A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Play it loud!!
Nekem is ez a verzió van meg (special club mix címszó alatt) <#vigyor0>#vigyor0>
A normál (videoklipes verzió) hosszúságút szinte lehetetlen beszerezni.
Köszönöm a segítséget.
Leszedtem mert nekem 160-ban volt meg 😊
A normál (videoklipes verzió) hosszúságút szinte lehetetlen beszerezni.
Köszönöm a segítséget.
Leszedtem mert nekem 160-ban volt meg 😊
az egész beltartalom logikai felével szerintem valamennyien egyetértünk.
de
"ha 100 Forint lenne egy zenei album, akkor is letölteném torrentrõl. És nem azért mert sóher vagyok, hanem mert az Artisjus 5 forintot sem érdemel a bûnözé (hehe, freudi elszólás) mûködéséért"
ez a dumája egy elnagyolt nagy kamuhalandzsa az amúgy mindenkit jogosan bosszantó jogdíjmizéria mellé.
minden szart megadóztatnak,mindent 4szer fizetünk meg. ez magyarország (azaz a választott képviselõk és kormányok!) napalmot a parlamanetbe!
új kocsit is veszünk,pedig súlyos százezreket ajándékozunk vele az állam bácsinak regadó néven. mindegyikre súlyos SARC átírási költségeket is fizetünk. tankolunk is,pedig a 60%-a jövedéki adó, 20% áfa sarcot is fizetünk szinte minden után stb.
európában talán mi fizetjük az élet és gazdaság terén is a legnagyobb adóterheket mindenre!
legtöbben nem azért nem veszünk meg valamit,mert tudjuk, miért kerül annyiba,amibe, hová megy plusz pénz belõle,hanem mert többnyire nincs rá (áldozható) pénzünk.
Ez a fasz nem az artisjus miatt nem vesz semmit, - szarik rá,mint más is, nem foglalkozna vele, ha venni akarna bármit is - hanem, mert a torrent (meg a warez) többnyire már mindenhol kéznél van és "ingyenes". ezekkel évi többszázezret meg milliót spórolunk úgy, hogy közben élvezhessük azt,amit vagy sosem tudnánk, vagy k. sokba kerülne és nem tudnánk vagy nem akarnánk megfizetni. ez ennyire rohadtul egyszerû....nem kell itt a nem vagyok sóher duma....õ egy álcázott sóher valódi sötétparaszt. õ meg a jogdíjvédelemmel átitatott önérzete egy tinédzser Gamer suhancot jellemez. valszeg az is.
nem csak az artisjus van honi zenemû és videófelvételek szerzõi jogdíja szempontból,hanem még 3-4 jogvédõ szervezet (pl asva),akinek így vagy úgy, de csengetni kell sokaknak.
egyébként sokmindenért tényleg bekaphatja mindegyik (törvény által felhatalmazott) jogvédõ szervezet.a legnagyobb baj, hogy a befolyt pénzeket annyira megnyirbálják az önfenntartó költségek "kompenzációjával", hogy a valódi jogosultak már csak morzsákat kapnak. persze,ha mi sosem veszünk semmit (még száz forintért sem,mert akkor marhára kibaszunk ám az artisjus-al címû része sötétparasztnak),akkor még annak nano forintjai sem jutnak el a jogdíjtulajdonosokhoz. ettõl függetlenül a rendszer tényleg szar, de ha nem fizetek adót,de van kötelezettségem,attól még behajtják rajtam,ha kevés a(z elõírányzott) jogdíjbevétel, vagy kell egy új székházra meg a vezetõk fizuemelésére, akkor elõbb-utóbb megtalálják a módját, hogy bármire kivessék a jogdíjat,amin adatot lehet hordozni vagy másolni,mint az adót is kivetik lassan már az ajtóra meg az ablakra is.
de mi mégis adózunk tisztességesen, de undorral.<#vigyor>#vigyor>
bocsi a hosszúért...
de
"ha 100 Forint lenne egy zenei album, akkor is letölteném torrentrõl. És nem azért mert sóher vagyok, hanem mert az Artisjus 5 forintot sem érdemel a bûnözé (hehe, freudi elszólás) mûködéséért"
ez a dumája egy elnagyolt nagy kamuhalandzsa az amúgy mindenkit jogosan bosszantó jogdíjmizéria mellé.
minden szart megadóztatnak,mindent 4szer fizetünk meg. ez magyarország (azaz a választott képviselõk és kormányok!) napalmot a parlamanetbe!
új kocsit is veszünk,pedig súlyos százezreket ajándékozunk vele az állam bácsinak regadó néven. mindegyikre súlyos SARC átírási költségeket is fizetünk. tankolunk is,pedig a 60%-a jövedéki adó, 20% áfa sarcot is fizetünk szinte minden után stb.
európában talán mi fizetjük az élet és gazdaság terén is a legnagyobb adóterheket mindenre!
legtöbben nem azért nem veszünk meg valamit,mert tudjuk, miért kerül annyiba,amibe, hová megy plusz pénz belõle,hanem mert többnyire nincs rá (áldozható) pénzünk.
Ez a fasz nem az artisjus miatt nem vesz semmit, - szarik rá,mint más is, nem foglalkozna vele, ha venni akarna bármit is - hanem, mert a torrent (meg a warez) többnyire már mindenhol kéznél van és "ingyenes". ezekkel évi többszázezret meg milliót spórolunk úgy, hogy közben élvezhessük azt,amit vagy sosem tudnánk, vagy k. sokba kerülne és nem tudnánk vagy nem akarnánk megfizetni. ez ennyire rohadtul egyszerû....nem kell itt a nem vagyok sóher duma....õ egy álcázott sóher valódi sötétparaszt. õ meg a jogdíjvédelemmel átitatott önérzete egy tinédzser Gamer suhancot jellemez. valszeg az is.
nem csak az artisjus van honi zenemû és videófelvételek szerzõi jogdíja szempontból,hanem még 3-4 jogvédõ szervezet (pl asva),akinek így vagy úgy, de csengetni kell sokaknak.
egyébként sokmindenért tényleg bekaphatja mindegyik (törvény által felhatalmazott) jogvédõ szervezet.a legnagyobb baj, hogy a befolyt pénzeket annyira megnyirbálják az önfenntartó költségek "kompenzációjával", hogy a valódi jogosultak már csak morzsákat kapnak. persze,ha mi sosem veszünk semmit (még száz forintért sem,mert akkor marhára kibaszunk ám az artisjus-al címû része sötétparasztnak),akkor még annak nano forintjai sem jutnak el a jogdíjtulajdonosokhoz. ettõl függetlenül a rendszer tényleg szar, de ha nem fizetek adót,de van kötelezettségem,attól még behajtják rajtam,ha kevés a(z elõírányzott) jogdíjbevétel, vagy kell egy új székházra meg a vezetõk fizuemelésére, akkor elõbb-utóbb megtalálják a módját, hogy bármire kivessék a jogdíjat,amin adatot lehet hordozni vagy másolni,mint az adót is kivetik lassan már az ajtóra meg az ablakra is.
de mi mégis adózunk tisztességesen, de undorral.<#vigyor>#vigyor>
bocsi a hosszúért...
na ne: 4shared
#59536
Nagyon Köszi!
Halihó!
Nincs meg valakinek Kay Franzes - Shadow In The Night címû száma? A club mixet már sikerült megtalálni, de az original lenne az igazi.
Nincs meg valakinek Kay Franzes - Shadow In The Night címû száma? A club mixet már sikerült megtalálni, de az original lenne az igazi.
#59533
Sziasztok 80-ok! Keresem a Blue System-Greatest Hits,Eros Ramazzotti-Best Balladas cimû albumokat 192-es vagy jobb minõségben! Esetleg ha valakinek meg van, és fel tudná rakni? Elõre is egy nagy köszönet.
most lattam a novemberi megjelenest,nem tudom a kozonseg hogy reagalta...nekem nem igazan sikerult kapcsolatba lepnem az eloadoval...de sok sikert...ezzel a hangszerelessel+passzolo vocallal megfelelo promocio-val...szoval nem akarnam elkiabalni...sokszor eleg ha egy orszagos radio jatsza,felkerul egy muholdas ado-ra a klipp,jatsza egy neves dj. nem egyszeru de ez mindenkepp kell a sikerhez...en megvennem a maxijat!(kaphato?)de mivel magyar eloadorol van szo, ill. latogatja idonkent-e forumot dedikalt peldany lenne az igazi...
most volt csak idom meghallgatni,nem tudom megjelent-e maxin,videon...
ha angolul is sikerul az eredeti szoveggel ez a produkcio(persze ha meg nem volt)szereny velemenyem szerint rendben van!promo-t a radioknak es ha ra lehet venni oket,hogy jatszak...
videonkilippet(persze ha meg nem keszult)eltudnam kepzelni egy ford mustangal,nehany modellel akar a magyar tengen partjan forgatva...persze mindez ha meg nem tortent meg, nekem uj kent hat a dal...nem ismertem...
ha angolul is sikerul az eredeti szoveggel ez a produkcio(persze ha meg nem volt)szereny velemenyem szerint rendben van!promo-t a radioknak es ha ra lehet venni oket,hogy jatszak...
videonkilippet(persze ha meg nem keszult)eltudnam kepzelni egy ford mustangal,nehany modellel akar a magyar tengen partjan forgatva...persze mindez ha meg nem tortent meg, nekem uj kent hat a dal...nem ismertem...
Nem tudom, hogy ez már volt-e:
Madonna - Candy Galore Idaho Remixes (2009)
Stype : Pop | Format: MP3 | Quality: 320 Kbps | Size: 156 MB
Track list :
01. Candy Shop (Idaho Chocolate Beats)
02. 4 Minutes (Idaho's Time Machine Mix)
03. Give It 2 Me (Idaho's Electroclashmatic Vocal Mix)
04. Miles Away (Idaho's Long Distance Mix)
05. She's Not Me (Idaho's Cannibal Mix)
06. Beat Goes On (Idaho's Cannibal Mix)
07. Dance 2night (Idaho's Clubland Mix)
08. Spanish Lesson (Idaho's Entiendo Lectro Mix)
09. Devil Wouldn't Recognize You (Idaho's Intoxicated mix)
10. Voices (Idaho's Master Suite)
11. Dance 2Night (Idaho's Famous Suite)
part.1.
part.2.
Madonna - Candy Galore Idaho Remixes (2009)
Stype : Pop | Format: MP3 | Quality: 320 Kbps | Size: 156 MB
Track list :
01. Candy Shop (Idaho Chocolate Beats)
02. 4 Minutes (Idaho's Time Machine Mix)
03. Give It 2 Me (Idaho's Electroclashmatic Vocal Mix)
04. Miles Away (Idaho's Long Distance Mix)
05. She's Not Me (Idaho's Cannibal Mix)
06. Beat Goes On (Idaho's Cannibal Mix)
07. Dance 2night (Idaho's Clubland Mix)
08. Spanish Lesson (Idaho's Entiendo Lectro Mix)
09. Devil Wouldn't Recognize You (Idaho's Intoxicated mix)
10. Voices (Idaho's Master Suite)
11. Dance 2Night (Idaho's Famous Suite)
part.1.
part.2.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Sziasztok.
Találtam egy faxa oldalt,itt aztán lehet szemezgetni...
Változó minõségek,de lehet bármire keresni,több oldalon kilistáz.
Amugy gartula Ernestonak,jó ez a szám,bár nekem mindenek felett az eredeti jobban tetszik,de azért ez is szép munka<#taps>#taps>
Találtam egy faxa oldalt,itt aztán lehet szemezgetni...
Változó minõségek,de lehet bármire keresni,több oldalon kilistáz.
Amugy gartula Ernestonak,jó ez a szám,bár nekem mindenek felett az eredeti jobban tetszik,de azért ez is szép munka<#taps>#taps>
Ki ide belépsz,vigyázz a kutya harap!!
ha Ernesto akkor arrol csak jót mondhatok!
örülök hogy akad a mi házunk táján is kiemelkedõ egyéniség ebben a mûfalyban!<#alien2>#alien2>
örülök hogy akad a mi házunk táján is kiemelkedõ egyéniség ebben a mûfalyban!<#alien2>#alien2>
#59522
Köszönöm szépen mindenkinek, aki segített 😊
Végülis a goodmans által linkelt Hey Hey Guy (Instr) volt az, de a többi is nagyon jó.
Köszönöm
Végülis a goodmans által linkelt Hey Hey Guy (Instr) volt az, de a többi is nagyon jó.
Köszönöm
rengeteg kivalo eloadot krealtak...majd tobbseguk mikor azt gondolta mar onallo produkciora kepes,ra kelett jonnie,hogy teved es ment a sullyesztobe...
#59519
Sziasztok!
Nem tudom meg van e valakinek ez a dal esetleg:
Damian - Time Warp - akár több verzióban is, ez egy PWL produkció
Egy mix, aki szereti a stock/aitken/waterman mixeket (ez bootleg, de nagyon össze van pakolva)
http://www.sendspace.com/file/fv9kjb
PWL Megamix
Nem tudom meg van e valakinek ez a dal esetleg:
Damian - Time Warp - akár több verzióban is, ez egy PWL produkció
Egy mix, aki szereti a stock/aitken/waterman mixeket (ez bootleg, de nagyon össze van pakolva)
http://www.sendspace.com/file/fv9kjb
PWL Megamix
Sziasztok!!!
Azért ezt érdemes megnézni!!!!!<#wow1>#wow1><#wow1>#wow1>
Ernesto Feat. Discoservice - Buonasera Ciao Ciao (Extended Edit 2008).mp3. 320
Jöhetnek a vélemények<#nevetes1>#nevetes1><#nevetes2>#nevetes2><#nevetes1>#nevetes1><#nevetes2>#nevetes2>
fr
<#integet2>#integet2>
Azért ezt érdemes megnézni!!!!!<#wow1>#wow1><#wow1>#wow1>
Ernesto Feat. Discoservice - Buonasera Ciao Ciao (Extended Edit 2008).mp3. 320
Jöhetnek a vélemények<#nevetes1>#nevetes1><#nevetes2>#nevetes2><#nevetes1>#nevetes1><#nevetes2>#nevetes2>
fr
<#integet2>#integet2>
#59517
Ken Laszlo - (1984) Hey Hey Guy (7'')\192 kbps
=================================================================
01. Hey Hey Guy
02. Hey Hey Guy (Instr)
Code:
http://rapidshare.com/files/20046724/Ken_Laszlo_-__1984__Hey_Hey_Guy__7___.rar.html
==================================================================
Ken Laszlo - (1984) Hey Hey Guy (Maxi)\320 kbps
==================================================================
01. Hey Hey Guy (Extended)
02. Hey Hey Guy (Nunk Remix)
Code:
http://rapidshare.com/files/20049482/Ken_Laszlo_-__1984__Hey_Hey_Guy__Maxi_.rar.html
PASS: egresovic ha kér
=================================================================
01. Hey Hey Guy
02. Hey Hey Guy (Instr)
Code:
http://rapidshare.com/files/20046724/Ken_Laszlo_-__1984__Hey_Hey_Guy__7___.rar.html
==================================================================
Ken Laszlo - (1984) Hey Hey Guy (Maxi)\320 kbps
==================================================================
01. Hey Hey Guy (Extended)
02. Hey Hey Guy (Nunk Remix)
Code:
http://rapidshare.com/files/20049482/Ken_Laszlo_-__1984__Hey_Hey_Guy__Maxi_.rar.html
PASS: egresovic ha kér
udv,jol emlekszel anno max. 3 valtozat volt egy-egy adathordozon...allt B.old tartalmazta az instrumental-t...aztan kb.88-tol a maxi cd-k terhoditasaval...egyre tobb tokom-pocsom valtozat kerult fel,gyakran vagy alig kulonboztek,gyakran nem is hasonlitottak az eredetire...<#nevetes1>#nevetes1>
Írd be a google-ba, hogy italo disco és válaszd a képeket, ott elég sok blogspot-os oldalt találsz...<#wave>#wave>
hali Poncso! ami instrumentálisnak mondható a hey hey guybol !
ha nincs meg akkor szivesen!
Ken Laszlo vs. Disco Dice - Hey Hey Guy (DJ 7Up Remix) (9:34)
http://rapidshare.com/files/205499843/Ken_Laszlo_vs._Disco_Dice_-_Hey_Hey_Guy__dj_7up_remix_.mp3
ha nincs meg akkor szivesen!
Ken Laszlo vs. Disco Dice - Hey Hey Guy (DJ 7Up Remix) (9:34)
http://rapidshare.com/files/205499843/Ken_Laszlo_vs._Disco_Dice_-_Hey_Hey_Guy__dj_7up_remix_.mp3
#59513
Közben megtaláltam. Már csak az Instrumental kellene, de ahogy néztem nincs ilyen.
Pedig régen (kiskoromban, 20 éve 😄 )volt egy olyan változat, amiben a szám elején hallható szinti rész ismétlõdött egy csomószor.
Nem tudjátok melyik lehet az?
Pedig régen (kiskoromban, 20 éve 😄 )volt egy olyan változat, amiben a szám elején hallható szinti rész ismétlõdött egy csomószor.
Nem tudjátok melyik lehet az?
#59512
Sziasztok!
Valaki, akinek megvan, légyszíves töltse már fel valahova Ken Laszlo -tól a Hey Hey Guy-t jó minõségben (esetleg 320kbps) és esetleg az Instrumental változatot.
Valaki, akinek megvan, légyszíves töltse már fel valahova Ken Laszlo -tól a Hey Hey Guy-t jó minõségben (esetleg 320kbps) és esetleg az Instrumental változatot.
sziasztok! hali Wepapa - én ebben a minõségben tudom ajánlani az albumot!
People Like Us - Heart In The Night (5:34)
http://rapidshare.com/files/205338036/02-Heart_In_The_Night.mp3
People Like Us - Heart In The Night 320 valaki tudna linket waw-ba is jó lenne az egész album.GARY COOPER - You're The Only One címû számot vagy albumot keresnék ha valaki tudna linket kérem tegye fel hálásan köszönöm !Egyébiránt BOBBY O. Kedvence volt Gary cooper.
Szép jó napot!!!
Lisa - Rocket To Your Heart (Hot Tracks Remix 1983) mp3. 320
fr<#wave>#wave><#wave>#wave>
valóban jó csapat, végighallgatva utóbbi munkásságukat a hangzás nagyon nyerõ, csak sajnos a valódi énekhang az sehogysem jön össze.pont úgy,mint a Seabound-nál sem.<#rolleyes>#rolleyes> de mint szintipop, tényleg jók.
Na ezt jól beillesztettem😊Akkor így:
Youtube videó
Youtube videó
\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER
Helló mindenkinek!
Ha modern elektro-szintipop, akkor nálam a Covenant a nyerõ.
Covenant - Bullet (320)
Ha modern elektro-szintipop, akkor nálam a Covenant a nyerõ.
Covenant - Bullet (320)
\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER
#59501
Sziasztok!
Találtam, hátha valakit érdekel:
"TALK TALK - THE COLLECTION"
Size to : 140 MB
1. - TALK TALK
2. - IT'S MY LIFE
3. - WITHOUT YOU
4. - STRIKE UP THE BAND
5. - LIFE'S WHAT YOU MAKE IT
6. - IT'S GETTING LATE IN THE EVENING
7. - PICTURES OF BERNADETTE
8. - HAPPINESS IS EASY
9. - THE LAST TIME
10. - I DON'T BELIEVE IN YOU
11. - IT'S YOU
12. - TALK TALK (DEMO VERSION)
13. - IT'S SO SERIOUS
14. - THE PARTY'S OVER
15. - DUM DUM GIRL
16. - CANDY
http://rapidshare.com/files/204863198/TALK_TALK__THE_COLLECTION__2000.rar.html
vagy
http://odsiebie.com/pokaz/1719503---cd79.html
http://odsiebie.com/pokaz/1718945---689a.html
Találtam, hátha valakit érdekel:
"TALK TALK - THE COLLECTION"
Size to : 140 MB
1. - TALK TALK
2. - IT'S MY LIFE
3. - WITHOUT YOU
4. - STRIKE UP THE BAND
5. - LIFE'S WHAT YOU MAKE IT
6. - IT'S GETTING LATE IN THE EVENING
7. - PICTURES OF BERNADETTE
8. - HAPPINESS IS EASY
9. - THE LAST TIME
10. - I DON'T BELIEVE IN YOU
11. - IT'S YOU
12. - TALK TALK (DEMO VERSION)
13. - IT'S SO SERIOUS
14. - THE PARTY'S OVER
15. - DUM DUM GIRL
16. - CANDY
http://rapidshare.com/files/204863198/TALK_TALK__THE_COLLECTION__2000.rar.html
vagy
http://odsiebie.com/pokaz/1719503---cd79.html
http://odsiebie.com/pokaz/1718945---689a.html
Emlékszem, hogy régebben már kerested ezt a válogatást, annak idején rá is kerestem de csak torrenten találkoztam vele, csak nem volt seed egy darab sem..<#confused>#confused>
Sebaj, viszont itt van ez a blog telis-tele synthpop elõadókkal!
Ha érdekel nézz szét, hátha rálelsz valamire! <#wave>#wave>
http://bulis-hearth.blogspot.com/
Ha érdekel nézz szét, hátha rálelsz valamire! <#wave>#wave>
http://bulis-hearth.blogspot.com/