A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dióka
#59592
mp3 192kbps

Dióka
#59591


rapidshare.com
uploaded.to
zshare.net
filefactory.com


1. Pet Shop Boys - Always On My Mind (Longer U-Sound Maxi Mix) (9:48)
2. Pet Shop Boys - Rent (Ultrasound Don't Pay Version) (12:17)
3. Pet Shop Boys - Domino Dancing (Longer U-Sound Maxi Mix) (10:37)
4. Pet Shop Boys - That's My Impression (Ultrasound Re-Longer Disco Mix) (7:56)
5. Pet Shop Boys - I Want A Lover (Ultrasound Extended Version) (5:53)
6. Pet Shop Boys - Heart (Ultrasound Re-Xtended DJ Tim A Dirty Eighties Remix) (9:49)
7. Pet Shop Boys - Suburbia (U-Sounds Horror Mix) (11:47)
8. Pet Shop Boys - It's A Sin (Ultrasound Longer DJ Tim A Expert Remix) (9:03)
9. Pet Shop Boys - Rent (Ultrasound Dubbin The Maxi Version) (12:10)

119MB

kell hozzá:
allofmusic radio

bigivan
#59590
Szevasz!
Nem baj, ha kicsit tanítjuk is a jelenlévõket, ha nem is vagyunk pedagógusok.
De, akkor innen már magyarul.
<#vigyor2><#crazya>

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Dióka
#59589
én is ezt mondtam.<#kacsint><#wave>
"Quot capita, tot sententiae."
(remélem szükség esetén tudjuk kizárólag magyarul folytatni)<#hehe>
szívesen.



bigivan
#59588
"De gustibus non est disputandum."
Azért köszönöm !

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Dióka
#59587
szerintem ez nem ritka és nem is remekmû, de lehet hozzá kötõdni.<#nyes>
rajtam ne múljon!<#vigyor>
bódog vasárnap estét!

bigivan
#59586
Szevasztok Tagok!
Nálam mostanában a vasárnap a kérések napja. Most is van egy kérésem, az alant következõ dalt keresném, pont abban a verzióban, ahogyan itt elhangzik. Megvan már jópárszor, de sztem ez a legjobb! A zene kvalitásából kifolyólag és a hangszertömegek miatt, ha lehetne vmi losless, de min. 320-as formátumban, ha lehetne!
Köszönöm ....
Itt valami ritkán látható remekmû rejtõzik!!!

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

okiland
#59585
Sajnos közben 2 dolgot észrevettem.

Az 1-es cd-rõl hiányzik a 10-es szám, az 5-rõl pedig a 4-es.
Azért az élvezeti értékebõl nem von le semmit!!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#59584
Szia lervi!<#wave>

Köszönöm szépen "Sniff ´n´ The Tears" zenéket! <#worship><#eljen>
Egyébként, amirõl korábban írtam, hogy keresem. és a Rolls játszotta D. Nagy Lajossal a discókban, az a Driver's Seat címû szám volt!
Hogy mért ugrott be "tiger feet" errõl azt nem tudom. <#nemtudom>
Pedig részefg sem voltam.<#ejnye1>
De mentségemre legyen mondva nem most volt! Valamikor 80 magasságában!

okiland
#59583
Sziasztok!

Még nem néztem körbe, hogy a sorozatból van-e még több is, de ezt leszedtem.
Szerintem nagyon jó, kicsit aprólékos munka, mivel a számokat csak egyesével lehet letölteni, de úgy gondolom megéri a fáradtságot. <#vigyor2><#vigyor2>

Italo Disco New vol.1. (1993)
Italo Disco New vol.2. (1993)
Italo Disco New vol.3. (1993)
Italo Disco New vol.4. (1993)
Italo Disco New vol.5. (1993)

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

lervi
#59582
köszönöm szépen épp most figyeltem fel rá!<#worship>

lervi
#59581
ha vannak hölgyek a csapatban akkor kellemes nõnapot kívánok nekik!

a Zoltánokat is isten éltesse ha vannak!<#wave>

AlterEgo5561
#59580
Hali! Tegnap küldtem privit!

lervi
#59578

hali --imre07<#integet2>

Sniff'n'The Tears - Fickle Heart. 1978.

1. Driver's Seat
2. New Lines on Love
3. Carve Your Name on My Door
4. This Side of the Blue Horizon
5. Sing
6. Rock 'N' Roll Music
7. Fight for Love
8. Thrill of It All
9. Slide Away
10. Last Dance
11. Looking for You

http://rapidshare.com/files/49906899/SniffnTheTears-FickleHeart.rar

Sniff'n'The Tears - The Game's Up. 1980.


Sniff'n'The Tears - The Game's Up. 1980.

1. The Game's Up
2. Moment Of Weakness
3. What Can Daddy Do
4. Night Life
5. If I Knew Then
6. One Love
7. 5 & Zero
8. Poison Pen Mail
9. Rodeo Drive

http://rapidshare.com/files/54418596/Sniff_N_TheTears-TheGame_sUp.rar

lervi
#59577
sziasztok kellemes vasárnapot mindenkinek!

http://images.netbag.hu/20090308/11185244913.jpg
Genre................: Disco
Source...............: CD
Year.................: 1990
Ripper...............: EAC (Secure mode)
Codec................: Free Lossless Audio Codec (FLAC)
Version..............: reference libFLAC 1.2.1 20070917
Quality..............: Lossless, (avg. compression: 66 %)
Channels.............: Stereo / 44100 HZ / 16 Bit
1. (00:09:39) Bad Boys Blue - Megamix
2. (00:03:54) Bad Boys Blue - Love Me Or Leave Me

http://rapidshare.com/files/206256633/Bad_Boys_Blue-Megamix__The_Official_Bootleg_Megamix__vol_1___662-902_-WEB-1990-DWM.rar

kaposi1
#59576
Itt van egy kis összefoglaló a munkásságukról.
Disco Service - Party Megamix
Ha tetszik ajánlom figyelmedbe a Disco Service - Lucifer lánya 2007-es lemezüket.
Ott ezeket a számokat külön-külön is megtalálod.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

wepapa
#59575
Frenky jó a zene van még ilyen Discoservice ted fel az õszest !Köszi.

#59574
Csak megtaláltam neked!
Nekem is kellene egy szám, igaz, nem, 80-as, de nézzétek el nekem!'Driver's Seat' Sniff 'N' The Tears (1978)

lervi
#59573
köszi és kellene a Kid Frost!<#integet2>

lervi
#59572
köszönöm Imre07!<#eljen>

IMYke2.0.0.0
#59571

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

okiland
#59570

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#59569
Köszi, az inracore-t próbáltam de az nem volt jó!<#eljen><#nevetes1>
Akkor ez egy hosszabb változat.

#59568
Elnézést a jelszó: infra
Ez is 320-as,58 perc.

kaposi1
#59567
Szia!
Goodmans utólagos engedelmével.
Giorgio Moroder - To The Bridge 320-as
Ha kell Kid Frost - Terminator (Instrumental) Flac-ban jelezd,mert potyára nem töltöm fel.Ahhoz elég lassú a netem.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#59566
Köszi a Saragossa-t, de valami jelszófélét kér.... Milyen minõség,mert 320-ban megvan valahol. Lehet, hogy veszt. mentes?

#59565
Keresnék egy számot. 70-es évek végi, 80-as évek eleji.
A címét és az elõadóját természetesen nem tudom, a réfrénjében "TGER FEET"-et énekelnek. Nem a Mud számáról van szó. Ha valakinek az segítség, nálunk (az Alföldön) a Rolls D.Nagy Lajossal az élen anno élõben játszotta discók szünetében ezt a számot. A Rollstól lemezen sztem nem jelent meg a szám, bár ma láttam éppen egy lemezüket, csak sajna nagyon rossz állapotban volt.A szám inkább rock-os, de ment a discóknan, hasonlóan a Kiss egy-két számához.

#59564
A galapagos ezen rajta van.
"Taváriséktól:"
Cusco - Desert Island (1989)

Дата выпуска: 1989
Время звучания: 42:46
Размер, Мб: 58,9
Битрейт: 192 kbps

Katt

lervi
#59563
ezért is köszi!<#wink>


egy kis nézni való>>Propaganda

shirak
#59562
szivesen<#vigyor>

Play it loud!!

shirak
#59561
lervi
#59560
köszi shirak!<#wave>

lervi
#59559
ja és gyorsan mmég 1 plusz kérés!

Lektrik Funk

shirak
#59558

Play it loud!!

lervi
#59557
sziasztok szép hétvégét mindenkinek!
pár muzsikát keresnék minden segítséget elõre köszönök!
nem hétköznapi dolgokrol lenne szó ezért minden minõség érdekel!

Kid Frost - Terminator (Vocal Mix)
Kid Frost - Terminator (Instrumental)
Ellison Chase - Welcome To Tomorrow
Mario Cavallero - Radio Activity
Thing - Alien Attack
Christian Bruhn - Gefahr
Christian Bruhn - Vor dem Start
Christian Bruhn - Space - Wind
Baby’O - In The Forest
Patrick Remy - Quasar 3c273
Patrick Remy - Magellan
Patrick Remy - Croix du Sud
Leda - Endless Race
Leda - Movin’ On
Leda - City Of Light
Leda - Space Ride
Cusco - Galapagos
Lazer - Windsurfing
Giorgio Moroder - To The Bridge
Xclusiv - Fools Are Friendly
Rondò Veneziano - La Serenissima
F.A.T. - Take Me Down
J. M. Band - Computer Monkey
Jules Tropicana - Come On
Valérie Claire - Shoot Me Gino

hirtelen ennyi lenne bár még lenne jó pár dolog de majd azokat késõbb kiváncsi vagyok ezekböl egyenlõre mennyire tudunk szert tenni!?

#59556
Ez az egyveleg ment mindíg a disco lánckörhintánál (sergõ) a búcsúba, ütött-kopott Vermona hangfalakon.
Saragossa Band - Dance With The Saragossa Band (megamix)
<#wink>

shirak
#59555
koszi a tippekt.
sajna csucsu elott mar nem fert bele, wazze ugy erzem mintha legalabb 10 napbol allt volna ez a het.<#szomoru1>

Play it loud!!

Szkíta71
#59554
"hát a (jó) trance kis túlzással meg az italo kistestvére!"

És ebben nem kevés igazság van!!<#taps>

Dióka
#59553
na pl. ma ilyet is, igaz kicsit elüt az italodisco-tól, de így jobb lesz visszatérni a gyökerekhez!<#nevetes1>
Chemical Brothers - Galvanize
Lenny Kravitz - If You Can't Say No
Cornershop - Brimful of Asha
Cut Up Boys - Jump Around
Doors - Break On Through
Faithless - Mass Destruction

hát a (jó) trance kis túlzással meg az italo kistestvére!<#nyes>
vokál trenszbõl ajánlok 2-õt csucsu elõtt:
Marc Korn vs Dan Danielle - Secret Of You (Megara vs DJ Lee Mix)
Matt Darey feat. Marcella Woods-Liberation (Terry Bones Remix)

Szkíta71
#59552
<#eljen> Így van, tényleg vannak remek muzsikák a trance mûfajban is!
Én is egyre gyakrabban szemezgetek közülük.

shirak
#59551
ugy dontottem, hogy belekostolok egy kicsit a trance-be is, hallottam egy ket jo muzsikat.<#wilting><#finom>

Play it loud!!

Dióka
#59550
persze hogy túlzol. én is találok még sok régi, de számomra "új" zenét, a bajom csak a tényleg újakkal van, abban kevés az igazán jó. többnyire a múltból táplálkozom én is, de mindig van új a nap alatt, mondjuk mennyiségben egyre kevesebb.<#nyes> hála nektek, no meg mindenkinek! <#nyes>
tényleg mindent hallgatok, ki sem tudnék emelni egy stílust,azért néha lelek jót (a régebbiek közül persze), de majd gondolkozom mit javasoljak! <#nyes>

shirak
#59549
nálad mizu?
miket hallgatsz mostanában?, tudom Te is megemesztesz soféle zenét.
pl. nekem tetszett a Heartflash is amit a multkor földobtál...

Play it loud!!

shirak
#59548
szivesen<#vigyor>

Play it loud!!

shirak
#59547
úgy érzem valahol ott tartok zeneileg, ahol te megpihentél úgy 10 éve (túl sokat montam??<#nyes>), szóval én mindig találok jó zenét. legyen az új, vagy jobb minõségû mint ami nekem van, stb...
hála Nektek<#worship>, van forrás bõven<#vigyor>
jah, utóbbi idõben még bakeliteket is hallgattam, mindenfélét vegyesen<#vigyor>

Play it loud!!

Dióka
#59546
<#nevetes1> viszont. mi újság? hallottál mostanság valami jó zenét? épp ma beszélgettünk páran, hogy mostanában annyi moslék van,hogy vadászni kell az élvezhetõ tartományra.<#nyes>

mellon
#59545
Köszönöm <#worship><#eljen>
Italo Discooo<#felkialtas>

shirak
#59544
szia Dióka,
örülök, hogy látlak.
<#puszis>

Play it loud!!

Dióka
#59543
<#law> szewa Shirak bácsi!