, jutott valamire. Amire én gondoltam, és ahol igazán nagyon duranthatna, az világhirnév, ebben a kategoriában. Aki kicsit otthon van ebben, pl:Mflex, az láthatja, és felmérheti a valós erõviszonyokat. Nos én errõl beszéltem, ha valaki, vagy akár te, félreérthette, netán megsérdödött, akkor bocsika érte... A zene jó, de talán valami igazán kiugró kellene mellé, amitõl akár a tengerentúlon is felfigyelnek a dologra... Nos én erre öszpontositanék jobban...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#59017
Ezzel nagyon is egyet értek, mert tényleg igy van a dolog...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#59016
Te... De... Úgy gondolom, ez is csak egy szigorú magánvélemény amit irtál...

Bár sajnálatos amit irsz, és ha igy lenne nem hallgatnád minden héten meg a Johnny M5 mixemet (saját bevalásod szerint, ezen a fórumon), na de mint irtam, örömmel adtam, hallgasd bármikor kedvedre... Sajnálatosan, eredeti maxikról készülnek a remixeim, igazán nagy többsége, Illetve LP-k-rõl... Bocsika érte. Ya, és a másfél terra, wav, nem mp3... annyit isten sem tudna figyelemmel kisérni, nem hogy én..

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

IMYke2.0.0.0
#59015
* SoundForge 8.0 a vagdosásra
* ACID + kismillió plugin a munkára
* Wavelab 5.0 + pluginek a végtermék masterelésére
* T-RackS 24 szintúgy masterelésre, ha élõben akarok módosítani valami a kész anyagon.


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59014
Cubase-hez értesz?! Még nagyobbá nõttél a szememben!
A Prockell (ellek a végén?)-t nem is hallottam még...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#59013
Úriember...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#59012
Cool Edit, Acid Pro, mint keverõ progi, Cubase, Sound Forge, Prockell, elõkésztésre használatos progik...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

IMYke2.0.0.0
#59011
😊)

Ernesto csak beugrott - mert érintette a téma -, vagy szokott ide járni?
A kérdéseim válaszai izgatnak.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

AeroCool
#59010
:-)))

New Italo Vinyl

IMYke2.0.0.0
#59009
😊))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59008
Ernesto: MAGYAR férfi/nõi vokált nem tervezel mondjuk a 2. albumodra? Értem ezalatt, hogy magyarul énekeljen, beszéljen!
Ezzel lenne csak igazán egyedi a dolog!

A Laserdance is készített olyan "ütõs" zenét - igaz, nem spacesynth -, mely alatt nem "pötyi" dob volt...
Te tervezel kicsit dominánsabb dobot, basszust - a stílus határain belül - használni?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59007
Szóval, engem is el lehetne meszelni... 😊


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59006
Ja, és akkor szegény sub Bass Monster-rõl nem is beszélek, akinek a "4 ütem" címû számából eddig 13 Mashed up verziót készítettem...


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59005
.:i2k:...Romantic Megamix 2007 (33:32)
=================================

Teljes idõ: 33 perc 32 másodperc
Minõség: 320 kbit/sec
Tömörítés: Easy CD-DA Extractor Pro 10

Eszközök:
---------
- Sony ACID Pro 6.0a (Build 263)
- 12 MP3
- AMD 1700+ / 512 DDR / Creative Live! 5.1 Player / Vivanco SR550 és XTension 5.1

Ötletelés, próbálgatások és a HDD-mix elkészítése: 2 nap

TARTALOM:
=========
01 - Intro
- Szerelembosszú
- Mi vagyunk csak ébren
02 - Vágyom Rád
03 - A tegnap véget ért
04 - Homokszem
05 - Szerelmes dal
06 - Csillagszemû éj
07 - A tegnap véget ért (Superboy Clubmix)
08 - Nem akarok rajtad kívül mást
09 - Szerelembosszú
10 - Száz év magány
11 - Szeretem õt
12 - Vágyom Rád
===============================================================
Total Time: 33:32

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59004
.:i2k:. : Rap mix No. 3. (2007)
-------------------------------

Tartalom (Felhasználva - 14 szám):
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
- ABBA...Dancing Queen (Good mix)
- Ace Of Base...The Sign (Ultimix Remix)
- Dimples D...Sucker DJ (Ben Liebrand Remix)
- Fun Factory...I Wanna Be With You (Good mix)
- JT and The Big Family...Foreign Affair (Club mix)
- Louchie Lou...Rich Girl (F&F Club mix)
- Milli Vanilli...Girl You Know It's True (Good mix)
- Ofra Haza...Im Min Alu (Long mix)
- Randy Bush...Foreign Affair (Radio mix)
- Rapülõk...Helyi Terminátor (Album verzió)
- Snap...The Power (Extended mix)
- Tag Team...Whoomp There It Is
- The Bucketheads...The Bomb (Kenny Dope Remix)
- T-Spoon...Mercedes Benz (Album mix)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Total Time: 8:20

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59003
.:i2k:. : Rap mix No. 1. (2007)
-------------------------------

Tartalom (Felhasználva):
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
- Bingo Boys...Ten More Minutes
- C+C Music Factory...Do you wanna get funky (Accappella mix)
- Inner Circle...Da Bomb (Original mix)
- Maxi Priest...Close to You (Extended mix)
- Michael Jackson...Billie Jean (12'' mix)
- Milli Vanilli...Girl You Know It's True (Good mix)
- N-Trance...Stayin' Alive (Long mix)
- Rebel MC...Street Tuff (Scar 12'' mix)
- Romantic...A tegnap véget ért
- Sidney Youngblood...If Only I Could (Extended mix)
- Snap...The Power (Extended mix)
- Snap...The Power of Bhangra
- Sub Bass Monster...Meseautó
- Tarkan...Simarik
- Tina Turner...Goldeneye (David Morales Club Edit)
- Tone Loc...Funky Cold Medina (Radio mix)
- Tone Loc...Wild Thing (Wicked mix)
- V-Tech...Tudom, hogy fáj
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Total time: 9:33

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59002
i2k: Hit mix No. 4. (2007)
--------------------------
Kedvenc és összeillõ slágereim egybekeverése!
--------------------------------

Teljes idõ: 44 perc 45 másodperc
Minõség: 320 kbit/sec
Tömörítés: Easy CD-DA Extractor 10.0.0.1 - Lame 3.97.1

Eszközök:
---------
- Sony ACID Pro 6.0a (Build 263)
- Sony SoundForge 8.0b (Build 110)
- 28 darab változó bitrátájú mp3 és CD-rõl rippelt hanganyag (192-320 kbit/s ill. wav)
- AMD 1700+ / 512 DDR / Creative Live! 5.1 Player / Vivanco SR550 és XTension 5.1

Ötletelés, próbálgatások és a HDD-mix elkészítése: 1 hétvége


Tartalom (ABC-sorrend):
~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~
- ABBA...Dancing Queen (Good mix)
- Ace Of Base...The Sign (Ultimix Remix)
- Alcazar...Alcastar (Club Junkies 12" Remix)
- Baby Gabi...Darabokra szakítod (Spy the Ghost Remix)
- C & C Music Factory...Gonna Make You Sweat (12" mix)
- Dimples D...Sucker DJ (Ben Liebrand Remix)
- Fun Factory...I Wanna Be With You (Good mix)
- JT and The Big Family...Foreign Affair (12" mix)
- Louchie Lou...Rich Girl (F&F Club mix)
- Madonna...Vogue (12" mix)
- Melodie MC...Anyone Out There (Club mix)
- Michael Jackson...In The Closet (KI 12" mix)
- Milli Vanilli...Girl You Know It's True (Good mix)
- Nana...He is Coming (Long mix)
- Nana...Lonely (Long mix)
- Nomansland...7 Seconds (Club mix)
- Ofra Haza...Im Min Alu (Long mix)
- Positive Connextion...Abacadabra (Extended mix)
- Randy Bush...Foreign Affair (Radio mix)
- Rapülõk...Helyi Terminátor (Album verzió)
- Reset feat. Danii...You got the Key (Extended mix)
- Rob D...Clubbed to Death (Matrix 1)
- Snap...Ooops Up (Vocal mix)
- Snap...The Power (Extended mix)
- Tag Team...Whoomp There It Is (Club mix)
- The Bucketheads...The Bomb (Kenny Dope Remix)
- The Outhere Brothers...Boom Boom Boom (OHB Radio mix)
- T-Spoon...Mercedes Benz (Radio mix)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Total Time: 44:45

Pécs, 2007.05.13.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59001
.:i2k:...Dance Mix (Conception mix) 5:48
========================================
Teljes idõ: 5 perc 48 másodperc
Minõség: 320 kbit/sec (OGG)
Tömörítés: Easy CD-DA Extractor 10.0.0.1 - Lame 3.97.1

Eszközök:
---------
- Sony ACID Pro 6.0a (Build 263)
- Sony SoundForge 8.0b (Build 110)
- 16 darab változó bitrátájú mp3 és CD-rõl rippelt hanganyag (192-320 kbit/s ill. wav)
- AMD 1700+ / 512 DDR / Creative Live! 5.1 Player / Vivanco SR550 és XTension 5.1

Ötletelés, próbálgatások és a HDD-mix elkészítése: 1 délután
A mix nem lett befejezve, sem utómunkálva, egyszerûen kipróbáltam pár ötletet.


Felhasználva (elhangzik + effektek):
====================================
01 - Bojtorján...Énekelsz egy régi nótát
02 - New Order...Blue Monday (12" Complete mix)
03 - Baby Gabi...Darabokra szakítod a szívem (Spy the Ghost Remix)
04 - Alcazar...Crying At The Discoteque (DeTOX Dub mix)
05 - 2 Cowboys...Everybody Gonfi Gon (Costa Del Sol mix); (Valencia mix)
06 - Soho Party...Gyere táncolj (Tribal Club mix); (Acappella mix)
07 - Sing Sing...Halál a májra
08 - TNN...La Cucamarcha (Club mix)
09 - Hip Hop Boyz...A hegyekben fönn
10 - Edelweiss...Bring Me Edelweiss (Yodel mix)
11 - Rednex...Old Pop In An Oak (Eurotracks Remix)
12 - Snap...Rhythm is a Dancer (12" mix)
13 - Banquet...Drunken Sailor (Maxi mix)
14 - Michael MB...The Power of Trance Base (Sunbeam Remix)
15 - Trans X...Living On Video (Club Remix); (Radio mix)
16 - Maxx...No more (Club mix)

.:i2k:.
Pécs, 2007.07.07.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59000


Azért a mixeimben van néhány magyar is:

.:i2k:....Beat.This.Dance.Megamix.2007 (Full Version) (31:11)
===================================================

Teljes idõ: 31 perc 11 másodperc
Minõség: 320 kbit/sec
Tömörítés: Wavelab 4.0

Eszközök:
---------
- Sony ACID Pro 6.0a (Build 263)
- 77 MP3 (átlag 24 mp)
- AMD 1700+ / 512 DDR / Creative Live! 5.1 Player / Vivanco SR550 és XTension 5.1

Ötletelés, próbálgatások és a HDD-mix elkészítése: x nap

TARTALOM (Felhasználva - Nem elhangzási sorrendben):
====================================================
Intro by i2k
2 Cowboys...Everybody Gonfi Gon (Costa Del Sol mix); (Valencia mix)
2 Unlimited...Get ready for this (Extended mix)
2 Unlimited...No Limit (Extended No Rap mix)
2 Unlimited...Tribal Dance (Extended No Rap mix)
2 Unlimited...Twilight Zone (Rave mix)
666...Rhythm Takes Control (666 in the mix)
666...Supa Dupa Fly (XXL mix)
Accuface...Let's Strike It Up (Club mix)
Afrika Bambaata...Just get up (Acappella mix)
Antares...Ride On A Meteorite (Alternative mix)
Atahualpa...El Divino (Front side of the Moon mix)
ATB...The Summer (Club mix)
Banquet...Drunken Sailor (Maxi mix)
Barcode Brothers...Flute (Extended mix)
Cappella...Move It Up (Plus Staples mix)
Cappella...U Got 2 Let The Music (Mars Plastic mix)
CB Milton...It's A Loving Thing (New 12" mix)
Culture Beat...Anything Remix I (Grosser Club mix)
Culture Beat...Got to Get It (Club mix)
Culture Beat...Mr. Vain (Vain mix)
Da Blitz...Stay With Me (Classic mix)
Decadance...Latin Lover (Extended mix)
DJ Bobo...Let dream come true (Club mix)
DJ Bobo...Pray (B&B Remix)
DJ Bobo...Somebody Dance With Me (Club mix)
DJ Cookie...Flying on The Wings of Love (Extended mix)
DJ Schwede...The Party (Extended mix)
DJ The Crow...I've Got No Time (Club mix)
Double You...Dancing with an Angel (Angel mix)
Dr. Alban...It's My Life (U.S. Club mix)
Dr. Alban...Look Who's Talking (Long mix)
Edelweiss...Bring Me Edelweiss (Yodel mix)
Face II Face...I Want You (Passion mix)
French Affair...Sexy (Club mix)
Fun Factory...Close To You (Ragga mix)
General Base...Base of Love (Extended mix)
Gigi D Agostino...Riddle (Original Longer mix)
Haddaway...What Is Love (Club mix)
Herbie...Right Type Of Mood (Radio mix)
Hip Hop Boyz...A hegyekben fönn
Hithouse...Jack To The Sound Of The Underground Remix (Euro mix)
Ice MC...Take Away The Colour (HF mix), (Uannanatu Remix)
Joy...Valerie (Maxi mix)
Kylie Minogue...Can't Get You Out Of My Head (Extended mix)
Le Click...Tonight Is The Night (Dance mix)
Lightforce...The Riddle '99 (Club mix)
Magic Affair...Omen III (Extended mix)
Masterboy...Feel the Heat of The Night (Maxi Power mix)
Masterboy...I Got To Give It Up (Get Away mix)
Maxx...Get Away (Radio mix)
Maxx...No More (I Can't Stand It) (Club mix)
Michael MB...The Power of Trance Base (Sunbeam Remix)
Modern Talking...Cheri Cheri Lady '98 (Extended Rap mix)
Modern Talking...China in your Eyes (Extended Rap mix 2)
Motiv-8...Rockin' For Myself (Extended mix)
New Order...Blue Monday (12" Complete mix)
Odyssey...Riding on a Train (Odyssey Remix)
Patty Ryan...You're my Love, You're my Life (Extended mix)
Pulsedriver...Beat Bangs (Club mix)
Red 5...I love you... Stop! (Extended mix)
Rednex...Old Pop In An Oak (Eurotracks Remix)
Reset feat. Danii...You got the Key (Dance Hall mix)
Rob 'n' Raz...Power House (Extended mix)
S-Express...Theme From S-Express (12" mix)
Salt 'n' Pepa...Push it (Dance mix)
Scooter...Fire (Extended Emergency mix), (D.O.N.S. Burn Rubber mix)
Sequential One...My Love Is Hot (Original mix)
Sing Sing...Halál a májra
Snap...Rhythm is a Dancer (12" mix)
Soho Party...Gyere táncolj (Tribal Club mix); (Acappella mix)
SoundLovers...Shake Your Ass (Shaker mix)
The Boomshakers...Boom! Shake The Room (Extended Boom mix)
TNN...La Cucamarcha (Club mix)
Trans-X...Living On Video (Club Remix); (Radio mix)
Venus and Marc...Xummertime (Euro Dance mix)
Whigfield...Saturday Night (Holiday Remix)
Yazoo...Don't Go (Extended mix)
======================================================================================
Total Time: 31:11

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

AeroCool
#58999
Ez igy igaz de nem magyar elõadóktól

New Italo Vinyl

IMYke2.0.0.0
#58998
Én is sufni muzsikákat gyártok - igaz, saját szórakoztatásomra, tanulás céljából.
Ha minden elõadót megkeresnék, ne adj' Isten jogdíjat kellene fizetni egy 10-80-160 számos mixemért... 😞((((

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#58997
Úgy lesz

AeroCool
#58996
De ebbe nem akarok belefolyni intézzétek el egymás közt

New Italo Vinyl

AeroCool
#58995
Én sem örülnék neki ha a zenéimbõl a hátam mögött készülnének sufni
muzsikák..

New Italo Vinyl

AeroCool
#58994
Akkor jogos a 2 pont...ugy érzem

New Italo Vinyl