A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
rapidshare.com
uploaded.to
zshare.net
filefactory.com
1. Pet Shop Boys - Always On My Mind (Longer U-Sound Maxi Mix) (9:48)
2. Pet Shop Boys - Rent (Ultrasound Don't Pay Version) (12:17)
3. Pet Shop Boys - Domino Dancing (Longer U-Sound Maxi Mix) (10:37)
4. Pet Shop Boys - That's My Impression (Ultrasound Re-Longer Disco Mix) (7:56)
5. Pet Shop Boys - I Want A Lover (Ultrasound Extended Version) (5:53)
6. Pet Shop Boys - Heart (Ultrasound Re-Xtended DJ Tim A Dirty Eighties Remix) (9:49)
7. Pet Shop Boys - Suburbia (U-Sounds Horror Mix) (11:47)
8. Pet Shop Boys - It's A Sin (Ultrasound Longer DJ Tim A Expert Remix) (9:03)
9. Pet Shop Boys - Rent (Ultrasound Dubbin The Maxi Version) (12:10)
119MB
kell hozzá:
allofmusic radio
Nem baj, ha kicsit tanítjuk is a jelenlévõket, ha nem is vagyunk pedagógusok.
De, akkor innen már magyarul.
<#vigyor2>#vigyor2><#crazya>#crazya>
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
"Quot capita, tot sententiae."
(remélem szükség esetén tudjuk kizárólag magyarul folytatni)<#hehe>#hehe>
szívesen.
Azért köszönöm !
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
rajtam ne múljon!<#vigyor>#vigyor>
bódog vasárnap estét!
Nálam mostanában a vasárnap a kérések napja. Most is van egy kérésem, az alant következõ dalt keresném, pont abban a verzióban, ahogyan itt elhangzik. Megvan már jópárszor, de sztem ez a legjobb! A zene kvalitásából kifolyólag és a hangszertömegek miatt, ha lehetne vmi losless, de min. 320-as formátumban, ha lehetne!
Köszönöm ....
Itt valami ritkán látható remekmû rejtõzik!!!
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Az 1-es cd-rõl hiányzik a 10-es szám, az 5-rõl pedig a 4-es.
Azért az élvezeti értékebõl nem von le semmit!!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Köszönöm szépen "Sniff ´n´ The Tears" zenéket! <#worship>#worship><#eljen>#eljen>
Egyébként, amirõl korábban írtam, hogy keresem. és a Rolls játszotta D. Nagy Lajossal a discókban, az a Driver's Seat címû szám volt!
Hogy mért ugrott be "tiger feet" errõl azt nem tudom. <#nemtudom>#nemtudom>
Pedig részefg sem voltam.<#ejnye1>#ejnye1>
De mentségemre legyen mondva nem most volt! Valamikor 80 magasságában!
Még nem néztem körbe, hogy a sorozatból van-e még több is, de ezt leszedtem.
Szerintem nagyon jó, kicsit aprólékos munka, mivel a számokat csak egyesével lehet letölteni, de úgy gondolom megéri a fáradtságot. <#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2>
Italo Disco New vol.1. (1993)
Italo Disco New vol.2. (1993)
Italo Disco New vol.3. (1993)
Italo Disco New vol.4. (1993)
Italo Disco New vol.5. (1993)
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
a Zoltánokat is isten éltesse ha vannak!<#wave>#wave>
http://rapidshare.com/files/100520670/_The_Tears_-_The_Best.rar
http://images.netbag.hu/20090308/11331488777.jpg
hali --imre07<#integet2>#integet2>
Sniff'n'The Tears - Fickle Heart. 1978.
1. Driver's Seat
2. New Lines on Love
3. Carve Your Name on My Door
4. This Side of the Blue Horizon
5. Sing
6. Rock 'N' Roll Music
7. Fight for Love
8. Thrill of It All
9. Slide Away
10. Last Dance
11. Looking for You
http://rapidshare.com/files/49906899/SniffnTheTears-FickleHeart.rar
Sniff'n'The Tears - The Game's Up. 1980.
Sniff'n'The Tears - The Game's Up. 1980.
1. The Game's Up
2. Moment Of Weakness
3. What Can Daddy Do
4. Night Life
5. If I Knew Then
6. One Love
7. 5 & Zero
8. Poison Pen Mail
9. Rodeo Drive
http://rapidshare.com/files/54418596/Sniff_N_TheTears-TheGame_sUp.rar
http://images.netbag.hu/20090308/11185244913.jpg
Genre................: Disco
Source...............: CD
Year.................: 1990
Ripper...............: EAC (Secure mode)
Codec................: Free Lossless Audio Codec (FLAC)
Version..............: reference libFLAC 1.2.1 20070917
Quality..............: Lossless, (avg. compression: 66 %)
Channels.............: Stereo / 44100 HZ / 16 Bit
1. (00:09:39) Bad Boys Blue - Megamix
2. (00:03:54) Bad Boys Blue - Love Me Or Leave Me
http://rapidshare.com/files/206256633/Bad_Boys_Blue-Megamix__The_Official_Bootleg_Megamix__vol_1___662-902_-WEB-1990-DWM.rar
Disco Service - Party Megamix
Ha tetszik ajánlom figyelmedbe a Disco Service - Lucifer lánya 2007-es lemezüket.
Ott ezeket a számokat külön-külön is megtalálod.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nekem is kellene egy szám, igaz, nem, 80-as, de nézzétek el nekem!'Driver's Seat' Sniff 'N' The Tears (1978)
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Soft_Cell_-_Tainted_Love_91_(Remixed_By_Julian_Mendelsohn)
Silicon_Dream_-_Marcello_The_Mastroianni_95_(Hammond_Mix)
New_Order_-_True_Faith_94
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Akkor ez egy hosszabb változat.
Ez is 320-as,58 perc.
Goodmans utólagos engedelmével.
Giorgio Moroder - To The Bridge 320-as
Ha kell Kid Frost - Terminator (Instrumental) Flac-ban jelezd,mert potyára nem töltöm fel.Ahhoz elég lassú a netem.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A címét és az elõadóját természetesen nem tudom, a réfrénjében "TGER FEET"-et énekelnek. Nem a Mud számáról van szó. Ha valakinek az segítség, nálunk (az Alföldön) a Rolls D.Nagy Lajossal az élen anno élõben játszotta discók szünetében ezt a számot. A Rollstól lemezen sztem nem jelent meg a szám, bár ma láttam éppen egy lemezüket, csak sajna nagyon rossz állapotban volt.A szám inkább rock-os, de ment a discóknan, hasonlóan a Kiss egy-két számához.
"Taváriséktól:"
Cusco - Desert Island (1989)
Дата выпуска: 1989
Время звучания: 42:46
Размер, Мб: 58,9
Битрейт: 192 kbps
Katt
Play it loud!!
Play it loud!!
pár muzsikát keresnék minden segítséget elõre köszönök!
nem hétköznapi dolgokrol lenne szó ezért minden minõség érdekel!
Kid Frost - Terminator (Vocal Mix)
Kid Frost - Terminator (Instrumental)
Ellison Chase - Welcome To Tomorrow
Mario Cavallero - Radio Activity
Thing - Alien Attack
Christian Bruhn - Gefahr
Christian Bruhn - Vor dem Start
Christian Bruhn - Space - Wind
Baby’O - In The Forest
Patrick Remy - Quasar 3c273
Patrick Remy - Magellan
Patrick Remy - Croix du Sud
Leda - Endless Race
Leda - Movin’ On
Leda - City Of Light
Leda - Space Ride
Cusco - Galapagos
Lazer - Windsurfing
Giorgio Moroder - To The Bridge
Xclusiv - Fools Are Friendly
Rondò Veneziano - La Serenissima
F.A.T. - Take Me Down
J. M. Band - Computer Monkey
Jules Tropicana - Come On
Valérie Claire - Shoot Me Gino
hirtelen ennyi lenne bár még lenne jó pár dolog de majd azokat késõbb kiváncsi vagyok ezekböl egyenlõre mennyire tudunk szert tenni!?
Saragossa Band - Dance With The Saragossa Band (megamix)
<#wink>#wink>
sajna csucsu elott mar nem fert bele, wazze ugy erzem mintha legalabb 10 napbol allt volna ez a het.<#szomoru1>#szomoru1>
Play it loud!!
És ebben nem kevés igazság van!!<#taps>#taps>
Chemical Brothers - Galvanize
Lenny Kravitz - If You Can't Say No
Cornershop - Brimful of Asha
Cut Up Boys - Jump Around
Doors - Break On Through
Faithless - Mass Destruction
hát a (jó) trance kis túlzással meg az italo kistestvére!<#nyes>#nyes>
vokál trenszbõl ajánlok 2-õt csucsu elõtt:
Marc Korn vs Dan Danielle - Secret Of You (Megara vs DJ Lee Mix)
Matt Darey feat. Marcella Woods-Liberation (Terry Bones Remix)
Én is egyre gyakrabban szemezgetek közülük.
Play it loud!!
tényleg mindent hallgatok, ki sem tudnék emelni egy stílust,azért néha lelek jót (a régebbiek közül persze), de majd gondolkozom mit javasoljak! <#nyes>#nyes>
miket hallgatsz mostanában?, tudom Te is megemesztesz soféle zenét.
pl. nekem tetszett a Heartflash is amit a multkor földobtál...
Play it loud!!
hála Nektek<#worship>#worship>, van forrás bõven<#vigyor>#vigyor>
jah, utóbbi idõben még bakeliteket is hallgattam, mindenfélét vegyesen<#vigyor>#vigyor>
Play it loud!!