A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ha érdekel nézz szét, hátha rálelsz valamire! <#wave>#wave>
http://bulis-hearth.blogspot.com/
Más: 2006 környékén DC-n volt egy 66 részes sorozat Somekinda Synth Compilation néven. Abban rengeteg jó "noname" synthpop zenét lehetett találni. Nekem csak az elsõ 10-et sikerült megszerezni. Azután eltünt az egyetlen tag,akinek megvolt. Valakinek nincs meg esetleg?
Nekem Õ nagy kedvencem de sajna csak pár track van meg tõle!
AlterEgo és lervi cimbi Ti sem tudtok többet ettõl a sráctól?
http://www.myspace.com/syntphonic
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ezek vannak tõle hirtelen meg!
kép:http://images.netbag.hu/20090303/21001129254.JPG
Alizée - Moi...Lolita remix albumától van szó. talán a gyûjtõk értékelik. két linkes töltés. köszönet illeti érte mr.ntom barátomat, aki megosztotta velem.
link 1 link 2 a kibontáshoz a jelszó:up_by_ntom .mindenkinek jó szórakozást hozzá, és további szép estét<#integet2>#integet2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Én meg a Syrian-t ajánlanám ebben a mûfajban. A Vega Velocity, No Atmosphere nagyon bejönnek.
Bonanza Banzai - '87 - '92 DVD (2008)
Type: DVD5
Genre: Synthpop
Country: Hungary
Size: 4,35 Gb
Contains: Clips, Concerts, Photos. etc.
Ha érdekel ide katt!
Suicide Booth - Aura (4:26)
http://rapidshare.com/files/204921338/Suicide_Booth_-_aura.mp3
köszönöm azért a gyors segítséget!
nekem még 4 albumuk van meg!
Ganymede - After the Fall 2000
Ganymede - Euromantique 2001
Ganymede - Neon Rain -single 2001
Ganymede - Space and time 2cd 2003
Ganymede - you re my passion (3:56) 320 kb/s
http://rapidshare.com/files/204910716/Ganymede_-_you_re_my_passion.mp3
tán ez is tetszeni fog!
Donna Summer - This Time I Know It's For Real (Extended) (7:13)
http://rapidshare.com/files/204907320/12._Donna_Summer_-_This_Time_I_Know_It_s_For_Real__Extended_.mp3
Mondjuk Én inkább a rapidot szeretem, abban még nem csalódtam!
Csak az átkozott RapidShare ne lenne annyira népszerû <#schmoll2>#schmoll2>
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Nem kezdeném el kommentálni a komolyabb háttérrel rendelkezõ, általam megbecsült gondolataidat,mert visszakanyarodnánk a tyúk vagy a tojás témához, de azt elhiheted, én nem kértem, hogy rólam szócikkezzen bárki is önerõbõl napokig, de ha állandóan emlegetnek úgy, hogy elõtte nem volt közvetlen kapcsolati téma azzal a személlyel részemrõl,eszméinket nem ütköztettük közös akaratból (azaz hozzá sem szóltam), akkor nehéz erekció nélkül "elmennem" a velem kapcsolatos szép és okos gondolatok felett. Ez nekem így csak belevaúúúú, és így kutyául kell reagálnom, persze csak "szellemesen". <#vigyor>#vigyor>
na, megyek mozizni.<#wave>#wave>
Ezt már nem tudom leszedni, nem engedi.
A Zshare-nél volt egy "struktúraváltás" néhány hónapja, és az azt megelõzõen feltöltött cuccokat már nem lehet letölteni.
\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
http://www.zshare.net/audio/4922578e2cfc02/
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Donna Summer...This Time (Extended Remix)
Adatai: 7:22, 192 kbit/s és 10,6 MB
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Örülök, hogy ezekben az órákban némi "emberi hangot hallok a monitoromon".
(ez szinesztézia lenne? rég voltam már irodalom órán).
Egy zenei kérésem is lenne. Amennyiben tud valaki segíteni, kérem tegye meg.
Donna Summer "This Time I Know It's For Real" címû dalának extended vagy megnyújtott vagy sztreccsingelt változatára vadászok - eddig sikertelenül.
Elõre is köszi.
\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER
Minõség (gondolom) változó, de az biztos, hogy nem lossless és nem wav.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
persze masokat lehet erdekel igy hat ontsd ha gondolod...
na szevasztok kesobb, melo hegyek...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
en is benezegetek,ha idom engedi,jo lenne ha a beszelgetesek temaja sem az allando baszogatas lenne...de legalabb nincs teli a forum a sok masolt linkel...az is valami<#nevetes1>#nevetes1>
na joooo azert van nehany<#nevetes1>#nevetes1>
Így aztán, nekem nem tûnt fel, hogy ki milyen okokból - évekre visszamenõleg esetleg? - marja a másikat.
Ha így van, sincs semmi közöm hozzá csak annyiban, hogy elõttem/elõttünk teszi(k).
Voltaképp - és ebben AeroCool-nak igaza van, ahogy a többi állítása sem csak úgy fellõtt buborék -, mindõnk feje felett "elmúltak a gyermekévek".
<Írtam már>Írtam már> Van, akinek már családja, unokája (?) van.
Így furcsa, hogy itt ilyen szó és erõdemonstráció megy.
Senki sem lesz meggyõzhetõ - sajnos - 3-4 jól megfogalmazott mondattal, legyen az valós, vélt, vagy vicces (jé, 3 "v"). Ezzel az erõvel már Nero sem gyújtotta volna fel Rómát, és a Spártai Katona Államban is rá lehetett volna venni a gyengének ítélt bébiket völgybe dobó katonákat a könyörületre, Hitler és Sztálin is leültek volna béketárgyalásra és a múlt heti cigánygyilkosság sem történt volna meg...
De azért bízom benne, hogy szépen kibeszélik az érintettek magukat, egy másik helyen, vagy telefonon, élõszóban. Hiszem, hogy kulturált férfiak és nõk járnak ide.
Dióka: én csak árnyékát tudtam prezentálni a szóképeidnek. Bizony, szégyen ide vagy oda, de én néha vigyorogtam az elmúlt hetek alatt általad beírkáltakon, hiszen szellemesek.
Kár, hogy ilyen témában derült erre a képességedre fény.
Nem szoktál irogatni valahová?
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Nekem egyébként velük sincs semmi bajom, sokfélék vagyunk, tolerálok, pl. erre is jó az irónia. <#nyes>#nyes> nem kell mindenkinek mindenkit szeretni! vagy inkább buzuljunk?!<#nevetes1>#nevetes1> ha kell, benne vagyok!<#vigyor>#vigyor>
coldseed leírta, nekem már sokkal egyszerûbb volt.
Szóval:
Az ég-egy-adta-világon senkivel semmi bajom. <Érzékeny vagyok, de ha beszólnának, kulturáltan küldenék el bárkit kukutyinba zabot hegyezni...>Érzékeny vagyok, de ha beszólnának, kulturáltan küldenék el bárkit kukutyinba zabot hegyezni...>
Így, õszintén írhatom, a szarkazmus, riposztolás (undorító, hogy angolszász szavak jutnak eszébe az embernek elsõként), visszaszólás (ez már jobb) és a "de" hangulatú feleselgetések generálnak olyan vitákat, amiknek itt ámuló megfigyelõi voltunk.
A baj az, hogy Dióka, Wescone és még nem tudom kinek a stílusa reszeli azoknak a "bögyét", akik azt hiszik, hogy reszeli.
Szerintem, semmi gond nem lenne velük, ha nem provokálnák (már megint nem magyar szó) õket.
Ha Dióka sem kezd el visszavágni, a többiek ezt kihasználni
Érdekes mód, a 90-es topikban egyetlen egyszer sem figyeltem fel ilyen "harcra".
Figyeltétek?: Nem békítõ voltam a csendes oldalról. Tényként közöltem valamit, amit mindenki tud, érez...
Hagyjátok békén egymást, egymás felmenõit, barátnõit, zenéit, ízlését, korát és meglátjátok azt, ami a lényege lenne ennek az egész találkahelynek: elviselhetõvé tenni a 80-as (és/vagy), 90-es évek (ezzel pedig a minõségi(bb) zene) elmúlása felett érzett fájdalmunkat.
A topik is azért jött létre, hogy nosztalgiázzunk, nem torkok átharapása végett.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Ez esetben nyílván egy újabb poétikus-szarkasztikus megjegyzés.<#wink>#wink>
\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER