A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Szkíta71
#59493
Sebaj, viszont itt van ez a blog telis-tele synthpop elõadókkal!
Ha érdekel nézz szét, hátha rálelsz valamire! <#wave>

http://bulis-hearth.blogspot.com/

AlterEgo5561
#59492
Sajnos semmit...

Más: 2006 környékén DC-n volt egy 66 részes sorozat Somekinda Synth Compilation néven. Abban rengeteg jó "noname" synthpop zenét lehetett találni. Nekem csak az elsõ 10-et sikerült megszerezni. Azután eltünt az egyetlen tag,akinek megvolt. Valakinek nincs meg esetleg?

lervi
#59491
sajnos én nem segíthetek neked ebben!
eddig nem ismertem ezt az elõadót!

Szkíta71
#59490
Na ha már ennyire nem 80's a topic ma este..

Nekem Õ nagy kedvencem de sajna csak pár track van meg tõle!
AlterEgo és lervi cimbi Ti sem tudtok többet ettõl a sráctól?

http://www.myspace.com/syntphonic

Zephyr Retiring
#59489
ebbe is bele lehet kuksizni. video verzió: Alizée - Moi...Lolita

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

AlterEgo5561
#59488
Szép kollekció!

lervi
#59487
nagyon bírom azt a bandát is!
ezek vannak tõle hirtelen meg!
kép:http://images.netbag.hu/20090303/21001129254.JPG

AlterEgo5561
#59486
Igen, de itt kicsit trance-sebb és a hangzás sem adja vissza az eredetit (csak hasonlít)

Zephyr Retiring
#59485
sziasztok jó estét minden aktív és passzív fórumozónak<#integet2> nem szeretnék kimaradni én sem az adakozásból.<#nyes> íme egy kis lossless (nem orosz fórumos!!!) azoknak, akik szeretik a jó minõséget<#eljen> és a kellemes zenéket. Alizée - Moi...Lolita remix albumától van szó. talán a gyûjtõk értékelik. két linkes töltés. köszönet illeti érte mr.ntom barátomat, aki megosztotta velem.
link 1 link 2 a kibontáshoz a jelszó:up_by_ntom .mindenkinek jó szórakozást hozzá, és további szép estét<#integet2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Szkíta71
#59484
Hm, egész jó!!<#eljen>

Itt meg is lehet kuksizni!

AlterEgo5561
#59483
Sziasztok!
Én meg a Syrian-t ajánlanám ebben a mûfajban. A Vega Velocity, No Atmosphere nagyon bejönnek.

Szkíta71
#59482
Miközben keresgéltem a Ganymede után, találtam egy ilyent nem tudom érdekel-e valakit?

Bonanza Banzai - '87 - '92 DVD (2008)

Type: DVD5
Genre: Synthpop
Country: Hungary
Size: 4,35 Gb
Contains: Clips, Concerts, Photos. etc.

Ha érdekel ide katt!

lervi
#59480
egy másik erõsen elektro synthpop csapat akiket szintén ajánlok figyelmetekbe!

Suicide Booth - Aura (4:26)

http://rapidshare.com/files/204921338/Suicide_Booth_-_aura.mp3

Szkíta71
#59479
ok

lervi
#59478
59421 es hozzászólásom tartalmazza ezt az albumot kicsit lejjebb!
köszönöm azért a gyors segítséget!

Szkíta71
#59477
Ez megvan? Ganymede - Operation Ganymede (2008)

lervi
#59476
ha valakinek netán van a tarsjában ezeken az albumokon kívûl az ossza meg velem legyenszives! köszönöm!<#worship>

Szkíta71
#59475
Klassz zene, mondjuk az ének nem jön be de a hangszerelés tetszik!!<#eljen>

lervi
#59474
aki ismeri ezt a csapatot az tudja nagyon frappáns kis muzsikát nyomnak!
nekem még 4 albumuk van meg!
Ganymede - After the Fall 2000
Ganymede - Euromantique 2001
Ganymede - Neon Rain -single 2001
Ganymede - Space and time 2cd 2003

Szkíta71
#59473
Kíváncsian várom!<#wave>

lervi
#59472


Ganymede - you re my passion (3:56) 320 kb/s

http://rapidshare.com/files/204910716/Ganymede_-_you_re_my_passion.mp3

tán ez is tetszeni fog!

coldseed
#59471
Köszi szépen.<#integet2>

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

lervi
#59470
ez friss most nyomtam fel!

lervi
#59469
amiíg körül nézel addig itt van ez ! 10 mega 192 es
Donna Summer - This Time I Know It's For Real (Extended) (7:13)
http://rapidshare.com/files/204907320/12._Donna_Summer_-_This_Time_I_Know_It_s_For_Real__Extended_.mp3

Szkíta71
#59468
Na, ezt nem is tudtam, akkor ezért nem sikerült nekem sem leszedni..<#nemtudom>
Mondjuk Én inkább a rapidot szeretem, abban még nem csalódtam!

IMYke2.0.0.0
#59467
Remélem, még tölthetõ is... igaz, eddig a blogspot.com-os oldalakban nem csalódtam.
Csak az átkozott RapidShare ne lenne annyira népszerû <#schmoll2>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59466
A mester elismerése csak jót jelenthet 😊 Köszönöm.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

coldseed
#59465
Akkor körülnézek ott egy kicsit<#wink><#eljen>

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

IMYke2.0.0.0
#59464
Donna Summer 1974-2008: 27CDs | 8.3 Gb | FLAC/APE/WAV + CUE + LOG + Covers

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Dióka
#59463
Méghogy nekem vannak szóképeim? Imybácsi! Benned egy teljes 4. pótkiadású újranyomott történelemkönyv és egy szanaszét gyûrött verseskötet került rejtjelezésre, miközben csak úgy hányod kifele magadból a paradoxon hasonlataidat.
Nem kezdeném el kommentálni a komolyabb háttérrel rendelkezõ, általam megbecsült gondolataidat,mert visszakanyarodnánk a tyúk vagy a tojás témához, de azt elhiheted, én nem kértem, hogy rólam szócikkezzen bárki is önerõbõl napokig, de ha állandóan emlegetnek úgy, hogy elõtte nem volt közvetlen kapcsolati téma azzal a személlyel részemrõl,eszméinket nem ütköztettük közös akaratból (azaz hozzá sem szóltam), akkor nehéz erekció nélkül "elmennem" a velem kapcsolatos szép és okos gondolatok felett. Ez nekem így csak belevaúúúú, és így kutyául kell reagálnom, persze csak "szellemesen". <#vigyor>
na, megyek mozizni.<#wave>

coldseed
#59462
Hoppá!
Ezt már nem tudom leszedni, nem engedi.
A Zshare-nél volt egy "struktúraváltás" néhány hónapja, és az azt megelõzõen feltöltött cuccokat már nem lehet letölteni.

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

coldseed
#59461
Köszönöm mindkettõtöknek!<#integet2>

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

IMYke2.0.0.0
#59460

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Szkíta71
#59459
Ops, bocsi nem megelõzni akartalak, ezt most találtam!<#wave>

Szkíta71
#59458
This Time I Know It's For Real (12" Extended Version) 10,16mb


http://www.zshare.net/audio/4922578e2cfc02/

IMYke2.0.0.0
#59457
A Remix "gyári".

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#59456
Egy ilyenem van otthon elfekvõben:

Donna Summer...This Time (Extended Remix)
Adatai: 7:22, 192 kbit/s és 10,6 MB

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

coldseed
#59455
Üdv mindenkinek még egyszer!
Örülök, hogy ezekben az órákban némi "emberi hangot hallok a monitoromon".
(ez szinesztézia lenne? rég voltam már irodalom órán).
Egy zenei kérésem is lenne. Amennyiben tud valaki segíteni, kérem tegye meg.
Donna Summer "This Time I Know It's For Real" címû dalának extended vagy megnyújtott vagy sztreccsingelt változatára vadászok - eddig sikertelenül.
Elõre is köszi.

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

IMYke2.0.0.0
#59454
Anonymous, jelszó pedig nem kell: ftp://195.218.197.3/music/
Minõség (gondolom) változó, de az biztos, hogy nem lossless és nem wav.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

zsoltford
#59453
koszi ha nekem cimezned akkor ne faradj<#nevetes1>
persze masokat lehet erdekel igy hat ontsd ha gondolod...
na szevasztok kesobb, melo hegyek...

IMYke2.0.0.0
#59452
Na, basszus, pont most akartam egy "másolt linket" adni egy anonymous FTP-hez, ahol 200 GB-nyi zene van fenn...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

zsoltford
#59451
szep napot kollegak!a loba a szart nem fog menni visszalapatolni...
en is benezegetek,ha idom engedi,jo lenne ha a beszelgetesek temaja sem az allando baszogatas lenne...de legalabb nincs teli a forum a sok masolt linkel...az is valami<#nevetes1>
na joooo azert van nehany<#nevetes1>

IMYke2.0.0.0
#59450
Naív vagyok. Sokan mondták már a húsvér barátaim/barátnõim közül is.
Így aztán, nekem nem tûnt fel, hogy ki milyen okokból - évekre visszamenõleg esetleg? - marja a másikat.
Ha így van, sincs semmi közöm hozzá csak annyiban, hogy elõttem/elõttünk teszi(k).
Voltaképp - és ebben AeroCool-nak igaza van, ahogy a többi állítása sem csak úgy fellõtt buborék -, mindõnk feje felett "elmúltak a gyermekévek".
<Írtam már> Van, akinek már családja, unokája (?) van.
Így furcsa, hogy itt ilyen szó és erõdemonstráció megy.

Senki sem lesz meggyõzhetõ - sajnos - 3-4 jól megfogalmazott mondattal, legyen az valós, vélt, vagy vicces (jé, 3 "v"). Ezzel az erõvel már Nero sem gyújtotta volna fel Rómát, és a Spártai Katona Államban is rá lehetett volna venni a gyengének ítélt bébiket völgybe dobó katonákat a könyörületre, Hitler és Sztálin is leültek volna béketárgyalásra és a múlt heti cigánygyilkosság sem történt volna meg...

De azért bízom benne, hogy szépen kibeszélik az érintettek magukat, egy másik helyen, vagy telefonon, élõszóban. Hiszem, hogy kulturált férfiak és nõk járnak ide.

Dióka: én csak árnyékát tudtam prezentálni a szóképeidnek. Bizony, szégyen ide vagy oda, de én néha vigyorogtam az elmúlt hetek alatt általad beírkáltakon, hiszen szellemesek.
Kár, hogy ilyen témában derült erre a képességedre fény.
Nem szoktál irogatni valahová?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Dióka
#59449
Ez így összességében sok szemszögbõl átfogja a valahol "odaát" leledzõ igazságot! Ráadásul ez a kis összefoglalód tele volt olyan apró geg-ekkel (hogy angolszászosodjak már én is egy kicsit), ami miatt most csak bólógatni és vigyorogni tudok sokmindenre <#vigyor><#awink>, és tehetnék ugyanezt az "A és B oldal vezéreinek csatlósai, talpnyalói, csicskásai stb. elv" kitalálói!<#wave> De nem fogják ezt tenni,mert ha nem tûnt volna még fel neked Imy bácsi, az a feldobott "provokáció" itt egy ideje nem véletlen megy, én eközben pusztán csak szórakozásból "ugrálom körbe" a kardoskodó palimadarakat, azt az 1+1 fõt. Ezt õk nem vették észre (vagy nem akarják észrevenni),mert akkor pihennének egy kicsit. <#nevetes1>
Nekem egyébként velük sincs semmi bajom, sokfélék vagyunk, tolerálok, pl. erre is jó az irónia. <#nyes> nem kell mindenkinek mindenkit szeretni! vagy inkább buzuljunk?!<#nevetes1> ha kell, benne vagyok!<#vigyor>

IMYke2.0.0.0
#59448
Sokáig kerestem a helyes szót - no nem azért, mert nem ismerném, hanem azért, mert ebben az igencsak robbanásig feszült témakörben (topic), bizony bármikor egy újabb "megmondóra" csapnak le ... és most jön az a szó: - szarkasztikus mondatok. Na, leírtam. Könnyebb 😊
coldseed leírta, nekem már sokkal egyszerûbb volt.

Szóval:
Az ég-egy-adta-világon senkivel semmi bajom. <Érzékeny vagyok, de ha beszólnának, kulturáltan küldenék el bárkit kukutyinba zabot hegyezni...>
Így, õszintén írhatom, a szarkazmus, riposztolás (undorító, hogy angolszász szavak jutnak eszébe az embernek elsõként), visszaszólás (ez már jobb) és a "de" hangulatú feleselgetések generálnak olyan vitákat, amiknek itt ámuló megfigyelõi voltunk.

A baj az, hogy Dióka, Wescone és még nem tudom kinek a stílusa reszeli azoknak a "bögyét", akik azt hiszik, hogy reszeli.
Szerintem, semmi gond nem lenne velük, ha nem provokálnák (már megint nem magyar szó) õket.
Ha Dióka sem kezd el visszavágni, a többiek ezt kihasználni nagy és szép bék(a)e lesz ebben a témakörben is.

Érdekes mód, a 90-es topikban egyetlen egyszer sem figyeltem fel ilyen "harcra".

Figyeltétek?: Nem békítõ voltam a csendes oldalról. Tényként közöltem valamit, amit mindenki tud, érez...
Hagyjátok békén egymást, egymás felmenõit, barátnõit, zenéit, ízlését, korát és meglátjátok azt, ami a lényege lenne ennek az egész találkahelynek: elviselhetõvé tenni a 80-as (és/vagy), 90-es évek (ezzel pedig a minõségi(bb) zene) elmúlása felett érzett fájdalmunkat.

A topik is azért jött létre, hogy nosztalgiázzunk, nem torkok átharapása végett.


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Dióka
#59447
hát nyilván <#nevetes1>

coldseed
#59446
Bocs, a kuncogó zöld vigyor-ficsúrt nem láttam a hsz végén.
Ez esetben nyílván egy újabb poétikus-szarkasztikus megjegyzés.<#wink>

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

Dióka
#59445
ó, reménykedtem benne, hogy valami intellektuálisabb magyarázata lesz.<#nyes>

Dióka
#59444
én szeretem Cliff papa zenéit, õ meg a technót!<#kacsint>