A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Génmanipulált gettószökevény?
Hm, nem jut eszembe senki....<#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1>
Hát szerinted melyik génmanipulált IQ-alulkonvertált gettószökevény lehet a frissenropógós naposcsibe regisztráció mögött?!
hmmm?
max. 3 tippem lenne,hogy ki az a pszichopata,aki itteni fórumnevén nem merte ezt a dumát kiokádni magából, de az is lehet, hogy egybõl beletrafálnék a kilétébe!<#nyes>#nyes><#nevetes1>#nevetes1>
hagyjuk.....sajnos nem éri el a társalgási szintet a szövege (látszik,kicsit még kultúrálódnia kéne, de az is lehet, hogy csak a valódi kommunikációs képességeit prezentálta - ennyit tud oszt yówan...), így nem kívánom (és nem is fogom) kommentálni sem, hogy végülis mi a falloszt akar tõlem! De a szélesmenõ "unalmas napjaimat megkeserítõs" dumájával azért látszik, hogy egy kõkemény csávóval állunk szemben!<#kuss>#kuss> jujujuj
Írogasson priviben,ha nagyon tetszem neki!<#vigyor>#vigyor>
Artist : Madonna
Album : Non Stop Dance Mix
Year : 2009
Size : 140 MB
Track List
-------------------
01. Like A Prayer (The Cruz Mix)
02. Express Yourself (Miss Neo Mix)
03. Holiday (Dub Version)
04. Vogue (Strike A Pose Dub)
05. Into The Groove (Dub Version)
06. Live To Tell (Idaho's Speed Voyager Mix)
07. Like A Virgin (Extended Dance 80's Mix)
08. Don't Cry For Me Argentina (Miami Spanglish Mix)
09. Music (Deep Dish Dot Com Radio Mix)
10. Beautiful Stranger (Calderone Radio Mix)
11. American Pie (Richard Humpty Vission Radio Mix)
12. Who's That Girl (Miss NY Mix)
13. Papa Don't Preach (Jaxx's Confess Mix)
14. Justify My Love (Illicit Love Mix)
15. Ray Of Light (Calderone Club Mix)
16. The Power Of Goodbye (Junior Vasquez Twilo White Label Remix)
17. Lucky Star (Luin's Electric Club Mix)
18. Material Girl (Extended Dance 80's Mix)
19. Borderline (The Line Nile Mix)
part.1.
part.2.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Csak egy összetett kérdés: Ki vagy, kinek a felbújtására regisztráltál ide ("a legjobb pillanatban") és hogy jössz ahoz, hogy beszólj Te itt bárkinek is a vadiúj regeddel (még akkor is ha az érintettek valóban ismerõseid valahol, valamilyen módon)???
Õszintén; türelmetlenül várom a válaszod!
In Lak\'ech Ala K\'in
Szia!
Szeretném kérni a
50.Daylight - Revolution
75.Space - The Very Best of Space
albumokat 256-ban vagy 320-ban(mp3)
Köszi!
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
Azért kíváncsi lennék hol van ilyenkor a házigazda?
Vagy bedobta a gyeplõt a lovak közé...?
zephyr ha már eredeti audiórol van az anyag akkor had legyen legalább 320 kb/s!
dél elött folyamán fent lesz az anyag!
Diókának add át: Oda dugja a világbékéjét, ahol a legszûkebb neki!<#levele>#levele><#duhos2>#duhos2>
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Digital Scream - The 3 and 4 album wav
http://www.megaupload.com/?d=CGP3S7UZ
http://www.megaupload.com/?d=ORKQB3UD
http://www.megaupload.com/?d=RMTI3MVC
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
A könyvtár tartalma:
=====================
Roxette...Balladas En Espanol (CDA-1996) (RAR) - 46,438 KB
Roxette...Have A Nice Day (CDA-1999) (RAR)- 77,603 KB
Roxette...Joyride (CDA-1991) (RAR) - 77,015 KB
Roxette...Look Sharp (CDA-1988) (RAR) - 76,666 KB
Roxette.. Rarities (CDA-1995) (RAR) - 70,912 KB
Roxette...Room Service (CDA-2001) (RAR) - 60,803 KB
Roxette...The Ballad Hits (CDA-2002) (RAR) - 92,310 KB
Roxette...The Greatest - Limited Edition (CDA-1998-JP) (RAR) - 60,636 KB
Roxette...The Pop Hits (2CD-2003) (RAR) - 98,289 KB
Roxette...The Pops Hits (CDA-2003) (RAR) - 64,189 KB
Roxette...Tourism (CDA-1992) (RAR) - 98,821 KB
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Tobi Ash- S.O.S(D.j.Version)
Ezt akét számot fel tudja valaki tenni 320-ban vagy waw-ban.
Szépen megkõszöném a segitséget!
DJ Yano - The Second Album wav
http://www.megaupload.com/?d=WBT27Z5B
http://www.megaupload.com/?d=VWSU7SO4
http://www.megaupload.com/?d=Y8Q8U0D5
AeroCool HUB-ján már megosztottam párat közülük.
Tervezem olyan sorozat "kiadását", mint amit manapság olyan tinik csinálnak, akik még akkoriban nemzés céljából sem fordultak meg szüleik agyában... fõképp ugye a mai "italo" stílusban látni ilyen "válogatásokat" borítókkal, tokkal, vonóval.
Az UltraSound Remixekhez hasonló válogatásokat akarok majd összedobni a Remixeimbõl - melyek közül a 2007 elõttiek megkérdõjelezhetõ minõséget képviselnek, tekintve, hogy csak az említett évtõl kezdtem el igazán ACID programmal dolgozni -, a Mixeim/Megamixeim meg voltaképp csak - kisebb kivétellel - 2007-tõl születnek.
Lassú, 0.5 MBites feltöltéssel azt tudom tenni, hogy egy 5GB-os 4Shared könyvtárba lassan feltolom õket, s majd amikor felértek, linkelek.
De ez még messze van.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Címlista és linkek (rapid és multiupload):
Top Songs Of The Last Years RTL Ultimate Chart Show Collection (1000 szám)
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Mellik erõ? A sötét?
ha valakit érdekelne az alábbi lemezek közül valamelyik akkor azt szivesen feltöltöm amilyen formátumban csak kéritek!
1.Vangelis - Albedo 0.39 1976
2.Vangelis - Heaven And Hell 1975
3.Vangelis - Oceanic 1996
4.Vangelis - Voices 1995
5.Vangelis - 1492 Conquest of Paradise 1992
6.Vangelis - Greatest Hits 2cd 1991
7.Jon and Vangelis - Chronicles 1994
8.Jean Michel Jarre - The Concert In China 2cd 1982
9.Jean Michel Jarre - Revolution 1988
10.Tangerine Dream - Tangram 1980
11.Tangerine Dream - White Eagle 1982
12.Tangerine Dream - Hyperborea 1983
13.Tangerine Dream - Phaedra 1974
14.Tangerine Dream - Tyranny of Beauty 1995
15.Tangerine Dream - The Best Of 1989
16.Tangerine Dream - Lily on The Beach 1989
17.Mike Oldfield - Amarok 1990
18.Mike Oldfield - Tubular Bells 2 1992
19.Mike Oldfield - Islands 1987
20.Mike Oldfield - Hergest Ridge 1974
21.Mike Oldfield - QE2 1980
22.Mike Oldfield - Earth Moving 1989
23.Mike Oldfield - Voyager 1996
24.Mike Oldfield - The Songs of Distant Earth 1994
25.Mike Oldfield - Incantations 1978
26.Mike Oldfield - The Complete 2cd 1985
27.Mike Oldfield - Five Miles Out 1982
28.Mike Oldfield - Heavens Open 1991
29.Ultravox - Lament 1984
30.Ultravox - U Vox 1986
31.Ultravox - Vienna 1983
32.Ultravox - Slow Motion 1978
33.Softcell - Memorabilia 1991
34.Visage - The best of Visage 1993
35.Human League - Greatest Hits 1988
36.Thompson Twins - The Best of 1991
37.Gary Numan - The Best of 2CD 1983
38.Flack of Seagulls - The Best of
39.OMD - Orchestral Manoeuvres int The Dark 1980
40.Boytronic - Boyzclub Remixes 1991
41.Robert Miles - Dreamland 1996
42.Kenny G - Breathless 1992
43.Kenny G - Miracles The Holiday Album 1994
44.Kitaro - Live in Asia 1984
45.Digital Emotion - Best of 1996
46.Ciber People - The Return of The Ciber People
47.S O S Band - The Hit Mixes 1987
48.Kool and The Gang - Cherish 1994
49.Kurtis Blow - Bets of Rappin 1990
50.Daylight - Revolution
51.Divine - The Best of 1991
52.Charles and Eddie - Chocolate Milk1995
53.Manfred Manns Earth Band - Somewhere in Afrika 1982
54.Sylvester - The Collection 1994
55.Black Machine - The Album 1991
56.BVSMP - The Best Belong Together
57.M People - Elegant Slumming 1993
58.Tony Toni Toné - Sons of Soul 1993
59.Tony Toni Toné -The Revival 1990
60.Herbie Hancock - Feets Dont Fail Me Now 1979
61.Bell Biv Devoe - Poison 1990
62.Whodini - The Collection
63.Shalamar - The Best of 1992
64.Gap Band - The Best of 1994
65.BG The prince of rap - Get The Groove on 1996
66.Turbo B - Make Way For The Maniac 1993
67.Rappers Paradise - 18 Gangsta Hits 1996
68.Kool Moe Dee - The Greatest Hits 1992
69.SFP - Somethin For The People 1995
70.The Real Thing - Can You Feel The Force 1993
71.Color Me Badd - Time and Chance 1993
72.KC and The Sunshine Band - The Best of 1990
73.Barry White - Greatest Hits 1975
74.Fugees - The Score 1996
75.Space - The Very Best of Space
76.Italo Dance Classics vol3 - 2cd
77.Italo 2000 Rarities vol3 - 2cd
78.Italo 2000 Rarities vol2 - 2cd
79.DJ Yano - vol2
80.Digital Scream - Made in Hungary + DJ Yano Remixes 94
81.Anderson - Rick Wakeman - An Evening Of Yes Music Plus 1993
az erõ legyen veletek!
ezért vagyok már én itt keveset mert néha csak üres vita miat telik az Topic oldalai a lényeg meg elveszik közöttük.
♠♦♣♥
köszi.
1000 Original Hits(1980-1989) - 10 CDs - 2009
CD 1: 1980
01 Baggy Trousers - Madness
02 Call Me - Blondie
03 Geno - Dexy's Midnight Runners
04 Amigo - Black Slate
05 People Do Rock Steady - Body Snatchers
06 C30, C60, C90, Go - Bow Wow Wow
07 I Am The Beat - Look
08 I Like To Rock - April Wine
09 Morning Train (Nine To Five) - Sheena Easton
10 Feels Like I'm In Love - Kelly Marie
11 And The Beat Goes On - The Whispers
12 No Doubt About It - Hot Chocolate
13 Cool Change - Little River Band
14 An American Dream - The Dirt Band Ft. Linda Rondstadt
15 Sexy Eyes - Dr. Hook
16 More Than I Can Say - Leo Sayer
17 Everybody's Gotta Learn Sometime - The Korgis
18 Stop The Cavalry - Jona Lewie
CD 2: 1981
01 Duran Duran - Girls on film
02 Kim Wilde - Kids in America
03 Human League - Love action
04 The Tubes - Don't want to wait anymore
05 James Brown - Rapp payback
06 The Beach Boys - The Beach Boys medley
07 Spandau Ballet - Chant No.1
08 BB & Q Band - On the best
09 Juice on Newton - Queen of hearts
10 The Specials - Ghost town
11 Blondie - Rapture
12 Kim Carnes - Bette Davis eyes
13 Ultravox - Vienne
14 Linx - Intuition
15 Dave Stewart & Barbara Gaskin - It's my party
16 Gary U.S. Bond - The little girls
17 Don McLean - Castles in the air
18 Sheena Easton - For your eyes only
CD 3: 1982
01 Do you really want to hurt me? Culture Club
02 More than this Roxy Music
03 Hot in the city Billy Idol
04 Centerfold The J. Geils Band
05 Golden Brown The Stranglers
06 It ain't what you do it's the way that you do it Fun Boy Three & Bananarama
07 Atomic dog George Clinton
08 Music and lights Imaginaton
09 Save a prayer Duran Duran
10 Iko iko The Belle Stars
11 It started with a kiss Hot Chocolate
12 Have you ever been in love Leo Sayer
13 Classic Adrian Gurvitz
14 Windpower Tomas Dolby
15 Lifeline Spandau Ballet
16 The message Grandmaster Flash & The Furious Five
17 Out of work Gary U.S. Bonds
18 Love makes the wold go round The Jets
CD 4: 1983
01 True - Spandau Ballet
02 Give It Up - K.C. & The Sunshine Band
03 Karma Cameleon - Culture Club
04 Dancing Tight - Phil Fearon & Galaxy
05 Too Shy - Kajagoogoo
06 Only You - The Flying Pickets
07 Sunshine Reggae - Laid Back
08 Tonight I Celebrate My Love - Peabo Bryson & Roberta Flack
09 Moonlight Shadow - Mike Oldfield
10 Sign Of The Times - The Belle Stars
11 Love Blonde - Kim Wilde
12 Orchard Road - Leo Sayer
13 Can't Get Used To Losing You - The Beat
14 Is There Something I Should Know - Duran Duran
15 What Kinda Boy You're Looking For (Girl) - Hot Chocolate
16 Jeopardy - Greg Kihn Band
17 We Came To Dance - Ultravox
18 Our Lips Are Sealed - The Fun Boy Three
18 - Our Lips Are Sealed
CD 5: 1984
01 Dancing With Tears In My Eyes - Ultravox
02 Free Nelson Mandela - Special A.K.A.
03 A Night In New York - Elbow Bones & Racketeers
04 What Do I Do - Phil Fearon & Galaxy
05 Only When You Leave - Spandau Ballet
06 Such A Shame - Talk Talk
07 Love Is A Battlefield - Pat Benatar
08 Sunglasses - Tracy Ullman
09 I Feel Like Buddy Holly - Alvin Stardust
10 Wishful Thinking - China Crisis
11 The Reflex - Duran Duran
12 Slippery People (Live) - Talking Heads
13 Never Ending Story - Limahl
14 Searchin' (I Gotta Find A Man) - Hazel Dean
15 Missing You - John Waite
16 Eyes Without A Face - Billy Idol
17 Hyperactive ! - Thomas Dolby
18 Turn To Gold - David Austin
CD 6: 1985
01 Road to nowhere - Talking Heads
02 A good heart - Feargal Sharkey
03 Love like blood - Killing Joke
04 White wedding - Billy Idol
05 If I was - Midge Ure
06 Some like it hot - Power Station
07 Kayleigh Marillion
08 We close our eyes - Go West
09 Hangin on a string - Loose Ends
10 Nineteen - Paul Hardcastle
11 Solid - Ashford & Simpson
12 Walking on sunshine - Katrina & The Waves
13 Could it be I'm falling in love - David grant & Jaki Graham
14 Thinking of you - Colourfield
15 You are my lady - Freddie Jackson
16 Don't you (forget about me) - Simple Minds
17 Election day - Arcadia
18 Tarzan boy - Baltimora
CD 7: 1986
01 Let's go all the way - Sly Fox
02 Showing out (get fresh at the weekend) - Mel & Kim
03 In the heat of the night - Sandra
04 Set me free - Jaki Graham
05 Don't waste my time - Paul Hardcastle
06 I want to wake up with you - Boris Gardiner
07 Life's what you make it - Talk Talk
08 Some people - Belouis Some
09 Notorious - Duran Duran
10 Sun street - Katrina & The Waves
11 C' est la vie - Robbie Nevil
12 Human - Human League
13 Stuck with you Huey - Lewis & The News
14 You to me are everything - Real Thing
15 We don't have to take our clothes off - Jermaine Stewart
16 I can prove it - Phil Fearon & Galaxy
17 French kissin' in the USA - Deborah Harry
18 Rock me tonight (for old times sake) - Fraddie Jackson
CD 8: 1987
01 Shattered Dreams - Johnny Hates
02 Is This Love - Whitsnake
03 Everything I Own - Boy George
04 When You Walk In The Room - Paul Cerrack
05 Love Changes (Everything) - Climie Fisher
06 (I Just) Died in Your Arms Tonight - Cutting Crew
07 Living In A Box - Living in a Box
08 Comin' On Strong - Broken English
09 Incommunicado - Marillion
10 China In Your Hand - T'Paul
11 Mony Mony - Amazulu
12 Roadblock - Stock, Aitken & Waterman
13 Sexy Girl - Lillo Thomas
14 Respectable - Mel & Kim
15 Star Trekkin'- The Firm
16 Labour Love - Hue & Cry
17 Letter From America - The Proclaimers
18 Scatterlings Of Africa - Johnny Clegg & Savuka
CD 9: 1988
01 Reckless - Afrika Bambaataa feat. UB40
02 That's the way it is - Mel & Kim
03 Good Life - Inner City
04 The Harder I try - Brother Beyond
05 Happy ever after - Julia Fordham
06 All she wants is - Duran Duran
07 Wild world - Maxi Priest
08 Hands to heaven - Breathe
09 Sideshow - Wendy & Lisa
10 Tomorrow people - Ziggy Marley
11 I'm gonna be 500 Miles - The Proclaimers
12 Don't worry be happy - Bobby Mcferrin
13 Who's leaving wha - Hazell Dean
14 Suedehead - Morrissey
15 Tears run rings - Marc Almond
16 All fired up - Pat Benatar
17 Every rose has it's thorn - Paison
18 Ride like the wind - Saxon
CD 10: 1989
01 Jason Donovan - Toomany broken hearts
02 Soul Soul - Back to life (However do you want me)
03 Dusty Springfield - In private
04 Richard Marx - Right here waiting
05 Sydney Youngblood - If only I could
06 Monie Love - Grandpa's party
07 Marc Almond - Something's gotten hold of my heart
08 Pandora?s Box - It's all coming back to me now
09 Simple Minds - Belfast child
10 Inner City - Ain't nobody better
11 Stevie Nicks - Rooms on fire
12 Paul Carrack - Don't Shed a tear
13 Paula Abdul - Straight up
14 Adeva - Respect
15 Jesus Loves You - After the love
16 Quireboys - 7 O'clock
17 Hue & Cry - Looking for Linda
18 Living In a Box - Room in your heart
Rapidshare:
http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647797/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1980.rar
http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202648043/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1981.rar
http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647943/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1982.rar
http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202648116/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1983.rar
http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647760/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1984.rar
http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647788/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1985.rar
http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647685/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1986.rar
http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647744/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1987.rar
http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647743/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1988.rar
http://anonymz.com/?http://rapidshare.com/files/202647514/www.Softarchive.net---NETA---1000ORiG.Hits80-89-2009..1989.rar
Megaupload:
CD 01: 1980
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=TQ49NRN7
CD 02: 1981
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=BJ7RPIH4
CD 03: 1982
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=Z1BQ1X5Z
CD 04: 1983
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=ICR0BPKH
CD 05: 1984
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=4L5ALJ50
CD 06: 1985
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=CRND4PZ7
CD 07: 1986
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=9IYSFBNZ
CD 08: 1987
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=3NS35SG0
CD 09: 1988
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=21PMHFCH
CD 10: 1989
http://anonymz.com/?http://www.megaupload.com/?d=CQIL4ZU2
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Nekem aztán tényleg semmi bajom a véleményeddel, leírtad, elmondtad, de miért van az, hogy itt páran mindig a "mindenki" véleményét próbáljátok képviselni? Vagy készült egy átfogó reprezentatív felmérés, hogy ki mire szavaz és Te vagy aki mások nevében beszél képviseli a "mindenkit"? Én meg úgy gondolom, hogy ha bárki hsz-ére valaki válaszol, az már nem érdektelen és nem oktalan, és még mindig megvan a lehetõség arra valóban MINDENKINEK, hogy akit nem érdekel,az nem olvassa el,hanem átugorja! ENNYI.
Nem tudom mennyire láttad át az utolsó témát, de épp nem a wav-ekrõl meg "hangmérnökökrõl" volt szó,hanem a Warezról, ami azt hiszem jelenleg még mindig nem "hivatalosan támogatott" (de persze megtûrt, hisz ez az éltetõ) tevékenység eme jelesneves fórumon. Innen indult a téma és hogy hová kerekedett ki, az már csak ok-okozati válaszok öngerjesztõ folyamata.
Én már felajánlottam a világbékét<#kacsint>#kacsint>,de úgy látszik ez az emberiség világtörténelmi hagyományai alapján sokaknak itt sem érdeke....ha meg pl. megszólítanak vagy rólam/hozzám beszélnek,akkor szokásom rá reagálni, remélem ez nem nagy baj egy fórumon, aminek alapja a betûvetés (meg a linkhányás).<#nyes>#nyes>
lehet nagyon félreértettél,mert félre akartál, hogy legyen min csámcsognod, de az ítélõtáblát nem az itteni eseményekre írtam, hanem ha lenne annyira jó szövegértésed, mint mondjuk TB-nek sincs,akkor értetted volna, hogy a modik és adminok itteni hsz-ek tartalmának szabálytszegõ vagy negatív megtélésének eldöntésére és szankcionálásra vonatkozik. de úgy látom, az értelmi képességeid csak annyira haladják meg az önös átlagodat, hogy visszavágóra tudjál invitálni egy olyan dolgoban,amire nem kellene. a fórum életének szempontjából sem mflex, sem én, sem a többség hozzászóló nem ítélkezik itt senki felett, ugyanis nincs rá fizikai szerepköre, hogy mondjuk nemtetszését "büntetéseel", kizárással, hsz törléssel, likvidálással stb. érvényesítse (õk a látszólagos ítélõtábla, a modik és aminok, akik ítélkeznek, úgy ahogy). Az hogy mi (te is köztük pajtikám), a hozzászóló fórumozok elmondjuk a véleményünket bárkinek, bármirõl az nem ítélet, hanem vélemény! STIM? ÉRTHETÕ?
v a g y í r j a m l e l a s s a b b a n ?
nem gondoljátok hogy ez már nagyon unalmas dolog ???????????????
szerintem senkisem kiváncsi rátok !!!
nem beszélve az állando wav kérdésröl!
komlyan beszarás hogy itt mennyi hangmérnök van ez vicc!
Ezekután ne csodálkozzatok hogy régiek is elmennek ha meg 1 uj betéved rögtön elszalad a ti állando cirkuszotoktol !!!!!
nyissatok 1 topicot és veszekedjetek ott!! Szerintem mindenkinek jobb lenne !!!!!!!!!!
Ez nem kötekedés és nem veszekésnek irtam hanem TÉNY megállapitásnak!
<#wave>#wave>
köszönöm!
Elsõ oldal:
One Vision (Queen) – 5:08
Tie Your Mother Down (Brian May) – 2:55
Seven Seas of Rhye (Freddie Mercury) – 1:15
A Kind of Magic (Mercury/Roger Taylor) – 5:24
Under Pressure (Queen & David Bowie) – 3:27
Another One Bites the Dust (John Deacon) – 4:11
Második oldal:
I Want to Break Free (Deacon) – 2:35
Is This the World We Created..? (Mercury/May) – 1:23
Bohemian Rhapsody (Mercury) – 4:05
Hammer to Fall (May) – 5:14
Radio Ga Ga (Taylor) – 4:17
We Will Rock You (May) – 1:32
Friends Will Be Friends (Deacon/Mercury) – 1:07
We Are the Champions (Mercury) – 1:56
God Save the Queen (May) – 1:06
...ajánlom mindazoknak, akik szeretik az igényes ritkaságokat...
jó szórakozást hozzá. jelszó nincs<#integet2>#integet2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
mindenkinek jó szórakozást hozzá. Hálám kísérje érte Bibem barátomat<#worship>#worship>,aki maga is nagy 80'évek fan. Béke veletek, és kellemes pihenést mindenkinek. sziasztok!<#eljen>#eljen>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
mflexnek sokmindenben igaza van és volt is, az is igaz, te ebbe csak rosszkor és rosszul belekeveredtél, és az is igaz, hogy tojik pár dolgora, de egyébként ki nem?!<#nyes>#nyes> ez nem az ítélõtábla, csak egy fórum.....
TB!
Néha olyan szépeket írsz, hogy meg tudsz lepni, máskor meg rögtön megkontrázod magad, vagy csak simán puhítva viszakozol korábbi nagy lendületeidbõl....mint ahogyan ezt Mflex jól összefoglalta (sajnos ezt tényleg nem érdemes szépíteni a részedrõl, kár hogy önmagad ezt nem veszed észre).
Ha a "drága baráttal" rám gondoltál, akkor csak megerõsíteni tudom, hogy igen, én Mflexnek is a drága barátja vagyok, téged meg továbbra is elnézlek, mint sorscsapás az emberiségre, mert sokszor csak pöcsként viselkedsz vagy reagálsz, de én így is el tudlak fogadni, ha mindemelett néha eljátszod a normálisat! Lehet, néha még hiányoznál is, ha nem volnál vagy nem provokálnál bele olyan TÉBÉ-sen humorosan a dolgokba. Tényleg nagyon vicces figura vagy (hihahú), gondolom sûrûn szokták mondani mások is.....szóval ha kérhetem, akkor legalább velem légy úriember,ahogyan mondtad ma és ne emlegess plátóilag, ha nem akarsz tõlem semmit sem. A többi "megvilágosult észrevételedre" meg most tényleg csak kedv hiányában nem reagálok, de elnézésed kérem, biztos lesz még lehetõség, hogy bepótoljunk egy kis eszmecserét. Néha tényleg jókat írsz, pl. amikor önkritikát gyakorolsz magadon, de mint ahogyan jól fogalmaztad, ha itt mindenki (én,te,õ,mi,ti,õk) senki, akkor ezt a tényt önmagad szemszögébõl gyakrabban is megvillanthatnád a hozzászólásaid magasztos tartalmaiban, magyarul ne akarj Te sem többnek, különbnek vagy másnak látszódni, mint ami itt vagy Te vagy más is. Ennek ellenére én (a különdíjazott brekkencsbe belekötõ aktivista cím tiszteletbeli tagja) továbbra sem vagyok ellene semmilyen vitatémának, amíg azt a "meg tudjuk beszélni" alapon folytatjuk és nem folyik vér.
Részemrõl nem látom értelmét a "téma" további feszegetésének, és amig valaki nem ássa el a csatabárdot, addig úgyis csak adok-kapok lesz. Abban meg többen is jók vagyunk, de felõlem lehetne "világbéke" is.<#heureka>#heureka>
Vagy ne?!<#nevetes1>#nevetes1>
Valamennyi résztvevõnek köszönöm a mai mûsort, jó "buli" volt! <#nyes>#nyes>
így annyira nem unalmas ez a fórum....<#hehe>#hehe>
...persze, lehet, hogy ismét tévedek, és (ismét csak) neked van igazad...bár többen is úgy gondolják, eddig sem volt semmiben sem igazad..<#miaz>#miaz> ....várj...merül....az...agykapacitááááásoooom...mmmm..mmm...hhhmm!<#eplus2>#eplus2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
További jó baszakodást mindenkinek! <#wink>#wink>
What about the forests?
Többet tudok rólad, hogy mekkora egy szánalmas EMBER? vagy, anno mikor SPONYGYÁT (gyöngye) ránk küldted a fórumon, hogy mindent szimatoljon ki, csak éppen a dolog fordítva sült el és megszeretett minket, aztán, hogy miket mondott el nekem skype-on, már le sem írom, mert egyrészt nem ide tartozik, másrészbõl meg kiderülne, hogy milyen ember vagy te valójában, ez akkor volt mikor éppen kirúgott téged, nem tudom, hogy még elviseli azóta a pofádat, nem is érdekel, de olyan dolgokat mondott el rólad amit el sem tudsz képzelni.
Mivel a naplózás bevan kapcsolva, mindenrõl van mentésem, szóval legyen elég annyi, hogy te a saját barátnõdet regisztráltattad az akkori fórumon, mert a te alregeidet én egybõl kiszúrtam, hát ilyen ember is vagy te és akkor még semmi amit rólad akkor elmondott.
A MAC-rõl meg annyit, hogy soha nem dicsekedtem vele, csak akkor hoztam szóba, ha más kérdezett róla és akkor volt kint az aláírásomban mikor az apple topikba írtam, de mit tudsz te errõl, csak a pofád jár állandóan, szerintem verd ki azt menj aludni.
Írhatsz bármit, ha kell bemásolom vagy elküldöm az összes beszélgetésemet ezzel a kedves hölgyel, ha van egy kis esze, biztos nem fogadott vissza.
Remélem látni, hogy mirõl beszélek
A továbbiakban nem érdekel a fröcsögésed TÕTIKEMESTER! <#eplus2>#eplus2>
What about the forests?
Sajnálatosan én sem ismerem a "zephyroth" fórumtagot, ha eggyé akarnál varázsolni minket, nem fog menni... az meg sajna a véletlen mûve, hogy ugyan úgy oszt, mint én... S hogy én, miért???
Mert megérdemled...
Itt okoskodsz, mikor 100 másik helyen, ahol regelve vagy, megtehetnéd. Csak egyéni számolásaim szerint kb 15 embert annyira sértõen, és gorombán elküldtél olyan messzeségekbe, és felõlem nézve, embertelen hangon, a számolatlan nagyzolásos dumákkal körtve, hogy ez nem csak nekem szúr már szemet... Részemrõl, amikor lehet, osztalak, drága barátoddal együtt. Menj szépen haza, csináltál magadnak saját kupit, ami sokadik indulásra is, csak döcörészik, és 3. fokozatnál mindig beég (költözünk), aztán ide szórod az észt. Vissza követhetõ, és visszakereshetõ, ha baromságokkal, és oktalan vádakkal találsz meg valakit, mindegy ki az, engem is megtaláltál... 100x elmesélted, mekkora idióták vannak itt, és milyen drupotlanok vagyunk, te peddig a MAC isten, aki szerintem azt sem tudja mi elött ül, és valójában mire is lenne jó az...
Végül meg, meg kellene érteni valamit, én vagy te, egy nagy senkik vagyunk itt... Úgyhogy ne is akarj több lenni, mert a végén még kilóra megvesznek...
<#eljen>#eljen><#eljen>#eljen><#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."