A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Szkíta71
#59093
Várj, találgatok...
Génmanipulált gettószökevény?
Hm, nem jut eszembe senki....<#nevetes1><#nevetes1>

Dióka
#59092
szia Wescone kolléga!

Hát szerinted melyik génmanipulált IQ-alulkonvertált gettószökevény lehet a frissenropógós naposcsibe regisztráció mögött?!
hmmm?

max. 3 tippem lenne,hogy ki az a pszichopata,aki itteni fórumnevén nem merte ezt a dumát kiokádni magából, de az is lehet, hogy egybõl beletrafálnék a kilétébe!<#nyes><#nevetes1>

hagyjuk.....sajnos nem éri el a társalgási szintet a szövege (látszik,kicsit még kultúrálódnia kéne, de az is lehet, hogy csak a valódi kommunikációs képességeit prezentálta - ennyit tud oszt yówan...), így nem kívánom (és nem is fogom) kommentálni sem, hogy végülis mi a falloszt akar tõlem! De a szélesmenõ "unalmas napjaimat megkeserítõs" dumájával azért látszik, hogy egy kõkemény csávóval állunk szemben!<#kuss> jujujuj
Írogasson priviben,ha nagyon tetszem neki!<#vigyor>

lervi
#59091
pomogacs2 nek: Daylight - Revolution

http://www.megaupload.com/?d=3TXKU6JW

okiland
#59090
Madonna Non Stop Dance Mix <2009>

Artist : Madonna
Album : Non Stop Dance Mix
Year : 2009
Size : 140 MB
Track List
-------------------
01. Like A Prayer (The Cruz Mix)
02. Express Yourself (Miss Neo Mix)
03. Holiday (Dub Version)
04. Vogue (Strike A Pose Dub)
05. Into The Groove (Dub Version)
06. Live To Tell (Idaho's Speed Voyager Mix)
07. Like A Virgin (Extended Dance 80's Mix)
08. Don't Cry For Me Argentina (Miami Spanglish Mix)
09. Music (Deep Dish Dot Com Radio Mix)
10. Beautiful Stranger (Calderone Radio Mix)
11. American Pie (Richard Humpty Vission Radio Mix)
12. Who's That Girl (Miss NY Mix)
13. Papa Don't Preach (Jaxx's Confess Mix)
14. Justify My Love (Illicit Love Mix)
15. Ray Of Light (Calderone Club Mix)
16. The Power Of Goodbye (Junior Vasquez Twilo White Label Remix)
17. Lucky Star (Luin's Electric Club Mix)
18. Material Girl (Extended Dance 80's Mix)
19. Borderline (The Line Nile Mix)


part.1.
part.2.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Wescone
#59089
Hello "Tõtikemester"!
Csak egy összetett kérdés: Ki vagy, kinek a felbújtására regisztráltál ide ("a legjobb pillanatban") és hogy jössz ahoz, hogy beszólj Te itt bárkinek is a vadiúj regeddel (még akkor is ha az érintettek valóban ismerõseid valahol, valamilyen módon)???
Õszintén; türelmetlenül várom a válaszod!

In Lak\'ech Ala K\'in

lervi
#59088
pomogacs2 nek:The Very Best of Space

http://www.megaupload.com/?d=FR89VYII

lervi
#59087
pomogacs2!
estére de lehet hamarabb fent lesznek!

lervi
#59086
Zephyrnek😮utside In The Dark (Best Of Digital Emotion)

http://www.megaupload.com/?d=R41Y26LP

pomogacs2
#59085
lervinek:

Szia!

Szeretném kérni a

50.Daylight - Revolution
75.Space - The Very Best of Space

albumokat 256-ban vagy 320-ban(mp3)

Köszi!

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

#59084
Látom nyitva felejtették az ajtót a pszichiátrián mert egyre több "ápolt" látogatja a fórumot...<#violent>
Azért kíváncsi lennék hol van ilyenkor a házigazda?
Vagy bedobta a gyeplõt a lovak közé...?

lervi
#59083
szép napot mindenkinek!
zephyr ha már eredeti audiórol van az anyag akkor had legyen legalább 320 kb/s!
dél elött folyamán fent lesz az anyag!

Tötikemester
#59082
Végezetül Mflex-nek: Ha most az egyszer betartanád az adott szavad és kussolnál, akkor mindenkivel jót tennél.<#worship> De sajna nincs nekünk olyan szerencsénk (ismerlek jól!) Kottahordár úr üzeni:<#ejnye1> "Nem szabad olyan dolgot állítani, amit késõbb megszeghetünk!". Én úgy fogalmaztam volna: Ne hazudj, te pöcs! A soha viszont nem látásra. Ja és
Diókának add át: Oda dugja a világbékéjét, ahol a legszûkebb neki!<#levele><#duhos2>

Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!

Tötikemester
#59081
Zephyrnek: Jó az anyag tesó! A szöveg is:<#duma> (ne hagyd magad!), meg a feltöti is. Itt jegyezném meg csendben, hogy külön köszönet az extrákért.<#worship> Az efféle bónuszokért mindíg nagyon hálás tudok lenni. Majd privibe megkereshetnél, mert látom rádszálltak Mflex és Dióka kolégáim. Megsúgok majd pár titkot, hogyan keseríthetnéd meg a szánalmas napjaikat <#mf1> (már ha érdekel pár jó trükk.) Na csákó!

Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!

Tötikemester
#59080
Sektának: Nem szívesen modok ilyet, de Diókának (most az egyszer) igazat adok, (vigyorogj, te tökfej!)<#vigyor4> (na azért!) ha nem érdekel mások véleménye, akkor görgess tovább. Pá édes!<#wave><#nyes><#vigyor1>

Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!

Tötikemester
#59079
IMYke 2.0.0.0-nek: Könnybe lábad a szemem e szép gyûjtemény láttán. Mielõtt lefelé kezdeném dúrni, megsúgnád, hogy van-e jelszó a rarokon?<#vigyor5> Ha nincs:<#eljen>, ha van, azt is megsúgnád?<#banplz>

Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!

Tötikemester
#59078
Okilandnak: Naná, hogy érdekel!! 1000 köszönet és 1000 hála az 1000 O.H.-ért!!<#worship>

Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!

Zephyr Retiring
#59077
szia lervi.ha áll még az ajánlatod, a 45-öst szívesen meghallgatnám.nekem megteszi 192-es mp3-ban is, mert szerintem az még hallgatható minõségû (ellentétben mások véleményével).köszi a lehetõséget<#worship>, és ha bármiben tudok segíteni, csak szólj nyugodtan<#nemtudom> köszönettel: zephyr<#integet2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#59076
..na. nem meg mondtam?<#mf2> ...nem is vártam mást. kösz az elismerést, és további szép estét neked<#worship>....látom azért akadnak még barátaid<#nevetes1>...tisztelt tötikemester személyében is<#mf1>...de azért ne csalódjak benned (ettõl nagyobbat)...magyarázd el neki is mi a dörgés, aztán húzz szépen pizsamát és csendesedj el mára, mert mindjárt éjfél...<#sniffles>, és ha már itt vagyok, szép jó estét kívánok mindenkinek!...neked is kispajtás<#eplus2>...szép álmokat<#fogmosas>...óvodai játszópajtásod: zephyr

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

lervi
#59075
italo67 nek!
Digital Scream - The 3 and 4 album wav
http://www.megaupload.com/?d=CGP3S7UZ
http://www.megaupload.com/?d=ORKQB3UD
http://www.megaupload.com/?d=RMTI3MVC

Tötikemester
#59074
Szevasz Dióka, jó öreg cimborám! Látom még mindíg nyomod a rizsát az agyadban lévõ kusza dolgokról.<#hehe> Rég láttalak téged is, meg Mflex kolégát is. Mi van veletek? Mikor álltok már le a sok hülyeséggel amit össze hordtok? Vegyétek már észre: A KUTYA SEM KÍVÁNCSI RÁTOK!<#law> Két idióta. Húzzatok a saját fórumotokba és okoskodjatok ott vadbarmok! Az ittenieket meg hagyjátok már nyugodtan csevegni a 80-as évekrõl nyugodtan.<#email>.Egyébként Kottahordár úr mindkettõtöket üdvözöl okostojások. Add át Mflex-nek is a jókívánságait, meg az enyémeket is, te tudálékos pöcsfej! Na csá.<#duhos2>

Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!

IMYke2.0.0.0
#59073
Azoknak, akik nem csak beszélni akarnak a Roxette csapatról.

A könyvtár tartalma:
=====================
Roxette...Balladas En Espanol (CDA-1996) (RAR) - 46,438 KB
Roxette...Have A Nice Day (CDA-1999) (RAR)- 77,603 KB
Roxette...Joyride (CDA-1991) (RAR) - 77,015 KB
Roxette...Look Sharp (CDA-1988) (RAR) - 76,666 KB
Roxette.. Rarities (CDA-1995) (RAR) - 70,912 KB
Roxette...Room Service (CDA-2001) (RAR) - 60,803 KB
Roxette...The Ballad Hits (CDA-2002) (RAR) - 92,310 KB
Roxette...The Greatest - Limited Edition (CDA-1998-JP) (RAR) - 60,636 KB
Roxette...The Pop Hits (2CD-2003) (RAR) - 98,289 KB
Roxette...The Pops Hits (CDA-2003) (RAR) - 64,189 KB
Roxette...Tourism (CDA-1992) (RAR) - 98,821 KB

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

wepapa
#59072
Szép jó estét mindenkinek. Valentino-Io Tu Noi(Extended

Tobi Ash- S.O.S(D.j.Version)
Ezt akét számot fel tudja valaki tenni 320-ban vagy waw-ban.
Szépen megkõszöném a segitséget!

lervi
#59071
italo67 nek!
DJ Yano - The Second Album wav
http://www.megaupload.com/?d=WBT27Z5B
http://www.megaupload.com/?d=VWSU7SO4
http://www.megaupload.com/?d=Y8Q8U0D5

IMYke2.0.0.0
#59070
Sajnos, mivel nincs szélessávú internetem - könyvtárból nyomulok - így hát csak az eddigi 5 Remix/Mix DVD-imen vannak fenn.
AeroCool HUB-ján már megosztottam párat közülük.

Tervezem olyan sorozat "kiadását", mint amit manapság olyan tinik csinálnak, akik még akkoriban nemzés céljából sem fordultak meg szüleik agyában... fõképp ugye a mai "italo" stílusban látni ilyen "válogatásokat" borítókkal, tokkal, vonóval.

Az UltraSound Remixekhez hasonló válogatásokat akarok majd összedobni a Remixeimbõl - melyek közül a 2007 elõttiek megkérdõjelezhetõ minõséget képviselnek, tekintve, hogy csak az említett évtõl kezdtem el igazán ACID programmal dolgozni -, a Mixeim/Megamixeim meg voltaképp csak - kisebb kivétellel - 2007-tõl születnek.

Lassú, 0.5 MBites feltöltéssel azt tudom tenni, hogy egy 5GB-os 4Shared könyvtárba lassan feltolom õket, s majd amikor felértek, linkelek.
De ez még messze van.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#59069
hello i2k ezeket a mixeket honnan lehetne letölteni?köszi
okiland
#59068
Top 1000 songs of the last 30 years - RTL Ultimate chart show collection

Címlista és linkek (rapid és multiupload):

Top Songs Of The Last Years RTL Ultimate Chart Show Collection (1000 szám)

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

lervi
#59067
hali cimbora!
nem az a rossz oldal tudod! én a jó oldalon állok!<#nyes>

#59066
Szia Cimbi!
Mellik erõ? A sötét?

lervi
#59065
üdv italo67!
wav ban rakom fel! ok?
estére mind a 2 albumot szedheted!

#59064
Sziasztok! Lervi köszi a lehetöséget én a 79,80-s kérném Töled! Valamilyen Lossless formátumba. Elöre is köszönöm!<#worship>
lervi
#59063
sziasztok üdv a jó népnek!
ha valakit érdekelne az alábbi lemezek közül valamelyik akkor azt szivesen feltöltöm amilyen formátumban csak kéritek!

1.Vangelis - Albedo 0.39 1976
2.Vangelis - Heaven And Hell 1975
3.Vangelis - Oceanic 1996
4.Vangelis - Voices 1995
5.Vangelis - 1492 Conquest of Paradise 1992
6.Vangelis - Greatest Hits 2cd 1991
7.Jon and Vangelis - Chronicles 1994
8.Jean Michel Jarre - The Concert In China 2cd 1982
9.Jean Michel Jarre - Revolution 1988
10.Tangerine Dream - Tangram 1980
11.Tangerine Dream - White Eagle 1982
12.Tangerine Dream - Hyperborea 1983
13.Tangerine Dream - Phaedra 1974
14.Tangerine Dream - Tyranny of Beauty 1995
15.Tangerine Dream - The Best Of 1989
16.Tangerine Dream - Lily on The Beach 1989
17.Mike Oldfield - Amarok 1990
18.Mike Oldfield - Tubular Bells 2 1992
19.Mike Oldfield - Islands 1987
20.Mike Oldfield - Hergest Ridge 1974
21.Mike Oldfield - QE2 1980
22.Mike Oldfield - Earth Moving 1989
23.Mike Oldfield - Voyager 1996
24.Mike Oldfield - The Songs of Distant Earth 1994
25.Mike Oldfield - Incantations 1978
26.Mike Oldfield - The Complete 2cd 1985
27.Mike Oldfield - Five Miles Out 1982
28.Mike Oldfield - Heavens Open 1991
29.Ultravox - Lament 1984
30.Ultravox - U Vox 1986
31.Ultravox - Vienna 1983
32.Ultravox - Slow Motion 1978
33.Softcell - Memorabilia 1991
34.Visage - The best of Visage 1993
35.Human League - Greatest Hits 1988
36.Thompson Twins - The Best of 1991
37.Gary Numan - The Best of 2CD 1983
38.Flack of Seagulls - The Best of
39.OMD - Orchestral Manoeuvres int The Dark 1980
40.Boytronic - Boyzclub Remixes 1991
41.Robert Miles - Dreamland 1996
42.Kenny G - Breathless 1992
43.Kenny G - Miracles The Holiday Album 1994
44.Kitaro - Live in Asia 1984
45.Digital Emotion - Best of 1996
46.Ciber People - The Return of The Ciber People
47.S O S Band - The Hit Mixes 1987
48.Kool and The Gang - Cherish 1994
49.Kurtis Blow - Bets of Rappin 1990
50.Daylight - Revolution
51.Divine - The Best of 1991
52.Charles and Eddie - Chocolate Milk1995
53.Manfred Manns Earth Band - Somewhere in Afrika 1982
54.Sylvester - The Collection 1994
55.Black Machine - The Album 1991
56.BVSMP - The Best Belong Together
57.M People - Elegant Slumming 1993
58.Tony Toni Toné - Sons of Soul 1993
59.Tony Toni Toné -The Revival 1990
60.Herbie Hancock - Feets Dont Fail Me Now 1979
61.Bell Biv Devoe - Poison 1990
62.Whodini - The Collection
63.Shalamar - The Best of 1992
64.Gap Band - The Best of 1994
65.BG The prince of rap - Get The Groove on 1996
66.Turbo B - Make Way For The Maniac 1993
67.Rappers Paradise - 18 Gangsta Hits 1996
68.Kool Moe Dee - The Greatest Hits 1992
69.SFP - Somethin For The People 1995
70.The Real Thing - Can You Feel The Force 1993
71.Color Me Badd - Time and Chance 1993
72.KC and The Sunshine Band - The Best of 1990
73.Barry White - Greatest Hits 1975
74.Fugees - The Score 1996
75.Space - The Very Best of Space
76.Italo Dance Classics vol3 - 2cd
77.Italo 2000 Rarities vol3 - 2cd
78.Italo 2000 Rarities vol2 - 2cd
79.DJ Yano - vol2
80.Digital Scream - Made in Hungary + DJ Yano Remixes 94
81.Anderson - Rick Wakeman - An Evening Of Yes Music Plus 1993

az erõ legyen veletek!

sekta
#59062
Sajnos igazad van, magam is egyet értek veled.
ezért vagyok már én itt keveset mert néha csak üres vita miat telik az Topic oldalai a lényeg meg elveszik közöttük.

&#9824;&#9830;&#9827;&#9829;

#59061
Megnézem.!
köszi.
okiland
#59060
Ha valakit érdekelne:

1000 Original Hits(1980-1989) - 10 CDs - 2009

CD 1: 1980

01 Baggy Trousers - Madness
02 Call Me - Blondie
03 Geno - Dexy's Midnight Runners
04 Amigo - Black Slate
05 People Do Rock Steady - Body Snatchers
06 C30, C60, C90, Go - Bow Wow Wow
07 I Am The Beat - Look
08 I Like To Rock - April Wine
09 Morning Train (Nine To Five) - Sheena Easton
10 Feels Like I'm In Love - Kelly Marie
11 And The Beat Goes On - The Whispers
12 No Doubt About It - Hot Chocolate
13 Cool Change - Little River Band
14 An American Dream - The Dirt Band Ft. Linda Rondstadt
15 Sexy Eyes - Dr. Hook
16 More Than I Can Say - Leo Sayer
17 Everybody's Gotta Learn Sometime - The Korgis
18 Stop The Cavalry - Jona Lewie

CD 2: 1981

01 Duran Duran - Girls on film
02 Kim Wilde - Kids in America
03 Human League - Love action
04 The Tubes - Don't want to wait anymore
05 James Brown - Rapp payback
06 The Beach Boys - The Beach Boys medley
07 Spandau Ballet - Chant No.1
08 BB & Q Band - On the best
09 Juice on Newton - Queen of hearts
10 The Specials - Ghost town
11 Blondie - Rapture
12 Kim Carnes - Bette Davis eyes
13 Ultravox - Vienne
14 Linx - Intuition
15 Dave Stewart & Barbara Gaskin - It's my party
16 Gary U.S. Bond - The little girls
17 Don McLean - Castles in the air
18 Sheena Easton - For your eyes only

CD 3: 1982

01 Do you really want to hurt me? Culture Club
02 More than this Roxy Music
03 Hot in the city Billy Idol
04 Centerfold The J. Geils Band
05 Golden Brown The Stranglers
06 It ain't what you do it's the way that you do it Fun Boy Three & Bananarama
07 Atomic dog George Clinton
08 Music and lights Imaginaton
09 Save a prayer Duran Duran
10 Iko iko The Belle Stars
11 It started with a kiss Hot Chocolate
12 Have you ever been in love Leo Sayer
13 Classic Adrian Gurvitz
14 Windpower Tomas Dolby
15 Lifeline Spandau Ballet
16 The message Grandmaster Flash & The Furious Five
17 Out of work Gary U.S. Bonds
18 Love makes the wold go round The Jets

CD 4: 1983

01 True - Spandau Ballet
02 Give It Up - K.C. & The Sunshine Band
03 Karma Cameleon - Culture Club
04 Dancing Tight - Phil Fearon & Galaxy
05 Too Shy - Kajagoogoo
06 Only You - The Flying Pickets
07 Sunshine Reggae - Laid Back
08 Tonight I Celebrate My Love - Peabo Bryson & Roberta Flack
09 Moonlight Shadow - Mike Oldfield
10 Sign Of The Times - The Belle Stars
11 Love Blonde - Kim Wilde
12 Orchard Road - Leo Sayer
13 Can't Get Used To Losing You - The Beat
14 Is There Something I Should Know - Duran Duran
15 What Kinda Boy You're Looking For (Girl) - Hot Chocolate
16 Jeopardy - Greg Kihn Band
17 We Came To Dance - Ultravox
18 Our Lips Are Sealed - The Fun Boy Three
18 - Our Lips Are Sealed

CD 5: 1984

01 Dancing With Tears In My Eyes - Ultravox
02 Free Nelson Mandela - Special A.K.A.
03 A Night In New York - Elbow Bones & Racketeers
04 What Do I Do - Phil Fearon & Galaxy
05 Only When You Leave - Spandau Ballet
06 Such A Shame - Talk Talk
07 Love Is A Battlefield - Pat Benatar
08 Sunglasses - Tracy Ullman
09 I Feel Like Buddy Holly - Alvin Stardust
10 Wishful Thinking - China Crisis
11 The Reflex - Duran Duran
12 Slippery People (Live) - Talking Heads
13 Never Ending Story - Limahl
14 Searchin' (I Gotta Find A Man) - Hazel Dean
15 Missing You - John Waite
16 Eyes Without A Face - Billy Idol
17 Hyperactive ! - Thomas Dolby
18 Turn To Gold - David Austin

CD 6: 1985

01 Road to nowhere - Talking Heads
02 A good heart - Feargal Sharkey
03 Love like blood - Killing Joke
04 White wedding - Billy Idol
05 If I was - Midge Ure
06 Some like it hot - Power Station
07 Kayleigh Marillion
08 We close our eyes - Go West
09 Hangin on a string - Loose Ends
10 Nineteen - Paul Hardcastle
11 Solid - Ashford & Simpson
12 Walking on sunshine - Katrina & The Waves
13 Could it be I'm falling in love - David grant & Jaki Graham
14 Thinking of you - Colourfield
15 You are my lady - Freddie Jackson
16 Don't you (forget about me) - Simple Minds
17 Election day - Arcadia
18 Tarzan boy - Baltimora

CD 7: 1986

01 Let's go all the way - Sly Fox
02 Showing out (get fresh at the weekend) - Mel & Kim
03 In the heat of the night - Sandra
04 Set me free - Jaki Graham
05 Don't waste my time - Paul Hardcastle
06 I want to wake up with you - Boris Gardiner
07 Life's what you make it - Talk Talk
08 Some people - Belouis Some
09 Notorious - Duran Duran
10 Sun street - Katrina & The Waves
11 C' est la vie - Robbie Nevil
12 Human - Human League
13 Stuck with you Huey - Lewis & The News
14 You to me are everything - Real Thing
15 We don't have to take our clothes off - Jermaine Stewart
16 I can prove it - Phil Fearon & Galaxy
17 French kissin' in the USA - Deborah Harry
18 Rock me tonight (for old times sake) - Fraddie Jackson

CD 8: 1987

01 Shattered Dreams - Johnny Hates
02 Is This Love - Whitsnake
03 Everything I Own - Boy George
04 When You Walk In The Room - Paul Cerrack
05 Love Changes (Everything) - Climie Fisher
06 (I Just) Died in Your Arms Tonight - Cutting Crew
07 Living In A Box - Living in a Box
08 Comin' On Strong - Broken English
09 Incommunicado - Marillion
10 China In Your Hand - T'Paul
11 Mony Mony - Amazulu
12 Roadblock - Stock, Aitken & Waterman
13 Sexy Girl - Lillo Thomas
14 Respectable - Mel & Kim
15 Star Trekkin'- The Firm
16 Labour Love - Hue & Cry
17 Letter From America - The Proclaimers
18 Scatterlings Of Africa - Johnny Clegg & Savuka

CD 9: 1988

01 Reckless - Afrika Bambaataa feat. UB40
02 That's the way it is - Mel & Kim
03 Good Life - Inner City
04 The Harder I try - Brother Beyond
05 Happy ever after - Julia Fordham
06 All she wants is - Duran Duran
07 Wild world - Maxi Priest
08 Hands to heaven - Breathe
09 Sideshow - Wendy & Lisa
10 Tomorrow people - Ziggy Marley
11 I'm gonna be 500 Miles - The Proclaimers
12 Don't worry be happy - Bobby Mcferrin
13 Who's leaving wha - Hazell Dean
14 Suedehead - Morrissey
15 Tears run rings - Marc Almond
16 All fired up - Pat Benatar
17 Every rose has it's thorn - Paison
18 Ride like the wind - Saxon

CD 10: 1989

01 Jason Donovan - Toomany broken hearts
02 Soul Soul - Back to life (However do you want me)
03 Dusty Springfield - In private
04 Richard Marx - Right here waiting
05 Sydney Youngblood - If only I could
06 Monie Love - Grandpa's party
07 Marc Almond - Something's gotten hold of my heart
08 Pandora?s Box - It's all coming back to me now
09 Simple Minds - Belfast child
10 Inner City - Ain't nobody better
11 Stevie Nicks - Rooms on fire
12 Paul Carrack - Don't Shed a tear
13 Paula Abdul - Straight up
14 Adeva - Respect
15 Jesus Loves You - After the love
16 Quireboys - 7 O'clock
17 Hue & Cry - Looking for Linda
18 Living In a Box - Room in your heart

Rapidshare:

http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647797/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1980.rar

http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202648043/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1981.rar

http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647943/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1982.rar

http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202648116/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1983.rar

http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647760/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1984.rar

http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647788/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1985.rar

http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647685/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1986.rar

http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647744/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1987.rar

http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647743/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1988.rar

http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647514/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1989.rar



Megaupload:
CD 01: 1980
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=TQ49NRN7
CD 02: 1981
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=BJ7RPIH4
CD 03: 1982
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=Z1BQ1X5Z
CD 04: 1983
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=ICR0BPKH
CD 05: 1984
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=4L5ALJ50
CD 06: 1985
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=CRND4PZ7
CD 07: 1986
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=9IYSFBNZ
CD 08: 1987
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=3NS35SG0
CD 09: 1988
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=21PMHFCH
CD 10: 1989
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=CQIL4ZU2

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Dióka
#59059
szia Jani!
Nekem aztán tényleg semmi bajom a véleményeddel, leírtad, elmondtad, de miért van az, hogy itt páran mindig a "mindenki" véleményét próbáljátok képviselni? Vagy készült egy átfogó reprezentatív felmérés, hogy ki mire szavaz és Te vagy aki mások nevében beszél képviseli a "mindenkit"? Én meg úgy gondolom, hogy ha bárki hsz-ére valaki válaszol, az már nem érdektelen és nem oktalan, és még mindig megvan a lehetõség arra valóban MINDENKINEK, hogy akit nem érdekel,az nem olvassa el,hanem átugorja! ENNYI.

Nem tudom mennyire láttad át az utolsó témát, de épp nem a wav-ekrõl meg "hangmérnökökrõl" volt szó,hanem a Warezról, ami azt hiszem jelenleg még mindig nem "hivatalosan támogatott" (de persze megtûrt, hisz ez az éltetõ) tevékenység eme jelesneves fórumon. Innen indult a téma és hogy hová kerekedett ki, az már csak ok-okozati válaszok öngerjesztõ folyamata.

Én már felajánlottam a világbékét<#kacsint>,de úgy látszik ez az emberiség világtörténelmi hagyományai alapján sokaknak itt sem érdeke....ha meg pl. megszólítanak vagy rólam/hozzám beszélnek,akkor szokásom rá reagálni, remélem ez nem nagy baj egy fórumon, aminek alapja a betûvetés (meg a linkhányás).<#nyes>

Dióka
#59058
szerintem jobb kézzel veregesd meg a bal válladat,mert annyira jófej gyerek vagy!<#bohoc> nem az önjavítás miatt (ballépésed amúgyis minõsíthetetlen<#nevetes1>), hanem a hozzá kreált körítésed okán. légy büszke magadra, én is az vagyok rád!<#worship>

Dióka
#59057
jó reggelt kispajtás! (csak hogy a szóhasználatoddal élhessek én is)

lehet nagyon félreértettél,mert félre akartál, hogy legyen min csámcsognod, de az ítélõtáblát nem az itteni eseményekre írtam, hanem ha lenne annyira jó szövegértésed, mint mondjuk TB-nek sincs,akkor értetted volna, hogy a modik és adminok itteni hsz-ek tartalmának szabálytszegõ vagy negatív megtélésének eldöntésére és szankcionálásra vonatkozik. de úgy látom, az értelmi képességeid csak annyira haladják meg az önös átlagodat, hogy visszavágóra tudjál invitálni egy olyan dolgoban,amire nem kellene. a fórum életének szempontjából sem mflex, sem én, sem a többség hozzászóló nem ítélkezik itt senki felett, ugyanis nincs rá fizikai szerepköre, hogy mondjuk nemtetszését "büntetéseel", kizárással, hsz törléssel, likvidálással stb. érvényesítse (õk a látszólagos ítélõtábla, a modik és aminok, akik ítélkeznek, úgy ahogy). Az hogy mi (te is köztük pajtikám), a hozzászóló fórumozok elmondjuk a véleményünket bárkinek, bármirõl az nem ítélet, hanem vélemény! STIM? ÉRTHETÕ?
v a g y í r j a m l e l a s s a b b a n ?


kutijani
#59056
sziasztok 1 idöbe elégsokat járkáltam erre a forumba gondoltam bekukkantk és mit kell látni megint a régi lemez állandoan marjátok egymást mindenféle hülyeséggel<#wow3>

nem gondoljátok hogy ez már nagyon unalmas dolog ???????????????

szerintem senkisem kiváncsi rátok !!!

nem beszélve az állando wav kérdésröl!

komlyan beszarás hogy itt mennyi hangmérnök van ez vicc!


Ezekután ne csodálkozzatok hogy régiek is elmennek ha meg 1 uj betéved rögtön elszalad a ti állando cirkuszotoktol !!!!!

nyissatok 1 topicot és veszekedjetek ott!! Szerintem mindenkinek jobb lenne !!!!!!!!!!

Ez nem kötekedés és nem veszekésnek irtam hanem TÉNY megállapitásnak!

<#wave>

zsoltford
#59055
üdv,most volt csak idõm letölteni és meghallgatni...nem ismerem az elõadót,de kiválló dal!ráadásúl egy hosszabb verzió amik nekem állt. jobban bejönnek, mint a radio verziók...te digizted?
köszönöm!

Zephyr Retiring
#59054
...csak hogy ma nekem is legalább egyszer igazam legyen, itt egy igazi csemege 1986-ból, egy angliában platinával jutalmazott album, amibõl világszerte 2,6 millió példány kelt el: Queen - Live Magic (1986) az album dalai:
Elsõ oldal:
One Vision (Queen) – 5:08
Tie Your Mother Down (Brian May) – 2:55
Seven Seas of Rhye (Freddie Mercury) – 1:15
A Kind of Magic (Mercury/Roger Taylor) – 5:24
Under Pressure (Queen & David Bowie) – 3:27
Another One Bites the Dust (John Deacon) – 4:11
Második oldal:
I Want to Break Free (Deacon) – 2:35
Is This the World We Created..? (Mercury/May) – 1:23
Bohemian Rhapsody (Mercury) – 4:05
Hammer to Fall (May) – 5:14
Radio Ga Ga (Taylor) – 4:17
We Will Rock You (May) – 1:32
Friends Will Be Friends (Deacon/Mercury) – 1:07
We Are the Champions (Mercury) – 1:56
God Save the Queen (May) – 1:06
...ajánlom mindazoknak, akik szeretik az igényes ritkaságokat...
jó szórakozást hozzá. jelszó nincs<#integet2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#59053
..javítom magam és pontosítok: a 2 Unlimited formáció 1991-ben alakult, ezért akinek nem inge az ne vegye magára!!<#mf2>...csak azért szólok, mert sem mflex kolléga, sem pedig technotronic pajtásom nem fogják szó nélkül hagyni ezt a ballépésemet...<#ejnye1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#59052
És most mindazoknak, akik egy kellemes csemegére vágynak a 80's éveket visszaidézvén, íme egy kis nosztalgia az egyik nagysikerû duótól: 2 Unlimited és hozzá a jelszó: spartacoos
mindenkinek jó szórakozást hozzá. Hálám kísérje érte Bibem barátomat<#worship>,aki maga is nagy 80'évek fan. Béke veletek, és kellemes pihenést mindenkinek. sziasztok!<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#59051
....ha ez nem ítélõtábla, akkor ti mflex-el miért ítélkeztek mások felett? avagy rátok eme kijelentés nem vonatkozik?<#crazya>...egyébként való igaz, ez egy fórum, bár részetekrõl (kevés kivételtõl eltekintve), mostanában nem nagyon látok témát a 80's évekbõl.<#nezze> de látok helyette mocskolódást és (urambocsá) gyalázkodást, ami már elnézést, de titeket minõsít.<#gunyos1> ..de mindezek ellenére, én jól szórakozok, mert jó dumcsizni olyanokkal, akik hülyébbnek néznek önmagamnál.<#beka3>...mégha a valóság pont ennek az ellentéte is. ezérthát, azzal búcsúznék tõletek mára, hogy :congratulations! ...csak így tovább...<#violent>...és meglátjátok a végén, több barátotok lesz, mint fogatok...<#taps><#eplus2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Dióka
#59050
a modik itt egy nagy viccek, ezt volt szerencsém nekem is megtapasztalni,sõt az SG fórummal kapcsolatos fõadminjairól is meg van a különvéleményem,amikoris többemberes írásos megkeresés tartalmát egy legyintéssel dobták a kukába, mert "õk" másként láttak hallottak értelmeztek dolgokat,mint ahogyan azt a panaszlevelet küldõk megélték, de ez megint más és régebbi téma.....de a gyökerei a BREKI-féle lólépéses és önkényesen elvégzett értelmesen megindokolatlan hsz törlésekhez vezetnek vissza, ennek fõként én és TB is "áldozata" volt (persze mûhivatalos hivatkozások azok voltak), szerencsére azóta "leszokott" errõl a betegségérõl és arra sem reagál,ha én azt mondanám neki, hogy szia. Ha így így jobb neki, én nem alszom rosszabbul.<#hehe>

mflexnek sokmindenben igaza van és volt is, az is igaz, te ebbe csak rosszkor és rosszul belekeveredtél, és az is igaz, hogy tojik pár dolgora, de egyébként ki nem?!<#nyes> ez nem az ítélõtábla, csak egy fórum.....

Dióka
#59049
hol a csába van a pattogatott kukoricát majszoló kis ikon? nem találom....<#nyes>

TB!

Néha olyan szépeket írsz, hogy meg tudsz lepni, máskor meg rögtön megkontrázod magad, vagy csak simán puhítva viszakozol korábbi nagy lendületeidbõl....mint ahogyan ezt Mflex jól összefoglalta (sajnos ezt tényleg nem érdemes szépíteni a részedrõl, kár hogy önmagad ezt nem veszed észre).
Ha a "drága baráttal" rám gondoltál, akkor csak megerõsíteni tudom, hogy igen, én Mflexnek is a drága barátja vagyok, téged meg továbbra is elnézlek, mint sorscsapás az emberiségre, mert sokszor csak pöcsként viselkedsz vagy reagálsz, de én így is el tudlak fogadni, ha mindemelett néha eljátszod a normálisat! Lehet, néha még hiányoznál is, ha nem volnál vagy nem provokálnál bele olyan TÉBÉ-sen humorosan a dolgokba. Tényleg nagyon vicces figura vagy (hihahú), gondolom sûrûn szokták mondani mások is.....szóval ha kérhetem, akkor legalább velem légy úriember,ahogyan mondtad ma és ne emlegess plátóilag, ha nem akarsz tõlem semmit sem. A többi "megvilágosult észrevételedre" meg most tényleg csak kedv hiányában nem reagálok, de elnézésed kérem, biztos lesz még lehetõség, hogy bepótoljunk egy kis eszmecserét. Néha tényleg jókat írsz, pl. amikor önkritikát gyakorolsz magadon, de mint ahogyan jól fogalmaztad, ha itt mindenki (én,te,õ,mi,ti,õk) senki, akkor ezt a tényt önmagad szemszögébõl gyakrabban is megvillanthatnád a hozzászólásaid magasztos tartalmaiban, magyarul ne akarj Te sem többnek, különbnek vagy másnak látszódni, mint ami itt vagy Te vagy más is. Ennek ellenére én (a különdíjazott brekkencsbe belekötõ aktivista cím tiszteletbeli tagja) továbbra sem vagyok ellene semmilyen vitatémának, amíg azt a "meg tudjuk beszélni" alapon folytatjuk és nem folyik vér.
Részemrõl nem látom értelmét a "téma" további feszegetésének, és amig valaki nem ássa el a csatabárdot, addig úgyis csak adok-kapok lesz. Abban meg többen is jók vagyunk, de felõlem lehetne "világbéke" is.<#heureka>
Vagy ne?!<#nevetes1>



Valamennyi résztvevõnek köszönöm a mai mûsort, jó "buli" volt! <#nyes>
így annyira nem unalmas ez a fórum....<#hehe>

Zephyr Retiring
#59048
....na nem mintha rám tartozna, de látom nem tartasz a büntetõ pontoktól, amiket hamarosan a moderátorok nyújtanak majd neked a választékos dumádért?!<#hehe> ...igaz, a te dolgod, de csak barátilag súgok, ennek hosszú távon nem lesz jó vége (számodra)<#zavart2>, de gondolom, te egyébként is tojsz magasról mindenféle moderátorra...nem?
...persze, lehet, hogy ismét tévedek, és (ismét csak) neked van igazad...bár többen is úgy gondolják, eddig sem volt semmiben sem igazad..<#miaz> ....várj...merül....az...agykapacitááááásoooom...mmmm..mmm...hhhmm!<#eplus2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

mflex
#59047
Az adatlapomon meg meglehet nézni, hogy mikor hagytam el a fórumot, tehát a továbbiakban semelyik idióta hozzászólását nem fogom kommentálni, nyugodtan lehet fröcsögni, viszont te TB csak óvatosan, nehogy visszaüssön.

További jó baszakodást mindenkinek! <#wink>

What about the forests?

mflex
#59046
Kevés vagy te ahhoz Tirpák Bunkókám!

Többet tudok rólad, hogy mekkora egy szánalmas EMBER? vagy, anno mikor SPONYGYÁT (gyöngye) ránk küldted a fórumon, hogy mindent szimatoljon ki, csak éppen a dolog fordítva sült el és megszeretett minket, aztán, hogy miket mondott el nekem skype-on, már le sem írom, mert egyrészt nem ide tartozik, másrészbõl meg kiderülne, hogy milyen ember vagy te valójában, ez akkor volt mikor éppen kirúgott téged, nem tudom, hogy még elviseli azóta a pofádat, nem is érdekel, de olyan dolgokat mondott el rólad amit el sem tudsz képzelni.

Mivel a naplózás bevan kapcsolva, mindenrõl van mentésem, szóval legyen elég annyi, hogy te a saját barátnõdet regisztráltattad az akkori fórumon, mert a te alregeidet én egybõl kiszúrtam, hát ilyen ember is vagy te és akkor még semmi amit rólad akkor elmondott.

A MAC-rõl meg annyit, hogy soha nem dicsekedtem vele, csak akkor hoztam szóba, ha más kérdezett róla és akkor volt kint az aláírásomban mikor az apple topikba írtam, de mit tudsz te errõl, csak a pofád jár állandóan, szerintem verd ki azt menj aludni.

Írhatsz bármit, ha kell bemásolom vagy elküldöm az összes beszélgetésemet ezzel a kedves hölgyel, ha van egy kis esze, biztos nem fogadott vissza.

Remélem látni, hogy mirõl beszélek



A továbbiakban nem érdekel a fröcsögésed TÕTIKEMESTER! <#eplus2>

What about the forests?

#59045
A véleményem nem változott, csupán kiegészitettem...

Sajnálatosan én sem ismerem a "zephyroth" fórumtagot, ha eggyé akarnál varázsolni minket, nem fog menni... az meg sajna a véletlen mûve, hogy ugyan úgy oszt, mint én... S hogy én, miért???
Mert megérdemled...
Itt okoskodsz, mikor 100 másik helyen, ahol regelve vagy, megtehetnéd. Csak egyéni számolásaim szerint kb 15 embert annyira sértõen, és gorombán elküldtél olyan messzeségekbe, és felõlem nézve, embertelen hangon, a számolatlan nagyzolásos dumákkal körtve, hogy ez nem csak nekem szúr már szemet... Részemrõl, amikor lehet, osztalak, drága barátoddal együtt. Menj szépen haza, csináltál magadnak saját kupit, ami sokadik indulásra is, csak döcörészik, és 3. fokozatnál mindig beég (költözünk), aztán ide szórod az észt. Vissza követhetõ, és visszakereshetõ, ha baromságokkal, és oktalan vádakkal találsz meg valakit, mindegy ki az, engem is megtaláltál... 100x elmesélted, mekkora idióták vannak itt, és milyen drupotlanok vagyunk, te peddig a MAC isten, aki szerintem azt sem tudja mi elött ül, és valójában mire is lenne jó az...
Végül meg, meg kellene érteni valamit, én vagy te, egy nagy senkik vagyunk itt... Úgyhogy ne is akarj több lenni, mert a végén még kilóra megvesznek...
<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

Zephyr Retiring
#59044
Természetesen van eredeti lemezem, de csak a vita kedvéért kérdezném, why no töltesz fel semmit "ide"? <#wow1> ez most lenézés lenne, avagy csak LE nézés a fórumozókra?<#ejnye1>...már majdnem magamra vettem, de eszembe jutott, hogy az agykapacitásom alacsonyabb a tiédnél?!<#vigyor2><#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."